"Trochę wspomnień, tamtych dni" - nowy singiel

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 03 kwie 2004, 11:12

Małgorzata pisze:
wd5 pisze:
Małgorzata pisze:[color=green]
3. Tak jak Ty nie jesteś w stanie czegoś wytłumaczyć...tak i ja nie jestem w stanie wszystkich poprawiac.....proste....

color]

Za kogo sie uwazasz, ze mozesz wszystkich poprawiac, pouczać??? Czy ty w ogole widzisz co piszesz? Ja tez moglbym sobie [powiedziec - bede wszystkich poprawiał, zwracał uwage czepiał sie. Zresztą, co ci bede tłuamczył. Ciebie i tak juz nic nie zmieni......

A co do cienia i reedycji, - może masz racje, ale na pewno dla nich byłbaby to gratka, a po za tym na pewno znajda sie tak zarliwi fani, ze kupią i to :) hehe
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 03 kwie 2004, 11:34

wd5 pisze:Za kogo sie uwazasz, ze mozesz wszystkich poprawiac, pouczać???

Absolutnie uważam siebie za człowieka....I wiesz co....moim zdaniem tłumaczyć coś każdy ma prawo....tak samo każdy ma prawo kogoś poprawić gdy coś jest nie tak :P

wd5 pisze:Czy ty w ogole widzisz co piszesz?

Zdecydowanie wiem co pisze...i widzę....bo mam szeroko otwarte oczy. :lol: I raczej nie pisze czegoś złego.... .

wd5 pisze:Ja tez moglbym sobie [powiedziec - bede wszystkich poprawiał, zwracał uwage czepiał sie.

No to czemu sobie tego nie powiesz :lol: ....Przecież możesz to zrobić...to takie proste :wink:

wd5 pisze:Ciebie i tak juz nic nie zmieni......

No prosze....jakaż ja popsuta jestem :cry: .,...och strasznie....nawet nie przypuszczałam, że jestem aż tak zepsuta, że mnie nic nie zmieni....oj no jak ja moge być taka okrutna.... :lol:
Wydaje Ci się...ja jestem nadal taka sama jak byłam.....tylko, że niestety jestem tylko człowiekiem i nie jestem w stanie sprostać oczekiwań wszystkich....przykro mi.... :(
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 03 kwie 2004, 12:25

jeśli dalej będziecie kontunuować tą wymianę zdań nie związaną ze Wspomnieniami to będę to klasować :roll: Porozmawiajce sobie na gg albo pw...

Ktoś wie kiedy opóźnione MTV będzie emitować teledysk :roll: :?:
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 03 kwie 2004, 14:25

też się nad tym zastanawiałam..bona Vivie już nie ma że to tylko na vivie leci :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jakub_fan1

Postautor: Jakub_fan1 » 17 kwie 2004, 11:00

jeśli mam oceniać tą piosenke w skali od 1-10 to daje 8
Wielki powrót? :D
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 17 kwie 2004, 12:48

a jakiej piosence dajesz 10? :twisted:
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 17 kwie 2004, 13:06

Sztrzelam ze moze "Anka" lub "Julka" :wink:
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 17 kwie 2004, 14:04

Kajo pisze:Sztrzelam ze moze "Anka" lub "Julka"

Hahaha,Kajo dobre :D

Co do klipu to kurde jeszcze go nie widziałem :(
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 17 kwie 2004, 16:57

Jeśli chodzi o "Trochę Wspomnień" to jestem strasznie rozczarowany... Taka fajna piosenka i narazie przechodzi bez echa..:/ Nie pojmuję czemu nie puszczaja w radio i w innych stacjach telewizyjnych :/ Ja widziałem teledysk tylko raz i to na Vivie ... Ma sie przez to rozumieć, że następnego singla nie będzie....????
...
Awatar użytkownika
esti

Postautor: esti » 17 kwie 2004, 21:02

ja widzialam pare razy teledysk na vivie ale to na poczatku. teraz jakos go nie widac. czy ja po protu na niego nie trafiam czy go juz nie puszczaja?? :cry: :(
moje serce jest jak ognia zar... moje slowa sa jak wiatru szept... szkoda, ze dopiero teraz wiem, ze nie warto jest kochac za dwoje....

Kto mnie nie zna i chce to zmienić zapraszam na GG:5798142 ;)
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 17 kwie 2004, 22:23

Na Vivie nie ma teledysku? To może ja mam takie szczęście, że jak tylko włączę to widzę clip :) A patrzę na Vive codziennie... a przynajmniej co dwa dni widzę teledysk... i powiem szczerze, że czym więceh go oglądam tym bardziej mi się podoba :)
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 18 kwie 2004, 12:33

Mała...a kiedy go najczęściej widzisz...o której godzinie? Bo ja to albo mam pecha i nie natrafiam na ten teledysk albo za mało oglądam telewizora i jeszcze jedna opcja: nie puszczają go w ogóle na Vivie... :?
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 18 kwie 2004, 12:46

No jeżeli Gosia go widzi to chyba puszczaja.... chociaz ja przyznam ze dosyc czesto ogladam Vive a żadko trafiam na TWTD :?
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 18 kwie 2004, 13:50

mila pisze:Mała...a kiedy go najczęściej widzisz...o której godzinie? Bo ja to albo mam pecha i nie natrafiam na ten teledysk albo za mało oglądam telewizora i jeszcze jedna opcja: nie puszczają go w ogóle na Vivie... :?

kasieńka15 pisze:No jeżeli Gosia go widzi to chyba puszczaja.... chociaz ja przyznam ze dosyc czesto ogladam Vive a żadko trafiam na TWTD :?

Oj dziewczyny.. Vivę oglądam przeważnie późnymi wieczorami, tak koło 21.. także... ale czasami w dzień również.. no to wtedy koło godzin 14-16.. nie mówię, że zawsze w tych godzinach leci klip, ale często zdarza się, że trafiam na niego.. także życzę powodzenia... :) wypatrujcie... tylko nie złościć się, jeżeli nie puszczą :P [/b]
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 19 kwie 2004, 20:03

Ja widziałam teledysk tak ze 3 razy...zaraz po premierze...a w radiu nie słyszałam ani razu...szkoda...przeciez nawet Anka była częściej....

Wróć do „Łzy”