"Oczy szeroko zamknięte"-"Anastazja jestem

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
czarna łza
Kontaktowanie:

"Oczy szeroko zamknięte"-"Anastazja jestem

Postautor: czarna łza » 23 sie 2003, 21:18

"Oczki" i "Anastazja" to świetne kawałki.... ale jeśli mielibyście zdecydować . która Wam się podoba moze.. nie podoba ale ktora jest Wam bliższa i dlaczego?

Dla mnie "Anastazja jestem" jest na pierwszym miejscu :D Choć "Oczki"
są zarąbiste :P
Ostatnio zmieniony 24 sie 2003, 19:07 przez czarna łza, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 23 sie 2003, 21:35

też wolę Anastazje, chyba dlatego, że bardziej oddaje moje uczucia, jakoś do mnie pasuje bardziej niż oczy, do tego denerwuje mnie to, że oczy są na tyle popularne, ze podśpiewuje to mój młodszy brat, a Anastazja jest mniej znana, taka moja osobista,... Wiem, ze bardzo inteligentnie się wypowiedziałam, ale inaczej nie umiałam :)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 23 sie 2003, 22:15

Ja z Anatazja mam wiele wspomnien.Moj blog nasi nazwe anastazja-jestem i duzo dla mnie jednak znaczy.
Oczy to moge podporzadkowac do mojej historii ktroa sie czesto powtarza...bardzo cenie ten utwór za tekst ,Anastazja też ma piękny

...a moze właśnie teraz napewno ktoś umiera...
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 23 sie 2003, 22:32

Ja bardziej lubię Anastazję. Mówi o tym co mnie dotyczyło. Uważam żę jest to jedna z lepszych piosenek Łez.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 23 sie 2003, 23:44

Mnie jest ciężko zdecydować która lepsza...Każda cudowna na swój posób,każda ma swój niepowtarzalny klimat.Hmmm hmm hm wybieram obie :wink:
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 24 sie 2003, 0:57

ja tez nie potrafie wybrac.... przy kazdej czuje co innego... z kazda z nich zwiazane sa inne wspomnienia....
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 24 sie 2003, 1:06

ja kocham fszystkie piosenki łez.....no prafie fszystkie ("kocham to nic dziś nie znaczy" :? ). Dlatego nie potrafie wybrać między tymi dwoma kawałkami zarówno Oczka jak i Anastazja mają piękne teksty. Anastazja nawet wzięłam sobie do bierzmowania. super piosenki i nie potrafie określic która lepsza.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 24 sie 2003, 3:11

Ciezko wybrac ale Oczy maja ten plus ze sa nowym utworkiem a Anastazja troszku mi sie jush znudzila (ale ja bardzo lubie i czesto slucham :!: ) jednakze przy tym i drugim utworze czuje co innego... Oczka dotycza milszego tematu o milosci....dlatego je bardziej lubie :wink:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 24 sie 2003, 8:51

nie oszukujmy sie. Oczy to cienka piosenka technicznie. czxy ktos szlyszal ich wersje z proby bez skrzypiec i wiolonczeli? Jak to cos uslyszalem (zanim uslyszalem prawdziwe oczy) pomyslałem: Spodziewałem sie wiekszej rewelacji. Jak usłyszałem pełnowartosciowe oczy i uslyszalem te cudne skrzypce bylem zachwycony. Mysle, ze własnie one i wiolonczela tworzą wrazenie duzego patosu, ktory czyni tą piosenke wyjątkową. Natomiast Anastajza jest lepsza. Wiele razy. Ludzie mowią ze Oczy są genialne. Bzdura. Anastazja jest genialna.
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 24 sie 2003, 9:58

Ja wole bardziej Anastazje.Oczy tez są bardzo dobrą piosenką,ale z mam więcej wspomnieć związanych z Anastazją.Tak jakoś.
Paula_Jestem
Anastazja nawet wzięłam sobie do bierzmowania.

Hehe...nie ty jedna :D :D :D
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 24 sie 2003, 13:21

Tych utworów dla mnie nie da się porównać, są bardzo specyficzne, mają przepiękne teksty,muzyke, oba wnoszą coś nowego. Są to jedne z najlepszych piosenek Łez w dotychczasowym dorobku. Jestem pewna ze nigdy mi się nie znudzą.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 24 sie 2003, 13:46

Jeśli chodzi o klip, to zdecydowanie bardziej podoba mi się ten z Anastazji, a do słuchania bardziej wole Oczy... nie wiem, czym jest to spowodowane, ale nie bawię się w porównania, który kawałek jest lepszy, tylko który bardziej przypadł mi do gustu... w tym przypadku Oczy bardziej mi sie podobają :)
;]
Awatar użytkownika
eisen

Postautor: eisen » 24 sie 2003, 14:02

wd5 pisze:Jak usłyszałem pełnowartosciowe oczy i uslyszalem te cudne skrzypce bylem zachwycony. Mysle, ze własnie one i wiolonczela tworzą wrazenie duzego patosu, ktory czyni tą piosenke wyjątkową.

I tu sie zgadzam... Naprawde jak slucham Oczu... to te smyczki przyprawiaja mnie o dziwne dreszcze ( w pozytywnym znaczeniu tego slowa)... Ostatnio cos takiego mi sie zdarzylo jak sluchalem "May it be" :) I nie wiem czy jest cienka technicznie... Dla mnie jest wyjatkowa
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 24 sie 2003, 14:10

eisen pisze:Ostatnio cos takiego mi sie zdarzylo jak sluchalem "May it be" :) I nie wiem czy jest cienka technicznie... Dla mnie jest wyjatkowa

Chodzi o "May it be" Enyi?Jęsli tak to mi się za bardzo nie podoba.Wole Enyę z 'A day without rain'
Awatar użytkownika
fanek

Postautor: fanek » 24 sie 2003, 14:43

ja sie zgadzam z ewką
one są całkiem rużne od siebie a jednocześnie do siebie podobne (proste nie :) ) obie są super kawałkami i to był by grzech wybierać tylko jeden z nich ...
dlatego ja wybieram oba
a enja mi sie podoba za glos :)

Wróć do „Łzy”