"Oczy szeroko zamknięte"-"Anastazja jestem

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 26 wrz 2003, 22:48

Martusia pisze:Dla Mnie te dwie piosenki są słodkie i dużo znaczą :D

Masz rację, ja nie wiem którą taka na serio wybrać, choć "Oczy.." juz mi się przejadły troszkę... choc są jeszcze lepsze kawałki :P ... buziaki sylwia;-)
Awatar użytkownika
NATCHNIENIE

Postautor: NATCHNIENIE » 05 paź 2003, 18:09

Anastazjii nie słucham...zbyt wiele emocjii, a Oczy podobnie...
Awatar użytkownika
Konrad

Postautor: Konrad » 06 paź 2003, 17:25

"Anastazja"
uwielbiam takie ciemne mroczne piosenki z dobrym tekstem (polecam "Fade To Black" Metallicy - kto zna angielski a nie zna tego kawalka to niech poslucha)
"Oczy" slyche wszedzie - to dobrze i zle - dobrze bo łzy sa na topie a zle bo juz nie moge tej piosenki (mimoze bardzo ladnej) sluchac - troszke mi sie przejadla
Pozdrawiam !
Konrad

"Sometimes I feel like...
Screaming
close my eyes
It's times like this
my head goes down"

Deep Purple "Sometimes I Feel Like Screaming"
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 06 paź 2003, 18:00

Moim zdaniem "Anastazja" jest dużo lepsza od "Oczu...". Czy jest także najlepszym kawałkiem Łez ?? Trudno powiedzieć.... Na pewno zaliczyłbym ją do moich 5 ulubionych utworów. Szkoda że "Anastazja" nie miała takiej promocji jak "Oczy...", bo to naprawdę niezły rockowy, dość mroczny kawałek. Być może już wtedy Łzy osiągnęłyby to co dzięki singlowi z NCNJ.
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
Alina

Postautor: Alina » 03 lut 2004, 21:05

To jest moja pierwsza wypowiedź na forum i za wszelkie błędy prepraszam.Nie lubie publicznych wypowiedzi ale w tym wypadku się przełamie.Piszecie tu że te dwie piosenki są różne i to prawda.Nie ma dwóch takich samych piosenek.Kazda piosenka ma swój własny klimat.Kazda wywoluje inne emocje.Kazda trafia do innego odbiorcy.Myślę że kazdy z Was ma inne odczucia słuchając ich.Jednak ja przyłącze się do pochlebców Anastazji.Tylko na niej ciarki przechodzą tak że aż milo.Dobrze że powstała i mam nadzieje że uslysze jeszcze kiedys piosenkę która będzie miala taką silę i taki klimat.I byłoby wspaniale gdyby była dzielem zespołu ŁZY.
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 03 lut 2004, 22:26

ojj Anastazja kocham tą piosenke:):):):):):):) ale Oczy tez sa fajniutkie:) al Anastazja lepsza;d;dd;
Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 03 lut 2004, 22:28

Taaaaak Anastazie to naprawdę cudowny kawałek. Jest mroczny i właśnie dlatego taki wspaniały. Fajnie by było gdyby wszystkie piosenki Łez były w takim klimacie... ;)
:D
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 04 lut 2004, 2:41

Ja nie wiem czy porównywanie "Oczu" i "Anastazji" ma sens.Obie piosenki są zupełnie różne.Poruszają diametralnie skrajne tematy."Oczy" są o miłości,natomiast "Anastazja" o śpiącze,śmierci klinicznej i eutanazji.Więc porównywanie w moim odczuciu nie ma sensu.Obie piosenki są fajne,ale każda na swój sposób.

HEHEHE.TO JEST MÓJ POST NR.100!!! :D
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Sama,Sama

Postautor: Sama,Sama » 04 lut 2004, 13:12

ciacho pisze:Ja nie wiem czy porównywanie "Oczu" i "Anastazji" ma sens.Obie piosenki są zupełnie różne.Poruszają diametralnie skrajne tematy."Oczy" są o miłości,natomiast "Anastazja" o śpiącze,śmierci klinicznej i eutanazji.Więc porównywanie w moim odczuciu nie ma sensu.Obie piosenki są fajne,ale każda na swój sposób.

HEHEHE.TO JEST MÓJ POST NR.100!!! :D
No właśnie,one się bardzo różnią i trudno je porównać.Sama nie wiem co wolę.Łezek słucham od kilku latek ale dopiero jak usłyszałam Oczy to zwariowałam na Ich punkcie.Wcześniej też Ich kochałam ale nie tak jak teraz.Więc Oczy są mi chyba jednak bliższe.Ale Anastazja też jest cudowną piosenką!
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 05 lut 2004, 11:06

Ja wole Anastazje...ta piosenka ma jakis przekaz ktory do mnie trafia mzoe dlatego ze...dotyczy takze mnie...(kiedys teraz jest jush wszycho oki)
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 09 lut 2004, 14:42

wg mnie w ogole to porównanie jest troche bez sensu..

no ale - jako piosenke, wole "Anastazje". bo jest mroczna, z przesłaniem, taka.. łzowa. ale "Oczy.." są mi blizsze i mam z nimi mnóstwo wspomnien..
Awatar użytkownika
Sabina_ot_tak
Kontaktowanie:

Postautor: Sabina_ot_tak » 14 lut 2004, 10:31

Obie piosenki są dla mnie bardzo dobre, nawet świetne, ale nie umiałabym wybrać tej najlepszej,bo obie mają cos w sobie co trafia do mojego wnetrza.
"KIEDY MOJĄ DUSZĘ OGARNIE CIEMNOŚC,KSIĘŻYC ZOSTANIE MOIM KOCHANKIEM"

tel:603418753, gg3231269

Wróć do „Łzy”