Łzy i Ich image na koncertach.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 01 wrz 2003, 17:09

Asiuncia pisze:Na CP sweet noise rozwiesili jakąś nędzną płachte i bardzo mi sie to nie podobało... :roll:

Bo ty i tak jesteś do nich uprzedzona... więc się nie dziwię, że ci sie nie podobało... :twisted: :wink:
Awatar użytkownika
The Vill

Postautor: The Vill » 16 wrz 2003, 18:16

co do lamania gitar ktos z was powiedzial ze przeciez wiele rockowych zespolow tak robi ale lzy NIE sa zespolem rokowym... co do plachty i ogni to to wyglada zeczywiscie podobnie do tego co robia i3 na koncertach no ale oprocz tych dwoch rzeczy dodalabym jeszcze stroje. w chojnicach Ania byla ubrana w stylu bylej wokalistki i3 a adam w stylu wisniewskiego...
zmieniac zespol powinien sie bo by bylo nudno w tym sie z wami zgodze ale czemu ten zespol zmienia sie z niefajnego na jeszcze bardziej niefajny :?: :!: :?:
jestem wszystkim i niczym, jestem wladca a wszystkie krainy podlegle sa mojej mocy, ja decyduje o nastaniu dnia lub nocy, odemnie zalezy dzien i godzina...
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 17 wrz 2003, 2:13

The Vill pisze:ale czemu ten zespol zmienia sie z niefajnego na jeszcze bardziej niefajny :?: :!: :?:

Nie no nie przesadzaj..... az tak zle to chyba nie ma :D
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 17 wrz 2003, 22:11

Ja byłam na jednym "niepełbym" koncercie Łez po JJJ i na dwóch po NCNJ i o wiele lepiej sie bawiłam na tym ostatnim niż na pierwszym... Ani biel... hmmm... po iluś tam latach che wyglądac jak kobieta... nie powiem nic na ten temat, bo sama lubie chodzic w bieli, zasłony neistety dzieki panowi ochroniarzowi nie widziałam... jedynie mogę narzekać na fajerwerki które mnie wystraszyły, bo myślałam, że będą tylko na oczach, a były jeszcze przy którejś piosence.... ;)
Ogólnie swietnie sie bawiłam na tych "nowszych" koncertach, a że pieniadze uderzają im powoli od głowy... to prawda, bo ludzi którzy nagrywali "na krechę" zrobili się bogatymi ludźmi "bez długów"... których stać na rozwalanie gitary... co mi sie akurat podoba :D to jest świetne zakończenie koncertu
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 17 wrz 2003, 22:28

mloda.jg pisze:jedynie mogę narzekać na fajerwerki które mnie wystraszyły, bo myślałam, że będą tylko na oczach, a były jeszcze przy którejś piosence.... ;)

Ja mniej wiecej wiem kiedy sa fajerwerki i sreberka bo sie uczylam tej rozpiski :P
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 17 wrz 2003, 22:48

ja wolałam Anie w czerni, bo wole ten kolor od białego. nie mówie ze bieli źle wygląda.. na koncertach jest świetnie i myśle ze woda sodowa im jeszcze do głowy nie uderzyła co nie znaczy ze tak bedzie zawsze...kiedyś nadejdzie ten moment. ale niexły show dają na koniec koncertu to prawda, zresztą nie tylko na koniec bo cały koncert jest ...ehh brak słów
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 21 wrz 2003, 18:48

Wedlug mnie image Łez jest ok. Chlopcy ubrani sa "w miare" chociaz czasem ktorys z nich przesadzi z jakas czescia garderoby - ale ujdzie :lol:
Natomiast Ania - no niewatpliwie sliczna kobieta wiec we wszystkim ladnie wyglada. Ja niestety nie mialem okazji widziec jej na koncertach w czerni, bo moje pierwsze koncerty Łez juz byly zwiazane z promowaniem "Nie czekaj na jutro". A zaluje bo Łez slucham juz przeciez ladnych pare lat... Widzialem ich w czerni jedynie na fotkach i kiedys w jakims programie chyba (nie pamietam nazwy) gdzie byli wraz z Małgorzatą Ostrowską i tam Anka spiewala chyba "Szklana pogode" (ale glowy nie dam) i Ostrowska tez cos. No i w czerni wygladali tez ok. Nie wiem... Nie widzialem na zywo w czerni, a tak jak jest teraz wcale nie uwazam ze jest zle. Moze faktycznie troszeczke przesadzaja ale nie jest tragicznie :) Wczoraj np Ania nie byla calkiem na bialo :) W chorzowie i Pszowie tez nie byla w bieli - wiec nie czepiajcie sie. :) Co do rozwalania gitar na koncercie - niestety nie bylo mi dane zobaczyc... Jedynym rodzajem przemocy uzytej przeciwko jego Gibsonowi bylo odkrecenie struny i szarpanie jej, po czym polozenie gitary na scenie, przydepniecie butem i ciagniecie za ta strune (Pszów) :lol:
Awatar użytkownika
Lewis

Postautor: Lewis » 22 wrz 2003, 9:51

Ludzie !! przeciez niewazny jest IMAGE tylko muzyka jaka graja łzy !! Ta szmata jest zajebista ,przeciez jaką robi atmosfere,wszyscy z niecierpliwoscia czekaja ,kiedy wyskoczy ANKA W. Sztuczne ognie 2 razy na koncert rowniez podkreslaja atmosfere,jak zauwazylem po wystrzale wszyscy krzykneli z radosci byli zadowoleni,wiec wydaja mi sie ze niepowinnismy narzekac na ich image,a co do ADAMA K. ze rozwala gitare to tez zajebistą atmosfere robi ,albo jak sie perkucja w Chorzowie DAVIDowi rozwaliła,to też było super !!! pozdrowka Lewis :D :D :D :D :D :D :D :P :P 609690750 :lol: :lol: :lol: :lol: 8) :? :o :) :) :) :) :) :)
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 02 paź 2003, 15:43

Eeee..........ja nie wiem dlaczego,ale jakos sie nie moge przekonać do tego rozwalania sprzętu na koncertach.Strasznie mnie to denerwuje :evil:
Awatar użytkownika
czarna

Postautor: czarna » 22 lis 2003, 20:06

Dwa miesiace temu bylam na koncercie Łez i bardzo mi sie podobało bylo po prostu super :D Ania W. wyglada swietnie czy jest ubrana na czarno czy na biało. Poza tym dla mnie Łzy sa bez porównania leprze od Ich3.Piosenki Łez zdecydowanie bardziej do mnie trafiaja i o wiele bardziej mi sie podobaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
czarna

Postautor: czarna » 22 lis 2003, 20:11

Lewis dlaczego nazywaz Anie Wyszkoni szmatą :?: Nie wkorza mie to :evil:
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 23 lis 2003, 14:58

LEWIS, NIEPRZESADZAJ, BO TO NIEKULTURALNIE.....
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Martynka

Postautor: Martynka » 23 lis 2003, 15:16

czarna pisze:Lewis dlaczego nazywaz Anie Wyszkoni szmatą :?: Nie wkorza mie to :evil:

HAHAHAAAAAAAAAAAAAA :twisted: A w którym momencie Levis nazwał Anke szmatą? :twisted:
Levis pisze:Ta szmata jest zajebista ,przeciez jaką robi atmosfere,wszyscy z niecierpliwoscia czekaja ,kiedy wyskoczy ANKA W
Jesli chodzi o to, to chyba źle zrozumieliście:D Nazwał rzeczy po imieniu..
Szmata to szmata - ta która spada na początku koncertu
i wszyscy czekają az 'wyskoczy ANKA W' :P
Przynajmniej ja tak to odebrałam.. ;)
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 23 lis 2003, 15:30

co do tej szmaty :) tojak Lzy wydadza nowa plyte to ja bym chetnie ja odkupil :) hihi :) wyscieli bym sobie nia moj sufit :) albo posciel bym sobie z niej zrobil ;D hehe ja to mam pomysly :)
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 23 lis 2003, 17:01

raczej IMAGE jest wazne.. jak ludzie pamietaja koncerty to zostaja potem fanami,... ile osob takich jest na forum...?? np. ja!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...

Wróć do „Koncerty”