Dodatkowe 199 pytań do nas dla użytkowników!!!!!!

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kasieńka

Dodatkowe 199 pytań do nas dla użytkowników!!!!!!

Postautor: kasieńka » 24 sie 2003, 17:36

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta - 38
2. Preferencje seksualne - hetero (no, jeden wyjątek - baletnica )
3. Opisz siebie w kilku słowach - inteligentna, zabawna, rozważna i romantyczna twarda za zewnątrz i aż za bardzo uczuciowa w środku
4. Twoje nawyki - wzruszanie się do łez przy pierwszej lepszej piosence o miłości
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety) - zalety: inteligencja i poczucie humoru, wady: zbyt szybkie wpadanie w złość
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ? odpowiadają: poczucie humoru + umiejętność słuchania i wspierania w trudnych chwilach, nie odpowiadają: gwałtowność i nerwowość

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ? Hmm... Najczęściej zaraz po przebudzeniu przychodzi mi do głowy jakiś genialny pomysł na rozwiązanie problemu, z którym nie mogłam się uporać przez cały poprzedni dzień
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? Raczej o kim... :wink:
9. Jakie masz zainteresowania pozaburzowe ? Ekhm... :wink: Sama tego nie rozumiem :D
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ? poczucie humoru, umiejętność słuchania, nerwowość i gwałtowność , czułośc :lol:
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ? szczerość i poczucie humoru ,szczerość
12. Jakich cech u innych nie lubisz ? kłamliwości, nietolerancji i prostactwa
13. Jak się najczęsciej ubierasz ? Różnie, zależy od pory roku, ale zawsze musze mieć buty na obcasach
Jesień: Spodnie materiałowe lub obcisłe dżinsy, lekka bluzeczka + kurtka dżinsowa bądź zamszowa
Zima: Spodnie materiałowe lub obcisłe dżinsy + jeden z moich obcisłych sweterków (z których nie wiedzieć czemu, połowa jest biało-czarna) i do tego futerko (sztuczne, ofkors)
Wiosna: Podobnie jak jesienią
Lato: lekkie sukienki lub spódniczki + bluzeczki typu "więcej nie ma, niż jest"
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś ? Jestem tak beznadziejnie rozważna, że nie zrobiłam w moim życiu nic szalonego
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ? Jest tak szalona, że aż boję się myśleć... :D :twisted:
16. Największe marzenie ? największego nie zdradzę... ;P A drugie to zaśpiewać na scenie razem z Łezkami :lol:
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ? plakaty z Łezkami
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ? własnoręcznie wykonana tapetka z zespołem Łez i ze mną :wink:
19. Motto życiowe ? Carpe diem!
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ? Genialne lekcje historii, wyczerpujące WF-y,
odpowiedzi ustne z niemieckiego kiedy za powiedzenie dwóch słów dostaję piątkę... Moje gimnazjum było wspaniałe!
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ?? pocztówki lub karty telefoniczne 8)
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ? Nie lubię takich pytań, i tak wszyscy wiedzą :wink: (Łzy)
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ? Patrz pyt. 22
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? dziennie do pięciu-7, miesięcznie około 70
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ? www.lzy.pl
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? na komputerze
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ? discmana i płyty CD
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? brata blizniaka-Krystian i starszego o 3 lata-Radek
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ? Turcje :lol:
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? Nicea
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? lubię wszystkie
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? kiedy spotkam faceta, z którym będę chciała związać całe moje życie
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imie?Dziewczynka-Ania lub Diana , chłopak-Kuba
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? nieograniczona
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? Rodzina i przyjaciele
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ? to trzeba sobie uświadomić dużo wcześniej, nie czekać z odkryciem sensu życia do momentu śmierci, bo wtedy jest już za późno... :(
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ? Pojechałabym na koncert Łez :wink:
38. Twój sposób na dobrą zabawę. Zapomnieć o wszystkim i po prostu oddać się szaleństwu
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? Nie mam czasu się nudzić
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.) wykrzyknik
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) niestety, najczęściej rozum zwycięża... :twisted:
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? w prawej ręce przy prawym uchu
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? zwinięta w kłębek na lewym boku :wink:
44. Czego teraz słuchasz ? płytki Łez
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna ? tylko prawo
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? to się zdarza tylko raz w życiu... :lol:
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ? nie ma takiej osoby...
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? nie lubię się mścić, przeszłabym obok niej obojętnie
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? raczej nie ufarbowałabym, ewentualnie na blond :D
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? nie mam prawka
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? chciałabym mieć prawo, ale raczej bym z niego nie korzystała
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ? nie
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? rankami siedzę w necie lub spędzam czas z rodzinką, a wieczorami również jestem w necie, lub czytam, piszę albo oglądam programy o medycynie sądowej
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń) Plusy - poznajesz wspaniałych ludzi z każdego zakątka świata, a minusy? Jeszcze ich nie doświadczyłam
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? Hm.... Wiele ich było... Najbardziej lubię słyszeć, że ktoś mnie potrzebuje, że myśli o mnie i tęskni za mną w czasie mojej nieobecności... :D
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? nie przychodzą mi takie do głowy
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ? Znam dobrze angielski i nieźle niemiecki, a najzabawniejsze słówko? Hehe, "październik" po chorwacku jest "listopad" ;P
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? Lubię maskotki, a moją ulubioną jest myszka miki którą zdobyłam za najlepszego sportowca w naszym województwie :wink:
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? Nic
60. Szczęśliwa karta w talii ? Nie ma takiej...
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ? Sarach
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? Jak ekshibicjonistka
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? Mam bliznę na łydce po ugryzieniu psa :cry:
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? Cenię przede wszystkim szczerość i tolerancję... A przyjaciel musi mnie przede wszystkim dobrze rozumieć...
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? Nieszczerzy, nietolerancyjni i prostaccy
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? Ze swojej osobowości
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) Toników, kremów i balsamów
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? Nigdy
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? Wokalistom Łez zadałabym pytanie, które nie nadaje się do cytowania na kulturalnym forum :wink: :twisted:
70. Czy jestes tolerancyjna? Tak, nawet bardzo
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ?Nie mam pojęcia :wink:
72. Najmilsze wspomnienie ? Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym :wink:
73. Najgorsze wspomnienie ? Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym :wink:
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? Na szczęście jeszcze się nie przydarzył, ale czuję, że wszystko jeszcze przede mną :wink:
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ? W odgrywanie wymyślonych scen z życia naszych ulubionych gwiazd
76. Lubisz słodycze? Jakie? Kocham Jakie? Wszystkie!
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? Nudzić się
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? Pierwszego, tradycyjnie, nie zdradzam Drugie: żebym mogła zaśpiewać na scenie razem z Łzam I trzecie - żeby Niemcy wygrali MŚ 2006
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? Ufff... Nie będę się powtarzać ;P
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? Róże
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? Nienawiść
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? Miłość i przyjaźń
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? Najbardziej lubię włosy, a czego nie lubię? Nie ma czegoś takiego
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku). Bilet na koncert Anastaci i na konkurs Pucharu Świata w skokach w... Hmmm... Trondheim
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? Na pianinie
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? tak
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk. Napisałam cały tomik wierszy, nie idzie ich tu wszystkich przytoczyć...
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. Kiedyś lubiłam, przerysowywałam wszystko, co się dało...
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? Nieważne gdzie, ważne z kim...
90. Najprostsza rzecz na świecie ? zakochiwanie się :wink: Przychodzi mi to z niesamowitą łatwością!
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? chemia!!

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Lez?, co Ciebie na nim zatrzymało ? Kiedy mnie kolężanka namówiła I to ona mnie zmusiła do pozostania Ale nie żałuję :D
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? Może sprowadzić trochę więcej ludzi...
94. Co byś chciał zmienić na stronce FFC ? Jest OK
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? Jestem jeszcze za krótko, żeby mieć jakieś wspomnienia...

ULUBIONE:

96. aktor - Bruce Willis
97. aktorka - Sandra Bullock
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) - horro
99. kanał telewizyjny - Sat 1, RTL, RTL !!
100. serial - nie oglądam
101. program telewizyjny - "Akta Zbrodni", "Detektywi sądowi"
102. gazeta - Bravo ,Poppcorn
103. gazetowa ramówka - nawet się im nie przyglądam
104. stacja radiowa - Radio Zet :wink:
105. audycja radiowa - listy przebojów
106. dziedzina sportu - skoki narciarskie, futbol, tenis stołowy, koszykówka
107. sportowiec - Sven Hanawald :wink:
108. epoka historyczno-literacka - romantyzm i współczesność
109. forma literacka - powieść
110. kamień szlachetny - cyrkonie
111. metal - skand, złoto, platyna
112. jedzonko - słodycze
113. napój - Coca Cola light
114. gra - nie mam
115. dobranocka (bajeczka) - nie oglądam ;P
116. wiersz - "Powitanie i rozłąka" Goethego
117. miesiąc - czerwiec
118. dzień tygodnia - sobota
119. miejsce na ziemi - Berkeley
120. zabawna treść SMS/maila - SMS od przyjaciółki, dotyczący Floriana Liegla... Nie przytoczę ;P
121. kraj - NIEMCY!!!!!!!
122. język - niemiecki ,anglielski
123. dowcip - polityczne
124. strona internetowa - dużo ich... ;P
125. forum - Łez
126. sklep - Empik
127. smak - bardzo słodki, bardzo słony lub bardzo pikantny
128. zapach - perfumy "Escape" "ARDORE"
129. płyta/kaseta - "Nimrod" i "Warning" (albo "Warning" i "Nimrod", obie kocham tak samo) Green Day
130. płyta ŁEZ -"Jesteś jaki Jesteś" "Nie czekaj na jutro"
131. prasa - codzienna
132. widok - z Wieży Mariackiej w Gdańsku
133. rzecz - nie przywiązuję się do nich
134. liczba - 7
135. cyfra - 7
136. litera - L
137. słowo - to imię: "Sigurd" ;P
138. smak lodów - wszystkie ale najlepsze alkoholowe, czekoladowe i toffi
139. guma do żucia - nie żuję
140. słowo - już było ;P
141. zwrot - "Cholera jasna" ;P
142. powiedzenie - "Nice Guys Finish Last" ;P
143. przedmiot szkolny - niemiecki, historia
144. urządzenie - wieża stereo

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto - miasto
146. dżem czy marmoladę - marmoladę
147. masło czy margarynę - masło
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów) - mirindę
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon - rozmowę przez internet
150. Bolka, czy Lolka - Lolka
151. podróż statkiem, czy samolotem - statkiem
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną - przygodową
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc :D - Ostatni na dobranoc :D
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe - czekoladowe
155. angielski, czy niemiecki - angielski
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską - włoską
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?) - szklankę
158. mydło, czy żel do kąpieli - żel
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni - ani jedno, ani drugie!
160. koleżankę, czy kolegę - koleżankę
161. oranżadę, czy sok - sok
162. rolki, czy rower - rolki
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny - bar mleczny
164. komar czy kleszcz - komar
165. sukienka czy spódniczka - sukienka
166. farby czy kredki - kredki
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka - aparat cyfrowy
168. myszka czy klawiatura - klawiatura
169. włosy kręcone czy proste - kręcone
170. włosy ciemne czy jasne - ciemne
171. oczy niebieskie czy brązowe - niebieskie
172. okulary czy szkła kontaktowe - szkła kontaktowe
173. film czy serial - film
174. tygodnik czy miesięcznik - tygodnik
175. chleb czy bułka - chleb (razowy!)
176. gołąb czy wróbel - gołąb
177. kung-fu czy aikido - kung-fu
178. dinozaury czy smoki - dinozaury
179. cd czy dvd - CD
180. mp3 czy wav - mp3
181. kura czy jajko - kura
182. czarna porzeczka czy jagoda - jagoda
183. kefir czy jogurt - jogurt
184. Hitler czy Stalin - Hitler
185. długopis czarny czy niebieski - niebieski
186. wróbel czy kanarek - kanarek
187. czytać czy pisać - pisać
188. mówić czy słuchać - i jedno, i drugie...
189. słaby czy silny - silny
190. film czy książka - książka
191. zapomnieć czy pamiętać - zależy co...
192. wesoły czy smutny - wesoły
193. agresywny czy spokojny - spokojny
194. duży czy mały - duży
195. czarne czy białe - czarne
196. zeszyt w linię czy kratkę - w kratkę
197. szklanka soku pomaranczowego czy grejpfrutowego - pomarańczowego
198. pióro czy olówek - długopis ;P
199. czekolada czy wanilia - czekolada z

Wiem że to was przerazi ale nie miałam co robić w wakacje.Bo komp mi się rozwalił;-) :D :D Zamęcze was

Mam nadzieję że nie macie do mnie za złe że musicie pisać 199 pytań :D Wszystkich bardzo przepraszam i proszę o wpisywanie się :twisted: :!: Powodzenia :!: :!:
Ostatnio zmieniony 17 sie 2007, 14:20 przez kasieńka, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Re: Dodatkowe 199 pytań do nas dla użytkowników!!!!!!

Postautor: Cień Anioła » 24 sie 2003, 18:30

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta-eee różnie...
2. Preferencje seksualne-wole chłopców :lol:
3. Opisz siebie w kilku słowach-Jestem Jaka Jestem,mówisz czasem,że jestem cudowna :P
4. Twoje nawyki-żaden mi do głowy nie przychodzi,no może jeden-forum :D ale to juz choroba :wink:
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety)-to nie mi oceniac...-niech się inni wypowiedzą
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ?Niech inni powiedzą,skad ja mam to wiedzieć :wink:

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ? eee ale wcześnie,ide dalej spać
8. O czym myślisz przed zaśnięciem?o wszystkim...
9. Jakie masz zainteresowania pozabrainstormowe ?poza burzomózgowe?eee nia czaje
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ?Uparta jestem :D
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ?szczerosc
12. Jakich cech u innych nie lubisz ?zaklamanie
13. Jak się najczęsciej ubierasz ?to zalezy ale staram sie na czarno
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś ?to moja slodka tajemnica :D
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ?nie ma tkaiej ;P
16. Największe marzenie ?Marzeń się nie zdradza.
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ?Tapeta :P Plakat(duuuzzzy)Kurta Cobaina i Łezki :D
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ?Anioł...
19. Motto życiowe ? nie mam
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ?przyjaciół
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ?płyty
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ?Łzy i wiele innych osob ktorych nie chce mi sie wymieniac a chciałabym spotkąc Kurta Cobaina,ale niestety nie realne,może po śmierci :P
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ?Z przyjaciółmi,FFC i chłopakiem.
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ?zalezy od dnia,czasem w ogole czasem ponad 12h dziennie.
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ?http://anastazja-jestem.blog.pl :P
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? ręcznie
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ?kompa :D
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ?Agnieszka-27
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ?Egipt
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś?Hiszpania i Francja
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ?nie ma takiej
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? co to za pytania...
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imię ?Wystarczy jedno-Kuba :D
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ?hehehe ale śmieszne
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy?rodzina,chłopak,przyjaciele
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ?nie...i nie koniecznie stary..
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ?probowalabym go na maxa wykorzystac
38. Twój sposób na dobrą zabawę. -dobre towarzystwo i muzyka
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? siedze na necie :D
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.) ?!
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) uczucia czasem biorą górę
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? prawa reka,prawe ucho
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ?róznie...
44. Czego teraz słuchasz ?Nie rozumiem Cie juz,nie kocham Cie juz
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna ? prawo
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? tak
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ?nie jestem mściwa,ale pamietliwa.
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ?Jak kogos nie lubie po prostu do niej sie nie odzywam albo sie z nia kloce,mam mozliwosci ale nie bede nikomu psuc zycia
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? czarny!
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? nie wiem
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? po co?
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? slucham muzyki najczesciej
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń) oj za duzo bylo tych doswiadczen,pozytywnych i negatywnych ale jedno z + to FFC :D
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? zachowam to dla siebie
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? najglupsza-zabic sie
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ? Polski :D **************
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? lubie ale do zadnej tak szczegolnie
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? juz zaakceptowalam swoj wyglad...
60. Szczęśliwa karta w talii ? -
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ? mi moje pasuje...
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? normalnie
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? hehe tak ,jak palilam folie nad swieczka to mi na reke skanela i cos juz zostalo
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? prawdomowna,szczera...
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? moglabym podac przykaldy ale sie powstrzymam :P
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? z muzyki,z ludzi ktorych kocham
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) ojjj duzo
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? nie
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? nie myslalm nad tym
70. Czy jestes tolerancyjna? tak
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ? zadnym..
72. Najmilsze wspomnienie ? z wakacji-tych...
73. Najgorsze wspomnienie ? echhh
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? nie pamietam owego
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ?w chowanego i wszystkie mozliwe zabawy
76. Lubisz słodycze? Jakie? tak-wszystkie :D
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? kłamać
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? zdrowie,szczescie,milosc
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ?Kurt Cobain
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? róże
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? nienawiść
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? miłość
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? lubie-figure,nie lubie-włosów(tych na głowie ;)
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku). lunete,zeby patrzec w gwiazdy
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? na nerwach ;P
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? nie
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk.
NIC

Jakie to dziwne
tak bolało
nie chciało się żyć
a teraz takie nieważne
niemądre
jak nic
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. nie
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ?w ciszy a miejsce to bez roznicy
90. Najprostsza rzecz na świecie ? kłamać
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? mówić niechcianą prawdę

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Łez, co Ciebie na nim zatrzymało ? 9 sierpnia 2002-nie wiem bo nikogo stad nie znalam,ani Łez tez za bardzo nie sluchalam
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ?chcialbym zeby nie bylo tu balaganu...
94. Co byś chciał zmienić na stronce PFC ? PFC?co to-pierwszy raz slysze
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? oj jestem leniwa...

ULUBIONE:

96. aktor -nie mam
97. aktorka -nie mam
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) dramat
99. kanał telewizyjny -muzyczne
100. serial -ER
101. program telewizyjny -listy przebojow
102. gazeta -nie mam
103. gazetowa ramówka -nie mam
104. stacja radiowa-Zetka
105. audycja radiowa -nie mam
106. dziedzina sportu- siatkówka
107. sportowiec -nie mam
108. epoka historyczno-literacka -starożytnosc
109. forma literacka dramat
110. kamień szlachetny -nie mam
111. metal-nie mam
112. jedzonko -dobre
113. napój -sok
114. gra-na necie rozne
115. dobranocka (bajeczka)-gumisie ;P
116. wiersz-wiersze Słowackiego
117. miesiąc-Grudzien
118. dzień tygodnia-sobota
119. miejsce na ziemi-dom
120. zabawna treść SMS/maila- -
121. kraj-Francja
122. język-angielski
123. dowcip- -
124. strona internetowa- www.lzy.pl
125. forum- Łzowe(na innym nie jestem :P )
126. sklep-Orsay
127. smak-slodki
128. zapach-cytrynowy
129. płyta/kaseta-zalezy od nastroju
130. płyta BrainStorm-mam tylko Online
131. prasa- klamie
132. widok-morze
133. rzecz-komp
134. liczba - -
135. cyfra - -
136. litera - -
137. słowo - -
138. smak lodów-pistacja
139. guma do żucia- -
140. słowo - -
141. zwrot - -
142. powiedzenie-wyspiszs sie po smierci
143. przedmiot szkolny-chemia.fizyka,biologia
144. urządzenie-komp

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto-miasto
146. dżem czy marmoladę-nie ma roznicy ale nie przepadam
147. masło czy margarynę-dla mnie tak samo smakuje
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów)-nie lubie gazowanych napojow
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon-internet
150. Bolka, czy Lolka - -
151. podróż statkiem, czy samolotem - -
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną- -
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc :D Oczy!
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe-czekoladowe
155. angielski, czy niemiecki -ang
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską-wloska
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?) -Łzowy kubek :D
158. mydło, czy żel do kąpieli-zel
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni -wladca
160. koleżankę, czy kolegę -kolezanke
161. oranżadę, czy sok-sok
162. rolki, czy rower--
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny -salatkowy
164. komar czy kleszcz -komar
165. sukienka czy spódniczka -sukienka
166. farby czy kredki-kredki
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka -aparat
168. myszka czy klawiatura -myszka
169. włosy kręcone czy proste -proste
170. włosy ciemne czy jasne -ciemne
171. oczy niebieskie czy brązowe -brazowe
172. okulary czy szkła kontaktowe -obojetnie
173. film czy serial -serial
174. tygodnik czy miesięcznik -miesiecznik
175. chleb czy bułka -bulka
176. gołąb czy wróbel -golab
177. kung-fu czy aikido -nic
178. dinozaury czy smoki --
179. cd czy dvd --
180. mp3 czy wav --
181. kura czy jajko --
182. czarna porzeczka czy jagoda --
183. kefir czy jogurt -kefir
184. Hitler czy Stalin --
185. długopis czarny czy niebieski --
186. wróbel czy kanarek --
187. czytać czy pisać --
188. mówić czy słuchać -sluchac
189. słaby czy silny --
190. film czy książka -zalezy
191. zapomnieć czy pamiętać -pamietac
192. wesoły czy smutny -wesoly
193. agresywny czy spokojny -spojokny
194. duży czy mały -male jest piekne ale duze daje wiecej :P
195. czarne czy białe -czarne
196. zeszyt w linię czy kratkę -kratka
197. szklanka soku pomaranczowego czy grejpfrutowego -pom
198. pióro czy olówek -pioro
199. czekolada czy wanilia -wanilia

Umarłam...
Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 24 sie 2003, 18:44

eeee... jeszcze nie zwariowałem :lol: :lol: :lol:
;]
Awatar użytkownika
czarna łza
Kontaktowanie:

;)

Postautor: czarna łza » 24 sie 2003, 19:04

Kasia... chciałabym odpowiedziec...ale tego jest za duzo.... sorki :oops: dzieki wiesz za cio ale daj mi cos zebym mogła wiesz co(wiesz :D kasia o co chodzi)
marigell

Postautor: marigell » 24 sie 2003, 19:14

Znów?? No ale się pobawie :mrgreen:

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta-taaakk, zależy czy na zime czy na lato :lol:
2. Preferencje seksualne-z kobietami nie probowałam więc nie wiem co trace :twisted:
3. Opisz siebie w kilku słowach- w kilku?? za mało jak dla mnie więc się powstrzymam :wink:
4. Twoje nawyki-nawyki czy nałogi? te pytania sa nieprecyzyjnie sformułowane :roll:
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety)-wady?? ja nie mam wad :mrgreen:
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ? a tego to ja nie wiem, nikt mi wprost powiedzieć nie chce, może jacyś chętni??

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ? O [cenzura]
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? marze sobie :)
9. Jakie masz zainteresowania pozabrainstormowe ?poza burzomózgowe?Co?
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ? Hmmmm ....
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ?szczerosc
12. Jakich cech u innych nie lubisz ?fałszywość
13. Jak się najczęsciej ubierasz ? normalnie
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś ?hiehie ... dużo ich było
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ?nic aktualnie nie przychodzi mi do głowy
16. Największe marzenie ?Marzeń się nie zdradza.
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ?Farba, obrazki i kwiatki
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ? Swoje zdjecie :twisted:
19. Motto życiowe ? to już gdzieś było ... rób to na co masz ochote byleby nie krzywdzić innych
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ?przerwy :twisted:
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ?znaczki???
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ? Co chciałam to spotkałam, Anje z Clostera 8)
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ?Z przyjaciółmi i spędzam.
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ?hohohoh ... kto by to zliczył
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ? www.onet.pl hiehie
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? jedno i drugie
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ? papierosy, kompa, lodówke ... i wiele innych rzeczy :D
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ?Mam
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ?Peru, Egipt
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś?Kęty :twisted:
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? lubie wszystkie, ale chyba 3 najmniej
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? jaki pierwszy raz??
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imię ? Nie wiem
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? nie ma takiej
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? Ci których kocham
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ? "życie to wyprawa ..." Nikt nie wie o co tu chodzi
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ?To co robie do tej pory
38. Twój sposób na dobrą zabawę. - fajni ludzie ;)
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? dużo rzeczy czyli się nie nudze :)
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.) a bo ja wiem
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) jedno i drugie
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? prawa reka,prawe ucho
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? na boku z misiem :mrgreen:
44. Czego teraz słuchasz ?Niczego
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? nie wiem
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz? Nie ma takiej osoby
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? Ignoruje takie osoby o ile wiem o tym że mnie nie lubią czy nienawidzą :wink:
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? farbuje cały czas
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? tak, szczególnie jak nie wiem gdzie jestem :twisted:
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? nie
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? rano pracuje, wieczorami wychodze ze znajomymi lub słucham muzyki i czytam albo oglądam TV albo siedze przy kompie
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń) hmmm ... można poznać ciekawych ludzi ale czasami trafiają się czubki :wink:
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? nie pamietam
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ?czyja?
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ? Polskim :mrgreen:
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? lubie
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? operacji plastycznej bym nie zrobiła ale zmienić bym zmieniła kilka rzeczy ...
60. Szczęśliwa karta w talii ? nie mam
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ? Dlaczego zagraniczne?
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? nigdy nie próboałam
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? nie
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? lojalność przede wszystkim i pare innych :)
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? dwulicowi
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? nie zastanawiałam się
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) perfumy, balsamy, kremy i takie tam
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? hmmm .... chyba, ale nie jestem pewna
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? nie wiem
70. Czy jestes tolerancyjna? tak mi się wydaje
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ? Prosiaczkiem :mrgreen:
72. Najmilsze wspomnienie ? dużo mam
73. Najgorsze wspomnienie ? też by się pare znalazło ale milszych jest wiecej
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? nie pamietam
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ? w piłke grałam, po drzewach łaziłam w chowanego itp
76. Lubisz słodycze? Jakie? nieprzepadam a jak już to PrincePolo z orzeszkami :mrgreen:
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? sprzątać :evil:
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? zdrowie,szczescie,milosc
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? nie mam idoli
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? słonecznik
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? nienawiść
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? miłość
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? nie powiem
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku). nie ma takiego, nie myślałam nad tym
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? nie
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? tak
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk.
Nie wiem czy mam zadatki, coś tam kiedyś napisałam ale się niepodziele :mrgreen:
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. nie
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? a jest takie?
90. Najprostsza rzecz na świecie ? spać?
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? nie wiem

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Łez, co Ciebie na nim zatrzymało ? Daty nie pamietam to było jeszcze stare forum, zatrzymali mnie ludzie(:*)
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? ehhhh
94. Co byś chciał zmienić na stronce PFC ? chyba FFC?
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? jest tego troche, nie chce mis ie pisać ...

ULUBIONE:

96. aktor -nie mam ulubionego,wielu lubie :)
97. aktorka - jak wyżej
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) dramat
99. kanał telewizyjny - nie mam
100. serial - "Zbuntowany anioł" :twisted: żartuje, nie oglądam, Klan czasami
101. program telewizyjny -nie mam ulubionego
102. gazeta -nie mam
103. gazetowa ramówka -nie mam
104. stacja radiowa- wszedzie to samo grają :roll:
105. audycja radiowa -kiedyś lista przebojów Programu III , dawno nie słuchałam i audycje w trójce o 19
106. dziedzina sportu- jestem antalent, lubie patrzeć jak na łyżwach jeżdża no i Małysza oglądam :mrgreen:
107. sportowiec -nie mam
108. epoka historyczno-literacka -nie mam
109. forma literacka hmmm .... róznie to bywa
110. kamień szlachetny -nie mam ulubionego
111. metal-mam uczulenie na nikiel :?
112. jedzonko -dobre
113. napój - wino :twisted:
114. gra-nie mam
115. dobranocka (bajeczka)-Krowa i kurczak :mrgreen:
116. wiersz-nie mam
117. miesiąc- nie mam
118. dzień tygodnia-sobota
119. miejsce na ziemi-dom
120. zabawna treść SMS/maila- ???
121. kraj- hm?
122. język-polski :mrgreen:
123. dowcip- nie pamietam
124. strona internetowa- mam kilka
125. forum- Łez, Apo, Clostera, Lilith, Adasia
126. sklep-GaleriaCentrum
127. smak- normalny
128. zapach-do samochodu wanilia :twisted:
129. płyta/kaseta-zależy
130. płyta BrainStorm-??
131. prasa-
132. widok-ładny
133. rzecz-nie przywiazuje wagi do rzeczy za bardzo, chyba ze to prezenty :)
134. liczba - -
135. cyfra - -
136. litera - -
137. słowo - -
138. smak lodów-bakaliowe
139. guma do żucia- miętowa w drażetkach orbit
140. słowo - -
141. zwrot - -
142. powiedzenie-
143. przedmiot szkolny-
144. urządzenie-
To były najgłupsze pytania i okazało się, ze nie mam niczego ulubionego :mrgreen:

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto-zależy co mam tam robić
146. dżem czy marmoladę-dżem
147. masło czy margarynę-obojętnie
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów)-coca-cola
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon-internet
150. Bolka, czy Lolka - Tole (tak jej było?)
151. podróż statkiem, czy samolotem - nie miałam okazji
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną- przygodową chyba przede wszystkim ciekawą
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc Ostatni na dobranoc
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe-truskawkowe
155. angielski, czy niemiecki -angielski
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską-wloska
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?) - kubek
158. mydło, czy żel do kąpieli- mydło
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni -wladca
160. koleżankę, czy kolegę -kolezanke
161. oranżadę, czy sok-sok
162. rolki, czy rower- rower
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny -salatkowy
164. komar czy kleszcz -komar brrr
165. sukienka czy spódniczka -sukienka
166. farby czy kredki-farby
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka -aparat
168. myszka czy klawiatura -myszka
169. włosy kręcone czy proste -hmmm
170. włosy ciemne czy jasne -ciemne
171. oczy niebieskie czy brązowe - brązowe
172. okulary czy szkła kontaktowe -obojetnie
173. film czy serial -film
174. tygodnik czy miesięcznik -miesiecznik
175. chleb czy bułka -bulka
176. gołąb czy wróbel -golab
177. kung-fu czy aikido -co?
178. dinozaury czy smoki --
179. cd czy dvd --cd
180. mp3 czy wav -
181. kura czy jajko - jajko
182. czarna porzeczka czy jagoda -jagoda
183. kefir czy jogurt -kefir
184. Hitler czy Stalin --
185. długopis czarny czy niebieski - byleby pisał
186. wróbel czy kanarek - papuga
187. czytać czy pisać - zależy co
188. mówić czy słuchać -sluchac
189. słaby czy silny - kto?
190. film czy książka -zalezy
191. zapomnieć czy pamiętać -pamietac
192. wesoły czy smutny -wesoly
193. agresywny czy spokojny -spojokny
194. duży czy mały co? kto?
195. czarne czy białe -czarne
196. zeszyt w linię czy kratkę -kratka
197. szklanka soku pomaranczowego czy grejpfrutowego -pomaranczowego
198. pióro czy olówek -pioro
199. czekolada czy wanilia -wanilia

O rany .... tamte byly lepsze
Obrazek
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 24 sie 2003, 20:16

Wam to się normalnie nudzi :P :twisted: ... ale tez sie zabawie... tylko później... :twisted:
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 24 sie 2003, 21:53

Po dłuuugaśnej przerwie zaczne od tych paru :P pytań :)

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta --- 38
2. Preferencje seksualne --- Bi :P
3. Opisz siebie w kilku słowach --- taka jakaś nijaka ;)
4. Twoje nawyki --- Nie zdradze :P
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety) --- zalety: umiem słuchać ludzi; wady: jedna z wielu to niepunktualność
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ? --- Nie wiem...

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ? --- "uuuhh"
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? --- To zależy
9. Jakie masz zainteresowania pozabrainstormowe ? --- Nie lubie tego zespołu :lol:
PS. O co chodzi?? :D
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ? --- niepunktualność
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ? --- tolerancje
12. Jakich cech u innych nie lubisz ? --- nietolerancyjność
13. Jak się najczęsciej ubierasz ? --- U mnie nie ma najczęściej, ale jest najrzadziej :)
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś ? --- Jeszcze chyba nic szalonego nie zrobiłam... Zaraz to nadrobie ;)
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ? --- ??
16. Największe marzenie ? --- A jesteś złotą rybką?
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ? --- tapeta
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ? --- Pokazać?
19. Motto życiowe ? --- Takie głupie.... Śmiej się, póki masz zęby ;P (to aluzja do mojej babci :D )
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ? --- Nie wiem, od września ide do nowej i jeszcze nie wiem co w niej jest takiego
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ?? --- Facetów :P
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ? --- Spotkałam tyle, że tu miejsca by zabrakło gdybym miała wymieniąc, a spotkać.... hmmm..... nikogo :D
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ? --- Tajemnica zawodowa ;)
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? --- miesięcznie ok. 170
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ? --- www.ebonitka.blog.pl ;)
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? --- na klawiaturze :D
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ? --- nic, bo się nie wybieram ;)
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? --- Taaa.... Kamila/24 , Marcin/22 , Andrzej/22
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ? --- NY
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? --- mój pokój
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? --- Nie ma takiej
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? --- Książkę piszesz?
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imię ? --- Jedno.. Agnieszka
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? --- 17 lat
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? --- Również tajemnica zawodowa ;)
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ? --- Nie wiem, nigdy nie rozmawiałam z trupami
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ? --- A został? :shock:
38. Twój sposób na dobrą zabawę. --- Brak sposobu
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? --- Nudze się...
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.) --- !?!
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) --- intuicją
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? --- strona prawa
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? --- na brzuszku
44. Czego teraz słuchasz ? --- Wiatraka w moim kompie
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna ? --- prawo
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? --- Nie raz..
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ? --- Najchętniej zabiła :twisted:
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? --- Zależy czy mi na tej osobie by zależało
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? --- Na taki jak pare dni temu ;) Czyli czarny
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? --- Bardzo.... Tylko inni tego nie lubią :P
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? --- I bez takiego prawa nosze ;)
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ? --- Nie
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? --- Różnie bywa
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń) --- Można znaleźć przyjaciół ale też i wstrętnych plotkarzy
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? --- Za duzo ich było ;P
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? --- Nie pamiętam
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ? --- Biegle nie, raczej średnio angielskim
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? --- Tak, mam misia fajnego :D
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? --- Nie zdradze
60. Szczęśliwa karta w talii ? --- Żadna jak dla mnie
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ? --- nie ma takiego
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? --- A skąd wiesz, że nie obserwowana? :D
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? --- Tak
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? --- Nie mam jakichś twardych warunków, których się trzymam
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? --- Różni
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? --- Też tajemnica zawodowa ;)
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) --- Ładnie pachnących :P
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? --- Nie
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? --- Nie ma takiej osoby
70. Czy jestes tolerancyjna? --- Tak
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ? --- A jakich mam do wyboru?
72. Najmilsze wspomnienie ? --- Nie ważne :P
73. Najgorsze wspomnienie ? --- Dużo jest tych najgorszych
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? --- nie kojarze
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ? --- Nie bawiłam się na podwórku :)
76. Lubisz słodycze? Jakie? --- Ptasie mleczko czekoladowe, Delicje z pianką toffi i białą czekolade :D
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? --- Wstawać rano, uczyć się, czekać na coś
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? --- Nie powiem
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? --- JA :D
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? --- czerwone róże, lilie, konwalie
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? --- zazdrość
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? --- miłość z wzajemnośćią
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? --- lubie oczy i brzuch :P a nie lubie paru rzeczy
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku). --- Już taki otrzymałam ;)
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? --- Na nerwach :D i klawiszach
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? --- Mój rozum
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk. --- Nie mam.... I nie chce mi się przytaczać ;)
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. --- Nie lubię
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? --- W wannie i w łóżku :P Oczywiście jak jest się tak z osobą, z którą się rozmawia ;) (i nie tylko rozmawia... :P )
90. Najprostsza rzecz na świecie ? --- Wiele takich
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? --- Myślenie - to się tyczy facetów :lol:

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Łez, co Ciebie na nim zatrzymało ? --- Na początku września 2002 (już prawie rok :D ) A co zatrzymało? Hmmmm..... Oferty matrymonialne :lol: Kto czytał mój pierwszy temat na tym forum, ten wie ;)
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? --- Drobne szczegóły
94. Co byś chciał zmienić na stronce PFC ? --- PFC? A co to? :P
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? --- Takie różne owakie

ULUBIONE:

96. aktor --- Nie mam
97. aktorka --- Nie mam
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) --- horror
99. kanał telewizyjny --- Viva
100. serial --- Nieśmiertelny "Klan" :lol: :lol: Serio: "Kasia i Tomek"
101. program telewizyjny --- Tele tydzień ;)
102. gazeta --- Nie mam
103. gazetowa ramówka --- Nie mam
104. stacja radiowa --- Nie słucham radia
105. audycja radiowa --- Brak
106. dziedzina sportu --- Pływanie, tenis, narty
107. sportowiec --- Nie mam
108. epoka historyczno-literacka --- Ekhm...
109. forma literacka --- ?
110. kamień szlachetny --- ?
111. metal --- metal ;)
112. jedzonko --- pyszne
113. napój --- sok pomarańczowy, piwo (warka), Martini, czerwone wino
114. gra --- Garfield (Ewcia:* :lol: )
115. dobranocka (bajeczka) --- Kubuś puchatek :D
116. wiersz --- Kilka
117. miesiąc --- lipiec
118. dzień tygodnia --- sobota
119. miejsce na ziemi --- moje miasto
120. zabawna treść SMS/maila --- ?
121. kraj --- Polska ;)
122. język --- polski
123. dowcip --- ostry
124. strona internetowa --- www.ebonitka.blog.pl ;)
125. forum --- TO
126. sklep --- żaden
127. smak --- pewnej osoby
128. zapach --- pewnej osoby
129. płyta/kaseta --- Nie ma jednej ulubionej
130. płyta BrainStorm --- Chyba nie słucham
131. prasa --- kobieca
132. widok --- mój z okna
133. rzecz --- Nie wiem
134. liczba --- żadna
135. cyfra --- żadna
136. litera --- żadna
137. słowo --- dokładnie
138. smak lodów --- czekoladowy
139. guma do żucia --- orbit
140. słowo --- to już chyba było?
141. zwrot --- nie wiem....
142. powiedzenie --- nie mam.....
143. przedmiot szkolny --- żadnen
144. urządzenie --- ja piernicze, co za pytania!

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto --- miasto
146. dżem czy marmoladę --- dżem
147. masło czy margarynę --- masło
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów) --- fantę
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon --- przez telefon
150. Bolka, czy Lolka --- ani jeden ani drugi
151. podróż statkiem, czy samolotem --- statkiem
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną --- z dreszczykiem :P
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc --- Ostatni na dobranoc
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe --- czekoladowe
155. angielski, czy niemiecki --- angielski
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską --- włoską
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?) --- kubek
158. mydło, czy żel do kąpieli --- mydlo
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni --- Harrego
160. koleżankę, czy kolegę --- kolegę
161. oranżadę, czy sok --- sok
162. rolki, czy rower --- rower
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny --- sałatkowy
164. komar czy kleszcz --- kleszcz
165. sukienka czy spódniczka --- spódniczka
166. farby czy kredki --- kredki
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka --- cyfrówka
168. myszka czy klawiatura --- klawiatura
169. włosy kręcone czy proste --- proste
170. włosy ciemne czy jasne ---ciemne
171. oczy niebieskie czy brązowe --- brązowe
172. okulary czy szkła kontaktowe --- kontaktówki
173. film czy serial --- serial
174. tygodnik czy miesięcznik --- miesięcznik
175. chleb czy bułka --- bułka
176. gołąb czy wróbel --- wróbel
177. kung-fu czy aikido --- żadne
178. dinozaury czy smoki --- dinozaury
179. cd czy dvd --- cd
180. mp3 czy wav --- mp3
181. kura czy jajko --- jajko
182. czarna porzeczka czy jagoda --- jagoda
183. kefir czy jogurt --- kefir
184. Hitler czy Stalin --- żaden nie w moim guście :P
185. długopis czarny czy niebieski --- czarny
186. wróbel czy kanarek --- kanarek
187. czytać czy pisać --- czytać
188. mówić czy słuchać --- słuchać
189. słaby czy silny --- silny
190. film czy książka --- film
191. zapomnieć czy pamiętać --- pamiętać
192. wesoły czy smutny --- wesoły
193. agresywny czy spokojny --- spokojny
194. duży czy mały --- duży
195. czarne czy białe --- czarne
196. zeszyt w linię czy kratkę --- kratkę
197. szklanka soku pomaranczowego czy grejpfrutowego --- pomarańczowego
198. pióro czy olówek --- ołówek
199. czekolada czy wanilia --- czekolada

Wreszcie :D
I tak nikt tego nie czyta ;)
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 24 sie 2003, 22:17

DODATKOWE PYTANIA

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta -- 44 i 2/3
2. Preferencje seksualne -- pleć piękna - oczywiscie
3. Opisz siebie w kilku słowach -- szkoda gadac
4. Twoje nawyki -- fotografowanie
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety) -- wymienie ich nic nie zmieni i tak trzeba z nimi zyc.
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ? -- punktualnosc

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ? -- kibel wolny !?
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? -- o spaniu
9. Jakie masz zainteresowania pozabrainstormowe ? -- to juz zadnych
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ? -- anielska cierpliwosc
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ? -- szczerosc, orginalnosc, bycie soba
12. Jakich cech u innych nie lubisz ? -- przeciwnosci w/w
13. Jak się najczęsciej ubierasz ? -- w okulary
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłeś ? -- bylo kilka ale dla przykladu jedna - pojechanie rowerem do lekarza z 41 st. goraczka w 21 st. mrozie na zewnatrz.
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ? -- oswiadczyc sie
16. Największe marzenie ? -- nie mam bo i tak sie nie spelniaja
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ? -- fotografie
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ? -- czarne tło - nie meczy wzroku
19. Motto życiowe ? -- czekajcie a bedzie wam dane
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ? -- nie ma co lubiec
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ?? -- juz kolkcjonuje - znaczki i wydruki testowe z drukarek atrametowych, przewaznie hp - dobrych pare lat :-)
22. Sławna osoba, którą spotkałeś / chciałbyś spotkać ? -- jak na razie E.Gierek - ale sie spoznilem - zostalo mi tylko zapalenie znicza mu.
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ? -- z tymi co mnie pozytywnie nakrecaja
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? -- zalezy, wakacje ok. 4 h - sesja do 14 h / dziennie
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ? -- www.ovo.pl
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? -- wszystkie opcje uwielbiam ale tylko po jednej mam problemy z powtórnym przeczytaniem.
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ? -- statek z dozywotnim wyzywieniem
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? -- niestety (zart) - Edyta - rok starsza
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ? -- niebo
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? -- raj
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? -- 0
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? -- a wiec jeszcze nie złamałem nogi - heh
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imię ? -- corke
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? -- do 40
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? -- serce i cala ta reszta w srodku
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ? -- juz mu to wszystko jedno
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ? -- zawachal bym sie kleju na trupa
38. Twój sposób na dobrą zabawę. -- dobre towarzystwo
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? -- znajduje na sile jakies zajecie
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.) -- !? - taki ale nie wiem jak on sie nazywa - bynajmniej okresla zdziwienie - he he
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) -- rozsadkiem - przynajmniej sie staram
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? -- prawa reka, prawe ucho - w samochodzie mam surround :-)
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? -- jak popadnie
44. Czego teraz słuchasz ? -- szumu wiatrakow
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna ? -- prowadze oburekoma, a pisze prawą :-)
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? -- po glebszym zastanowieniu - nie
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ? -- nic - totalna olewka i obojetnosc
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? -- patrz powyzej
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? -- blond
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? -- pytanie....
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? -- miec prawo a bron to róznica - od papierków głowa nie boli
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ? -- nie
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? -- zyje i przenosze sie to tu to tam
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń) -- minusy - wada wzroku -- plusy - poznaie supcio ludzi
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? -- pan jest malkontentem i elokwentny
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? -- dlaczego ja odpisuje w tym temacie
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ? -- polskim z odmiana regionalna :-) - słówko - gipsdekker
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? -- polar
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? -- szkoda kasy na *pier*
60. Szczęśliwa karta w talii ? -- nie mam takowej
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ? -- Heidi
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? -- phi kąpałem sie w morzu 14 lat temu a wtedy mi to wisialo..
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? -- pare nigdy nie liczylem do sztuki
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? -- wyjatkowa cierpliwosc i zrozumienie
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? -- hipokryci, egoisci i *pier*
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? -- myca twarzy zimna woda codziennie rano
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) -- woda po goleniu i czegos pachnacego jak nie zapomne
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? -- oj nie bedzie mi dane tak szybko zejsc z tgo swiata
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? -- BÓG - pyt. czy bedzie lepiej
70. Czy jestes tolerancyjna? -- w przewazajacej wiekszosci tak
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ? -- kpt. Planeta
72. Najmilsze wspomnienie ? -- nie pamietam
73. Najgorsze wspomnienie ? -- nie chce pamietac
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? -- nie powiem
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ? -- w doktora
76. Lubisz słodycze? Jakie? -- chałwe
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? -- po prostu tego nie robie
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? -- chcem 3x po 9 zlotych rybek
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? -- jusz odszedl
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? -- truskawki
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? -- kac
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? -- radosc
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? -- to moze czego nie lubie - obgryzania paznokci - reszta do przyjecia
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku). -- chcialbym dostac gwiazdka
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? -- zadnym
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? -- niby tak ale zawsze zapominam o nim kiedy te szczescie potrzebne
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk. -- tak pierdzielenie bez sensu tez jest sztuka, która uprawiam bez znaczaenia na stan trzezwosci
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. -- muszem rysowac, bo taka szkola ale najbardziej w tuszu - a co? - to co kaza rysowac
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? -- ciekawym
90. Najprostsza rzecz na świecie ? -- sznurek - 100% nylonu
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? -- cala reszta juz jest skomplikowana

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Łez, co Ciebie na nim zatrzymało ? -- 12.06.03 - prowadzone dyskusje
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? -- nie mam takiej potrzeby
94. Co byś chciał zmienić na stronce PFC ? -- patrz wyzej
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? -- "czy Ania W. jest alkcholiczka?"

ULUBIONE:

96. aktor -- nie mam
97. aktorka -- Christina Apellgate
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) -- thiller
99. kanał telewizyjny -- tvp1
100. serial -- rodzina bundych
101. program telewizyjny -- dziennik telewizyjny
102. gazeta -- eurostudent - jest za darmo i lezy przed dziekanatem jak sie czeka 30 minut przed wejsciem - wtedy sobie czytam
103. gazetowa ramówka -- wiadomosci
104. stacja radiowa -- Flash FM
105. audycja radiowa -- co leci
106. dziedzina sportu -- kolarstwo
107. sportowiec -- Paola Pezzo
108. epoka historyczno-literacka -- wynarodowienie - he he
109. forma literacka -- nie isteresuje mnie zadna
110. kamień szlachetny -- ametyst
111. metal -- brom (Br)
112. jedzonko -- jakie jest
113. napój -- pepsi max lub light - od biedy cala reszta
114. gra -- carmagedon
115. dobranocka (bajeczka) -- kot filemon i rozowa pantera
116. wiersz -- drugi
117. miesiąc -- luty
118. dzień tygodnia -- 26
119. miejsce na ziemi -- studzienka kanalizacyjna
120. zabawna treść SMS/maila -- Nie pamietam
121. kraj -- Polska
122. język -- polski
123. dowcip -- sensowny
124. strona internetowa -- wczesniej wymienilem
125. forum -- Łzy, APO, Rajdy4x4 i inne ktore czytam
126. sklep -- Carefour
127. smak -- wanilinowy
128. zapach -- skoszonej trawy
129. płyta/kaseta -- obie formy
130. płyta BrainStorm -- zadnej nie posiadam
131. prasa -- fachowa
132. widok -- załosny
133. rzecz -- srubokret
134. liczba -- cieniutko
135. cyfra -- malo
136. litera -- V
137. słowo -- spokojnie
138. smak lodów -- których ?
139. guma do żucia -- jak juz to orbit white
140. słowo -- madre
141. zwrot -- mily
142. powiedzenie -- praktyka czyni mistrza i najciemniej pod latarnia
143. przedmiot szkolny -- rzezba - czlowiek bawi sie w lepienie garnków i jeszcze dostanie za to 4,5
144. urządzenie -- tel. komórkowy

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto -- miasto
146. dżem czy marmoladę -- nic z wymienionych
147. masło czy margarynę -- margaryne lub masło roslinne - bo to jest to samo :)
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów) -- nic z wymienionych
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon - obie formy, ale czasem moje słowa pisane są zle odbierane wiec z przewaga na telefon
150. Bolka, czy Lolka -- nic z wymienionych
151. podróż statkiem, czy samolotem -- nie mialem okazji z zadnej formy skorzystac
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną -- nie czytam ksiazek
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc :D -- Ostatni ...
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe -- truskawkowe
155. angielski, czy niemiecki -- wstyd sie przyznac - angielski
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską -- nic z wymienionych - polska
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?) -- gwint
158. mydło, czy żel do kąpieli -- zel
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni -- nic z wymienionych
160. koleżankę, czy kolegę -- do czego ?
161. oranżadę, czy sok -- sok
162. rolki, czy rower -- rower
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny -- nic z wymienionych
164. komar czy kleszcz -- nic z wymienionych
165. sukienka czy spódniczka -- kurde i znowu nie wiem czy sie róznia
166. farby czy kredki -- kredki - pastele
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka -- Lustrzanka przede wszytkim
168. myszka czy klawiatura -- obie
169. włosy kręcone czy proste -- a brak tez jest odpowiedzia ?
170. włosy ciemne czy jasne -- jak brak to jasne
171. oczy niebieskie czy brązowe -- piwne
172. okulary czy szkła kontaktowe -- okulary
173. film czy serial -- obie formy lubie
174. tygodnik czy miesięcznik -- miesiecznik
175. chleb czy bułka -- dziwne porównaie - jedno i drugie
176. gołąb czy wróbel -- zupy z wróbli sie nie robi wiec gołąb
177. kung-fu czy aikido -- spizdzanie
178. dinozaury czy smoki -- Action Man
179. cd czy dvd -- CD
180. mp3 czy wav -- wma - he he
181. kura czy jajko -- jajako
182. czarna porzeczka czy jagoda -- czarna porzeczka
183. kefir czy jogurt -- zalezy jakiego producenta np. kefir z Krasnegostawu jest lepszy od jogurtu Danone
184. Hitler czy Stalin -- obaj nie zyja
185. długopis czarny czy niebieski -- jak juz to zelopis - ale czarny
186. wróbel czy kanarek -- zadnego z nich pozytku
187. czytać czy pisać -- pół na pół
188. mówić czy słuchać -- pół na pół
189. słaby czy silny -- nie jestem w stanie odpowiedziec
190. film czy książka -- film
191. zapomnieć czy pamiętać -- zalezy
192. wesoły czy smutny -- prawdziwy
193. agresywny czy spokojny -- spokojny ale tez zalezy w jakim stopniu agresywny
194. duży czy mały -- tylko co ? monitor jak najwiekszy
195. czarne czy białe -- szarobure
196. zeszyt w linię czy kratkę -- kratke
197. szklanka soku pomaranczowego czy grejpfrutowego -- fuj
198. pióro czy olówek -- pióro
199. czekolada czy wanilia -- nie potrafie sie okreslic

Kasienka nie pisz juz wiecej testow.
You cry, You learn
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 24 sie 2003, 22:51

pisałam to cholerstwo i jak dałam wyślij się wszytsko zepsuło i skasowało ;(((((( nie wiem czy będzie mi się chciało jeszcze raz pisać....
Awatar użytkownika
tuptus_lzy

Postautor: tuptus_lzy » 24 sie 2003, 23:24

ona tu jakies zlote mysli zalozyla :P

DODATKOWE PYTANIA

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta 37 38
2. Preferencje seksualne baby
3. Opisz siebie w kilku słowach jestem jaki jestem
4. Twoje nawyki ŁZY
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety) zalet brak wad glupota 90 % chata to wam powie
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ? oj zadna chyba nie odpowiada

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ? marze o pusczeniu na maxa modlitwy (albo:leże tutaj juz)
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? karaluchy pod poduchy :P
9. Jakie masz zainteresowania pozabrainstormowe ? eeeeeeeeeeeee
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ? hmm glupota?
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ? wyrozumialosc
12. Jakich cech u innych nie lubisz ? zarozumialosc :P
13. Jak się najczęsciej ubierasz ? oliwkowa zielen
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś ? specjalnie zlamalem noge zeby zobaczyc jak to jest :P
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ? jechac na drugi koniec polski na koncert ŁEZ
16. Największe marzenie ? brak
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ? duchy :P
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ? w XP chmurty a w 98 Łzy
19. Motto życiowe ? oj cos sie powtarzasz
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ? nic :D
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ?? wybral bym plyty (niekoniecznie Łez)
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ? z Anią (a z kim)
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ? z Anią :P (ale nie W.)
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? nie obchodzi mnie to mam stale lacze :P
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ? www.tuptuslzy.blog.pl :P
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? recznie
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ? nic bym nie wziela
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? brAk rodzenstwa
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ? Tunezje
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? slowinski park narodowy
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? 9865677 :D
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? oj nie planuje
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imię ? dwoje Marcel i Kornelia
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? 12 lat (gora)
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? Łzy :P
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ? na starosc sie dowiem :D
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ? kupil bym bliet na najblizse koncerty ŁEZ i bym jezdzil za nimi :P
38. Twój sposób na dobrą zabawę. plywanie
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? siadam do kompa

pozniej skoncze bo narazie mam dola
Łzy rules!
Alareel

Postautor: Alareel » 24 sie 2003, 23:26

To jest super ale co za dużo to nie zdrowo:) Kasieńka poczekaj z pół roku zanim dasz następne :D

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta - przeważnie 42
2. Preferencje seksualne - kobieta - jedna jedyna :)
3. Opisz siebie w kilku słowach - nie potrafie... niech inni mnie opisują :D
4. Twoje nawyki - kiedyś nałogowo mówiłem 'w zasadzie' a teraz... sam nie wiem :)
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety) - jestem skromny ;)
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie? - z tego co wiem (ktoś mi powiedział) to: poczucie humoru i koleżeństwo :D a reszta... jak wyżej :)

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ? - która godzina? spaaać :)
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? - wiele wiele spraw...
9. Jakie masz zainteresowania pozabrainstormowe ? - co?
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ? - nie wiem :)
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ? - szczerość...
12. Jakich cech u innych nie lubisz ? - pozerstwa, cwaniactwa, przechwalania się
13. Jak się najczęsciej ubierasz ? - jeansy i jakiś podkoszulek
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłeś ? - ...
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ? - ...
16. Największe marzenie ? - smutne acz... mieć pieniądze
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ? - farba
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ? - 'Biała magia'
19. Motto życiowe ? - nie mam
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ? - 3 miesiące wakacji, na studiach poznałem Ją
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ?? - kolejki elektryczne ;)
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ? - Łzy? :D
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ? - przyjaciele
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? - dużo
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ? www.google.pl
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? komputer
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ? prąd w wiaderku
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? Brat Piotr 23 za kilka dni:)
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ? Rybnik :D
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? 2 miejsca... 1 to sekret a 2 to Rybnik :D
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? pff
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? Planuje już od dawna ale jakoś nie miałem odwagi... ale chyba się nie zdecyduję bo skakanie na bungee jest niezdrowe dla kręgosłupa... ;)
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imię ? 2 - Eustachy i Muriel
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? - 100 lat
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? - Bóg
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ? - to już zależy od Niego
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ? - żyłbym...
38. Twój sposób na dobrą zabawę. - Przyjaciele, muzyka, rozmowa
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? - nudze sie;)
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.) - o taki :-)
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) - rozumem+uczuciami
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? - haha
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? - 'na leżąco'
44. Czego teraz słuchasz ? - szumu wiatraczka w kompie :)
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna ? - środkowo... ;) no dobrze... prawo
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? byłem... jestem...
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ? - nie wiem
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? - chciałbym się dowiedzieć dlaczego
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? - sinopapużaty w białe przecinki
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? - lubie
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? - chciałbym
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ? - nie
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? - nic
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń) - plusy - można często rozmawiać z ludźmi z daleka. Minusy - czasem trzeba wyjść z domu ;)
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? - Kocham Cię
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? - Była tak głupia i zakręcona że się jej nie da przełożyć na 'nasze'
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ? Angielski
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? hmm...
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? - płetwa na plecach
60. Szczęśliwa karta w talii ? - Jocker
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ? - nie wiem
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? - a Ty?
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? - a Ty?
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? - winna być szczera i mieć poczucie humoru
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? - nieszczerzy i bez poczucia humoru ;)
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? - z powietrza i wody
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) - ręcznika ;)
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? - to był jakiś film?
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? - nie wiem
70. Czy jestes tolerancyjna? - tak
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ? - Dexter, MojoJojo, Samuraj Jack, Pomysłowy Dobromir, Zając, Kretinek
72. Najmilsze wspomnienie ? - wole zachować dla siebie
73. Najgorsze wspomnienie ? - ... :(
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? - hehe:)
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ? - w to co wszyscy
76. Lubisz słodycze? Jakie? - lubie, smaczne
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? - wkuwać na pamięć
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? - tajemnica
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? - nie mam
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? - róże
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? - sprawić komuś zawód
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? - szczęście
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? - mam takie piękne oczka :D
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku). - sprawny monitor i jakiś lepszy komputer;)
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? - na komputerze
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? - nie
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk. - napisałem... widziało bardzo mało osób i niech tak zostanie :)
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. - nie... ;)
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? - przed domem, przed bramą, jak już się ma pożegnać
90. Najprostsza rzecz na świecie ? - kichnąć
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? - powiedzieć komuś prawdę która go zaboli

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Łez, co Ciebie na nim zatrzymało ? - Martynka, sara, Sylwia, Rafael... FFC:D
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? - :D
94. Co byś chciał zmienić na stronce PFC ? - no właśnie?... ;)
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? - dużo tego było...

ULUBIONE:

96. aktor - dużo
97. aktorka - Meg Ryan, Sandra Bullock, Julia Roberts
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) - komedia sensacyjna
99. kanał telewizyjny - HBO
100. serial - każdy ciekawy s-f na który mam czas
101. program telewizyjny
102. gazeta - Angora
103. gazetowa ramówka - To&Owo
104. stacja radiowa
105. audycja radiowa
106. dziedzina sportu - kibic
107. sportowiec - Małysz
108. epoka historyczno-literacka - Matura czy co?
109. forma literacka - eeej
110. kamień szlachetny - pustak
111. metal - heavy
112. jedzonko - risotto
113. napój - woda mineralna
114. gra - szachy
115. dobranocka (bajeczka) - Bolek i Lolek:D
116. wiersz
117. miesiąc - źaźdźieźniź
118. dzień tygodnia - Didżawa
119. miejsce na ziemi - szawaaa
120. zabawna treść SMS/maila
121. kraj - Polska
122. język - Polskawy
123. dowcip - zaskakujący
124. strona internetowa - ffc.lzy.pl
125. forum - phpBB
126. sklep - Biedronka
127. smak - jabłkowy
128. zapach - mmm :D
129. płyta/kaseta - chodnikowa
130. płyta BrainStorm - eeeee
131. prasa - :D
132. widok - wyglądasz jak idźstąd
133. rzecz - ciupaga
134. liczba - Tomek jestem
135. cyfra - 11
136. litera - Ź
137. słowo - ciałem się stało
138. smak lodów - jabłkowe
139. guma do żucia - Donald
140. słowo - szła dzieweczka do laseczka
141. zwrot - w lewo
142. powiedzenie - cześć
143. przedmiot szkolny - linijka
144. urządzenie - mieszkania

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto - oba
146. dżem czy marmoladę - dżem
147. masło czy margarynę - masło
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów) - jakich podtekstów?
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon - rozmowę
150. Bolka, czy Lolka - pszczółkę Maję ;)
151. podróż statkiem, czy samolotem - nogami
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną - obie
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc - Nienawiść
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe - waniliowe
155. angielski, czy niemiecki - russkij jizyk
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską - włoską
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?) - o matko
158. mydło, czy żel do kąpieli - czekam aż zaschnie a potem brud sam płatami odpada
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni - obu panów;)
160. koleżankę, czy kolegę - ja wysiadam... pokemona
161. oranżadę, czy sok - może Pysia czy Kubusia?
162. rolki, czy rower - dres czy Adidas?
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny - tralala nie widze tych pytań...
164. komar czy kleszcz - czy ktoś coś widział?
165. sukienka czy spódniczka - sukienka
166. farby czy kredki - farby
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka - lustrzanka i cyfrówka
168. myszka czy klawiatura - joystick Jezuuuuu! :D
169. włosy kręcone czy proste - kręcone mrrrrr... :)
170. włosy ciemne czy jasne - ciemne mrrrrr... :)
171. oczy niebieskie czy brązowe - brązowo zielone mrrrrr... :)
172. okulary czy szkła kontaktowe - okulary mrrrrr... :)
173. film czy serial - film mrrrrr... :)
174. tygodnik czy miesięcznik - ręcznik
175. chleb czy bułka - masło
176. gołąb czy wróbel - kasztan
177. kung-fu czy aikido - toyota
178. dinozaury czy smoki - żaby
179. cd czy dvd - vhs
180. mp3 czy wav - avi
181. kura czy jajko - telewizor
182. czarna porzeczka czy jagoda - tramwaj
183. kefir czy jogurt - mleko, jogurt
184. Hitler czy Stalin - Che
185. długopis czarny czy niebieski - niebieski
186. wróbel czy kanarek - kasztan już mówiłem
187. czytać czy pisać - spaaaać
188. mówić czy słuchać - słuwic
189. słaby czy silny - słaby
190. film czy książka - książka
191. zapomnieć czy pamiętać - zamiętać
192. wesoły czy smutny - wesoły
194. duży czy mały - średni
195. czarne czy białe - niebieskie
196. zeszyt w linię czy kratkę - w okręgi
197. szklanka soku pomaranczowego czy grejpfrutowego - multiwitamina
198. pióro czy olówek - lalala
199. czekolada czy wanilia - koniec!!!!:D:D:D:D

O masakra:) Jak teraz to się nie wyśle to... ;)
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 25 sie 2003, 0:54

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta - 38, 39
2. Preferencje seksualne - wolę chłopców ;)
3. Opisz siebie w kilku slowach - niech ktoś inny za mnie to zrobi...
4. Twoje nawyki - kilka mam.. jak chyba każdy
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadaja Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety) - wada: przesadna wrażliwość, zaleta: nie jestem obojętna na innych ludzi
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadaja innym, a jakie nie ? - tego nie wiem

OGÓLNE:

7. Pierwsza mysl rano ? - Boże... Czemu ten budzik tak głośno rąbie...?!
8. O czym myslisz przed zasnieciem? - różnie to bywa ;)
9. Jakie masz zainteresowania pozabrainstormowe ? - mam same pozabrainstormowe ;P
10. Jakie sa najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ? - uleglość
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ? - szczerość
12. Jakich cech u innych nie lubisz ? - brak tolerancji, obłudność
13. Jak sie najczesciej ubierasz ? - wygodnie
14. Najbardziej szalona rzecz, jaka zrobilas ? - trudno mi ocenić
15. Najbardziej szalona rzecz, jaka moglabys zrobic ? - nie pytaj ;)
16. Najwieksze marzenie ? - tajemnica... (bo się nie spełni :P)
17. Co znajduje sie na scianach Twojego pokoju ? - farba :twisted:
18. Jaka masz tapete na pulpicie ? - http://images.deviantart.com/large/wallpaper/wdark/Wallpaper_2.jpg:D
19. Motto zyciowe ? - Zasługuję na miłość tylko dlatego, że żyję
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ? - nic :twisted:
21. Gdybys miala cos kolekcjonowac, co bys wybrala ?? - zdjęcia FFC :D
22. Slawna osoba, która spotkales/ chcialbys spotkac ? - trudno powiedzieć
23. Z kim chcialabys spedzic wakacje ? - najlepszymi przyjaciółmi
24. Ile godzin dziennie/miesiecznie spedzasz w necie ? - dziennie ok 4 - 5
25. Adres do jakiejs ciekawej strony w necie ? - www.lzy.pl ;P
26. Wolisz pisac recznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? - klawiatura
27. Co bys wziela na bezludna wyspe ? - raczej kogo - przyjaciół :)
28. Masz rodzenstwo ? Jak sie nazywa / ile ma lat ? - Maciek - 22 lata
29. Miejsce, które chcialabys odwiedzic ? - Australia, Nowa Zelandia, Irlandia
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byles/as? - trudno powiedzieć
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? - nie mam takowej
32. Kiedy byl, a jesli jeszcze nie bylo - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? - nie było i nie planuję tego
33. Ile dzieci chcialabys miec w przyszlosci i jak mialyby na imie ? - dwójkę: Magdalena, Weronika
34. Jaka jest wedlug ciebie dopuszczalna róznica wieku pomiedzy partnerami ? 100 lat ;) jak dla mnie nie ma takiej granicy...
35. Kto jest w Twoim zyciu najwazniejszy? - jest kilka takich osób :)
36. Czy myslisz, ze stary czlowiek na chwile przed smiercia czuje, ze dowiedzial sie tak naprawde o co chodzi w zyciu ? - chyba nie... choociaż...
37. Co bys zrobila gdybys sie teraz dowiedziala, ze zostal Ci tydzien zycia ? - czytałaś 'Weronikę' Coelha ;)
38. Twój sposób na dobra zabawe. - dobre towarzystwo
39. Co robisz, gdy sie nudzisz ? - szlag mnie trafia
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.) - yy... coraz oryginalniejsze te pytania :P
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) - staram się rozumem, choć nie zawsze mi to wychodzi
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? - prawa ręka, prawe ucho
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? - na brzuchu
44. Czego teraz sluchasz ? - Placebo 'Special Needs'
45. Jestes lewo-, prawo- czy obureczna ? - praworęczna
46. Czy kiedykolwiek bylas zakochana ? - tak
47. Co zrobilabys, gdyby bylo to mozliwe osobie, której nienawidzisz ? - nic, nie chcę by cokolwiek złego przytrafiło się komukolwiek... staram się stawiać w sytuacjach innych ludzi
48. Gdybys mogla, co zrobilabys osobie, która Cie nie lubi lub nienawidzi ? - nic, nie zmienię w ten sposób jej poglądów co, do mojej osoby
49. Na jaki kolor ufarbowalabys wlosy ? - nie dzięki
50. Czy lubisz prowadzic samochód ? - poczekam na prawko ;)
51. Czy chcialabys miec prawo do noszenia broni ? - nie
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ? - raczej nie
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? - różnie bywa...
54. Jakie sa plusy i minusy zycia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doswiadczen) - PLUSY: mozna poznać wspaniałych ludzi, o takich samych poglądach MINUSY: nigdy nie ma pewności, że ta osoba jest faktycznie tą, za którą się podaje..
55. Najmilsze slowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? - zachowam dla siebie
56. Najglupsza/najbardziej zakrecona mysl ? - hyhy, na pewno jakaś taka była ;)
57. Wladasz biegle jakis jezykiem ? Jesli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) slówko w jezyku, którego sie uczysz ? - tak, polskim :P
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? - o tak :)
59. Gdybys mogla zrobic sobie operacje plastyczna, badz zmienic cos w swoim wygladzie, to co by to bylo? - wątpię, że bym sie na coś takiego zdecydowała
60. Szczesliwa karta w talii ? - raczej brak
61. Gdybys mogla nadac sobie jakies zagraniczne imie, to jakie bys wybrala ? - strasznie mi się kiedyś Maggie podobało ;)
62. Nie obserwowana kapiesz sie nago w morzu. Jak sie czujesz ? - zimna woda ;P
63. Posiadasz jakas blizne (znamie) ? - tak
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadac osoba, by mogla zostac Twoim przyjacielem ? - nie mam określonych zasad w dobieraniu przyjaciół
65. Jacy ludzie Cie denerwuja ? - nieszczerzy
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? - w tym sęk, że ja uległa jestem ;)
67. Jakich uzywasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydla i pasty do zebów) - nieprzeterminowanych :P
68. Widzialas kiedys swiatelko w tunelu ? Znalazlas sie na skraju zycia i smierci? - nie
69. Gdybys miala mozliwosc zadac JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by byl i jak brzmialo by pytanko ? - chyba nie ma takiej osoby i pytania
70. Czy jestes tolerancyjna? - tak, staram się jak mogę ;)
71. Jakim bohaterem kreskowki moglabyc zostac ? - w jakimś teście mi wyszedł Prosiaczek :P
72. Najmilsze wspomnienie ? - będę pielęgnować w sercu
73. Najgorsze wspomnienie ? - najchętniej bym wyrzuciła z mojej pamięci
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci sie przydarzyl ? - hmm... a no tak, był taki... ale nieważne ;P
75. W co bawilas sie, jako dziecko, z kolegami na podworku ? - 1, 2, 3 - kryjesz ty! ;D
76. Lubisz slodycze? Jakie? - oj tak, nawet za bardzo ;) - toffie, ptasie mleczko śmietankowe
77. Czego najbardziej NIE lubisz robic? - wstawać wcześnie rano
78. 3 zyczenia dla zlotej rybki ? - nie będę zapeszać
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? - chyba nie mam takiej osoby
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? - delikatne
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na swiecie ? - nienawiść (jest obok mnie...)
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na swiecie ? - miłość, czucie się potrzebnym innym
83. Co najbardziej lubisz w swoim wygladzie, a czego nie? - ....
84. Jaki wymarzony prezent chcialabys otrzymac na Gwiazdke? (Tylko w granicach zdrowego rozsadku) - musi być coś materialnego? ;)
85. Grasz na jakims instrumencie ? Na jakim ? - czasem na klawiszach, ale amatorsko
86. Posiadasz jakis talizman, rzecz, która przynosi Ci szczescie ? - szkiełko
87. Masz w sobie zadatki na poetke ? Napisalas kiedys samodzielnie jakis wiersz ? Podziel sie z nami ! Jezeli jednak nie posiadasz zmyslu artystycznego, w tym punkcie mozesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk. - coś tam pisałam, ale pewnego dnia wszystko spaliłam... a na ulubiony wiersz nie mogę się zdecydować, mam ich kilka
88. Lubisz rysowac ? Jesli tak, to co najbardziej. - lubię, anioły
89. W jakim miejscu czlowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? - nieważne jest miejsce, ale najlepsze rozmowy są nocą zazwyczaj
90. Najprostsza rzecz na swiecie ? - budowa cepa (tekst mojej fizyczki: Ja nie rozumiem, czemu wy tego nie rowumiecie?! Przecież to proste jak budowa cepa! ;))
91. Najtrudniejsza rzecz na swiecie ? - fizyka :P

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapila(e)s na forum Lez, co Ciebie na nim zatrzymalo ? - atmosfera :)
93. Co bys chcial zmienic na tym forum ? - chyba wiecie..
94. Co bys chcial zmienic na stronce PFC ? - ekhu... :P
95. Jakie wydarzenia na forum Lez poruszyly Cie, rozbawily, zdenerwowaly ? Napisz dlaczego ? - było takich bardzo, bardzo dużo :)

ULUBIONE:

96. aktor - Joseph Gordon Levitt, Nickolas Cage
97. aktorka - Meg Ryan, Sandra Bullock
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) - psychologiczny
99. kanal telewizyjny - MTv
100. serial - Caaambiooo Dooloor :P a serio, to stary, ale jary Klan
101. program telewizyjny - na wp ;P
102. gazeta - Victor (?)
103. gazetowa ramówka - brak
104. stacja radiowa - nie słucham, ale jak juz to Zetka
105. audycja radiowa - brak takowej
106. dziedzina sportu - łucznictwo :twisted: ;)
107. sportowiec - brak
108. epoka historyczno-literacka - starożytność, ale nie mitologia
109. forma literacka - trawie wszystkie
110. kamien szlachetny - opal
111. metal - wolę gotyk :P
112. jedzonko - praktycznie wszystkie sałatki
113. napój - sok wieloowocowy, lub wiśniowy
114. gra - Scrabble
115. dobranocka (bajeczka) - Kuubuuś Puchateek, Kuubuuś ;)
116. wiersz - trudno mi się zdecydować na jeden, ale na pewno jakiś Stachury, czy Leśmiana
117. miesiac - maj
118. dzien tygodnia - piątek :P :D
119. miejsce na ziemi - nie mam zbyt wielkiego porównania
120. zabawna tresc SMS/maila - jakiś pewnie był
121. kraj - Australia
122. jezyk - mój ;P
123. dowcip - dobry
124. strona internetowa - www.lzy.pl ;)
125. forum - this one
126. sklep - sklepik Łzawy ;)
127. smak - słodki
128. zapach - lekki, świeży
129. plyta/kaseta - nie moge sie zdecydować
130. plyta BrainStorm - nie słucham
131. prasa - coś już takiego było
132. widok - morze nocą
133. rzecz - poduszka
134. liczba - 13
135. cyfra - 2
136. litera - M
137. slowo - tak
138. smak lodów - śmietankowe, jagodowe
139. guma do zucia - miętowa
140. slowo - pkt 137
141. zwrot - Dobryświt :D ;*
142. powiedzenie - niech JAJO będzie z Tobą! (nie wszyscy muszą wiedzieć ;) :*)
143. przedmiot szkolny - dzwonek :P
144. urzadzenie - komputer

PREFERENCJE:

145. wies czy miasto - miasteczko
146. dzem czy marmolade - dżem
147. maslo czy margaryne - masło
148. fante czy mirinde (bez podtekstów) - mirinda
149. rozmowe przez internet, czy rozmowe przez telefon - telefon
150. Bolka, czy Lolka - tego wyższego ;)
151. podróz statkiem, czy samolotem - mam chorobę morską...
152. ksiaze przygodowa, czy fantastyczna - przygodowa
153. Oczy szeroko zamkniete czy Ostatni na dobranoc - Ostatni Na Dobranoc
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe - truskawkowe
155. angielski, czy niemiecki - angielski
156. kuchnie wloska, czy kuchnie chinska - włoska
157. kubek, czy szklanke (a moze filizanke?) - kubek
158. mydlo, czy zel do kapieli - żel
159. Harrego Potera, czy Wladce Pierscieni - Harry (dobrze, że nie Harry, czy Hobbit, bo by było gorzej ;))
160. kolezanke, czy kolege - kolegę
161. oranzade, czy sok - sok
162. rolki, czy rower - rolki
163. bar salatkowy, czy bar mleczny - sałatkowy
164. komar czy kleszcz - weź to ode mnie :P
165. sukienka czy spódniczka - spódniczka
166. farby czy kredki - kolorowe kredki ;P
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka - cyfrowy
168. myszka czy klawiatura - klawiatura
169. wlosy krecone czy proste - kręcone
170. wlosy ciemne czy jasne - ciemne
171. oczy niebieskie czy brazowe - brązowe
172. okulary czy szkla kontaktowe - okulary
173. film czy serial - serial
174. tygodnik czy miesiecznik - miesięcznik
175. chleb czy bulka - bułka
176. golab czy wróbel - gołąb
177. kung-fu czy aikido - aikido
178. dinozaury czy smoki - smoki
179. cd czy dvd - cd
180. mp3 czy wav - mp3
181. kura czy jajko - jajko
182. czarna porzeczka czy jagoda - jagoda
183. kefir czy jogurt - jogurt
184. Hitler czy Stalin - Lepper :P
185. dlugopis czarny czy niebieski - czarny
186. wróbel czy kanarek - kanarek
187. czytac czy pisac - czytać
188. mówic czy sluchac - słuchać
189. slaby czy silny - facet? silny ;)
190. film czy ksiazka - książka
191. zapomniec czy pamietac - pamiętać
192. wesoly czy smutny - różnie bywa
194. duzy czy maly - duży
195. czarne czy biale - czarne
196. zeszyt w linie czy kratke - kratkę
197. szklanka soku pomaranczowego czy grejpfrutowego - pomarańczowego
198. pióro czy olówek - pióro
199. czekolada czy wanilia - czekolada
AMEN ;)
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 25 sie 2003, 0:57

DANE PODSTAWOWE
1. Rozmiar buta : yyyy.....39
2. Preferencje seksualne : ???
3. Opisz siebie w kilku słowach : jestem jaka jestem ( 3 słowa)
4. Twoje nawyki : chyba nałogi....a tym najgłówniejszym jest forum.
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety) : nie będę tu robić samooceny. Zostawiam to tym którzy mnie znają.
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ? : a skąd mam to wiedzieć? Spytaj „innych”

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ? : rano?? Zwykle jak wstaje to jest południe, ale pierwsza myśl to gdzie są moje zabawki J
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? : oglądam TV więc o niczym nie myśle.no czasami to o tym komu sygnała puścić..
9. Jakie masz zainteresowania pozabrainstormowe ? ?????
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ? :
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ?
12. Jakich cech u innych nie lubisz ? : zakłamania, braku tolerancji
13. Jak się najczęsciej ubierasz ? : wygodnie..na czarno....
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś ? nie wiem czy mogę powiedzieć, robie wiele szalonych rzeczy i nie wiem czy umiem wybrać tą naj...
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ? nie wiem czy taka jest.
16. Największe marzenie ? zdradzać marzenia...coś tu mi nie gra...
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ? no jak to co?? Plakaty....a czyje to się domyślcie.
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ? : oczywiście Łezki choć często zmieniam tapety.
19. Motto życiowe ? „umiesz liczyć.....licz na siebie”
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ? : w szkole przerwy i znajomych.
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ?? nic
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ? Łzy...hehe
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ? : z FFC
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? dziennie hmm..różnie za to miesięcznie coś koło 200h
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ? www.lzy.pl
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? komputer, ręcznie mi nie wychodzi bo nikt się potem nie umie rozczytać
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ? rodzine,FFC , komórke, komputer z netem i płyty Łez
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? : siostre Ewe, co do wieku to....niektórzy chyba wiedzą...
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ? Meksyk
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? Hmmm..wiele ich
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? : nie mam takiej
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? jeszcze jedno takie pytanie a skończe odpowiadać
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imię ? jedno- Kubuś może kiedyś zmienie zdanie
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? miłość nie patrzy na wiek
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? Rodzina, przyjaciele ,fyfycy
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ? nie myśle
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ? kożystałabym z niego na maxa.
38. Twój sposób na dobrą zabawę. Koncert Łez lub impreza przy tej samej muzyce
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? siedze w necie, słucham łez
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.): to było głupie
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami): tym i tym
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? :prawa ręka, prawe ucho.
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ?: ............różnie
44. Czego teraz słuchasz ?: teraz? „drażnisz mnie gdy jesteś gdzieś obok....”
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? być może...
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ?: a są takie osoby?
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ?: nie obchodzi mnie czy mnie ktoś nienawidzi czy nie lubi. Staram się ignorować
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ?: wrrr.....mam ufarbowane....niech to szlag
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? : lubie ale nie mam prawka jeszcze. Więc na razie tylko mogę gdzieś na miejscach do nauki.
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ?: po co?
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ? .......
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ?: rankami śpie (w wakacje), wieczorem- net
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń): ciekawi ludzie, choć nie zawsze..
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? czy to ważne./
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? moja?
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ?: tak polskiego a najzabawniejsze słowo....hmm...
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany?: było takie pytanie ostatnio...tak posiadam nawet dużo i jestem przywiązana do wielu najbardziej do kjuicka i kubusia puchatka, a i jeszcze małpka....a reszta co? Płakać bedą
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było?: rany nie wiem.
60. Szczęśliwa karta w talii ? : nie wierze w takie coś
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ?: brak odpowiedzi...
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ?: nie kompie się naga w morzu!
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ?: tak..siniaki po koncercie w Katowicach hehe.
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ?: tolerancyjna, szczera
65. Jacy ludzie Cię denerwują ?: powtarzasz sie
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ?: z forum
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów): różnych
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci?: nie mówi się
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? : nie wiem
70. Czy jestes tolerancyjna? : raczej tak
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ? : kubusiem puchatkiem(nawet w teście mi tak wyszło J)
72. Najmilsze wspomnienie ?: dużo ich
73. Najgorsze wspomnienie ? : mało ich
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ?: potrzebujesz materiału do gazet z artykułami typu „Ale afera”...?
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ?: chodzenie po drzewach, granie w piłke, piasek i zamki,strzelanie z pistoletów zabawkowych..
76. Lubisz słodycze? Jakie? : ptasie mleczko Wedla
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? : sprzątać
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? : nie powiem
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ?: Łzy
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? : róże & narcyze
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ?: zazdrość
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? :miłość oczywiście
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? Oczy lubie szczególnie jak są szeroko zamknięte
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku). : już taki był
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? : na nerwach
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ?: nie.
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk. : nie szkoda miejsca?
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. : nie lubie rysować
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? : w szkolnej ubikacji na przerwach hehe..J
90. Najprostsza rzecz na świecie ? : zalogować się na forum Łez
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? : przekonać mame żeby puściła Cie na koncert

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Łez, co Ciebie na nim zatrzymało ? : ludzie i miła atmosfera
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? : chciałabym żeby było mniej bezsensownych powtarzających się tematów. Poza tym chyba nic.
94. Co byś chciał zmienić na stronce PFC ? Py Fy Cy??? Co to oznacza?
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? : dużo ich a miejsca mało...

ULUBIONE:

96. aktor : Czaruś Pazura
97. aktorka : nie mam
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) : horror :P
99. kanał telewizyjny : TVN
100. serial : „na wspólnej”? „Katarzyna i Tomasz”...
101. program telewizyjny : Tele tydzień
102. gazeta : nie lubie tych brukowców
103. gazetowa ramówka : nie mam
104. stacja radiowa : jeśli puszcza łzy to każda
105. audycja radiowa : nie mam
106. dziedzina sportu : siatkówka, koszykówka, tenis ziemny, narty.
107. sportowiec : Juan Carlos Ferrero
108. epoka historyczno-literacka : nie mam
109. forma literacka : .....
110. kamień szlachetny : ........
111. metal :........
112. jedzonko : wszystko co dobre...
113. napój : soczki, piwko i inne..
114. gra : ........
115. dobranocka (bajeczka) : Kubuś Puchatek
116. wiersz : wiele ich..
117. miesiąc : lipiec, maj
118. dzień tygodnia : sobota
119. miejsce na ziemi : .......
120. zabawna treść SMS/maila : mam to napisać?
121. kraj : nie wiem
122. język : polski?
123. dowcip : o blondynkach
124. strona internetowa : to już było.
125. forum : głupie pytanie
126. sklep : ?????
127. smak : słodki
128. zapach : pachnący
129. płyta/kaseta : „nie czekaj na jutro”
130. płyta BrainStorm : nie słucham tego.
131. prasa : ---
132. widok : na morze
133. rzecz : komputer i telefon
134. liczba : nie mam
135. cyfra : to nie to samo?
136. litera : żadna
137. słowo : zdecydowanie
138. smak lodów : czekoladowe
139. guma do żucia : orbit white (jestem nałogowcem jeśli chodzi o gumy do żucia)
140. słowo : gdzieś już to widziałam
141. zwrot : Ty gupieloku jeden
142. powiedzenie : nie mam
143. przedmiot szkolny : przerwa
144. urządzenie : .......

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto : miasto
146. dżem czy marmoladę : dżem
147. masło czy margarynę : masło
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów): cole
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon: i to i to ma zalety
150. Bolka, czy Lolka : Tole J
151. podróż statkiem, czy samolotem: i tu i tu nie dobrze się robi
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną : obyczajową...
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc : „oczka na dobranoc” hiehie. to pierwsze oczywiście.
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe : te pierwsze
155. angielski, czy niemiecki : hiszpański
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską: polską
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?) : kieliszek
158. mydło, czy żel do kąpieli : żel
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni: ni to ni to
160. koleżankę, czy kolegę : ........
161. oranżadę, czy sok : szok....
162. rolki, czy rower : rower
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny: bleee
164. komar czy kleszcz : co gorsze?
165. sukienka czy spódniczka : spódniczka
166. farby czy kredki : mazaki
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka : cyfrowy
168. myszka czy klawiatura : klawiatura (myszką nic nie napisze)
169. włosy kręcone czy proste : takie jak mam są ok./
170. włosy ciemne czy jasne : farbowane...
171. oczy niebieskie czy brązowe : niebieskie najładniejsze hehe
172. okulary czy szkła kontaktowe : szkła
173. film czy serial : film
174. tygodnik czy miesięcznik: miesięcznik
175. chleb czy bułka : bułka
176. gołąb czy wróbel : nic
177. kung-fu czy aikido : nic
178. dinozaury czy smoki : nic
179. cd czy dvd : nie wiem i to ok. i to ok
180. mp3 czy wav : mp3
181. kura czy jajko : kura bo bez niej nie byłoby tych jajek
182. czarna porzeczka czy jagoda : truskawka
183. kefir czy jogurt : joghurcik
184. Hitler czy Stalin : nie są w moim guście
185. długopis czarny czy niebieski : czarny
186. wróbel czy kanarek : zaś ptaki?
187. czytać czy pisać : czytać
188. mówić czy słuchać : słuchać
189. słaby czy silny : czy
190. film czy książka : film
191. zapomnieć czy pamiętać : zapomnieć (też czasem ma swoje zalety)
192. wesoły czy smutny : wesoły
193. agresywny czy spokojny : jaaaakie pytaniaaaa
194. duży czy mały „ średni
195. czarne czy białe : czarne
196. zeszyt w linię czy kratkę: w kółka
197. szklanka soku pomaranczowego czy grejpfrutowego: bananowego
198. pióro czy olówek : ołówek
199. czekolada czy wanilia: czekolada

uff nareszcie. Kasia a jak następnym razem dasz 299 pytań do nas użytkowników to.....
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 25 sie 2003, 12:10

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta: 39
2. Preferencje seksualne: hmm
3. Opisz siebie w kilku słowach: szczera, pyskata ludzie kilka słów to za mało...
4. Twoje nawyki: imprezy, śmiech
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety): może nie będę wyliczać
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ? hmmm, sama nie wiem

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ?: Jak ja dzis będę wyglądać, chyba nie jak upiór...
8. O czym myślisz przed zaśnięciem?: Ja nie myślę przed spaniem, ja marzę...
9. Jakie masz zainteresowania pozabrainstormowe ? : A to po polsku??
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ? Uparta, szczera, pamiętliwa, mślciwa ale to dla tych co mnie wqrzają...
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz?: takie jak u siebie
12. Jakich cech u innych nie lubisz?: hmm
13. Jak się najczęsciej ubierasz ?: Na ciemno, spodnie bluzka
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś ?: Ja non stop robię zwariowane rzeczy.
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ?: Tatuaż, skok na bange (tak to się pisze?)- ale czy to zwariowane rzeczy??
16. Największe marzenie ?:Szczęście!!!!
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ?: Ramki ze zdjątkami... kartki z adresami telefonami, koszulka z autografami, kaszkieta z podpisem Arka D., matula mi jakieś kwiatki walnęła buu itp.,itd.
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ?: co dzień inna
19. Motto życiowe ?: „Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia”
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ?: Klimat, taki metalowy itd...
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ?? Ja kolekcjonuję autografy :P
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ?: zespoły- Łzy, Sami, Dżem, Golden Life, T.Love, mnóstwo innych
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ? :Z ...
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ?: 2-3-4
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ?: www.lzy.pl
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ?: TO zalezy...
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ?:...........
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ?: Tak mam, brat-Kamil-14 latek
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ?: Finlandia
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś?: Mój pokój..
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ?: Nie ma takiej
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ?: Hmm...
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imię ?: Przynajmniej 2.
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ?: Nie ma takiej granicy, miłość nie zna granic.
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy?: Ojej...
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ?: Nie wiem, ale wiem, że przypomina sobie dosłownie wszystko co zrobił.
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ?: Wykorzystałabym ten tydzień na maxa.
38. Twój sposób na dobrą zabawę.: Ja się zawsze dobrze bawię.
39. Co robisz, gdy się nudzisz ?: Nudzę? A co to takiego. No ale jak się nudzę to chyba nic...Ekhm
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.): WYKRZYKNIK
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami): To zależy o jaki wybór chodzi.
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ?:Raczej przy prawym uchu i w prawej ręcę.
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ?:Na leżąco, na boku lub zwinięta w kłębek.
44. Czego teraz słuchasz ?: teraz akurat mam chwilkę przerwy, ale niedawno skończyła się płytka Łez „Słońce”.
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna ?: Raczej praworęczna.
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ?: Tak raz. Nieszczęśliwie jak się potem okazało ale nie żałuję. Szkoda mi tylko tego faceta, że tak głupio się zachował.
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ?: Ojej, ja nie znam takiej osoby.
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ?: To już nie moja sprawa czy ktos mnie lubi czy nie, mam na tyle znajomych, że głowa mała.
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ?: Różne odcienie czerwonego- czerwien, miedź, bordo, itd.,itp. :P.
50. Czy lubisz prowadzić samochód ?: Jejq, ja się zabiję na pierwszym zakręcie.
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ?: Eee tam, chyba nie choc czasami przydałaby się.
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ?: Raczej nie, ale denerwuje mnie to jak czasami za dużo o tym się mówi.
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ?: Rano myje się, porana gimnastyka, jem śniadanie i.... (tutaj rano się kończy). Wieczorami najczęsciej mnie nie ma w domu.
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń): Plusy- poznaje się mnóstwo ludzi. Minusy- często ludzie ściemniają.
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ?: Dużo takich, na ogół jestem lubiana osobą więc chyba dlatego.
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ?:Najgłupsza- skończę z sobą, zakręcona- Mam takie często.
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ?: Znam angielski, najciekawsze słowo.. hmm..
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany?: Lubię ale mam masę pluszaków, ale nie śpię z nimi, wiszą one na szafie.
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było?: Kompletnie nic, akceptuje się, broń Boże nie jestem zapatrzona w siebie. Może troszke wyższa mogłam być, ale to już małe piwo.
60. Szczęśliwa karta w talii ?: A jest taka?
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ?: Już to zrobiłam na bierzmowanie: Ilga.
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ?: Hmm...
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ?: Tak nawet 5, po wyrostku, i 4 z małoważnych cięć hirugicznych (są ledwo zauważalne).
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ?: Przyjaciel to Bardzo Duże słowo.
65. Jacy ludzie Cię denerwują ?: Upiredliwi.
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ?: Hmm..
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów): Dezodorant, puder, tusz, balsamy itd., itp.
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci?: Nie, jeszcze nie.
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ?: Ojej, ja dość często gadam, ze sławami, jakos mi się udaje.
70. Czy jestes tolerancyjna?: Oj bardzo.
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ?: Buehehehe, sama nie wiem. Może którymś Smurfem
72. Najmilsze wspomnienie ?: Ah, są takie... „troche wspomnień tamtych dni..”
73. Najgorsze wspomnienie ?: Wrr, śmierć wspaniałej osoby.
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ?: Chyba takiej nie było.
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ?: Oj nie pamiętam, ale skoro z kolegami to pewnie w noge grałam.
76. Lubisz słodycze? Jakie?: Tak sobie jakoś nie rzucam się na nie.
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić?: Tłumaczyc się.
78. 3 życzenia dla złotej rybki ?: Qrde to zależy od okoliczności, ale może..... „W przyszłości chcę być szczęsliwa, zdrowa i nie dbać o to, że zabraknie mi kasy” a dwa następne to chyba tajemnieca.
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ?: Nie ma takiego kogoś, Idol to głupie słowo. Lubię za to mnóstwo ludzi.
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ?: Cięte, konwalie, róże, goździki...
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ?:Obojętność i litość.
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ?: Miłości i...
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie?: Lubię- usta, oczy... nie lubię -...
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku).:Hmm...
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ?: Nalepiej wychodzi mi na nerwch, ale troszke na gitarze.
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ?: Sama sobie przynoszę szczęscie- chyab buehehehe.
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk.: Oja napisałam już chyba 8 piosenek. Na razie nie chcę ujawniać.
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej.: Rysywać? Zalezy od humoru.
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ?: A skad ja mam wiedzieć.
90. Najprostsza rzecz na świecie ?: Płakać z bólu i nieszcżescia- kazdego dosciga.
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? Plakać ze szczęscia-nie każdy je ma.

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Łez, co Ciebie na nim zatrzymało ?: Oj dawno dawno, ale zalogowana jestem od 8 czrewca, atmosfera mnie tu zatrzymała.
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ?: Hmm..
94. Co byś chciał zmienić na stronce FFC ? :Hmm...
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ?: Oj co dziennie mam jakies odczucia.

ULUBIONE:

96. aktor: Jonny Deep
97. aktorka: -
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia): Komedia, horrory-czasami.
99. kanał telewizyjny: Muzyczny.
100. serial: Kochane kłopoty, Siódme niebo.
101. program telewizyjny : -
102. gazeta: -
103. gazetowa ramówka: -
104. stacja radiowa: Mało słucham radia.
105. audycja radiowa: -
106. dziedzina sportu:-
107. sportowiec: Korzeniowski, w końcu mieszkał tu gdzie ja.
108. epoka historyczno-literacka: Eee tam.
109. forma literacka:Wrr
110. kamień szlachetny: Qrde jak on się nazywa.
111. metal: Nie mam.
112. jedzonko: Dobre, bez mięsa.
113. napój: Soki.
114. gra: Nie mam.
115. dobranocka (bajeczka): Smurfy, Gumisie, Kubuś Puchatek.
116. wiersz: Cz. Miłosz ułozył taki jednen fajny ale nie pamiętam tytułu.
117. miesiąc: Luty.
118. dzień tygodnia: Sama nie wiem.
119. miejsce na ziemi: Mój pokój.
120. zabawna treść SMS/maila : Nie mam kom.
121. kraj: Finlandia.
122. język: Mój język.
123. dowcip: Wchodzi facet do windy patrzy a tam schody... nie zaruje nie mam pamięci do kawałów.
124. strona internetowa: www.lzy.pl
125. forum: Łez.
126. sklep: To zalezy od tego co chce kupić.
127. smak: Ojej...
128. zapach: Perfumy Evi.
129. płyta/kaseta: mam kilka.
130. płyta BrainStorm: Eee tam.
131. prasa: Nie mam.
132. widok: Hmm...
133. rzecz: Qrde dużo ich.
134. liczba: Nie mam chyba takiej.
135. cyfra: Z mioch urodzin wychodzi „6”.
136. litera: Zalezy w jakim kontekscie.
137. słowo: Ojej... miałam kilka ale po co się chwalić.
138. smak lodów: Cytrynowe i pomarańczowe.
139. guma do żucia: Ostra miętowa.
140. słowo: było już to pytanie.
141. zwrot: Nie mam takiego.
142. powiedzenie: „Life is brutal, and full of zasadzkas, and sametimes gives, and kopas w dupas” Hehe nie wiem.
143. przedmiot szkolny: Matematyka, j. Obce.
144. urządzenie: -

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto: -
146. dżem czy marmoladę: Dżem.
147. masło czy margarynę: Masło.
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów): Nie pije takich rzeczy.
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon: Zalezy.
150. Bolka, czy Lolka: Buu.. Tolę.
151. podróż statkiem, czy samolotem: ???!!! samolotem!!!???
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną: Nie lubie cztać.
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc : „Ostatni...”
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe: Truskawkowe.
155. angielski, czy niemiecki: -
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską: Eeee....
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?): Kubek.
158. mydło, czy żel do kąpieli: Żel.
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni: Wrr..
160. koleżankę, czy kolegę: Nie mam zdania.
161. oranżadę, czy sok: Sok.
162. rolki, czy rower: Zalezy od samopoczucia.
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny: Buu..
164. komar czy kleszcz: Fuj.
165. sukienka czy spódniczka: Yyy...
166. farby czy kredki: Ojej dawno nie miałam ani jednego ani drugiego...
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka: -
168. myszka czy klawiatura: -
169. włosy kręcone czy proste: Moję są proste.
170. włosy ciemne czy jasne: Mam ciemniejsze.
171. oczy niebieskie czy brązowe: Moje oczęta są szaro- niebieskie.
172. okulary czy szkła kontaktowe: Nie musze nosić, ale chyba okulary.
173. film czy serial: -
174. tygodnik czy miesięcznik: -
175. chleb czy bułka: Bułka.
176. gołąb czy wróbel: Paw hehe
177. kung-fu czy aikido: Nie wiem co za róznica.
178. dinozaury czy smoki: Ejjj...
179. cd czy dvd: Oj qrde.
180. mp3 czy wav: Zaraz wykończe się.
181. kura czy jajko: No chyab jajko (aby potem kura była).
182. czarna porzeczka czy jagoda: Jagoda ( a sorki chodzi o moja kuzynkę?? Hehe)
183. kefir czy jogurt: Jogurt pożeram w strasznych ilościach.
184. Hitler czy Stalin: Wrr..
185. długopis czarny czy niebieski: Beż różnicy.
186. wróbel czy kanarek: Bociek
187. czytać czy pisać: Pisać.
188. mówić czy słuchać: ??
189. słaby czy silny: -
190. film czy książka: Film.
191. zapomnieć czy pamiętać: Pamiętac.
192. wesoły czy smutny: Wesoły.
193. agresywny czy spokojny: hmm...
194. duży czy mały: Średni.
195. czarne czy białe: Czrane.
196. zeszyt w linię czy kratkę: Kratka.
197. szklanka soku pomaranczowego czy grejpfrutowego: Obojętnie.
198. pióro czy olówek: Ołówek.
199. czekolada czy wanilia: Hmm..
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 25 sie 2003, 12:48

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta - chyba 38...
2. Preferencje seksualne - hetero
3. Opisz siebie w kilku słowach - kilka slow to za malo :P
4. Twoje nawyki - duuuuuzo by pisac
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety) - wada- jestem nerwowa; zaleta - niewiem
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ?- zapytaj innych...

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ? 'ktora godzina? dopiero????'
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? - roznie
9. Jakie masz zainteresowania pozabrainstormowe ? - e...?
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ? - niewiem czy takie sa....
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ? - szczerosc
12. Jakich cech u innych nie lubisz ?- nieszczerosci
13. Jak się najczęsciej ubierasz ? - no tak normalnie...
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś ? - nie przypominam sobie
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ? - jak wyzej
16. Największe marzenie ? - nie powiem bo sie nie spelni :P
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ? - ramki ze zdjeciami, plakat DM, dwa plakaty z filmow, takie fajne myszki zielone :P, i dwa plakaty Lez
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ? - czarna
19. Motto życiowe ? - niemam jakiegos specjalnego
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ? - wychowawce
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ?? - nic
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ? - nie ma takiej
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ? - tajemnica...
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? - okolo 4 godzin dziennie
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ? - www.lzy.pl :P
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? - na komputerze
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ? - telefon
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? - FFC ;P
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ? - Ksiezyc
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? - duuuzo...
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? - nie ma takiej
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? - nie planuje jak narazie...
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imię ? - conajmniej dwoje...
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? - powiedzmy 20 lat...
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? - ja :P
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ? - nie zastanawialam sie nad tym...
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ? - niewiem
38. Twój sposób na dobrą zabawę. - dobrze sie bawic...
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? - probuje zabic nude
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.) - zaden?
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) - zalezy co to za wybor...
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? - prawe ucho, prawa reka...
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? - na brzuchu, na boku...
44. Czego teraz słuchasz ? - Pidzamy Porno
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna ? - prawo
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? - tak
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ? - zabila?
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? - zabila?
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? - zielony
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? - taak
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? - nie lubie broni
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ? - nie
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? - roznie
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń) - minus - mozna udawac kogos innego, plus - mozna udawac kogos innego :P
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? - nie pamietam
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? - duzo ich bylo :P
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ? - koszka (kotka) i sabaka (pies) po rusku :P
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? - dwa misie...Horacy i Krzys :P
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? - chyba nic
60. Szczęśliwa karta w talii ? - zadna
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ? - zadne
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? - jak nieobserwowana osoba ktora kompie sie nago w morzu...
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? - taka mala...
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? - nie ma okreslonych warunkow...
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? - rozni
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? - z zycia?
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) - szampon....
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? - nie
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? - raczej bym o nic nie pytala....
70. Czy jestes tolerancyjna? - chyba tak
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ? - fajnym :P
72. Najmilsze wspomnienie ? - tajemnica
73. Najgorsze wspomnienie ? - tez tajemnica
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? - niepamietam
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ?- w sklep
76. Lubisz słodycze? Jakie? - slodkie
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? - oj duuuuzo rzeczy...
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? - jak taka znajde to jej powiem....
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? - ja :P
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? - konwalie i niezapominajki
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? - jak ci ktos nadepnie na noge a ty nie masz glanow :P
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? - jak kocha cie ktos kogo ty kochasz...
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? - zalezy jak wygladam :P
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku). - duzo...
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? - umiem zagrac 'pojedziemy na low' na pianinie i takie cos co nie wiem jak sie nazywa na flecie :D
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? - chyba nie....albo o tym nie wiem
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk. - napisalam kilka wierszykow ale nie pamietam jak szly...
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. - lubie...abstrakcja
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? - niewiem
90. Najprostsza rzecz na świecie ? - zalezy dla kogo
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? - tak jak wyzej

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Łez, co Ciebie na nim zatrzymało ? - w grudniu....zatrzymaly mnie Lzy
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? - pare drobnostek
94. Co byś chciał zmienić na stronce PFC ? - czyli ze na czym?
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? - nie pamietam

ULUBIONE:

96. aktor - nie mam
97. aktorka - nie mam
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) - komedia, horror
99. kanał telewizyjny - taki rosyjski :P
100. serial - 'Kasia i Tomek' :P
101. program telewizyjny - niemam
102. gazeta - niemam
103. gazetowa ramówka - niemam
104. stacja radiowa - niemam
105. audycja radiowa - niemam
106. dziedzina sportu - niemam