Dodatkowe 199 pytań do nas dla użytkowników!!!!!!

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 27 sie 2003, 15:36

Widzisz Adam Ninonie zajeło to 1 godz.a nie 5 godz :? ...czyli Tobie połowe mniej :wink: :twisted:
Naprawde cieszę się że wam to sie podoba.Zastanawiam sie nad kolejnymi pytaniami :wink: Ale oczywiscie teraz ich nie wymysle może za 1 miesiąc (żartuję)za pół roku.Tylko teraz będzie 200 pytań :wink: Z całego serca dziękuje tym którzy się wpisali, tym którym napisali ale komp się zawieszał i niechciało im się jeszcze raz pisać :wink: :twisted: (dzięki za same chęci :wink: :D i czekam na nowe wpisy :wink: THX:*****************
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 27 sie 2003, 17:07

Więc ja tylko odpowiem na te najważniejsze;

ulubiona rzecz – łóżko
ulubiona czynność – spanie
ulubione uczucie – chce mi się spać

To zajęło mi ponad dwie godziny więc już więcej nie piszę bo jestem śpiący
:wink:
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 27 sie 2003, 17:20

Nie mogę juz buehehehehehehehe Adrian 2 godziny to między pytaniami chyba spałeś po jakieś 40 min?? dobrze liczę?? buehehehehehehe, a może za jakies pere tygodni na całość odpiszesz?? sylwia;-)
Ostatnio zmieniony 27 sie 2003, 17:48 przez Sylwia;-), łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 27 sie 2003, 17:32

:shock: :shock: :shock: Adrian zamurowało mnie :shock: :shock: Mówisz że pisałeś to 2 godziny , ja myslałam że 2 dni(pewnie aż się spociłes :wink: :twisted: ) :wink: :twisted:
Oki :!: Nie będe Cię zmuszać , niechcesz odpowiedziec to nie , najważniejsze że na te 3 pytania odpowiedziałeś :wink: :twisted: :D :D :D Zamurowało mnie jak ch****a :wink: :D
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 27 sie 2003, 19:35

jak skopiowałam te pytania do Worda zjęły 5 stron! ;P hehe jak znajde czas obiecuje, że napisze :)
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 27 sie 2003, 21:53

Nie musisz obiecywać. :!: Znajdziesz czas lub nie Ja nikogo nie namiawiam :twisted: :wink:
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 27 sie 2003, 23:48

ooo!!!
Adi...jak miło. Szkoda tylk, że tak mało...Ale wierzę że nadrobisz :D
Ostatnio zmieniony 28 sie 2003, 1:58 przez Ninona, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 27 sie 2003, 23:56

Asiuncia pisze:jak skopiowałam te pytania do Worda zjęły 5 stron! ;P hehe jak znajde czas obiecuje, że napisze :)

ja też skopiowałam do Worda i za pierwszym razem nie zapisałam...i wiecie co sie stało....to co zwykle jak bardzo chce coć napisać.
ale jest już ok i wcale nie zajęło mi to 5 godzin.no ale Adam może bardzo powoli pisze...
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 28 sie 2003, 0:19

Adrian wygrał tym wpisem hehehehehe :lol: :D :lol: :D :lol: :D
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 28 sie 2003, 3:57

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta - 41
2. Preferencje seksualne - hetero
3. Opisz siebie w kilku słowach - nie lubie i nie umiem pisac i mowic o swoich cechach charakteru i wogole o sobie
4. Twoje nawyki - włączanie telewizora zaraz po przyjsciu ze szkoły
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety) - ani swoich wad ani zalet wypisac nie potrafie;)
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ? o to chyba lepiej spytac innych

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ? jak długo spałam
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? o tym co chce aby mi sie przysniło
9. Jakie masz zainteresowania pozaburzowe ? ?????
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ? kolejne pytanie z cyklu „moje cech charakteru”...:(
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ? szczerośc, wrażliwość, umiejętność słuchania i rozmowy, dobroc, ale nie naiwnosc
12. Jakich cech u innych nie lubisz ? zawiśc, zazdrość, kłamstwo, debilizm
13. Jak się najczęsciej ubierasz ? lubie ciuszki modne, dosc obcisłe. Styl sportowy odpada
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś ? zalezy kto jaka rzecz uwaza za szalona;P
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ? zajsc w ciaze podczas skoku ze spadochronem z nieznajomym czarnoskórym mężczyznom;P
16. Największe marzenie ? te marzenia się często zmieniaja, ale obecnie to chciałabym polecieć do mojej rodzinki do Kanady i poznac tam jakiegos fajnego chłopa i nigdy nie wrócic do polski:)
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ? plakat i dwa zdjęcia Łez, plakat w antyramie Luisa Figo, Dawida Beckhama i Michała Wiśniewskiego
18. Jaką masz tapetę na pulpicie? Sama nie wiem jak to nazwac...heh, jakas postac z gry komputerowej
19. Motto życiowe ? Żyć tak, aby niczego niczego w życiu nie żałować
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ? przerwy i lekcje religii
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ?? kubeczki
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ? Spotkałam Ich Troje, Łezki, Kayah, a chciałabym spotkac Svena Hannawalda oraz Victorie i Dawida Beckhamów
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ? z Orlando Boomem...;)
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? staram się codziennie siedzieć co najmniej 2 godziny, ale czasami bywa to godzin 5 lub 8
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ? www.lzy.pl , www.poison-angel.blog.pl , www.diario-di-noe.blog.pl
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? recznie
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ? telefon komorkowy i zdjecia najblizczych, znajomych znajomych idoli:)
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? brat Rafał, 23 lata
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ? Kanada
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? Chorwacja
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? 5
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? tego się nie planuje, ale jeśli już cos, to na pewno wtedy gdy znajde odpowiedniego do tego faceta i poczuje się dobrze i bezpiecznie w jego ramionach
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imie? Albo dziewczynke, albo chłopca i dziewczynke... Chłopiec- Olivier albo Michał. Dziewczynka- Magda albo Emilia
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? nie wiecej niż 15 lat, ale raczej nie jestem za tak duza roznica wieku
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? Rodzina i przyjaciele
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ? nie sadze
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ? postarałabym spełnić moje marzenia, przynajmniej te najbardziej prawdopodobne i wykorzystala te kilka dni na maxa
38. Twój sposób na dobrą zabawę. Bawic się w dobrym towarzystwie
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? słucham muzyki, oglądam TV, siedze i mysle
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.) każdy w pewnym stopniu
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) przewaznie nie tym czym powinnam, zawsze odwrotnie;P
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? w prawej ręce przy prawym uchu
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? zwinięta w kłębek na lewym boku
44. Czego teraz słuchasz ? Bajmu
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna ? prawo
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? czy tak zakochana to może nie bo to jest numer tylk na raz, ale na pewno bardzo zauroczona;)
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ? wole nie mowic, aby nie zgrzeszyc;P
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? lubię się mścić, wiec wole nie opisywac, bo to było by zbyt drastyczne;P
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? czarne, tak jak mam własnie szamponem zrobione, tylko wygladam starzej o jakies 5 lat, albo i wiecej;)
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? nie mam prawka
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? chciałabym mieć prawo, bo zawsze to bezpieczniej
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ? nie
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? rankami spie w wolne dni, a w roku szkolnym mecze się w budzie, a wieczorami jestem w necie, lub czytam gazetki i oglądam TV
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń) PLUSY: Możesz pogadac cudownych ludzi i rozmawiac z nimi bez ograniczen, łatwiej niż tak na żywo MINUSY: raczej nie będzie ci dane poznac tych wszystkich ludzi i na zawsze zostana tylko kumplami z netu
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? Miło mi gdy ktos mówi ze mnie potrzebuje, ze jestem dla niego wazna. Ciesze się także gdy słysze ze ludzi mowia mi ze jestem dobra, inteligentna i sympatyczna, ale tylko wtedy gdy mowia to szczerze...
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? jest ich zby wiele, trudno wybrac
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz? Ucze się angielskiego z coraz lepszym skutkiem, a co do zabawnych słówek, to raczej nie kojarze.. no może fakt ze dress po angielsku to sukienka, i czasami się lapie ze o tym zapominam i myle;P
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? Jeszcze go niedawna spałam zawsze z pluszowym jezykiem, ale już mi przeszło
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? Oj wiele tego by było, wiec może zacze od odjeciu sobie wielu kilogramow, nosie, biuście i ustach...no i może oczy ewentualnie;P
60. Szczęśliwa karta w talii ? Nie ma takiej...
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ? Wenona ostatnio bardzo mi się spodobało
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? nie wykompala bym się nago
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? Mam dwie blizy na kolanie po operacji i mala plamke jasno brazowa na brzuchu, po oparzeniu od kawy jak byłam mała:(
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? odp. Przy pytaniu 11
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? odp. Przy pytaniu 12
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? z miłości i wlasnego zdania
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) bardzo wielu, za duzo wymieniania, ale od kosmatykow pielęgnujących do kosmetykow malujących:)
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? Nie, ale wiem ze kilka chwil i była bym blisko
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? mam zbyt duzo pomysłów, nie potrafie się tak od razu zdecdowac
70. Czy jestes tolerancyjna? Uważam, ze w niektórych sprawach az za bardzo
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ? Didy ( z „Laboratorium Dextera”) albo jedna z „Odlotowych agentek”
72. Najmilsze wspomnienie ? Slub kuzynki, a dokładnie poznanie wszystkich wspaniałych ludzi, którzy tam byli oraz zielona szkoła w Chorwacji
73. Najgorsze wspomnienie ? operacja kolana
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? ciezko powiedziec
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ? w chowanego, albo w owoce-warzywa
76. Lubisz słodycze? Jakie? Kocham Jakie? Lubie, ale nie wszystkie, szczególnie te z kokosami bądź kokosowe, paczki i gofry
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? Uczyc się i siedzieć na nudnych lekcjach, sprzątać i obierac ziemniaki
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? Pierwsze: odp. w pytaniu 16 Drugie: skoczyc na bungy Trzecie: poznac bliżej moich idoli, spotkac ich, pogadac, zaprzyjaźnić się:)
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? Trudno powiedziec
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? Róże
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? Bezradnosc
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? Miłość i przyjaźń
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? Cczego nie lubię? Oj, duzo tego... A co lubie: nie ma czegos z czego błabym zadowolona w 100%
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku). Bilet na konkurs skokow narciarskich w Niemczech, oraz możliwość spotkania z moimi ukochanymi skoczkami, Martinkiem Shmittem, Svenem Hannawaldem, Floriankiem Lieglem i Andim Goldbergerem
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? Na żadnym
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? raczej nie
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! poetka raczej nie bede
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. Lubie rysowac, wkonu chodzilam przez dlugi czas na kolko plastyczne:) lubie szczególnie krajobrazy rysowac
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? Nieważne gdzie, ważne z kim...
90. Najprostsza rzecz na świecie ? rozmowa
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? zrzucenie kilku kilogramow;P

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Lez?, co Ciebie na nim zatrzymało ? Zatrzymali mnie na nim wspaniali ludzie, a na forum od czerwca jestem
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? żeby nie było az tak duzo nowych, często beznadziejnych tematow i żeby ludzie nie wpadali tylko na forum po to aby się zarejestrowac i tyle, ale żeby się tez wypowiadali
94. Co byś chciał zmienić na stronce FFC ? wiecej zdjęć!!!
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? To się jeszcze okarze, na razie to nie były az tak głębokie emocje

ULUBIONE:

96. aktor – Orlando Bloom
97. aktorka - Sandra Bullock
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) - horror
99. kanał telewizyjny – TVN, MTV, Viva
100. serial – Na wspólnej
101. program telewizyjny – nie mam
102. gazeta - Bravo ,Bravo Sport, Filipinka
103. gazetowa ramówka – nie zwracam na nie uwagi
104. stacja radiowa - Esska
105. audycja radiowa - listy przebojów
106. dziedzina sportu - skoki narciarskie, piłka nożna
107. sportowiec - Sven Hanawald!!!!!!!!!!!!!!!!! David Beckham, Luis Figo, Martin Shmitt, Florian Liegl
108. epoka historyczno-literacka - renesans
109. forma literacka - powieść
110. kamień szlachetny – nie mam
111. metal – platyna, srebro
112. jedzonko – jest kilka które lubie, ale jednego ulubionego nie mam
113. napój - Coca Cola light , sok pomarańczowy, Red Bull
114. gra - nie mam
115. dobranocka (bajeczka) - nie oglądam ;P
116. wiersz –nie przepadam za wierszami
117. miesiąc - lipiec
118. dzień tygodnia - sobota
119. miejsce na ziemi – nie ważne miejsce, ważne z jakimi ludzmi
120. zabawna treść SMS/maila – nie kojarze
121. kraj – Niemcy, Kanada
122. język – Francuzki, anglielski
123. dowcip – o blondynkach
124. strona internetowa – Łez, oraz blogi moich znajomych
125. forum - Łez
126. sklep – Real i Savia
127. smak - słodki lub bardzo pikantny
128. zapach - Celebre
129. płyta/kaseta – AD.4 Ich Troje, z Eurowizji
130. płyta ŁEZ -"WZZS" "NCNJ"
131. prasa – cos już chyba o tym było w pyt.102
132. widok – nie mam
133. rzecz – kolczyki srebrne koła
134. liczba - 13
135. cyfra - 7
136. litera – nie mam
137. słowo - kocham
138. smak lodów – adwokat, rum z rodzynkami, bakaliowe, bananowe
139. guma do żucia – Orbit White
140. słowo - już było ;P
141. zwrot - kurde
142. powiedzenie – nie mam
143. przedmiot szkolny – przerwa i religia
144. urządzenie - komputer

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto - miasto
146. dżem czy marmoladę - marmoladę
147. masło czy margarynę - masło
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów) - fanta
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon - rozmowę przez internet
150. Bolka, czy Lolka - Lolka
151. podróż statkiem, czy samolotem - samolotem
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną - fantastyczna
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc :D – Oczy szeroko zamkniete
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe - czekoladowe
155. angielski, czy niemiecki - angielski
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską - chinska
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?) - kubek
158. mydło, czy żel do kąpieli - żel
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni – oba, ale tylko film
160. koleżankę, czy kolegę – zalezy w jakim celu;P
161. oranżadę, czy sok - sok
162. rolki, czy rower - rower
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny - bar salatkowy
164. komar czy kleszcz - komar
165. sukienka czy spódniczka - spodniczka
166. farby czy kredki - kredki
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka - aparat cyfrowy
168. myszka czy klawiatura - klawiatura
169. włosy kręcone czy proste - proste
170. włosy ciemne czy jasne - ciemne
171. oczy niebieskie czy brązowe - niebieskie
172. okulary czy szkła kontaktowe - szkła kontaktowe
173. film czy serial - film
174. tygodnik czy miesięcznik - miesiecznik
175. chleb czy bułka - bułka
176. gołąb czy wróbel - wrobel
177. kung-fu czy aikido - kung-fu
178. dinozaury czy smoki - smoki
179. cd czy dvd - CD
180. mp3 czy wav - mp3
181. kura czy jajko - jajko
182. czarna porzeczka czy jagoda - jagoda
183. kefir czy jogurt - jogurt
184. Hitler czy Stalin - Hitler
185. długopis czarny czy niebieski - czarny
186. wróbel czy kanarek - kanarek
187. czytać czy pisać - czytac
188. mówić czy słuchać - mówic
189. słaby czy silny - silny
190. film czy książka - film
191. zapomnieć czy pamiętać - zależy co...
192. wesoły czy smutny – zalezy w jakiej sytuacji
193. agresywny czy spokojny - spokojny
194. duży czy mały - duży
195. czarne czy białe - czarne
196. zeszyt w linię czy kratkę - w kratkę
197. szklanka soku pomaranczowego czy grejpfrutowego - pomarańczowego
198. pióro czy olówek - ołówek
199. czekolada czy wanilia - czekolada
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 28 sie 2003, 9:58

Morelkaz fajnie Cię znowu widzieć :wink: :D :D :D :lol:
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 28 sie 2003, 10:49

A

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta 41
2. Preferencje seksualne normalne
3. Opisz siebie w kilku słowach
4. Twoje nawyki
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety)
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ?

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ? znowu przejebany deń
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? Jak dobrze ze się skończył dzęń
9. Jakie masz zainteresowania pozabrainstormowe ?
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ?
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ? uciwość
12. Jakich cech u innych nie lubisz ? chamstwo
13. Jak się najczęściej ubierasz ? ostatnio na czarno
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś ? pojechałem pociągiem towarowym do Krakowa
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ?
16. Największe marzenie ? być sobą
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ? kwiaty i krzyż
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ? brak
19. Motto życiowe ? żyć tak by inni przez ze mnie nie płakali
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ?ludzi
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ?? nie wiem
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ? zespół Łzy
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ? z Zespołem łzy i FFc
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? za dużo
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ? Łzy
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ?
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ? koma płyty Łez
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? nie
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ? każde
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? Węgry
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? 7
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swój "pierwszy raz" ? nie wiem jakos będzie
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imię ? 1
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? 4lata
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy?
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ? narazjie rodzice

37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ? szalał do bólu
38. Twój sposób na dobrą zabawę. Piwo wóda dziewczyny
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? jestem w necie
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak wykszykinik zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.)
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) rozum
42. W której ręce i przy którym uchu najczęściej trzymasz telefon ? lewa
43. Pozycja, w której najchętniej zasypiasz ? co
44. Czego teraz słuchasz ? Łzez
45. Jesteś lewo-, prawo- czy oburęczna ? prawo
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? chyba

47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ? nic
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? nic
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? zielony
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? tak ale nie zdałem prawka
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? tak
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ? nie

53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? w sumie nic
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie własnych doświadczeń)
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? od rodziców jesteś kochany od dziewczyny misiu od nauczyciela od polskiego ze do mnie niema ustawy
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ?
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w języku, którego się uczysz ? nie
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegoś pluszaka, do którego jesteś bardzo przywiązany? No tak
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? wszystko
60. Szczęśliwa karta w talii ? brak
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ? bil
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? do nie dlamnie
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? na plecach
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? być okej
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? hamy
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? nie wiem
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) bod adidas
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? Chyba nie
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ?
70. Czy jesteś tolerancyjna? Tak
71. Jakim bohaterem kreskówki mogłabyś zostać ? nie
72. Najmilsze wspomnienie ? z potkanie z Łezkami i FFC
73. Najgorsze wspomnienie ? szkoła zawodowa
74. Największy obciach, jaki Ci się przydarzył ?pomiąłem pociągi z dziewczyną
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podwórku ? nie pamiętam
76. Lubisz słodycze? Jakie? Czekolada !!!!!!!!!!!!!!!!!
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić?
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? praca dla mnie dziewczyna i zdrowie
79. Kto jest Twoim największym idolem ? Łzy
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? róże
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? porażka
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? miłości
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? nic nie lubię
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymać na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku). Zawsze marzyłem o koparce ale mi dawali inne samochody
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? nie
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ?
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk. Ale to będzie oddzielny post
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. nie
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? pap
90. Najprostsza rzecz na świecie ? piecie
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? rozmowa

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstąpiła(e)s na forum Łez, co Ciebie na nim zatrzymało ? 10-09--2002
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? nic
94. Co byś chciał zmienić na stronce PFC ? nic
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ?

ULUBIONE:

96. aktor Anna mucha
97. aktorka Linda
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) komedjia
99. kanał telewizyjny TYN
100. serial klan
101. program telewizyjny plus minus
102. gazeta brak
103. gazetowa ramówka brak
104. stacja radiowa radio konin
105. audycja radiowa brak
106. dziedzina sportu piłka nożna
107. sportowiec brak
108. epoka historyczno-literacka brak
109. forma literacka opowiadanie
110. kamień szlachetny rubin
111. metal miedz
112. jedzonko kiełbasa bigos piwo
113. napój piwo
114. gra brak
115. dobranocka (bajeczka) smerfy
116. wiersz brak
117. miesiąc grudzeń
118. dzień tygodnia środa
119. miejsce na ziemi w sumie kazde
120. zabawna treść SMS/maila
121. kraj polska
122. język polski
123. dowcip jest wiele
124. strona internetowa Łzy
125. forum łzy
126. sklep komputerowy
127. smak kwaśny
128. zapach słodki
129. płyta/kaseta
130. płyta Łzy
131. prasa brak
132. widok panoram miasta
133. rzecz kolo
134. liczba 13
135. cyfra 1
136. litera a
137. słowo kazde
138. smak lodów czekoladowy
139. guma do żucia owocowa
140. słowo miłość
141. zwrot ty taki
142. powiedzenie
143. przedmiot szkolny jestem brak
144. urządzenie komputer

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto miasto
146. dżem czy marmoladę dżem
147. masło czy margarynę masło
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów) fantę
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon
150. Bolka, czy Lolka co
151. podróż statkiem, czy samolotem
152. książę przygodową, czy fantastyczną żadna z tych
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc oczy
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe czekoladowe
155. angielski, czy niemiecki niemiecki
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską włoska
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?) kubek
158. mydło, czy żel do kąpieli żel
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni brak
160. koleżankę, czy kolegę koleżanka
161. oranżadę, czy sok sok
162. rolki, czy rower rower
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny brak
164. komar czy kleszcz komar
165. sukienka czy spódniczka brak
166. farby czy kredki krętki
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka lu
168. myszka czy klawiatura myszka
169. włosy kręcone czy proste kręcone
170. włosy ciemne czy jasne jasne
171. oczy niebieskie czy brązowe
172. okulary czy szkła kontaktowe okulary
173. film czy serial film
174. tygodnik czy miesięcznik tygodnik
175. chleb czy bułka chleb
176. gołąb czy wróbel kanerek
177. kung-fu czy aikido brak
178. dinozaury czy smoki brak
179. cd czy dvd cd
180. mp3 czy wav mp3
181. kura czy jajko kura
182. czarna porzeczka czy jagoda czerwona
183. kefir czy jogurt mleko
184. Hitler czy Stalin
185. długopis czarny czy niebieski czrny
186. wróbel czy kanarek
187. czytać czy pisać o pisać
188. mówić czy słuchać mówic
189. słaby czy silny słaby
190. film czy książka film
191. zapomnieć czy pamiętać brak
192. wesoły czy smutny wesoły
193. agresywny czy spokojny agresywny
194. duży czy mały duży
195. czarne czy białe czarne
196. zeszyt w linię czy kratkę
197. szklanka soku pomarańczowego czy grejpfrutowego
198. pióro czy oliwek
kiedys wiezylem w miłosc a teraz juz nie . Moze kiedys uwierze. A moze juz nigdy je niespotkam
Mam jedak przyjaciół was
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 29 sie 2003, 0:10

Dane PODSTAWOWE
1. Rozmiar buta - 44 lub 45, zalezy od numeracji
2. Preferencje seksualne - ewidentnie wole dziewczyny
3. Opisz siebie w kilku słowach - JakiJaKajo
4. Twoje nawyki - zdecydowanie Łzy i forum'
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety)- wady:uparty...i troszke leniwy:) zalety: a cio to takiego??:)
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ? -mnie sie o to nie pytaj

OGÓLNE:
7. Pierwsza myśl rano ?-najwyzej sie spoznie na lekcje:)
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? -obym sie nie spoznil na lekcje
9. Jakie masz zainteresowania pozabrainstormowe ? - niejaze pytania
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ? -moze...nie wiem...
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ?- szczerosc
12. Jakich cech u innych nie lubisz ? -zaklamanie
13. Jak się najczęsciej ubierasz ? -wygodnie... dominuje ciemny kolor
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś ? - "wsiasc do pociagu byle jakiego":)))
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ? -kupic oryginalna kasete i3
16. Największe marzenie ? -doczekac swoich pra pra wnukow. Takie skromne:)
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ?- jedna plama, druga plama, plakaty: King Diamond, Łzy, Lacuna Coil, Nirvana, trzecia plama i dwa zdjecia łez (w tym jedno zemna:)))
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ?-zielony kolor...uuuuuuu...ale jaki...taki ala łindołs:)
19. Motto życiowe ? -Carpe Diem
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ?-lawki
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ?? -papierki po gumach orbit:)
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ? -nie pamietam abym spotkal jakas slawna osobe..ale chcialbym spotkac Jana Pawła II.
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ?-3tygodnie pod namiotami z FFC-to by byl czad:)
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? -miesiecznie ok.6h-oczywiscie nie wliczam wakacji bo wtedy siedzie bardzo rzadko
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ? www.guanoapes.of.pl
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) -wole na kompie
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ?-mala poreczna destylarnie:)
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? -Siostra Beata lat25 i Brat Slawek lat20
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ?-lazurowe wybrzeze
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś?-Gory Stolowe
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? 13...i to nie ze wzgledu na przesad..ale poprostu kojarzy mi sie z osoba ktorej nienawidze
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? -nie planuje...to bedzie spontan:)
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imię ? -2 to maximum. A imiona...nie wiem
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? -nie ma
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? -zapowazne pytanie. Ale jak juz to chyba rodzenstwo
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ? -TAK
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ?-napadl na....bank i ..monopolowy:)
38. Twój sposób na dobrą zabawę. -dobre towarzystwo
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? -czytam?
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.)- przecinek..bo zawsze mam cos do dodania
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) -rozumem
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ?-prawa reka lewe ucho:)
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? -na brzuchu
44. Czego teraz słuchasz ? -niczego
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna ? -pravo
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? -nie zakochany ale zauroczony
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ? -jak mafia posiekal cialo i wsadzil do kwasu..kawaleczek po kawaleczku..ale jestem okrutny
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi -nic
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? -jakby to bylo mozliwe to na przezroczysto:)
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? -lubie...choc nie mozna tego nazwac jazda:)
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? -a na cholere mi bron
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ? -nie
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? -roznie..zalezy co jest do roboty
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń) -plusy:szybki kontakt z osobami daleko mieszkajacymi. minusy: nie widzisz drugiej osoby i niewiesz czy to ona czy on:)
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? "lubie cie za to kim jestes"<---no coment
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? -jak ty wysoko...ciekawe jak dlugo bym spadal
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ? -biegle to tylko polskim. A slowko to polityk:)
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? -raczej nie
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? -chyba nie
60. Szczęśliwa karta w talii ? -nie mam
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ? -nie wiem
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? Jak Adam
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? -tak
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? -szczerosc i to chyba wszystko
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? -takie cwaniaczki co to wszystko "wiedza"
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? -z piva jak jestem z najlepszymi kumplami:)
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) -szampon do wlosow:)
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? -nie. jeszcze nie przecpalem:)
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ?-papiez-Jak mam dotrwac do konca z honorem
70. Czy jestes tolerancyjna? -za takiego sie uwazam
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ? -Lolek:)
72. Najmilsze wspomnienie ?-oboz plesna 7,2003
73. Najgorsze wspomnienie ? -staram sie nie zapamietywac takich rzeczy
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? -nie pamietam
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ? -w pilke gralem(i dalej gram) w chowanego w 10patykowitp.
76. Lubisz słodycze? Jakie? -czekoladki
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? -wstawac wczesnie rano do szkoly
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? -duzo pieniedzy, mala destylarnia i..pokuj na swiecie:)
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? -Violetta Vilass:)
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej?-nie lubie kwiatow
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? -byc zdradzonym
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? -zdradzic:)
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? -nie ma takich rzeczy..choc moze jestem troche za wysoki
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku). -Sylwester w Rio:) A serio to fingerbord
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? --------
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? -nie
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk.
-znowo nic
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. ----------
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? -w pubie po kilku glebszych. Najlepsze sa rozmowy z zupenie nieznajomymi osobami:)
90. Najprostsza rzecz na świecie ? -nienawisc
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? -wybaczyc

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Łez, co Ciebie na nim zatrzymało ? -to bylo w czerwcu 2002,a zapisalem sie z poczatkiem lipca. Poprostu atmosfera mnie tutaj zatrzymala
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? teraz to tu jestza duzo syfu
94. Co byś chciał zmienić na stronce PFC ? chyba nic..jezeli chodzi o FFC
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? -duzo by wymieniac...

ULUBIONE:

96. aktor -Nicolas Cage
97. aktorka -Angelin Jolie
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) -komedia
99. kanał telewizyjny -c+
100. serial -przyjaciele
101. program telewizyjny -Animals:)
102. gazeta -teraz rock
103. gazetowa ramówka -nie mam
104. stacja radiowa -"trojka i uslyszysz wiecej"
105. audycja radiowa -------
106. dziedzina sportu -tenis stolowy
107. sportowiec -nie mam
108. epoka historyczno-literacka -oswiecenie:)
109. forma literacka --------
110. kamień szlachetny -bruk
111. metal -srebro
112. jedzonko -spaghetti
113. napój -cola + kilka %:)
114. gra-gorky17
115. dobranocka (bajeczka)-muminki
116. wiersz -nie mam
117. miesiąc -lipiec
118. dzień tygodnia -sobota
119. miejsce na ziemi -racibórz
120. zabawna treść SMS/maila -
121. kraj -Polska
122. język -muzulmanski
123. dowcip -o blodynkach
124. strona internetowa -lzy.pl
125. forum -ŁZY
126. sklep -monopolowy:)
127. smak -truskawkowy
128. zapach -ladny
129. płyta/kaseta -Łzy-WZS
130. płyta BrainStorm -nie jhaze pytania
131. prasa -katolicka:)
132. widok -ówka
133. rzecz -radio
134. liczba -666
135. cyfra -7
136. litera -nie mam
137. słowo -nie mam
138. smak lodów -wanilia
139. guma do żucia -mieta
140. słowo
141. zwrot -wypier...
142. powiedzenie --------
143. przedmiot szkolny -dlugopis
144. urządzenie -komputer

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto -miasto
146. dżem czy marmoladę -dzem
147. masło czy margarynę -maslo
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów) -fante
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon-internet
150. Bolka, czy Lolka -Tola:)
151. podróż statkiem, czy samolotem -chcialbym samolotem
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną -przygodowa
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc -Ostatni...
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe -truskawkowe
155. angielski, czy niemiecki -angielski
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską -wloska
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?) -kubek
158. mydło, czy żel do kąpieli -mydlo
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni -WP
160. koleżankę, czy kolegę -kolezanke:)
161. oranżadę, czy sok -sok
162. rolki, czy rower -rower
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny-mleczny
164. komar czy kleszcz -komar
165. sukienka czy spódniczka- no coments
166. farby czy kredki -farby
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka-cyfrowy
168. myszka czy klawiatura -klawiatura
169. włosy kręcone czy proste -proste
170. włosy ciemne czy jasne -ciemne
171. oczy niebieskie czy brązowe -braz
172. okulary czy szkła kontaktowe -szkla kont.
173. film czy serial -film
174. tygodnik czy miesięcznik-miesiecznik
175. chleb czy bułka -bulka
176. gołąb czy wróbel -galob
177. kung-fu czy aikido -aikido
178. dinozaury czy smoki -smoki
179. cd czy dvd -cd
180. mp3 czy wav -mp3
181. kura czy jajko -udko
182. czarna porzeczka czy jagoda-jagoda
183. kefir czy jogurt -jogurt
184. Hitler czy Stalin -Hitler
185. długopis czarny czy niebieski-czarny
186. wróbel czy kanarek -kanarek
187. czytać czy pisać -czytac
188. mówić czy słuchać -sluchac,a po kilku glebszych baaaardzo duzo mowic:)
189. słaby czy silny -silny
190. film czy książka -film
191. zapomnieć czy pamiętać-pamietac
192. wesoły czy smutny -wesoly
193. agresywny czy spokojny -agres.
194. duży czy mały duzy
195. czarne czy białe -czarne
196. zeszyt w linię czy kratkę-w kratke
197. szklanka soku pomaranczowego czy grejpfrutowego-pomarancz
198. pióro czy olówek -olowek
199. czekolada czy wanilia -wanilia

Chyba moj najdluzszy post na tym forum:) Ciekawe komu bedzie sie chcialo to czytac:)
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 29 sie 2003, 0:49

Kasienka widze ze ci sie bardzo nudzilo w wakacje. odpowiem na wszystkie ale nie dziesiaj.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 29 sie 2003, 13:25

Jędrek nie ma sprawy :wink: Będziesz miałczas to odpowiesz. :!: :wink: Serdeczne dzięki za wpisy :wink: :wink: :D :D

Wróć do „Różne czyli Inne”