Dodatkowe 199 pytań do nas dla użytkowników!!!!!!

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Poison Angel
Kontaktowanie:

Postautor: Poison Angel » 29 sie 2003, 22:51

1. Rozmiar buta-39 bądź 40
2. Preferencje seksualne-wole chłopców
3. Opisz siebie w kilku słowach-każdy inaczej o mnie myśli
4. Twoje nawyki-śpiewanie
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety)-nie lubię tego pytania :P wada-samokrytyczność zaleta-muzykalność
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ?-nie mam pojęcia!

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ? –bosh, co się dzisiaj stanie???
8. O czym myślisz przed zaśnięciem?-ogólnie o życiu, o wydarzeniach z całego dnia...
9. Jakie masz zainteresowania pozabrainstormowe ?-muzyka!!!
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ?-kontaktowa
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ?-tolerancję
12. Jakich cech u innych nie lubisz ?-chamstwa
13. Jak się najczęsciej ubierasz ?-wygodnie
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś ?-heh... nie zdradzę :)
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ?-nie mam pojęcia
16. Największe marzenie ?-jest zbyt długie, by pisać :)
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ?-motyle, obrazy
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ?-dziewczyna-motyl z krwawiącą dłonią, jakieś pytania? :P
19. Motto życiowe ?-uśmiech i zrozumienie zdziałają czasem więcej niż słowa
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ?znajomych
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ?-obrazy z aniołami
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ?-jest ich wiele
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ?-spędziłam je... z ważnymi dla mnie osobami
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ?-koło 2 godzin dziennie, a miesięcznie... policzcie :)
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ?-nie mam :P
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? na kompie
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ?-przyjaciół
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ?-Krzysiek, 12 lat
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ?-oo... niejdno
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś?-Chorwacja
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ?-nie posiadam
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ?-chcę zrpbić „to” jak najpóźniej i z kimś odpowiednim
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imię ?-jedno, imię nieprzewidywalne
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ?-nie ma granicy, każdy kocha kogo chce
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy?-ludzie, ludzie, ludzie
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ?-chyba nigdy do końca tego się nie dowie...
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ?-boję się o tym myśleć
38. Twój sposób na dobrą zabawę. –muzyka, muzyka, przyjaciele
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? słucham muzyki, gram na gotarze, czytam książki, siedzę na necie...
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.) ?- chyba kropka, chcę zapiąć wszystko na ostatnio guzik
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) uczucia czasem biorą górę, ale jestem na pozór odpowiedzialna, więc staram się kierować przede wszystkim rozsądkiem
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ?-prawą ręką przy prawym uchu
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ?-na boczku, lewym boczku :)
44. Czego teraz słuchasz ?-zabawne, „Oczy szeroko zamknięte” :)
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna?- prawo
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? tak
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ?-nie lubię krzywdzić śiwadomie. Jestem raczej ugodowa
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ?-nic. Przecież to jego/jej sprawa... :P
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? farbowałam już na blond, rudy i czarny.. we wszystkim mi dobrze :D
50. Czy lubisz prowadzić samochód ?-dopiero próbowałam, ale to całkiem przyjemne :)
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ?-nie
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ?-nie
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ?-rankiem w roku szkolnym siedzę na lekcji, w wakacje się dobudzam. Wieczorami w roku szkolnym staram się czegoś nauczyć, w wakacje szlifuję chodniki
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń)- plusy:poznawanie ludzi, oswajanie się z kompem i takie tam, minusy: chamstwo i czasami niebezpieczeństwo
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ?-powiem jedynie, że to było miłe :P
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ?-oj tak,żeby zakończyć życie... to był dół.. :(
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ?-władam biegle polskim, łamanie biegle angielskim. Najciekawsze słowo to miłość
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany?-lubię, ale najbardziej wiernego pluszaka dałam przyjaciółce w trudnej dla mnie chwili
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było?-chyba nic, bo... nie można być idealnym
60. Szczęśliwa karta w talii ? - żadna
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ?-uwielbiam swoje pospolite i proste imię
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ?-jak człowiek kąpiący się nago :)
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ?-blizn mam trochę. Największą od poparzenia wrzątkiem :(
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ?-każdy ma inne cechy, w każdym cenię coś innego. Nie posiadam cechy przewodniej, najlepszej
65. Jacy ludzie Cię denerwują ?-heh... nieważne
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ?-ze śpiewania i grania, z tańca, z korzystania z życia, z rodziny i przyjaciół
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów)-staram się nie malować, cyba że na twarzy wyskoczy coś niemile widzianego :) oczywiście krem!! :)
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci?-nie
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ?-trudne pytanie...
70. Czy jestes tolerancyjna?-tak, staram się
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ?-blee... :)
72. Najmilsze wspomnienie ? oj, dużooo takich miłych...
73. Najgorsze wspomnienie ? i tych też dużo, chyba jeszcze więcej...
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ?-haha, nie miałam takiego mega obciachu... chyba :)
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ?-jak każde dziecko... w co popadło :)
76. Lubisz słodycze? Jakie?-tak, przeróżne
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić?-oj tak, kłamać... :?
78. 3 życzenia dla złotej rybki ?-pokój na świecie, zdrowie dla chorych, pomoc dla potrzebujących
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ?-ojeej...
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ?-róże, stokrotki, dalie...
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? nienawiść
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? miłość
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie?-lubię swe oczy i usta, nie lubię figury :P
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku).-operację
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ?-na gitarze
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ?-nie, szczęścia nie można przyciągnąć...
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wiersz.-napisałam dużo wierszy,ale... nie jestem zbyt śmiała... są takie... banalne... ale... niech będzie...

”Uśmiech” (Szczęście)
Spijam nektar z kwiatów
Wędruję wraz z barwnym motylem
Muskam promyki słońca
Daruję Wam cenny dar
Uśmiech

Śpię pod kołdrą z traw
Liczę gwiazdy poranne
Płaczę wraz z księżycem
Śmieję się dla Was z elfami
Daruję Wam cenny dar
Serce

Śpiewam zawsze głośno
Biegnę razem z wiatrem
Kiedy ktoś mnie rani
Wybaczam po chwili
Daruję Wam cenny dar
Wszystko co mam dobre

Daruję Wam szczęście
Jeśli tylko tego chcecie

„Sama sobie winna” (Kara)
Stoję w sali
Pełnej pękniętych zwierciadeł
Szukam prawdy
Pomiędzy ich ostrymi odłamkami
Widzę ich twarze
Są inni niż ja
Na zawsze oddalona
Na zawsze samotna

Kroczę spokojnie
Pozostawiając krwawe ślady
Poranionych stóp
Brzęk tłuczonego szkła
Bezdusznie odbija się
Pędzi z echem
Już nie czuję
Już nie płaczę
Na zawsze oddalona
Na zawsze samotna

Zagubiłam sens istnienia
Zagubiłam sens kochania
Nic nie cieszy
Nic nie kusi
Tylko skrzydła nadal
Lśnią nieprzeniknioną bielą
Zawsze raniłam
Zawsze odrzucałam

Może i to moja wina
Może i to ja oddalałam
Może i ja zostawiałam
Może tylko przez siebie samą
Zostanę
Na zawsze oddalona
Na zawsze samotna

ale tak szczerze.. wolę pisać opowiadania fanastyczne.
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej.-tak, uwielbiam anioły i elfy
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ?-w spokoju, w cztery oczy
90. Najprostsza rzecz na świecie ?-patrzeć
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ?-przyznawać się do kłamstwa

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Łez, co Ciebie na nim zatrzymało ?-jakieś trzy miesiące temu, a zatrzymałam się przez (dzięki morelce) morelkę, namówiła mnie, bo wie, że słucham z zawziętością Łezek :)
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ?-raczej nic, fajnie tu :)
94. Co byś chciał zmienić na stronce PFC ?-heh, nie jestem obeznana :P
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ?-wiecie co, zaczynają mnie męczyć te pytania... :wink:

ULUBIONE:

96. aktor –brak, nie lubię TV
97. aktorka –tak jak w 96
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia)-dokument
99. kanał telewizyjny -muzyczne
100. serial –hm... Roswell
101. program telewizyjny –różne...
102. gazeta –w tej chwili brak
103. gazetowa ramówka -nie mam
104. stacja radiowa-Eska
105. audycja radiowa -brak
106. dziedzina sportu- heh..
107. sportowiec -brak
108. epoka historyczno-literacka – epoka renesansu
109. forma literacka-nie mam ulubionej..
110. kamień szlachetny -brak
111. metal-brak
112. jedzonko –wszystko,co dobre :)
113. napój -sok jabłkowy i porzeczkowy
114. gra-nie mam teraz...
115. dobranocka (bajeczka)-pscółka maja :P
116. wiersz-Szyborska
117. miesiąc-sierpień
118. dzień tygodnia-piątek
119. miejsce na ziemi-moje mieszkanko : :P
120. zabawna treść SMS/maila- twoje konto zostało zaktualizowane. Wyłącz i włącz telefon :P
121. kraj-Chorwacja :D
122. język-angielski
123. dowcip-brak
124. strona internetowa- www.lzy.pl no i blogi, na których przebywam...
125. forum- Łzowe(na innym nie jestem)
126. sklep-brak :P
127. smak-słodko-kwaśny (sos winegrette)
128. zapach-kawiatowy bądź pomarańczowy
129. płyta/kaseta-zależy od mojego nastroju
130. płyta BrainStorm-nie posiadam żadnej
131. prasa-super expres, chyba najciekawszy :P
132. widok-zachód słońca (przy chłopaku :D )
133. rzecz-komp z netem
134. liczba - brak
135. cyfra - brak
136. litera – hmm... chyba brak :)
137. słowo - kocham
138. smak lodów-czekolada, no niestety :)
139. guma do żucia- orbit bez cukru, jasna niebieska :)
140. słowo – upss. Czyżby powtórka? :)
141. zwrot - brak
142. powiedzenie-carpe diem
143. przedmiot szkolny-polski, sztuka, tańce!!!
144. urządzenie-komp z netem

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto-miasto
146. dżem czy marmoladę-dżem do chelba i naleśników, marmolada do rogalików mej roboty :P
147. masło czy margarynę-masło
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów)-mirindę
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon-internet
150. Bolka, czy Lolka –hahah :D
151. podróż statkiem, czy samolotem –na razie podróżowałam jedynie statkiem
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną-zależy od humoru
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc -obydwa
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe-czekoladowe
155. angielski, czy niemiecki -angielski
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską-obie
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?) -kubek
158. mydło, czy żel do kąpieli-żel
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni –hehe, zależy
160. koleżankę, czy kolegę -koleżankę
161. oranżadę, czy sok-sok
162. rolki, czy rower-rower
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny -sałatkowy
164. komar czy kleszcz -komar
165. sukienka czy spódniczka -sukienka
166. farby czy kredki-farby, więcej możliwości
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka -aparat
168. myszka czy klawiatura -myszka i klawiatura
169. włosy kręcone czy proste -kręcone
170. włosy ciemne czy jasne -ciemne
171. oczy niebieskie czy brązowe –piwne :P
172. okulary czy szkła kontaktowe –szkła!!!
173. film czy serial -flm
174. tygodnik czy miesięcznik -miesięcznik
175. chleb czy bułka -bułka
176. gołąb czy wróbel -wróbelek
177. kung-fu czy aikido -nic
178. dinozaury czy smoki –smoki, są ciekawsze
179. cd czy dvd -cd
180. mp3 czy wav –mp3
181. kura czy jajko –jajko, kura jest beznadziejna :P
182. czarna porzeczka czy jagoda –czarna porzeczka
183. kefir czy jogurt -kefir z musli
184. Hitler czy Stalin -bleeeee
185. długopis czarny czy niebieski -czarny
186. wróbel czy kanarek -kanarek
187. czytać czy pisać –i to i to
188. mówić czy słuchać –słuchać i mówić
189. słaby czy silny –też człowiek
190. film czy książka –eh, raz to raz to
191. zapomnieć czy pamiętać -pamiętać
192. wesoły czy smutny -wesoły
193. agresywny czy spokojny -spokojny
194. duży czy mały –duży to milusi, mały to słodki
195. czarne czy białe –czarno-białe :P
196. zeszyt w linię czy kratkę -kratka
197. szklanka soku pomaranczowego czy grejpfrutowego -grejpfrutowegoo
198. pióro czy ołówek-to i to
199. czekolada czy wanilia –wanilia i czekolada :)

najlepsze były właśnie preferencje, dziękuję bardzo za wysłuchanie... trochę się zmęczyłam, ale było miło... tylko kto to będzie czytał? :P pozdrawiam :*
Anka, Ot Tak
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 31 sie 2003, 23:23

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta ---> 38-39
2. Preferencje seksualne ---> ' Boys, boys, boys ' ;P
3. Opisz siebie w kilku słowach ---> ' ta zła ' ;P
4. Twoje nawyki ---> komórka, komputer, komórka, komórka :twisted:
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety) ---> odpowiada - szczerość, nie odpowiada - brak konsekwencji
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ? ---> trzeba spytać innych ... ale chyba to, że jestem wredna :lol:

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ? ---> 'Za jakie grzechy...'
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? ---> o tym co chciałabym by było, a nigdy nie będzie prawdziwe ...
9. Jakie masz zainteresowania pozaburzowe ? ---> nie lubię zespołu Brainstorm :twisted:
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ? ---> upór, złośliwość, sentymentalność, ambicja
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ? ---> szczerość ( mimo wszystko )
12. Jakich cech u innych nie lubisz ? ---> obłudy i ................ milczenia ( przecież wiem, że to nie cecha charakteru :P )
13. Jak się najczęsciej ubierasz ? ---> tak, żeby czuś się dobrze
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś ? ---> nic mi nie przychodzi do głowy ...
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ? ---> a to chyba przemilczę, bo wiem, że ta szalona rzecz mogłaby zniszczyćkomuś życie ...
16. Największe marzenie ? ---> się nigdy spełni
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ? ---> na jednej plakat Łez i namalowane logo Łez, na drugiej plakaty Łez i półka z kasetami video i zdjęciem Kariny, na trzeciej dyplom z konkursu o Łzach z autografami Łez i pałeczka Dawida z autogfarami Łez, a na czwartej półeczka i wiszące zasuszone róże ( i ktoś mi jeszcze chce powiedzieć, że nie jestem fanką Łez ? :twisted: )
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ? ---> kobieta, dziecko, pies i choinka ... niby nic, a jednak ...
19. Motto życiowe ? ---> " Anioł wkrótce powróci i najcichszy szelest Jego skrzydeł sprawi, że radość znów będzie żywa ... "
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ? ---> Anię ;P
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ?? ---> płyty CD, ale narazie mnie nie stać ;D
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ? ---> spotkałam - Sylwia Stempniak :twisted: chciałabym spotkać - to jest ich sporo ...
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ? ---> z W............. iedźmami z FFC ;D
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? z 3-7 godzin dziennie jak nic ... nie licząc oczywiście wakacji ;D
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ? www.pkp.pl :twisted:
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? ---> zależy co, ale listy - tylko ręcznie ...
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ? ---> ludzi :twisted: bo wredna jestem :twisted: A potem byśmy z tymi ludźmi z bezludnej wyspy zrobili mega-metropolię :twisted:
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? ---> Marcin, 24
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ? Paryż
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? Piece :twisted: Hyhy :wink:
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? ---> chyba takiej nie ma ...
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? ---> tego się chyba nie planuje ...
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imie? Nie wiem ile ale na pewno jedna dziewczynka - Ilonka :lol:
34. Jaka jest wg. Ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? będę egoistką i palnę głupotę, ale niech będzie 18 :roll:
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? ---> pewni ludzie - oni i tak wiedzą ...
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak na prawdę czym jest sens życia? ---> któż to wie ...
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ? ---> pewnie zastanawiałabym się tydzień, co zrobić :P
38. Twój sposób na dobrą zabawę. ---> dobre towarzystwo
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? ---> jak się nudzę, to się ... nudzę ;P
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje ---> bez wątpienia wielokropek ... :wink:
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) ---> chyba niestety wciąz uczuciami ...
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? ---> w prawej przy prawym
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? ---> na brzuchu
44. Czego teraz słuchasz ? ---> mamy, która krzyczy, że mam iśc się kąpać, bo nie wstanę jutro na rozpoczęcie roku ;P a tle przebijają się 'Niepokonani' Perfektu, ale jak przez mgłę :wink:
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna ? ---> prawo
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? ---> niestety jestem ...
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz? ---> możliwe, że dokładnie to samo, za co Ją nienawidzę, ale zazwyczaj nie robię nic, bo i rzadko zdarza mi się nienawidzieć ...
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? ---> Nic ... Jej prawo ... jeśli Ją lubię, to to szanuję ... jeśli również Jej nienawidzę, to gdybym umiała przestałabym, bo to by Ja najbardziej wkurzyło :lol:
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? ---> na czarno, jakbym nie miała tak jasnej karnacji
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? ---> tak ... zwłaszcza ten żółty, należący do Kubusia :twisted:
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? ---> a po cóż mi broń
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ? ---> spytaj frezzera :twisted:
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? ---> myślę ...
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? ---> dokładnie takie same, jak tego rzeczywistego ...
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? ---> 'a mi kojarzysz się z najlepszą częścią tego świata .. i tyle'
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? ---> nie wiem ...
57. Władasz biegle jakiś językiem ? ---> biegle to tylko polskim ;P
58. Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ? ---> 'pfffffffffff' - mój ulubiony wyraz z naszej książki do francuskiego ;D
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? ---> bardzo przywiązana do jednego ... nawet z Nim śpię ;D
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? ---> wszystko oprócz włosów :P
60. Szczęśliwa karta w talii ? ---> yyyyyyyyyyy ? :twisted:
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ? ---> Kathleen ? :lol:
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? ---> obserwowana :lol:
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? cała masę :lol:
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? ---> po prostu 'być przyjacielem'
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? ---> obłudni i bezczelni
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? ---> ehhhh ....
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) ---> przeróżnych
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? ---> ...................................
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? ---> "Co się z Tobą Aniu dzieje" - pytanie do Ani W. :twisted:
70. Czy jestes tolerancyjna? ---> tak przynajmniej mi się wydaje, ale na pewno się staram
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ? ---> kłapouchym z Kubusia Puchatka
72. Najmilsze wspomnienie ? ---> jest ich wiele ... może koncert w Wodzisławiu ... znaczy po koncercie w Wodzisławiu ... chociaż nie ... była masa milszych ...
73. Najgorsze wspomnienie ? ---> jak miałam 8 lat i szwędałam się w deszczu po lesie
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? ---> oj sama nie wiem ... może jak walnęłam do Zeni 'muszę się z Nią napić, bo może to siostra Kariny', a Sabina siedziała obok ... ? ale mi głupio wtedy było :P
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ? ---> z kuzynek w łowienie ryb, podczas gdy rybami były liście, a wędkami kijki, na nich nitka a na nitce wykrzywiona igła ... uwielbiałam tę zabawę :D
76. Lubisz słodycze? Jakie? ---> bardzo ... zwłaszcza na doła
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? ---> kłamać, a czasem niestety trzeba ...
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? ---> niestety rybki nie uniemożliwią niemożliwego ...
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? ---> nie mam idoli ... jeśli już to autorytety
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? ---> żonkile
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? ---> bezsilność
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? ---> szczęście
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? ---> lubię włosy, nie lubię całej reszty :P
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? ---> pewną kurtkę ... chociaż wolałabym wcześniej - na urodziny :P
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? ---> na nerwach ... i 'Odę do radości' na organach ... i solówkę Adama do 'Lukrecji' na gitarze :lol:
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? ---> chyba nie, bo szczęścia jakoś ani widu, ani słychu ...
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk. ---> na poetkę może nie, ale na dziennikarza mam nadzieję ... ale opowiadań przytaczać nie będę, ale może fragment ulubionego wiersza Stachury ...

" A jednak wciąż
Nie ruszam stąd
Bo może się stanie raz jeden cud
I przyjdziesz dotkniesz mnie
I powiesz
Zostań tu "

88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. ---> nie umiem ... moje rysowanie zatrzymało się poziomie 5 klasy podstawówki ;P
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? ---> nieważne w jakim ... zależy tylko od szczerości i chęci ...
90. Najprostsza rzecz na świecie ? ---> nie rozumieć
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? ---> zrozumieć

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Lez?, co Ciebie na nim zatrzymało ? ---> nie pamiętam dokładniej daty, ale zatrzymał mnie Rafael, Alareel i rea_alien ... bardzo dosłownie :P fajna histroai w ogóle :wink:
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? ---> bałagan
94. Co byś chciał zmienić na stronce FFC ? ---> pomysłow brak ;D
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? ---> było ich wiele ... najśmieszniejsza to chyba była Ania i fakt iż 'nie były zielone !!!' :twisted:, zdenerwował to mnie chyba qdlaty ... ten to miał tupet :wink: a poruszył to mnie Rosz! - dla mnie jak najabrdziej pozytywna postać na zawsze ...

ULUBIONE:

96. aktor ---> Richard Gere
97. aktorka ---> bez dwóch zdań Meg Ryan
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) ---> nieważne, byleby dawał do myślenia ...
99. kanał telewizyjny ---> jakiś muzyczny
100. serial ---> 'Jezioro Marzeń'
101. program telewizyjny ---> chyba nie mam ...
102. gazeta ---> chyba tez nie ;P
103. gazetowa ramówka ---> no bez przesady :twisted:
104. stacja radiowa ---> nie lubię radia
105. audycja radiowa ---> patrz wyżej ;D
106. dziedzina sportu ---> koszykówka
107. sportowiec ---> brak
108. epoka historyczno-literacka ---> bez dwóch zdań barok ( 'leżysz zabity i jam też zabity' :twisted: )
109. forma literacka ---> felieton ... ale to bardziej dziennikarska niż litracka ;D
110. kamień szlachetny ---> eeeeeeee ;P
111. metal ---> power :twisted: ( znaczy power-metal :wink: )
112. jedzonko ---> smaczne
113. napój ---> yyyy ... to zależy od sytuacji :lol:
114. gra ---> od przedwczoraj - bilard :twisted:
115. dobranocka (bajeczka) ---> uwielbiałam Smerfy :wink:
116. wiersz ---> prawie każdy Stachury ...
117. miesiąc ---> jesienny
118. dzień tygodnia ---> sobota
119. miejsce na ziemi ---> 'zawsze tak gdzie Ty'
120. zabawna treść SMS/maila ---> na 7-SMSowe wywody na ten tego, co mnie boli, odpowiedź 'Też Ci życzę miłego dnia' :?
121. kraj ---> nie zastanawiałam się
122. język ---> polski
123. dowcip ---> nie mam
124. strona internetowa ---> wiele ;P
125. forum ---> ulubione to TO
126. sklep ---> "Renatka" ? :twisted:
127. smak ---> zależy czego 8)
128. zapach ---> wanilii
129. płyta/kaseta ---> oj bardzo dużo tego jest ...
130. płyta ŁEZ ---> 'Demo' :lol:
131. prasa ---> nie mam - jak wspomniałam - wszedzie nzjadzie się coś ciekawego ...
132. widok ---> uśmiech na twarzy kogoś, na kim Ci zależy ..
133. rzecz ---> telefon czy komputer ? ;D Hmmmm
134. liczba ---> 7
135. cyfra ---> 77 ? ;P
136. litera ---> co to za głupoty :P
137. słowo ---> 'fazowo' :twisted: :roll:
138. smak lodów ---> straciatella
139. guma do żucia ---> Airwaves jagodowa
140. słowo ---> nie lubię siępowtarzać :P
141. zwrot ---> 'pfffffffff' :lol:
142. powiedzenie ---> yyyyyyy ... 'Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie' ? :wink:
143. przedmiot szkolny ---> język polski
144. urządzenie ---> yeeeeeee ... komputer czy telefon ? :P

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto ---> wieś
146. dżem czy marmoladę ---> powidła :P co to za róznica ... :lol:
147. masło czy margarynę ---> masło
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów) ---> fantę ... a gdzie tu podteksty ?
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon ---> zależy jaka rozmowę ...
150. Bolka, czy Lolka ---> Bolka
151. podróż statkiem, czy samolotem ---> samolotem
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną ---> przygodową
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc ---> Ostatni na dobranoc, bez namysłu
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe ---> truskawkowe
155. angielski, czy niemiecki ---> angielski
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską ---> chińską i dużo picia :P
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?) ---> kubek
158. mydło, czy żel do kąpieli ---> żel
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni ---> nic ;P
160. koleżankę, czy kolegę ---> kolegę, bo koleżanek mam masę :twisted:
161. oranżadę, czy sok ---> sok
162. rolki, czy rower ---> rower
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny ---> sałatkowy
164. komar czy kleszcz ---> hehe .... Wyyyyyyyyy... komar :twisted:
165. sukienka czy spódniczka ---> sukienka
166. farby czy kredki ---> farby, bo szybciej ;P
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka ---> cyfrowy
168. myszka czy klawiatura ---> zależy do czego ;P
169. włosy kręcone czy proste ---> kręcone, a na złośc mam proste :P
170. włosy ciemne czy jasne ---> ciemne, a na złość mam jasne :twisted:
171. oczy niebieskie czy brązowe ---> niebieskie, no i mam niebieskie ( prawie :wink: )
172. okulary czy szkła kontaktowe ---> okulary - najlepiej w etui :lol:
173. film czy serial ---> film ... raz, a porządnie
174. tygodnik czy miesięcznik ---> tygodnik
175. chleb czy bułka ---> chleb
176. gołąb czy wróbel ---> gołabki to w sobie pomidorowym :lol:
177. kung-fu czy aikido ---> hehe ... karate :wink:
178. dinozaury czy smoki ---> dinozaury
179. cd czy dvd ---> CD
180. mp3 czy wav ---> Wav. bo mozna puszczać od tyłu :twisted:
181. kura czy jajko ---> jajk, bo jak jem, to nie mam wyrzutów :wink:
182. czarna porzeczka czy jagoda ---> jadoga
183. kefir czy jogurt ---> jogurt
184. Hitler czy Stalin ---> Wałęsa :P
185. długopis czarny czy niebieski ---> niebieski ( szok ;P )
186. wróbel czy kanarek ---> kanarek
187. czytać czy pisać ---> czytać
188. mówić czy słuchać ---> słuchać
189. słaby czy silny ---> ja ? słaby ...
190. film czy książka ---> zależy ...
191. zapomnieć czy pamiętać ---> to co dobre - pamiętać, a co złe - zapomnieć ...
192. wesoły czy smutny ---> ja ? smutny ...
193. agresywny czy spokojny ---> zaś ja ? :P raczej spokojny ..
194. duży czy mały ---> małe jest piękne- nie dotyczy rozumu :lol:
195. czarne czy białe ---> czarne
196. zeszyt w linię czy kratkę ---> w kratkę
197. szklanka soku pomaranczowego czy grejpfrutowego --->pomarańczowego
198. pióro czy olówek ---> ołówek
199. czekolada czy wanilia ---> wanilia

" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Ivi

Postautor: Ivi » 01 wrz 2003, 13:37

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta-38
2. Preferencje seksualne-hetero
3. Opisz siebie w kilku słowach-kobieta zmnieną jest;)
4. Twoje nawyki-spanie do południa
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety)- odpowiada - potrafię słuchać innych, łatwo się nie denerwuję, nie odpowiada - jak już coś czasem palnę...
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ? -
chyba tak: bo jedni uważają,że jestem za spokojna a inni zaś marzą o tym żebym przestała świrować...zależy od towarzystwa to sie różnie potrafię zachowywać

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ?-nie chce mnie się iść do budy
8. O czym myślisz przed zaśnięciem?-o samych smutnych rzeczach...
9. Jakie masz zainteresowania pozaburzowe ?- ?
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ?- bardzo uparta jestem,jak już coś postanowie to nie zrezygnuję
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ?-żeby nie udawali kogoś kim nie są
12. Jakich cech u innych nie lubisz ?-udawania że wszystko jest ok jak nie jest,kłamstwa,niepunktualność(duuża)
13. Jak się najczęsciej ubierasz ?-różnie,ale to nie jest żadna subkultura
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś ?-hmm,chyba takiej najbardziej,najbardziej szalonej jeszcze nie zrobiłam..wszystko przedemną;)
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ?-lepiej nie bede mówić bo jeszcze potem tak zrobię
16. Największe marzenie ?-chciałambym zobaczyć Londyn
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ?-plakaty Łez,Evanescence,plakat z słówkami do angola,plakat z Kurtem..
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ?-z Łzami:)
19. Motto życiowe ? - nikt nie jest niezastąpiony,czasu cofnąć już nigdy nie będzie się dało.niestety
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ?-moja klase,może to dziwne sie wyda ale lubie mojego dyrektora
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ??-nie zbieram rupieci
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ?-chyba żadnej nie spotkałam i uważam,że nie powinnam się zaczepiać znanych ludzi bo przecież tak naprade to ich nie znam i nie powinnam sie mieszac w czyjas prywatnosc
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ?-z przyjaciólmi
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ?-dziennie cos 3
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ?-www.jezyk.pl
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? - recznie
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ?-pamiętnik
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ?-asia 5lat
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ? Londyn
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? Złote piaski,wszedzie jest fajnie jak są moi przyjaciele...
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? 0
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? -narazie nie planuje
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imie? -narazie nie myśle o rodzinie
34. Jaka jest wg. Ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ?
może do 10 lat
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? -Bóg,rodzina,przyjaciele,znajomi
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak na prawdę czym jest sens życia?- to przychodzi z czasem,tu nie chodzi o wiek człowieka
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ? - robiłam bym to co zwykle,poprostu bym czekała..
38. Twój sposób na dobrą zabawę.- moi przyjaciele i juz jest zabawa!
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? wychodze z domu,marzę sobie
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje - zapytajnik
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) - rozumem choć to czasem wydaje mi sie nie rozsadne...
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ?- w prawej przy prawym
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? - na brzuchu
44. Czego teraz słuchasz ? -Metalica-St.Anger
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna ? prawo
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? tak byłam..
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz? Nie chcę nikogo nienawidzieć,nie chcę..
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ?-
nic to jej sprawa,nie wchodze na ścieżke wojenną to nic nie da
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? na czarno;)
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? jeszcze nie jezdze samochodem;)
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? nie,bo po co
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ? nie
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? -marzę o lepszym jutrze
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? brak prwadziwej rozmowy gdzie mozna rozmowcy patrzec w oczy inaczej na zywo nie rozmawiam
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ?że inni mówią że jestem fajna, i naprawde jestem fajna
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ?że da mnie sie lubieć i że nie gadam zawsze głupot
57. Władasz biegle jakiś językiem ? juz prawie angielskim, jest dobrze
58. Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ? inquiring( dociekliwy)
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? hehe szopek pracz;)
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? nic nie chce zmieniać choć nie jest idealnie
60. Szczęśliwa karta w talii ? no chyba As jest szczesliwa karta w talii?
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ? - a nie wiem.. i tak moje sie tak kretynsko czyta po ang( mam takie same w obu jezykach)
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? luzik skoro jestem nieobserwowana
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? tak
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? nie wiem,szybko zaufuje ludziom,
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? chamscy,fałszywi
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? a nie wiem
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) -oj,duzo tego...
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? zalezy o jaka konkretna sytuacje chodzi ja widze ze mozna by tu opisac 2 rozne sytuacje
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? nie mieszam się w prywatność osob ktorych nie znam
70. Czy jestes tolerancyjna? tak
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ? nie wiem tak dawno nie widzialam zadnej kreskowki
72. Najmilsze wspomnienie ? chyba nie potrafie znalesc nic miłego...jest tyle tych gorszych,przesłaniają mi wszystko
73. Najgorsze wspomnienie ? nie chce pisac tego tutaj
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? jak darłam się na obozie w pokoju jakies piosenki nie wiedząc że ludzie się zatrzymują na ulicy pod naszym balkonem...
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ? w chowanego
76. Lubisz słodycze? Jakie? czekolada
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? odmawiać innym pomocy
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? nie ma takich ktore rybka umi spelnić
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? nie mam żadnego konkretnego idola
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? frezje
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? beznadzieja
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? szczęscie
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? figurę,oczy , niecierpie włosów
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? pieska ale nigdy nie bede go mieć bo nie moge,eh
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? niestety na zadnym
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? nie
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk.

może czasem coś piszę ale nic konkretnego, ostatnio spodobał mnie się wiersz Twardowskiego "Nieszczęście-nie nieszczęscie"

88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. świeczki,klocki
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? ---> na
dworze gdzie nie ma tłumu

90. Najprostsza rzecz na świecie ? kochać
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? godzić sie z swoim losem

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Lez?, co Ciebie na nim zatrzymało ? juz dawno tu kiedys bylam ale jakos mnie nie przyciagnelo,dopiero niedawno sie dopisalam i zostalam
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? za krotko tu jestem by cos zmieniac
94. Co byś chciał zmienić na stronce FFC ? chyba nic
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? za krotko tu jestem,staram sie nie denerwowac na innych bo po co

ULUBIONE:

96. aktor nie mam ulubionego
97. aktorka tez nie mam ulubionej bo nie mam czasu na filmy
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) -dramat,horror,Archiwum X
99. kanał telewizyjny -viva
100. serial Ally Mcbeal
101. program telewizyjny brak
102. gazeta tez brak
103. gazetowa ramówka brak
104. stacja radiowa -jak juz to rmf
105. audycja radiowa - lista przebojow
106. dziedzina sportu -łyżwy
107. sportowiec - Małysz to chyba jest ktoś
108. epoka historyczno-literacka -heh na to nie odpowiem bo nie orinetuje sie w tych wszystkich epokach historycznych
109. forma literacka -wiersz
110. kamień szlachetny -chyba zaden
111. metal - jaki metal? nie nosze zadnych bransoletek niczego
112. jedzonko - tylko nie chamburgery z zadnego mcdonalda!
113. napój ---> cola , sok grapefruitowy
114. gra -ping pong
115. dobranocka (bajeczka) -kubuś puchatek
116. wiersz ---> "śpieszmy się" Twardowskiego
117. miesiąc grudzien
118. dzień tygodnia piatek popoludniu
119. miejsce na ziemi -moje miasto narazie
120. zabawna treść SMS/maila -"wyglądamy tam jak czuby!"
121. kraj -polska
122. język - angielski
123. dowcip - nie mam
124. strona internetowa -strona Sandry nasic z GA ale nie pamietam adresu
125. forum - to forum
126. sklep -jak dobrze że biedronka jest tak blisko!
127. smak - czekolady
128. zapach - frezji
129. płyta/kaseta -guano apes'proud as a god'
130. płyta ŁEZ --->slucham od jestes jaki jestes ale nie czekaj na jutro porownując jest lepsza
131. prasa - jak juz to filipinka ale nie czytam takiego rodzaju gazet
132. widok - tylko ten szczery,nieczego nie kryjący
133. rzecz pamietnik
134. liczba nie mam ulubionej
135. cyfra -II-
136. litera -II-
137. słowo - dziękuję..
138. smak lodów -czekolada
139. guma do żucia -winterfresh
140. słowo dziekuje
141. zwrot hejos
142. powiedzenie nie mam
143. przedmiot szkolny angol of course
144. urządzenie telefon

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto miasto
146. dżem czy marmoladę dzem
147. masło czy margarynę ---> masło
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów) fante
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon -chyba net
150. Bolka, czy Lolka -a ja ich nie rozrozniam
151. podróż statkiem, czy samolotem statkiem
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną - przygodową
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc - oczy
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe czekoladowe
155. angielski, czy niemiecki ---> angielski
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską - chińską
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?) - kubek
158. mydło, czy żel do kąpieli - żel
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni- nikogo
160. koleżankę, czy kolegę -kolezanke
161. oranżadę, czy sok ---> sok
162. rolki, czy rower - rower
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny - sałatkowy
164. komar czy kleszcz ---> komar
165. sukienka czy spódniczka -spodnica
166. farby czy kredki -kredki
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka ---> cyfrowy
168. myszka czy klawiatura -myszka
169. włosy kręcone czy proste- proste bym chciala miec...
170. włosy ciemne czy jasne ---> ciemne
171. oczy niebieskie czy brązowe -brazowe
172. okulary czy szkła kontaktowe ---> szkła
173. film czy serial ---> film
174. tygodnik czy miesięcznik ---> tygodnik
175. chleb czy bułka ---> chleb
176. gołąb czy wróbel ---> wróbelek
177. kung-fu czy aikido ---> aikido
178. dinozaury czy smoki --->smoki
179. cd czy dvd ---> CD
180. mp3 czy wav ---> mp3
181. kura czy jajko ---> jajko
182. czarna porzeczka czy jagoda ---> jagoda
183. kefir czy jogurt ---> jogurt
184. Hitler czy Stalin
185. długopis czarny czy niebieski ---> niebieski
186. wróbel czy kanarek ---> wrobelek
187. czytać czy pisać ---> pisać
188. mówić czy słuchać ---> słuchać
189. słaby czy silny ---> silną staram sie byc
190. film czy książka ---> film
191. zapomnieć czy pamiętać ---> pamietac!
192. wesoły czy smutny --->smutna
193. agresywny czy spokojny ---> spokojna
194. duży czy mały ---> wzrost?wysoka
195. czarne czy białe ---> czarne
196. zeszyt w linię czy kratkę ---> w kratkę
197. szklanka soku pomaranczowego czy grejpfrutowego-grejpfrutowego
198. pióro czy olówek ---> ołówek
199. czekolada czy wanilia ---> czekolada

uff,nareszcie mnie się udało skonczyć te pytania! :D
"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Zostaną po nich buty i telefon głuchy(..)
Potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
Jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
Kiedy myślimy o kimś zostając bez niego(..)"
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 06 wrz 2003, 22:45

Ojej, to do roboty...

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta - 39
2. Preferencje seksualne - zdecydowanie wolę facetów
3. Opisz siebie w kilku słowach – „ubierała się na czarno i lubiła śpiewać, kochała się w kwiatach, motylach i drzewach, była zawsze szczera i często się śmiała, choć była ładna, przyjaciół nie miała”
4. Twoje nawyki – piję herbatę z łyżeczką
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety) - zalety: otwartość, szczerość, poczucie humoru, wady: czasem palnę jakąą głupotę i potem mi głupio
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ? z pewnością odpowiada szczerość i przyjazne nastawienie, a nie odpowiada mój upór

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ? To zależy, albo myślę: „jeszcze trochę pospać”, albo „co będzie na śniadanie” 
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? A o czym może myśleć 16-latka przed snem???
9. Jakie masz zainteresowania pozaburzowe ? eee, o co chodzi?
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ?poczucie humoru (czasami nawet przesadne)
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ? przede wszystkim szczerość
12. Jakich cech u innych nie lubisz ? egoizmu i fałszywości
13. Jak się najczęściej ubierasz ? Różnie, to zależy zwykle od humoru i pogody, zwykle w kolorach biało-czarnych
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś? Takiej do tej pory nie ma, ale może już wkrótce...
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ? Ojej, lepiej nie pisać
16. Największe marzenie ? to tajemnica
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ? plakaty Łez i wycinki z gazet, no i jeszcze jakieś moje portrety (nic specjalnego)
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ? zdjęcie Ani, zdjęcie całego zespołu, fotki płyt, i logo zespołu, to wszystko na czarnym tle
19. Motto życiowe ? Carpe diem, ale z rozwagą!!!
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ? Oczywiście przerwy, ale też przyjaciół i lekcje j.polskiego
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ?? już kolekcjonuję, wszystko, co dotyczy zespołu, a oprócz tego zawsze chciałam kolekcjonować kamienie szlachetne, ale to dla mnie za drogi interes
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ? No, oczywiście chciałabym jeszcze raz spotkać Łezki
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ? Hmm, i tak wszyscy pewnie wiedzą, nie będę oryginalna...
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? ok. 15 godz miesięcznie
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ? www.lzy.pl – ciekawszej nie znam
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? na kompie
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ? płytki i odtwarzacz cd
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? Nie mam, buuuu 
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ? Egipt i Karaiby
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? Nie mam takiego
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? Chyba takiej nie mam.
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? kiedy naprewdę kogoś pokocham i będę wiedziała, że ten ktoś też mnie kocha
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imie? Trójkę, ale imion nie wiem
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? nie ma skali w tych sprawach
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? Rodzina, przyjaciele i mój piesek
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ? To chyba zależy od człowieka... Ale wtedy to już chyba jest za późno, żeby skumać o co chodzi
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ? To byłby impuls, ale z pewnością coś szalonego!
38. Twój sposób na dobrą zabawę. Dobra muza, fajne jedzonko, przyjaciele i pełny luz.
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? Słucham muzyki i marzę...
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.) Coś takiego (?)
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami)staram się, aby rozum i uczucia szły na kompromis  Ale nie zawsze wychodzi...
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? w prawej ręce przy prawym uchu
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? skulona na lewym boku i wtulona w poduszkę
44. Czego teraz słuchasz ? radia
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna ? praworęczna
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? raczej to nie była miłość...
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ? nie mam takiej osoby, ale na pewno nie byłoby to nic aż tak strasznego, bo nie lubię ranić ludzi
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? właściwie to nic, to jej sprawa, że za mną nie przepada :-P
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? na czarny, ale nie mogę
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? nie mam prawka, ale kocham prowadzić i całkiem nieźle mi to idzie
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? raczej nie.
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ? to zależy od tego jak daleko temat zachodzi i z kim gadam
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? w wakacje siedzę i słucham muzyki, czasami coś eksperymentuję z kompem, no a podczas roku szkolnego po powrocie ze szkoły robię lekcję i się uczę, czasem też spotkam się z koleżanką
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie własnych doświadczeń) Plusy – poznajesz mnóstwo ludzi i dowiadujesz się wiele na temat ulubionych tematów, a minusy: musisz za to płacić, jeśli tak jak ja masz modem
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem? Często ludzie mówią mi miłe rzeczy, ale najbardziej cieszyłam się, gdy kiedyś ktoś powiedział że ładnie śpiewam, i że kiedyś zaistnieję na scenie... (ale jak na razie to daleka i zbyt wybujała przyszłość)
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? Wyprowadzić się z domu, ale to serialnie najgłupsza...
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ? Uczę się anglika, ale tak biegle, to chyba nie, a najzabawniejsze słówko, chyba takiego nie ma
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? Kocham maskotki i pluszaki wszelkiego rodzaju. A moja ulubiona to 12 letni Kaczor Donald, którego dostałam w prezencie od taty
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? Jest kilka takich rzeczy, ale to moje kompleksy, więc zostawię to dla siebie.
60. Szczęśliwa karta w talii ? Nie ma takiej...
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ? nie mam takiego, lubię swoje imię
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? Dziwnie, ale zarazem cudownie
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? Mam 3 blizny na brzuchu, po operacjach
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? Cenię szczerość i dar słuchania innych i to jest chyba najważniejsze.
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? samolubni i wredni
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? Z życia !!!
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) różnych, toników, kremów, fluidów itd...
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? Nie
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? Takich pytań mam setki... a kto by to był i tak wszyscy wiedzą 
70. Czy jestes tolerancyjna? Tak
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ? Nie wiem ? Chyba znam za mało kreskówek...
72. Najmilsze wspomnienie ? Koncert Łez w Gdańsku
73. Najgorsze wspomnienie ? Nie będę lepiej nikogo przerażać
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? tragiczne przejęzyczenie, ale wyszły głupoty...
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ? W kotka i myszkę.
76. Lubisz słodycze? Jakie? Uwielbiam, a szczególnie czekoladę
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? Samej siedzieć w domu i się nudzić
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? Pierwszego nie zdradzę Drugie: żeby w przyszłości mi się powiodło ze śpiewaniem I trzecie – żeby mieć więcej życzeń ;-)
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? Pytanie retoryczne, oczywiście ŁZY
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? Róże
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? Złość i nienawiść
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? Miłość
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? Najbardziej lubię oczy, a nie lubię kilku rzeczy...
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku) nie mam takiego
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? Przez 8 m-cy uczyłam się gry na pianinie, ale nie miałam ciepliwości i się skończyło
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? raczej nie
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk. Napisałam 2 wiersze i dostałam za nie jakieś tam miejsca na konkursach, ale się wstydzę, więc nie napiszę
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. Nie przepadam, bo mi nie wychodzi...
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? Wszędzie, gdzie się da, ważne z kim
90. Najprostsza rzecz na świecie ? Nie wiem...
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? Podobno najtrudniej jest wybaczać, ale ja na razie nie mam z tym problemów

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Lez?, co Ciebie na nim zatrzymało ? Po koncercie Łez w Gdyni,bo wcześniej nie miałam dostępu do netu, a zatrzymała mnie ta atmosfera i świetni ludzie na forum
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? Wsadzić więcej postów od zespołu ...
94. Co byś chciał zmienić na stronce FFC ? Jeszcze nie mam do niej dostępu 
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? Kiedy przybyłam na forum to zdołowałam się, widząc, że wszyscy, z którymi gadałam poznali zespół i mieli autografy, a dla mnie wtedy było to największe marzenie, natomiast strasznie ucieszyłam się, kiedy po raz pierwszy na czacie spotkałam członka zespołu i to był Adrian

ULUBIONE:

96. aktor – nie mam
97. aktorka – też nie mam
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) – dramat, komedia
99. kanał telewizyjny – mam tylko 6 kanałów, więc nie ma w czym wybierać
100. serial – Na dobre i na złe
101. program telewizyjny – Szansa na sukces, i wszelkie inne muzyczne
102. gazeta - Bravo , Popcorn , Twist
103. gazetowa ramówka – ech, nie zwracam na to uwagi
104. stacja radiowa - Radio Zet
105. audycja radiowa – bitwa przebojów
106. dziedzina sportu – tenis, pływanie
107. sportowiec – nie mam
108. epoka historyczno-literacka – dwudziestolecie międzywojenne ( wtedy powstały najpiękniejsze wiersze)
109. forma literacka – lubię wszystkie
110. kamień szlachetny – agat, bursztyn
111. metal - srebro
112. jedzonko – prawie każde, zarówno fast-foody jaki i domowe, no i oczywiście słodycze
113. napój – woda mineralna i Coca Cola
114. gra - Monopol
115. dobranocka (bajeczka) – Kubuś Puchatek
116. wiersz – „Prefacja” E.Stachóry i „Śpieszmy się kochać ludzi” J.Twardowskiego
117. miesiąc - sierpień
118. dzień tygodnia - sobota
119. miejsce na ziemi – mój dom i Gdynia
120. zabawna treść SMS/maila – lepiej nie będę przytaczać...
121. kraj - Polska
122. język - angielski
123. dowcip – o blondynkach
124. strona internetowa – www.lzy.pl
125. forum - Łez
126. sklep - różnie
127. smak – zależy czego...
128. zapach – nie mam
129. płyta/kaseta – tylko Łzy
130. płyta ŁEZ – wszystkie kocham równo
131. prasa – 2 tygodniki
132. widok – zimą z okna
133. rzecz – łóżko
134. liczba – 13, dla mnie zawsze szczęśliwa
135. cyfra – nie mam
136. litera – nie mam
137. słowo – łzy i ciapong 
138. smak lodów – adwokatowe, czekoladowe i waniliowe
139. guma do żucia – miętowa, Orbit
140. słowo - już było ;P
141. zwrot – jak ktoś mnie wkurzusi: „bujaj się”, albo „miałeś spięcie w inkubatorze?”
142. powiedzenie – marzenia się spełniają
143. przedmiot szkolny – polski, angielski, muzyka
144. urządzenie - telefon

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto - wieś
146. dżem czy marmoladę - dżem
147. masło czy margarynę - margaryna
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów) - fantę
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon - internet
150. Bolka, czy Lolka - Lolka
151. podróż statkiem, czy samolotem - samolotem
152. książkę przygodową, czy fantastyczną - przygodową
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc - Ostatni na dobranoc (bo Oczy mi się przejadły)
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe - czekoladowe
155. angielski, czy niemiecki - angielski
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską - włoską
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni – Harrego książkę, Władcę-film
160. koleżankę, czy kolegę - koleżankę
161. oranżadę, czy sok - sok
162. rolki, czy rower - równo
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny - bar mleczny
164. komar czy kleszcz - komar
165. sukienka czy spódniczka - sukienka
166. farby czy kredki - kredki
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka - lustrzanka
168. myszka czy klawiatura - klawiatura
169. włosy kręcone czy proste - proste
170. włosy ciemne czy jasne - ciemne
171. oczy niebieskie czy brązowe – zielone 
172. okulary czy szkła kontaktowe - szkła kontaktowe
173. film czy serial - film
174. tygodnik czy miesięcznik - tygodnik
175. chleb czy bułka - bułki
176. gołąb czy wróbel - gołąb
177. kung-fu czy aikido - kung-fu
178. dinozaury czy smoki - smoki
179. cd czy dvd - CD
180. mp3 czy wav - wav
181. kura czy jajko - jajko
182. czarna porzeczka czy jagoda - jagoda
183. kefir czy jogurt - jogurt
184. Hitler czy Stalin – fuj, ani jedno, ani drugie
185. długopis czarny czy niebieski - niebieski
186. wróbel czy kanarek - kanarek
187. czytać czy pisać - czytać
188. mówić czy słuchać - i jedno, i drugie...
189. słaby czy silny - silny
190. film czy książka - książka
191. zapomnieć czy pamiętać - zależy co...
192. wesoły czy smutny - wesoły
193. agresywny czy spokojny - spokojny
194. duży czy mały - duży
195. czarne czy białe - czarne
196. zeszyt w linię czy kratkę - w kratkę
197. szklanka soku pomarańczowego czy grejpfrutowego - pomarańczowego
198. pióro czy olówek – pióro
199. czekolada czy wanilia – zdecydowanie kocham czekoladę!!!!!!

Uff, no fakt, można się namęczyć, ale fajny pomysł !
Awatar użytkownika
elkeron
Kontaktowanie:

Postautor: elkeron » 07 wrz 2003, 11:30

chyba się też w to pobawię... czekajcie na odpowiedzi... już wkrótce... :)
Łzy, Łzy, Łzy, Łezki, Łzy...
Niech płyną...
:cry:
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 07 wrz 2003, 11:51

nareszcie udalo mi sie to wypełnić, a więc:
DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta - 45...
2. Preferencje seksualne - wolę dziewczynkiJ
3. Opisz siebie w kilku słowach - jestem jaki jestem, ale chyba nieobliczalnyJ
4. Twoje nawyki - ...uuu to lepiej sobie daruje
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety) - wada - niecierpliwość; zaleta - humorJ
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ?- niewiem

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano? "łazienka wolna?!"
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? - o jutrze
9. Jakie masz zainteresowania pozabrainstormowe ? - że co...?
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ? niewiem
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ? - szczerosc
12. Jakich cech u innych nie lubisz ?- fałszu
13. Jak się najczęsciej ubierasz ? - najczęściej ubieram majtkiJ a tak poza tym to normalnie
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłeś ? - dużo tego było
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mógłbyś zrobić ? - jak wyzej
16. Największe marzenie ? - Lamborgini diablo i perkusja...
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ? - plakaty Łez, kalendarz mistrzostw świata w Korei i tapetaJ
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ? - błękitną
19. Motto życiowe ? - Nie ma skutków bez przyczyny
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ? - chwilę kiedy wychodzę do domuJ
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ?? - kapsle od GingersaJ
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ? - poznałem zespół i to mi wystarczy
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ? - z kimś...
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? - zależy od kasy, tak 6 godz/miesiąc
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ? - www.lzy.pl, www.gogle.pl
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? - na komputerze
27. Co byś wziął na bezludną wyspę ? - dziewczynę
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? - brat Mariusz 14 lat, nie karanyJ
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ? - wszystko gdzie jest nienaruszona przyroda
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? - zalew Goczałkowicki nocą
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? - nie ma takiej
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? - jak przyjdzie na to czas...
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imię ? - dwoje...
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? - 10 lat
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? - wiele osób
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ? - dowiem się jak będę umierał
37. Co byś zrobił gdybyś się teraz dowiedział, że został Ci tydzień życia ? - wiele rzeczy
38. Twój sposób na dobrą zabawę. - mieć dobre towarzystwo
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? - myślę o kimś...
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.) - ...
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) - zalezy co to za wybor...
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? - prawe ucho, prawa reka...
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? - na brzuchu, na boku...
44. Czego teraz słuchasz ? - wiadomościJ
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczny ? - prawo
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochany ? - ... i to nie razJ
47. Co zrobiłbyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ? - zastrzeliłbym
48. Gdybyś mógł, co zrobiłbyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? - to samo
49. Na jaki kolor ufarbowałbyś włosy ? - nie ufarbowałbym
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? - jeszcze nie prowadziłem
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? - tak, wtedy zrealizowałbym 47 i 48 pytanieJ
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ? - nie
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? - roznie
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń) - tam nie jest tak ciężko, jak w prawdziwym życiu
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? - "dobrze że jest na tym świecie ktoś taki jak Ty..."
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? - samobójstwo...
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ? - nie jestem dobry w językach a ostatnio zabawne hasło to "sfiugłeś" co znaczy spadłeśJ czy jakoś tak
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? - miśka, o imieniu Misiek
59. Gdybyś mógł zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? - zgrubnął bym trochę...
60. Szczęśliwa karta w talii ? - nie mam takiej
61. Gdybyś mógł nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie bym wybrał ? - nie wiem
62. Nie obserwowany kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? - dobrze, chyba że woda za zimnaJ
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? - na palcu Fuck u lewej ręki...
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? - musi być zaufana i szczera,
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? - ci którzy się czepiają byle czego
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? - z zycia?
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) - szampon....
68. Widziałeś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? - nie, ale parę razy czułem że zaglądam śmierci w oczy...
69. Gdybym miał możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? - wolałbym raczej poznać myśli tej osoby
70. Czy jestes tolerancyjny? - raczej tak
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabym zostać ? - smerfem...J
72. Najmilsze wspomnienie ? - tajemnica
73. Najgorsze wspomnienie ? nie pamiętam
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? - nie pamiętam
75. W co bawiłeś się, jako dziecko, z kolegami na podwórku ?- nie pamiętam
76. Lubisz słodycze? Jakie? - czekoladę mleczną i białą
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? - oj duuuuzo rzeczy...
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? - szczęście dla mnie i dla paru innych osób
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? - ja
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? - wszystko jedno...
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? - poranny kac...
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? - jak kocha Cię ktoś, kogo Ty kochasz...
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? - ja wiem... nie wiem
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymać na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku). - perkusje
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? - umiem grać na nerwachJ
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? - chyba nie....albo o tym nie wiem
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk. - napisałem kilka wierszyków ale są beznadziejne
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. - lubiłem dopóki mi to fajnie wychodziło...
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? - w kiblu...
90. Najprostsza rzecz na świecie ? - zalezy dla kogo
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? - tak jak wyzej

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Łez, co Ciebie na nim zatrzymało ? - popatrz na datę... zatrzymali mnie ludzie na Forum
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? - pare drobnostek
94. Co byś chciał zmienić na stronce FFC ? na razie nic
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? - nie pamietam

ULUBIONE:

96. aktor - Van Damme
97. aktorka - Sandra Bullock
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) - komedia, sensacja
99. kanał telewizyjny - VIVA
100. serial - "Świat wg Kiepskich"
101. program telewizyjny - mecz piłkarski
102. gazeta - niemam
103. gazetowa ramówka - niemam
104. stacja radiowa - różnie
105. audycja radiowa - niemam
106. dziedzina sportu - football, skoki narciarskie
107. sportowiec - A. Małysz, Raul
108. epoka historyczno-literacka - niemam
109. forma literacka - poezja i proza
110. kamień szlachetny - niemam
111. metal - metalowy
112. jedzonko - dobre, frytki i schabowy
113. napój - piwo
114. gra - Sensible World of Soccer 1996
115. dobranocka (bajeczka) - Smerfy
116. wiersz - niemam ulubionego
117. miesiąc - czerwiec
119. miejsce na ziemi - niemam
120. zabawna treść SMS/maila - ...
121. kraj - Polska
122. język - Polski
123. dowcip - taki o krowie
124. strona internetowa - www.łzy.pl
125. forum - wiadomo...
126. sklep - Geant
127. smak - słodyczy
128. zapach - mięty
129. płyta/kaseta - wiele bym musiał wymieniać
130. płyta BrainStorm - żadna
131. prasa - nie czytuje zbyt często
132. widok - góry, lasy, łąki jeziora, ogólnie przyroda
133. rzecz - widelec
134. liczba - 27
135. cyfra - 7
136. litera - niemam
137. słowo - pierunie...
138. smak lodów - waniliowy
139. guma do żucia - owocowa
140. słowo - to juz bylo
141. zwrot - niemam
142. powiedzenie - niemam
143. przedmiot szkolny - statystyka
144. urządzenie - komp

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto - miasto
146. dżem czy marmoladę - dzem
147. masło czy margarynę - maslo
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów) - fante
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon - telefon
150. Bolka, czy Lolka - Bolek
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc - "Oczy..."
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe - truskawkowe
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską - chinska
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?) - kufel
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni- Władcę
160. koleżankę, czy kolegę - obojetnie
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny - żaden
165. sukienka czy spódniczka - spodnie
166. farby czy kredki - farby
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka - cyfrowy
168. myszka czy klawiatura - klawiaruta
171. oczy niebieskie czy brązowe - niebieskie
172. okulary czy szkła kontaktowe - szkla
174. tygodnik czy miesięcznik - bez roznicy
175. chleb czy bułka - bułka
176. gołąb czy wróbel - wróbel
178. dinozaury czy smoki - dinozaury
179. cd czy dvd - dvd
180. mp3 czy wav - mp3
181. kura czy jajko - jajo
183. kefir czy jogurt - jugurt
184. Hitler czy Stalin - Stalin
187. czytać czy pisać - zależy co, ale częściej czytać
188. mówić czy słuchać - słuchac
189. słaby czy silny - silny
190. film czy książka - film
191. zapomnieć czy pamiętać - pamiętać
196. zeszyt w linię czy kratkę - kratkę
197. szklanka soku pomaranczowego czy grejpfrutowego - pomarańczowego
198. pióro czy olówek - ołówek
199. czekolada czy wanilia - czekolada
Awatar użytkownika
elkeron
Kontaktowanie:

199 pytań...

Postautor: elkeron » 07 wrz 2003, 16:01

okej, to ja też odpowiem na ta 199 pytań... mam nadzieję, że żadnego pytanka nie pominąłem i że na wszystkie odpowiedziałem najszczerzej jak się tylko da... :wink:

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta - 47
2. Preferencje seksualne - hetero (zadatki na bi? nie...)
3. Opisz siebie w kilku słowach - nie watro... jestem jaki jestem i dobrze mi z tym...
4. Twoje nawyki - mówienie "se" zamiast "sobie"... :) denerwowanie ludzi...
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety) - zalety: czasami przebłyski inteligencji, wady: potrafię wpaść w furię o byle co...
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ? - odpowiadają: spytajcie kogoś z jaworzna, najlepiej syriel..., nie odpowiadają: kiedy mówię "tak, tak, przyjdę do ciebie za pół godzinki", a potem nie przychodzę przez najbliższe 2 dni, bo mi się nie chce...

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano? - "o nie... a miałem już się nie obudzić..."
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? - o tym, że jutro też muszę iść do tej przeklętej budy, a nawet jeśli nie muszę, to i tak następny dzień będzie beznadziejny...
9. Jakie masz zainteresowania pozaburzowe? - ??? mów mi drzewko, a zakwitnę...
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru? - specyficzne poczucie humoru, nerwowość, często zapatrzenie w siebie (niestety...) :(
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz? - szczerość, nawet taką do bólu...
12. Jakich cech u innych nie lubisz? - obgadywania za plecami, chamstwa, nadopiekuńczości (to ostatnie tyczy się rodziców)
13. Jak się najczęsciej ubierasz ? - w to, co jest w mojej szafie i w czym nie wyglądam jak debil... wszystko, byle nie drechy...
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłeś? - muszę pomyśleć... jeśli rzeczy szalone to takie, których się później żałuje, to zrobiłem ich dużo... :/
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mógłbyś zrobić? - aaaa, to się dopiero okaże, jak już tę rzecz zrobię... ;)
16. Największe marzenie? - być bardziej lubianym w niektórych kręgach
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju? - kalendarz z "Maxima" (w tym miesiącu Edytka Górniak mnie straszy, he he...), stanik który dostał się w mojej łapki na jakimś koncercie, szafka z książkami i płytami, kilka emblematów religijnych, zegar, trzy obrazki-pamiatki, tablica korkowa...
18. Jaką masz tapetę na pulpicie? - jakąś białą, futurystyczną, z napisem "seventh model integrity 1.1" (cokolwiek to znaczy?)... w każdym razie stanowczo zbyt jasna...
19. Motto życiowe? - Non omnis moria.
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach? - w moim ogólniaczku najlepsze to są chyba wakacje... :P a w roku szkolnym to lekcje przysposobienia obronnego z moim ukochanym psorkiem ;)
21. Gdybyś miał coś kolekcjonować, co byś wybrała?? - zbieram jednogroszówki (ciekawe gdzie ja je wszystkie potem wymienię na banknoty?)
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/chciałbyś spotkać? - Lew Rywin... :) żartuję... chociażby Łezki
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje? - Syriel, Moon, Kalakirya i jeszcze parę innych osób...
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie? - dziennie staram się około godzinki, miesięcznie nie liczyłem, ale jak założą mi stałe łącze, to będzie tego duuuużo... :)
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie? - http://elkeron.blog.pl :) hi hi hi ;)
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania)? - na komputerze, aczkolwiek pisanie ręcznie ma swoje uroki...
27. Co byś wziął na bezludną wyspę? - komputer z dostępem do internetu, discmana, płytki CD...
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? - jestem jedynakiem... i niech tak już pozostanie...
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić? - cały świat!!!!!
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? - Miejscowość w Czechach: Komorni Lhotky (wycieczka klasowa 2002 r.) :)
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz? - 1
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz"? - jakieś 2 lata temu... 15 lat miałem...
33. Ile dzieci chciałbyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imie? - 0. to zbyt duża odpowiedzialność jak dla kogoś takiego jak ja...
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami? - przedział otwarty od zera do plus nieskończoności... :)
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? - przyjaciele
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu? - prawdę o życiu poznaje się tak naprawdę chyba dopiero po śmierci...
37. Co byś zrobił gdybyś się teraz dowiedział, że został Ci tydzień życia? - rozpłakałbym się i poleciał do przyjaciół... a potem pewnie upił się, żeby starać się zapomnieć o nadchodzącym końcu...
38. Twój sposób na dobrą zabawę. - świetna muzyka, przyjaciele, aparat fotograficzny, warka strong...
39. Co robisz, gdy się nudzisz? - idę do kafejki internetowej albo do baru ze znajomymi.
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.) - spacja
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów? (rozumem/uczuciami) - najczęściej jakimiś krótkotrwałymi podudkami... rozumem rzadko kiedy...
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon? - w prawej nodze, z tyłu głowy :) a tak na serio to w prawej łapie, przy prawym uchu... ale staram się też korzystać z zestawu słuchawkowego....
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? - na prawym boku (trochę na brzuchu), prawa ręka pod poduszką, leżę w poprzek łóżka, bo inaczej się nie mieszczę...
44. Czego teraz słuchasz ? - Linkin Park "Meteora"
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczny? - praworęczny
46. Czy kiedykolwiek byłeś zakochany? - prawdziwie to tylko raz, ale to byłe totalna porażka... chyba już nigdy nie będę.
47. Co zrobiłbyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ? - sklonowałbym ją i kazał przebywać w jej własnym towarzystwie, żeby się przekonała, jaką jest pi*...
48. Gdybyś mógł, co zrobiłbyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? - nic. skoro ona mnie nie lubi, to mam to gdzieś.
49. Na jaki kolor ufarbowałbyś włosy? - na czarno :P
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? - nie mam prawa jazdy i nie chcę mieć... nie chcę się przyczynić do zmniejszenia populacji w tym kraju... :>
51. Czy chciałbyś mieć prawo do noszenia broni? - oj, nawet nie wiecie jak bardzo...
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ? - pojęcie "temat tabu" dla mnie nie istnieje
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami? - rankami: siedzę w łazience i próbuję doprowadzić się do jakiegokolwiek ładu, a potem do szkoły... :( wieczorami - siedzę u znajomych/przyjaciół, albo przed kompem i coś robię.
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń) - Plusy: wszyscy ludzie, których poznaję, są tacy fajni, sympatyczni, koleżeńscy, przyjacielscy, można z nimi pogadać "o wszystkim i o niczym"... minusy: zdarzają się naprawdę bardzo niemiłe rozczarowania...
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem? - cieszy mnie nawet najmniejsza miła rzecz skierowana pod moim adresem... :]
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl? - raczej nie miewam takowych...
57. Władasz biegle jakiś językiem? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz? - Yes, of course, I speak English very well. The funniest word in this language? Hmmm... Let me think... I know: "EXTRAORDINARY". Don't ask me why...
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? - Lubię maskotki, mam taką fajną rózową panterkę oraz kurczaka który wygląda jak żywy :)
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? - mam ciutek zbyt odstające uszy i parę szpetnych pieprzyków na twarzy, ale czy od razu trzeba to korygować? przecież takim mnie natura stworzyła...
60. Szczęśliwa karta w talii? - dama pik
61. Gdybyś mógł nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrał ? - Peter :P
62. Nie obserwowany kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz? - fansastycznie, po prostu fantastycznie... :/
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię)? - Mam dużo blizn: 1. pod prawym kolanem (przebiłem sobie nogę gałęzią), 2. w górnej części prawej nogi (rozciąłem nogę linką od hamulca rowerowego podczas wypadku), 3. między prawą nogą a brzuchem (po zabiegu chirurgicznym), 4. na brzuchu (zostałem pogryziony przez dobermana), 5. na lewym łokciu (upadek na asfalt), 6. małe blizny na rękach (efekt zabaw z kotkiem). Tak, wiem, jestem dzieckiem wojny...
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem? - Mój przyjaciel powinien być szczery, tolerować mnie takim jaki jestem i pamiętać o moim istnieniu nie tylko wtedy, kiedy czegoś ode mnie potrzebuje...
65. Jacy ludzie Cię denerwują? - Dresiarze, skini, ludzie nietolerancyjni, mówiący językiem prostackim, nieszczerzy, dwulicowi, etc.
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz? - z marzeń.
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) - różnych rzeczy na cerę z Avonu, dezodorantu Adidas Urban Spice, szamponu do włosów i żelu do włosów.
68. Widziałeś kiedyś światełko w tunelu? Znalazłeś się na skraju życia i śmierci? - Niestety nie.
69. Gdybyś miał możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko? - Do G.W.Busha: "Jak to jest być prezydentem takiej potęgi, jaką są USA?"
70. Czy jestes tolerancyjny? - Zostałem wychowany w ogromnej nietolerancji, ale staram się być tolerancyjny (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku).
71. Jakim bohaterem kreskowki mógłbyś zostać? - Kapitan Planeta, hyhy... ;)
72. Najmilsze wspomnienie? - nie mam pojęcia...
73. Najgorsze wspomnienie? - wakacje 2002 jako całokształt... :(
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył? - Zdarzyło mi się palnąć różne gafy, ale nic maksymalnie obciachowego mi się jeszcze (na szczęście) nie przydarzyło.
75. W co bawiłeś się, jako dziecko, z kolegami na podworku? - W różne głupie zabawy, a szczególnie w naśladywanie i śmianie się z takiej jednej koleżanki z klasy...
76. Lubisz słodycze? - "No coś ty, nie odewrałbym się od ziemi. Jestem łakomczuchem, ale wybrednym..." :)
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? - Dyskutować z rodzicami, uczyć się.
78. 3 życzenia dla złotej rybki? - 1. Proszę, spraw, abym był kimś innym. 2 i 3 zostawię sobie na przyszłość.
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem? - wzoruję się na wielu fantastycznych ludziach...
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? - herbaciane róże.
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie? - Miłość
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie? - Przyjaźń
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? - Nic nie lubię. Wszystko mi się nie podoba.
84. Jaki wymarzony prezent chciałbyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku). - Podłączenie stałego łącza.
85. Grasz na jakimś instrumencie? Na jakim? - Na flecie uczyli mnie grać w podstawówce... :P A na serio, to wolę śpiewać. :)
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście? - zawsze noszę przy sobie dyskietkę :)
87. Masz w sobie zadatki na poetę? Napisałeś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz? Podziel się z nami! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk. - :( Poeta to ze mnie na pewno nie będzie... :( A co do wiersza, to nie przychodzi mi do głowy żaden, który szczególnie utkwiłby w mojej pamięci...
88. Lubisz rysować? Jeśli tak, to co najbardziej. - Lubię kreślić długipisem różne kształty, nie łączące się w logiczną całość... Szczególnie na nudnych lekcjach...
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy? - U Syriel w domu, późnym wieczorem... Albo w jakimś pubie, godzina podobna...
90. Najprostsza rzecz na świecie? - Powiedzenie czegoś, czego się potem dłuuugo żałuje...
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie? - Nauka.

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Lez?, co Ciebie na nim zatrzymało? - Do Forumowiczów dołączyłem 30 sierpnia 2003, aczkolwiek o jego istnieniu wiedziałem już wcześniej... Co mnie na nim zatrzymało? Szczerze mówiąc, nie zastanawiałem się nad tym... Ważne, że tu jestem!
93. Co byś chciał zmienić na tym forum? - jest tu chyba ciutek zbyt wiele osób "z zewnątrz" (i kto to mówi?)
94. Co byś chciał zmienić na stronce FFC? - Jest OK, zresztą jak mógłbym sądzić o niej coś innego? :P
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały? Napisz dlaczego? - Jestem tu stanowczo zbyt krótko, żeby się wypowiadać... :( Może kiedyś...

ULUBIONE:

96. aktor - Russell Crowe
97. aktorka - Angelina Jolie
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) - wszystkie oparte na faktach
99. kanał telewizyjny - MTV, Viva, Viva+, TVN24
100. serial - "Na dobre i na złe", tak, chyba to...
101. program telewizyjny - "Pod napięciem", itp.
102. gazeta - "Maxim"
103. gazetowa ramówka - Kujon Polski w Wyborczej
104. stacja radiowa - Rock Radio 93,6 FM, RMF 93 FM, Radio Eska 99,1 FM
105. audycja radiowa - listy przebojów
106. dziedzina sportu - żadna
107. sportowiec - żaden
108. epoka historyczno-literacka - czasy współczesne
109. forma literacka - wszystko, byle nie nowela
110. kamień szlachetny - nie wiem.
111. metal - lubię wszystkie metale (a może: wszystkich metali?) :)
112. jedzonko - kebab
113. napój - Vitalinea gazowana
114. gra - The Sims :P
115. dobranocka (bajeczka) - Magiczne Przygody Kubusia Puchatka
116. wiersz - nie wiem.
117. miesiąc - listopad
119. miejsce na ziemi - Kraków
120. zabawna treść SMS/maila - "Jasiek, zabijesz mnie!!! Mam wirusa!!! Przyjdź i zrób mi reinstalkę systemu, błagam!!! SYRIEL" - dostaję takie SMSy średnio raz na jakiś czas :P
121. kraj - United States
122. język - anglielski
123. dowcip - z tych, którzy rządzą tym krajem, oraz dowcipy niepoprawne politycznie... ;)
124. strona internetowa - powtórzę się: http://elkeron.blog.pl :P
125. forum - Łez
126. sklep - Empik (ale tylko ten na krakowskim rynku)
127. smak - umami
128. zapach - brak
129. płyta/kaseta - Wszystkie płyty Linkin Park
130. płyta ŁEZ - "Nie czekaj na jutro"
131. prasa - zależy od nastroju
132. widok - "leżeć na ulicy, wpatrywać się w niebo..."
133. rzecz - telefon komórkowy
134. liczba - 11
135. cyfra - 4
136. litera - J
137. słowo - "kutafon"
138. smak lodów - waniliowe
139. guma do żucia - każda miętowa. i może być jeszcze cytrynowa...
140. słowo - "kutafian"
141. zwrot - "K***a mać" ;P
142. powiedzenie - "są ludzie i parapety..." ;P
143. przedmiot szkolny - P.O.
144. urządzenie - komputer z dostępem do internetu

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto - miasto, ale nie za duże
146. dżem czy marmoladę - a jaka to różnica?
147. masło czy margarynę - MasMix :]
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów) - mirindę
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon - przez Gadu-Gadu
150. Bolka, czy Lolka - Tolę :P
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc - hmmm... Nie wiem... oba kawałki lubię na swój sposób...
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską - włoską
158. mydło, czy żel do kąpieli - mydełko :]
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni - Władcę Pierścieni (ale tylko jeśli chodzi o filmy, bo książek nie czytałem)
160. koleżankę, czy kolegę - koleżankę... :)
162. rolki, czy rower - rowerek
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny - sałatkowy, a jak :)
164. komar czy kleszcz - paskudne pasożyty...
165. sukienka czy spódniczka - ani w jednym, ani w drugim siebie nie widzę... :>
166. farby czy kredki - wolę flamastry...
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka - aparat cyfrowy
168. myszka czy klawiatura - klawiatura, kiepsko jest myszą cokolwiek napisać... :/
171. oczy niebieskie czy brązowe - niebieskie
172. okulary czy szkła kontaktowe - kontakty (aczkolwiek sam noszę okularki)
175. chleb czy bułka - bagietka rulezzz!!!
176. gołąb czy wróbel - nie cierpię gołębii, bo obsrywają mi parapety...
177. kung-fu czy aikido - ani jedno, ani drugie
178. dinozaury czy smoki - smoki. w mojej szkole dinozaury są mało lubiane...
179. cd czy dvd - CD
180. mp3 czy wav - mp3
183. kefir czy jogurt - mleko :P
184. Hitler czy Stalin - obaj byli takimi samymi mordercami.
188. mówić czy słuchać - umieć i mówić mąrdze, i słuchać ze zrozumieniem...
189. słaby czy silny - słaby
191. zapomnieć czy pamiętać - zapomnieć...
192. wesoły czy smutny - smutny
193. agresywny czy spokojny - agresywny
196. zeszyt w linię czy kratkę - zeszyt w kratkę, formatu A5.
197. szklanka soku pomaranczowego czy grejpfrutowego - pomarańczka mi bardziej smakuje, niż grapefruit....
198. pióro czy olówek - długopis ;P
199. czekolada czy wanilia - wanilia

Ufff... skończyłem... ciekawe, czy chociaż ktoś to przeczyta... :?
Łzy, Łzy, Łzy, Łezki, Łzy...
Niech płyną...
:cry:
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 07 wrz 2003, 21:59

Jasne ja czytam!!!Jesteście kochani , że odpowiadacie :wink: :D :D :D THX:**************** :wink:
Awatar użytkownika
Gata

Postautor: Gata » 23 wrz 2003, 19:29

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta - 42 (wiem, że jak na dziewczynę do za duży)
2. Preferencje seksualne - wolę chłopaków
3. Trudno siebie opisać - szalona, czasami nieobliczalna
4. Moje nawyki - chyba ich nie mam (tylko ja tak myślę)
5. Zalety: prawdomówność, punktualność, koleżeństwo
Wady: lenistwo, czasami za dużo gadam
6. Jakie cechy odpowiadają innym, a jakie nie? Odpowiada im szczerość, a dręczę ich swoim gadulstwem (to moje zdanie)

OGÓLNE:
7. Pierwsza myśl rano? Znów do szkoły !!!
8. O czym myślisz przy zaśnięciu? Może jutro będzie lepiej
9. Jakie masz zajęcia pozabrainstormowe? Co to znaczy pozabrainstormowe?
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru? nie wiem
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz? uczciwość
12. Jakich cech u innych nie lubisz? chamstwa
13.Jak najczęściej się ubierasz? wygodnie, modnie, najlepiej w kolorze czarnym, granatowym lub niebieskim.
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś? nie pamiętam
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić? skoczyć na bungy (nie wiem jak to się pisze)
16. Największe marzenie? podróż do okoła świata, lot na paralotni
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju? głównie plakaty, ale też wzory
18. Jaką masz tapetę na pulpicie? teraz mam tylko czarne tło
19. Motto życiowe? Ciesz się każdą chwilą życia !!!
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach? przerwy spędzone z grupką przyjaciół
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała? kolekcjonuję plakaty oraz teksty piosenek
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać? wiele osób chciałabym spotkać, więc nie będę wymieniać
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje? z przyjaciółmi
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie? trudno powiedzieć - może 3 godziny dziennie
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie? oczywiście www.lzy.pl
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania)? jasne, że na kompie
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę? telewizor, komputer
28. Masz rodzeństwo? Jak się nazywa? Ile ma lat? niestety, mam brata Łukasza 17 lat i siostrę Gośkę 11 lat
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ? Nowy York, Londyn
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? nic mi nie porzychodzi do głowy
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? 13 (dla mnie pechowa)
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? nie wiem
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imię? dwoje Sylwester i Sandra
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? najwięcej 10 lat różnicy
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? przyjaciele, rodzina (ogólnie miłość)
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ? myślę, że taki człowiek już o tym nie myśli
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ? próbowałaby wykorzstać każdą chwilę życia, które mi zostało
38. Twój sposób na dobrą zabawę. dużo znajomych i odjazdowa muza
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? Oglądam TV, surfuję w sieci
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.) Coś takiego (?)chyba znak pytania
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami)raczej rozumem
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? prawa ręka i ucho
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? na prawym boku
44. Czego teraz słuchasz ? jasne, że łez
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna ? praworęczna
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? chyba nie to było tylko zauroczenie
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ? nic, nie jestem agresywna
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? nic, nie wszyscy muszą mnie lubić
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? blond
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? nie mam prawo jazdy
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? nie
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ? to zależy od towarzystwa
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? rano najczęściej oglądam telewizję, a wieczorami lubię chodzić na długie spacery
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz pana podstawie własnych doświadczeń) Plusy: można poznać wiele ciekawych ludzi,
minusy: chyba nie ma
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem? było tego wiele, nie będę się rozpisywać
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? nie mam takiej
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ? Uczę się angielskiego i nie znam jakiegoś zabawnego słówka
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? biały miś
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? chyba kształt nosa
60. Szczęśliwa karta w talii ? As kier
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ? Rose
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? nie wyobrażam sobie takiej sytuacji
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? znamię mam 3 na twarzy
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? musi być przede wszystkim szczera
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? ludzie, którzy myślą tylko o sobie
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? z netu i kompa
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) najczęściej kosmetyki firmy avon lub oriflame
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? Nie
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? Takich pytań mam wiele jak i ludzi
70. Czy jestes tolerancyjna? Tak
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać? nie wiem nie oglądam kreskówek
72. Najmilsze wspomnienie ? koncert łez w Czeladzi
73. Najgorsze wspomnienie ? nie pamiętam
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? nie miałam
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ? w klasy
76. Lubisz słodycze? Jakie? tak, cukierki
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? nudzić się
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? 1) mieć bardzo dużo kasy, 2) mieć ładny dom z basenem, 3)przynajmniej 5 szybkich aut w garażu
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? jasne, że łezki
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? Róże
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? nienawiść
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? miłość, przyjażń
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie a czego nie? nienawidzę w szczególności swojego nosa, a lubię swoje oczy
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku) nie mam wymarzonego prezentu, najlepiej gdyby była to niespodzianka
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? Przez rok uczyłam się gry na keyboardzie
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? mały piesek
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk. nie mam ulubinego wierszyka, ani nie mam duszy poetki
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. nie lubię
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? w restauracji i pizzerii
90. Najprostsza rzecz na świecie ? nie wiem
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? pokonać swoje lęki

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Lez?, co Ciebie na nim zatrzymało ? właściwie to parę dni temu, zatrzymało mnie ogromna ilość postów
93. Co byś chciał zmienić na tym forum? chyba nic
94. Co byś chciał zmienić na stronce FFC ? stronka jest spoko
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? nie mam takiego

ULUBIONE:

96. aktor - Adam Sandler
97. aktorka - Sarah Michelle Gellar
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) - komedia
99. kanał telewizyjny - viva, mtv
100. serial - Ally Mcbeal, Tajemnice Smallville, Buffy - Postrach Wampirów
101. program telewizyjny - nie mam
102. gazeta - Bravo, Bravo Sport
103. gazetowa ramówka - nie mam
104. stacja radiowa - rock radio
105. audycja radiowa - listy przebojów
106. dziedzina sportu - siatkówka
107. sportowiec - Adam Małysz
108. epoka historyczno-literacka - renesans
109. forma literacka - rymujące się wiersze
110. kamień szlachetny - agat
111. metal - srebro
112. jedzonko - kurczak, frytki
113. napój - coca-cola, pepsi
114. gra - driver
115. dobranocka (bajeczka) - nie mam
116. wiersz - nie mam
117. miesiąc - maj
118. dzień tygodnia - piątek wieczór
119. miejsce na ziemi - Grecja, Hiszpania
120. zabawna treść SMS/maila - lepiej nie pisać
121. kraj -Polska
122. język - angielski
123. dowcip - nie znam żadnych
124. strona internetowa - www.lzy.pl
125. forum - forum łez
126. sklep - real
127. smak - nie mam
128. zapach - niem mam
129. płyta/kaseta - Ewelina Flinta "Przeznaczenie"
130. płyta ŁEZ - "Nie czekaj na jutro"
131. prasa - Bravo, Bravo Sport
132. widok - z bardzo wysokiej góry
133. rzecz - nie mam
134. liczba - 62
135. cyfra - 7
136. litera - A
137. słowo - proszę, dziekuję, przepraszam
138. smak lodów - truskawkowe
139. guma do żucia - orbit
140. słowo - to pytanie było już wyżej
141. zwrot - nie mam
142. powiedzenie - nie mam
143. przedmiot szkolny - angielski, polski
144. urządzenie - komputer, net, telefon

PREFERENCJE:

145. wies czy miasto - miasto
146. dzem czy marmolade - dżem
147. maslo czy margaryne - margaryna
148. fante czy mirinde (bez podtekstów) - fante
149. rozmowe przez internet, czy rozmowe przez telefon - przez internet
150. Bolka, czy Lolka - Bolek
151. podróz statkiem, czy samolotem - samolotem
152. ksiaze przygodowa, czy fantastyczna - przygodowa
153. Oczy szeroko zamkniete czy Ostatni na dobranoc - trudny wybór, ale chyba "Oczy szeroko zamknięte
156. kuchnie wloska, czy kuchnie chinska - wloska
157. kubek, czy szklanke (a moze filizanke?) - kubek
158. mydlo, czy zel do kapieli - żel do kąpieli
159. Harrego Potera, czy Wladce Pierscieni - Wladca Pierscieni
160. kolezanke, czy kolege - kolezanki
161. oranzade, czy sok - oranżada
163. bar salatkowy, czy bar mleczny - salatkowy
164. komar czy kleszcz - oba są wredne
165. sukienka czy spódniczka - nie noszę
166. farby czy kredki - farby, ale i tak nie umię malować
169. wlosy krecone czy proste - proste
170. wlosy ciemne czy jasne - ciemne
171. oczy niebieskie czy brazowe - brązowe
172. okulary czy szkla kontaktowe - nie noszę, ale wybrałabym szkła kontaktowe
173. film czy serial - serial
174. tygodnik czy miesiecznik - tygodnik
175. chleb czy bulka - bułka
176. golab czy wróbel - gołąb
179. cd czy dvd - CD
180. mp3 czy wav - mp3
183. kefir czy jogurt - kefir
184. Hitler czy Stalin - nikt
185. dlugopis czarny czy niebieski - długopis niebieski
187. czytac czy pisac - pisać
188. mówic czy sluchac - słuchać
189. slaby czy silny - slaby
190. film czy ksiazka - film
191. zapomniec czy pamietac - zapomnieć
192. wesoly czy smutny - wesoły
194. duzy czy maly - duzy
195. czarne czy biale - czarne
196. zeszyt w linie czy kratke - zeszyt w kratkę
197. szklanka soku pomaranczowego czy grejpfrutowego - soku pomarańczowego
198. pióro czy olówek - pióro

Wreszci koniec!!!!!!!!
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Re: Dodatkowe 199 pytań do nas dla użytkowników!!!!!!

Postautor: mloda.jg » 15 paź 2003, 20:16

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta - :D chyba 38......
2. Preferencje seksualne - hetero
3. Opisz siebie w kilku słowach - nie wiem jak mogę siebie opisać... napewno skromna i lepiej jeśli inni by mnie opisali :D
4. Twoje nawyki - hmmm.... siedzenie na forum :D
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety) - nie podoba mi sie że czasem jestem zbyt nerwowa, choć nad tym pracuję
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ? a skąd ja mogę to wiedzieć?

OGÓLNE:

10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ?
wrażliwość, optymizm, bardziej jestem nastawione na słuchanie kogoś niż na mówienie o sobie
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ?
mądrość zyciową i prawdomówność!
12. Jakich cech u innych nie lubisz ? nie lubieludzi małoskromnych, zakłamanych, i ludzi uciążliwych,
13. Jak się najczęsciej ubierasz ? mam swój styl, którego sie trzymam
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś ? Jako że cześto myśle o konsekfencjach to najbardziej szaloną rzeczą była kąpiel w morzy nocą nago...
16. Największe marzenie ? nie wolno zdradzać marzeń
19. Motto życiowe ? "Kochaj całym sercem wszystkich ludzi, bo lepiej mieć w sercu ranę niż kamień zamiast serca"
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? ojej!! trudno policzyć, ale dużo!
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ? nóż?? nie wiem
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? Sylwek - tyle co ja, Anetka - 9 lat starsza, Beatka - 11 lat starsza
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ? Indie, Izrael, Krym
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? Jeziorka Plitvickie w Chorwacji... tak pięnkego miejsca jeszcze nei widziałam. Jak w raju...
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imie? 4 - dwie pray bliźniaków ;-)
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ? zrobilabym wszystko co do tej pory odkładałam "na później"
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? nie nudzę sie, bo inteligenty czlowiek się nie nudzi :D
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.) znak zapytania
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) rozumem ale kiedy rozum nie może wybrać, oddaje sie uczuciom
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? w lewej oczywiście
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz całkowicie zwinięta, co oznacza lek przed życiem
44. Czego teraz słuchasz ? teraz niczego nei słucham
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna ? lewo, leworęcnzi podobno krócej żyją, ale są zdolniejsi :D
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? jestem! i to od 2,5 roku!
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ?nie znam uczucia nienawiści
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? nie wiem o takim uczuciu wobec mnie...
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? miałam mahoniowe! jak ślicznie wygladają na ciemnych moich :D wszyscy siędo tej pory śmieja z mojego mahoniu bo go widać nie było! :D
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? pewnie polubiłabym
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? nie... po co mi?
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? Najmilsze wypowiada mój Ukochany... choć nasłuchałam się troszkę i od innych po których chce mi siężyć bo wiem że komuś na mnei zależy
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl. Moje wszystkie myśli są ze sobą poplątane, i pokecone, bo jest tak wiele
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? chciałabym być wyższa... ale takich operacji nie robią...
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? no pisałam że się kąpałam nago w morzu... jak isę cuzłam?? jako że byla noc i mało widziała to sie bałam że ktośzaraz wyskoczy zza tego krzaka albo skał
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? mam ich mnósto na kolanach... to pamiątka po uprawianiu biegu przez płotki... i mam jeszcze na łokciach :D upadam jak małe dziecko na kolana i łokcie :D
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) jest ich trochę...
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? nie
70. Czy jestes tolerancyjna? Tak mi się wydaje, ależycie jeszcze mnei nei wystawilo na próbę
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ? jako mała dziewcyznka chciałam być zawsze księżniczką :D
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ? W chowanego, podchody, klasy, baba jaga patrzy, figurki figurki :D
76. Lubisz słodycze? Jakie? lubię czasem... a lodyza to kocham :D
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? nie lubie chorować, co zdarza mi się często
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? nie mam idoli...
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? białe... stokrotki
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? Nienawiść
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? Miłość i przyjaźń
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku). hmmm... nowy komputer ;-)
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? gralam na pianinie, na flecie :D a chcę na gitarze!! :(
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? tak
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. lubię i robię to często z lepszym, gorszym skutkiem, niewazne... najbardziej nie lubę jak ktoś coś przerysowuje z innego obrazka... to takie kopiowanie
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? nie przejmować się zdaniem innych

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Lez?, co Ciebie na nim zatrzymało ? żebym ja to paiętała... nie wiem keidy i pewnie przez ciekawość
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? mniej kłótni!
94. Co byś chciał zmienić na stronce FFC ? nic
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? zachowam dla siebie...

ULUBIONE:

99. kanał telewizyjny - Fashion TV :D MTV, VIVA
101. program telewizyjny - Wiadomości?? nie mam
102. gazeta - "Newsweek" "Wprost"
104. stacja radiowa - oczywiście moje radio skzolne :D
106. dziedzina sportu - lekka atletyka
108. epoka historyczno-literacka - romantyzm, pozytywizm, młoda Polska, współczsność
109. forma literacka - powieść
112. jedzonko - teksańsko-meksykańskie...
113. napój - sok pomarańczowy
114. gra - Simsy!
116. wiersz - "Opowiem Wam jej historię" autorstwa Adama Konkola ;-)
125. forum - Łez
130. płyta ŁEZ - WZZS
138. smak lodów - wanilinowe
139. guma do żucia - orbit white owocowa :D
143. przedmiot szkolny - język polski, religia (naprawdę!!),angielski
144. urządzenie - komputer ;-)

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto - miasto
146. dżem czy marmoladę - marmoladę
147. masło czy margarynę - masło
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów) - ani to ani to wolę sok pomarańczowy
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon - rozmowę przez telefon
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną - sensacyjną
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc :D - "Opwiem Wam jej historię"
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?) - kubek!
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni - Władca pierścieni!!!!!!
160. koleżankę, czy kolegę - obojętnie... zalezy od osobowości
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny - sąłatkowy
171. oczy niebieskie czy brązowe - brązowe
175. chleb czy bułka - bułka!
176. gołąb czy wróbel - wróbelki
177. kung-fu czy aikido - yyyy... aikido?
178. dinozaury czy smoki - smoki
179. cd czy dvd - CD
180. mp3 czy wav - mp3
184. Hitler czy Stalin - obu nie lubię :P
185. długopis czarny czy niebieski - czarny
188. mówić czy słuchać - słuchać
189. słaby czy silny - nieważne
190. film czy książka - książka
191. zapomnieć czy pamiętać - złe zapomniam dobre pamiętam
194. duży czy mały - a co takiego ?? :twisted:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
*afrodyta*

Postautor: *afrodyta* » 16 paź 2003, 13:10

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta :38
2. Preferencje seksualne :proszę o następne pytanie
3. Opisz siebie w kilku słowach :Myślę,że mam łatwość nawiązywania kontaktów i jestem otwarta do ludzi i optymistycznie nastawiona do życia.Czasami jestem złośliwa,ale tylko w stosunku do mojego brata,uwielbiam doprowadzać go do szału
4. Twoje nawyki:jak jeestem wkurzona na kompa(np.jak mi się zawiesi)zaczynam go wyzywać od ostatnic debili i gadam mu,bardzo dużo(ostatnio rozmawiałam z nim na temat dlaczego niektórzy piszą Lzy a nie Łzyi stwierdziliśmy że to nieudacznicy) biedny komputer co on ze mną ma 24 godz.na dobę...istne piekło
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety) :zalety:łatwośc nawiązywania kontaktów i radośc z życia.Wady:lenistwo
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ? :odpowiada im chyba moje poczucie humoru a nie odpowiada hmmm szczerze to nie wiem o oni myślą o moich negatywnych cechach charakteru,może to,że jestem leniwa??

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ?:Witaj Kasiu!! Co na forum?
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? :oczywiście o Łzach
9. Jakie masz zainteresowania po za Łzowe ? :Zastanawiam się dłuższą chwilę i odpowiadam: Łzyto moje życie
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ? :Trzymam się dalej na łatwości nawiązywania kontaktów
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ? Poczucie humoru
12. Jakich cech u innych nie lubisz ? Niee na widzę przemądrzałych osób
13. Jak się najczęsciej ubierasz ? :Tak jak lubię,uwielbiam czarne jeans
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś ?: połknęłam śrube.
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ?:Napisac na szkolnych ścianach : I LOVE Łzy!!
16. Największe marzenie ? Konceery Łez
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ?Plakaty z Łezkami
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ? Łez...ale szukam fajniejszych
19. Motto życiowe ? :"Zawsze mogło być gorzej"
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ? :Moją katechetke
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ??Już kolekcjonuję wszystko Łzami
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ? :spotkac się z FFC i z Adamem , Ania , Rafałem , Dawidem , Adrianem i Arkiem!
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ? FFC i Łezkami!
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? :Nie liczę ale około 4godz. na pewno.
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ? www.lzy.pl
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? Ręcznie
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ? Wszystko związne z Łzami i FFC
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? :Mam brata Mateusza 14lat.
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ? RYGA
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? :Paryż
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? 4
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? hmmm szczerze to jeszcze się nie zastanawiałam,zyję obecna chwilą
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imię ? Żyję obecną chwilą,ale chciałabym mieć jedno fajnie dziecko,najlepiej chłopca,ale szczerze nie wiem jakby się nazywał:)Może przeprowadzę sie do Rybnikam i dam Mui na imie Adaś;-)
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? Myślę,że 20lat
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? Lzy i FFC i moja rodzinka
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ? :Tak.
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ? :Pojechałabym na wszystkie koncerty Łez i dawała radośc ludziom
38. Twój sposób na dobrą zabawę. :Poczucie humorku
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? Słucham Łez
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.) Niee wiem,ale lubie kropki
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) Uczuciami
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ?:W prawej ręce przy prawym uchu.
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? :Lewy bok
44. Czego teraz słuchasz ? Łez
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna ? Prawo:)
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? Takk
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ? Przywiązałabym ją i mówiła wszystkie najgorsz rzeczy
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? Nie wiem ...
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? Ciemny fiolet lub czerń.
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? Nie mam prawka,ale uwielbiam siedziec w samochodzie i słuchać Łez
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? Nie
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ? Nie
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? Myslę o Łzach i FFC kiedy ich poznam
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń) minusy:Uzaleznienie,plusy:poznanie takich fajnych osbób jak wy
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? Jestes najfajniejszą osobą jaką znam,kocham Cię
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? :Zmienić nazwisko na Łezka
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ? : Uczę sie englisza,ale nie umiem go zbyt biegle,ale takim osłem znowu nie jestem,dogadac się umiem w engliszu;-)
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? TAak:)
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? Nie jestem najpiękniejsza,ale nic bym nie zmieniła.
60. Szczęśliwa karta w talii ?:Król
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ? Kiedys lubiałam zagraniczne imiona,a teraz doszłam do wniosku,że urodziłam sie Ania,jestem Anią i będę Anią do końca zycia
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ?:Jak ptak:)
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ?:Niestety..w wieku 3 lat poparzyłm się na klatce pierśiowej;-(
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ?:Poczucie humoru i otwartość do ludzi.
65. Jacy ludzie Cię denerwują ?Hmmm chamscy,nieuczciwi i przemądrzałki.
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? z mani Do Łez i z mojej family
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów):Tylko kremu Nivea,bo mam bardzo suchą skórę i potem piecze:(
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? Na szczeście nie.
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ?: "Jak to robicie,jesteście tacy kochani"zadałabym je oczyywiscie FFC
70. Czy jestes tolerancyjna? TAk.
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ? Z kotem Sylwestrem
72. Najmilsze wspomnienie ? Koncert Top/Trendy,część 2 (oczywiście widziany z tv:( ale przynajmniej widziany )
73. Najgorsze wspomnienie ? Nie ma mnie w Domu;-)
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? :Premiera "Anki ot tak” to było raczej wesołe
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ?:Uwielbiałam lalki Barbie
76. Lubisz słodycze? Jakie? Nie mogę zyć bez słodyczy.Uwielbiam czekolade oraz lizaki,chipsy i moje ukochane gumy do żucia
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? :Sprzątać
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? :Koncert Łezez w moim mieście. (cały czas;-)Autografy i zdjęcie z z Adasiem Ania Arkiem, Adrianem, Dawidem,Rafłem , i dom na sląsku!!
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ?Ania Wyszkoni i Adam Konkol !!! !!! !!!
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? Te,które maja fajny zapach.
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? Rozczarowanie
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? :Radość
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? Lubię chyba wyszystko,mimo,że nie jestem najpiekniejsza.Ale niejestem brzydka.Jestem taką normalną,przeciętną Polka z wyglądu,ale nie jestem przeciętna na pewno wewnętrznie.
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku). Żeby Łezki byli u mnie w domu na Wigilii:)
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? Taak,na fortepianie:)Pochwalę sie,że już 7 rok (jak dobrze,że ten czas tak szybko leci)
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? Niee,nie wierzę w to .
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk. Nieee...ja i poetka??To tak jak ogień i woda:)ale lubię pisać,tylko nie wiersze
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. Uwielbiam rysować burze:))
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? miejsce nie jest ważne,ważny jest charakter obu osób.
90. Najprostsza rzecz na świecie ?:Ekk,bułka z masłem
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? :Byc sławnym i nie dac obrobic tylka dziennikarzom (za to własnie podziwiam Łezki)

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Łez co Ciebie na nim zatrzymało ? :Fajni ludzie i ciekawe tematy.
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? :Nic
94. Co byś chciał zmienić na stronce FFC ? :Tam juz jest wszystko najlepsze,nie ma co zmieniac
95. Jakie wydarzenia na forum Łez pruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ?hm nie wiem

ULUBIONE:

96. aktor : Nie wiem jak sie nazywa,ale gra Jasia Fasolę
97. aktorka :Julia Roberts,Jennifer Aniston
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia):Komedia
99. kanał telewizyjny :Polsat,TVN,TVP1
100. serial:Rózowe lata 70-siąte
101. program telewizyjny-30 TON
102. gazeta:Wszystkie,w których jest napisane o Łzach
103. gazetowa ramówka :hmm
104. stacja radiowa :Radio Katowice,Blue FM,RMF FM,Radio Zet
105. audycja radiowa :Lista przebojów
106. dziedzina sportu :skoki narciarskie
107. sportowiec :Adam Małysz
108. epoka historyczno-literacka :... )
109. forma literacka:... )
110. kamień szlachetny:agat
111. metal:wole stal
112. jedzonko :frytki:)
113. napój :Fanta
114. gra :The sims
115. dobranocka (bajeczka) :ostatnio nie oglądam,ale zawsze lubiłam Kaczora Donalda i chyba dalej lubię,chociaż coraz mniej go widzę
116. wiersz :nie lubię wierszy
117. miesiąc:Wszystkie zimowe,maj,październik,listopad
118. dzień tygodnia:Piątek
119. miejsce na ziemi :Sląsk:)
120. zabawna treść SMS/maila :Jesteśmy dla siebie stworzeni jak frytki i ketchup
121. kraj:Łotwa
122. język :angielski
123. dowcip :Co to ropucha i 40 żabek??Teściowa przypinająca firanki
124. strona internetowa :www.lzy.pl
125. forum :tooo moje ukofane forum
126. sklep :TTop secret(jeszcze nic tam nie kupiłam,ale nazwa fajnie brzmi )
127. smak:słony i słodki
128. zapach :ksiązki(dziwna jestem,no nie ?)
129. płyta/kaseta płyta
130. płyta Łez :Wszystkie
131. prasa:...najlepiej codzienne newsy o Łzach
132. widok:góry
133. rzecz łyty Łez
134. liczba 5843
135. cyfra 7
136. litera Ł and Y
137. słowo :Łzy Łzy Łzy
138. smak lodów:Waniliowy
139. guma do żucia :miętowa
140. słowo :Pyt.137
141. zwrot :KOCHAM Łzy A TY??
142. powiedzenie:Mogło byc gorzej i oczywiście słynne
143. przedmiot szkolny :polski,angol
144. urządzenie :internet

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto :miasto
146. dżem czy marmoladę :dżem
147. masło czy margarynę :margarynę
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów):Fantę
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon :telefon
150. Bolka, czy Lolka :Ta bajka jest debilna
151. podróż statkiem, czy samolotem :samolotem
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną :przygodową
153. Oczy szeroko zamknięte , czy Ostatni na dobranoc? :wszysko !!
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe :czekoladowe
155. angielski, czy niemiecki :angielski
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską :chińską
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?):kubek
158. mydło, czy żel do kąpieli :żel do kąpieli
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni: nie lubię tych ksiązek
160. koleżankę, czy kolegę :ważne,żeby byli sympatyczni
161. oranżadę, czy sok :sok
162. rolki, czy rower :rolki
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny:bar sałatkowy
164. komar czy kleszcz :komar
165. sukienka czy spódniczka :ani jedno ani drugie:)
166. farby czy kredki :kredki
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka :cyfrowy
168. myszka czy klawiatura :klawiatura
169. włosy kręcone czy proste :proste
170. włosy ciemne czy jasne :ciemne
171. oczy niebieskie czy brązowe:wszystkie piękne
172. okulary czy szkła kontaktowe :szkła
173. film czy serial :film
174. tygodnik czy miesięcznik :tygodnik
175. chleb czy bułka :chleb
176. gołąb czy wróbel :gołąb
177. kung-fu czy aikido:obojętne
178. dinozaury czy smoki :smoki
179. cd czy dvd :Cd
180. mp3 czy wav :mp.3
181. kura czy jajko :jajko
182. czarna porzeczka czy jagoda :czarna porzeczka
183. kefir czy jogurt:jogurt
184. Hitler czy Stalin :Na pewno żaden z tych panów ale do tej grupki dajcie jeszcze Millera
185. długopis czarny czy niebieski:czarny
186. wróbel czy kanarek :kanarek
187. czytać czy pisać :pisać
188. mówić czy słuchać :mówić
189. słaby czy silny :Silny
190. film czy książka:musi być dobry/a
191. zapomnieć czy pamiętać :zalezy co
192. wesoły czy smutny:wesoły
193. agresywny czy spokojny :spokojny
194. duży czy mały:duzy
195. czarne czy białe :czarny
196. zeszyt w linię czy kratkę :kratkę
197. szklanka soku pomaranczowego czy grejpfrutowego :pomarańczowego
198. pióro czy olówek :pióro
199. czekolada czy wanilia :czekolada
JA NIE LUBIE NIKOGO ZAWSZE CHODZE WŁASNĄ DROGĄ .....NIE LUBIE NIKOGO....
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 16 paź 2003, 22:02

siostra dzieki za odpowiediz:********nie wiedziałam że mogłabyś odpowiedziec na nie :wink: :D :*****THX innym:***********
Awatar użytkownika
pati z Pszowa

Postautor: pati z Pszowa » 17 paź 2003, 20:55

o matko chyba tu ktoś zwariował:))) :shock: :shock: :shock: :lol: :lol:
nienawidze alkoholików....
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 18 paź 2003, 10:35

no co ty...to jest tylko zabawa.. :D .a dzięki niej mozna duzosie dowiedzieć o forumowiczach :wink: zastanawiam sie juz nad nowymi pytaniami... :wink: .no moze bedzie ich 150 :wink: :D
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 01 lis 2003, 16:59

Kolej na mnie.....

1. Rozmiar buta - 42, 43 - mam duza stope....
2. Preferencje seksualne - hetero
3. Opisz siebie w kilku słowach - mowiana mnie swir... Magda Swir... :P
4. Twoje nawyki - forum.....
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety) - jestem idealna :P
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ? jak juz wspomnialam - jestem idealna... :P

OGÓLNE:

10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ?
empatia...
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ? szczerosc...
12. Jakich cech u innych nie lubisz ? nieszczerych, zaklamanych...
13. Jak się najczęsciej ubierasz ? w swoim stylu... przewaznie na czarno lub bialo...
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś ? kiedys zalozylam sie z kolezankami ze wezme pilke spod bujajacej sie hustawki (mialam wtedy 6 lat...) i zrobilam to tylko ze potem sie w szpitalu znalazlam...
16. Największe marzenie ? bo sie nie spelni...
19. Motto życiowe ? "Sztuka jest przestac kochac tak, aby milosc sie w nienawisc nie przerodzila"
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? dziennie ok 6 -spokojnie
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ? raczej koga... hihi
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? jestem jedynaczka
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ? Meksyk...
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? moj wlasny pokuj - to moj raj....
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imie? 2 - chlopca i dziewczynke ( Ania i Michal)
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ? wpadla w histerie...
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? czsami chcialabym sie nudzic ale nie mam na to czasu...
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.) srednik z wykrzyknikiem
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) rozumem.... ale z uczuciami wlacznie...
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? w prawej przy moim trzecim uchu ..... zabawne pytanie.... :D
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz najczescie na boku majac pod soba piezyne
44. Czego teraz słuchasz ? "Opowiem wam moja historie"
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna ? prawo...
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? jestem - Boze jakie to okropne... :cry:
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ?nic...
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? nic...
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? czarne...
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? jasne... prowadzilam az raz....
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? tak....
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? "kocham cie - jestes dla mnie wszystkim..." - mialam wtedy lzy woczach jak mi to mowil...
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl. Wszystko o czym mysle jest takie...
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? nic....
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? nijak...
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? najwieksza mam na czole - jak bylam mniejsza weszlam pod bujajaca sie hustawke...
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) jest ich trochę...
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? nie
70. Czy jestes tolerancyjna?raczej tak
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ? pokemonem :P
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ? w turkucie podjadki... to nasza wymyslona zabawa...
76. Lubisz słodycze? Jakie? lubie... ale nienawidze chipsow...
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? nie lubie cierpiec - choc czesto mi sie zdarza...
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? On...
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? czerwone roze
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? Nienawiść
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? Miłość
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku). gitare elektryczna lub pieska - takiego zywego...
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? gram na gitarze i tycio na flecie...
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? tak - jest to taki mieczyk ( wisiorek) ktory z daleka jak krzyz wyglada...
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. kocham... a mamusia mowi ze mam talent.. :p najbardziej lubie rysowac to co w danej chwili sie ze mna dzieje ( w srodku)
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? odkochac sie bez bolu... - wrecz niemozliwe...

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Lez?, co Ciebie na nim zatrzymało ? w tym roku...
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? mniej kłótni! - wiecej wypowiedzi czlonkow zespolu...
94. Co byś chciał zmienić na stronce FFC ? nic
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? eee.... nie wiem....

ULUBIONE:

99. kanał telewizyjny - mtv viva onyx
101. program telewizyjny - wieczor zbrodni na discovery
102. gazeta - "Newsweek" "Fakt"
104. stacja radiowa - rmf fm, zetka, blue fm
106. dziedzina sportu - uprawiam taekwondo
108. epoka historyczno-literacka - romantyzm
109. forma literacka - powieść
112. jedzonko - pizza....
113. napój - cola...
114. gra - ......
116. wiersz - "Opowiem Wam moja historię"
125. forum - Łez
130. płyta ŁEZ - WZZS , NCNJ
138. smak lodów - czekoladowe
139. guma do żucia - orbit white w listkach...
143. przedmiot szkolny - w-f, biologia, chemia...
144. urządzenie - komputer

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto - wies
146. dżem czy marmoladę - marmoladę
147. masło czy margarynę - masło
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów) - fanta
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon - rozmowę przez telefon
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną - przygodowo-fantastyczna...
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc - "Oczy..."
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?) - kubek!
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni - Władca pierścieni!!!!!!
160. koleżankę, czy kolegę - kolega :p
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny - sąłatkowy
168. myszka czy klawiatura - myszka
171. oczy niebieskie czy brązowe - brązowe
175. chleb czy bułka - bułka!
176. gołąb czy wróbel - wróbelki - sa takie slodkie - tak fajnie skacza... hihi...
177. kung-fu czy aikido - TAEKWONDO!!!!!!!!!!!!!!!
179. cd czy dvd - CD
180. mp3 czy wav - mp3
181. kura czy jajko - kura
184. Hitler czy Stalin - :?
185. długopis czarny czy niebieski - niebieski...
186. wróbel czy kanarek - wrobelek...
188. mówić czy słuchać - słuchać
189. słaby czy silny - zalezy kto co jak gdzie
191. zapomnieć czy pamiętać - pamietac...
192. wesoły czy smutny - smutny...
194. duży czy mały - sredni...
199. czekolada czy wanilia - czekolada
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl

Wróć do „Różne czyli Inne”