Dodatkowe 199 pytań do nas dla użytkowników!!!!!!

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 29 sty 2006, 0:44

Az 3 razy o mnie, łał :P
Gość

Postautor: Gość » 29 sty 2006, 11:21

mam chwilkę, więc dokończę...

50. Czy lubisz prowadzić samochód ? wolę prowadzić dziewczę, choć mam prawko B i C
51. Czy chciałbyś mieć prawo do noszenia broni ? Tak. Broń długa historyczna.
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ? nie
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? sprawdzam pocztę, uczę się, czytam gadam ze z kumplami... różnie to bywa :P
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń) Plusy - szybka komunikacja w swoim gronie z praktycznie całym światem, a minusy- jakieś są :D
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? Zejdź ze mnie
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? imbecyl/sprężyna
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ? najlepiej to władam swoim własnym, choć znam dobrze rosyjski, i podstawy angielskiego i niemieckiego...
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany?nigdy się nad tykm nie zastanawiałem
59. Gdybyś mógł zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? skróciłbym pewną część ciała, bo w lato nie mogę chodzić w krótkich spodenkach bo wystaje...
60. Szczęśliwa karta w talii ? karta niezapisana
61. Gdybyś mógł nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrał ? żadne
62. Nie obserwowany kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? jak meduza
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? ooo i to ile :D koło lewego oka mam bliznę po uderzeniu saperką na lini obrony Wału Pomorskiego; Prawe przedramię - blizna po zmasowanym ataku faszystowskiej, podłej butelki po koniaku; prawy kciuk - zszywany prostownik po zabawie nożem bojowym typu KS
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? Szczerość, tolerancja...
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? dwulicowi, ale też ludzie, którzy nie myślą,
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? z moich zainteresowań
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) wody kolońskiej
68. Widziałeś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłeś się na skraju życia i śmierci? kilka razy, ale nie miałem czasu patrzeć, co tam jest
69. Gdybyś miał możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? Zadałbym jedno pytanko osobie znanej w moim gronie i brzmiało by ono - Gdzie do cholery jest ta Bursztynowa Komnata!!??
70. Czy jestes tolerancyjna? chyba tak
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ? Garfildem
72. Najmilsze wspomnienie ?za mało miejsca , żeby poopisywać
73. Najgorsze wspomnienie ? nie wim, czy mam takowe
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? jakoś nie miałem takiego
75. W co bawiłeś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ? aż wstyd pisać :D
76. Lubisz słodycze? Jakie? czasami tak - jakie? - dobre
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? nie lubię nicnierobienia
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? pierwsze - połówka, drógie - literek, a trzecie - nowy zestaw życzeń
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? J. Owsiak
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? Róże, frezje
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? Nienawiść i kac
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? krzyk wonsa właściwego, jak coś znajdzie - tak się cieszy, że aż i mi się udziela
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? jakoś mi wszystko odpowiada
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku). Koenig Tiger - na chodzie
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? kiedyś grałem na gitarze i pianinie, ale daaawno nie ćwiczyłem... Teraz jestem tylko wirtuozem gry na nerwach
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? nie
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk. kiedyś coś pisałem... a lubię Gałczyńskiego
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. nie
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? nie ma takiego
90. Najprostsza rzecz na świecie ? prosta
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? róznie to bywa

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiłes na forum Lez?, co Ciebie na nim zatrzymało ? jakiś czas temu, ale zalogowałem się niedawno
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? hermetyczność
94. Co byś chciał zmienić na stronce FFC ? ????
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? bo ja wiem?? nie mam fioletowego pojęcia

ULUBIONE:

96. aktor - brak
97. aktorka - brak
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) - dobry film, nie ważne jaki rodzaj
99. kanał telewizyjny -brak
100. serial - brak
101. program telewizyjny - brak
102. gazeta - "Odkrywca", "Przegląd Pożarniczy"
103. gazetowa ramówka - brak
104. stacja radiowa - Radio Zet
105. audycja radiowa - brak
106. dziedzina sportu -siatkówka,
107. sportowiec - brak
108. epoka historyczno-literacka - brak
109. forma literacka - powieść
110. kamień szlachetny - brak
111. metal - sód, potasssss
112. jedzonko - to, co złapię
113. napój - woda
114. gra - brak
115. dobranocka (bajeczka) Wilk i Zając
116. wiersz - Straszna Żaba - wiersz dla sepleniących Gałczyńskiego
117. miesiąc - czerwiec
118. dzień tygodnia -każden dobry
119. miejsce na ziemi - brak
120. zabawna treść SMS/maila - za mało miejsca tutej
121. kraj - Abudabi
122. język - swój własny
123. dowcip - śmieszny
124. strona internetowa - www.osp-polczyn.nazwa.pl , exploracja, poszukiwaczeskarbów...
125. forum - exploracja
126. sklep - brak
127. smak - brak
128. zapach - nie napiszę :P
129. płyta/kaseta - Kult "tata Kazika"
130. płyta ŁEZ - "Nie czekaj na jutro"
131. prasa - hydraulivczna
132. widok - na przyszłość
133. rzecz - brak
134. liczba - 8
135. cyfra - 8
136. litera - brak
137. słowo - brak
138. smak lodów zależnie jakiej wytwórni
139. guma do żucia - nie żuję
140. słowo -j/w
141. zwrot - "plujesz? chcesz zatańczyć?"
142. powiedzenie - j/w
143. przedmiot szkolny - ołówek
144. urządzenie - pikawa

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto - wieś
146. dżem czy marmoladę -a to nie to samo??
147. masło czy margarynę - masło
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów) -wodę
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon -telefon
150. Bolka, czy Lolka - reksia
151. podróż statkiem, czy samolotem - samolotem zaparkowanym na lotniskowcu
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną - "Master i Margerita"
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc - Ostatni na dobranoc
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe -waniliowe
155. angielski, czy niemiecki - angielski
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską -nieważne jaka kuchnia, byle żarcie dobre
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?) - kubołek
158. mydło, czy żel do kąpieli - papier ścierny
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni -Władcę
160. koleżankę, czy kolegę - koleżankę
161. oranżadę, czy sok - sok
162. rolki, czy rower - rower
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny -nic takiego !!
164. komar czy kleszcz - też nic takiego !!
165. sukienka czy spódniczka -nie noszę
166. farby czy kredki -farby
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka - aparat cyfrowy
168. myszka czy klawiatura - klawiatura
169. włosy kręcone czy proste - kręcone
170. włosy ciemne czy jasne - zależy u kogo
171. oczy niebieskie czy brązowe - czarne
172. okulary czy szkła kontaktowe - okulary spawalnicze
173. film czy serial - film
174. tygodnik czy miesięcznik - tygodnik
175. chleb czy bułka - chleb
176. gołąb czy wróbel - pustółka
177. kung-fu czy aikido ani to ani to
178. dinozaury czy smoki - jaszczurka
179. cd czy dvd - CD
180. mp3 czy wav - mp3
181. kura czy jajko -a co było pierwsze??
182. czarna porzeczka czy jagoda - jagoda
183. kefir czy jogurt - tragedia - toż to trujące :/
184. Hitler czy Stalin - raczej Stalin, ale nie za bardzo rozumiem... osobowości, sposób rządzenia??
185. długopis czarny czy niebieski - niebieski
186. wróbel czy kanarek - pustółka
187. czytać czy pisać - czytać
188. mówić czy słuchać - zależy kiedy
189. słaby czy silny - j.w.
190. film czy książka - książka
191. zapomnieć czy pamiętać - zależy co...
192. wesoły czy smutny - wesoły
193. agresywny czy spokojny - spokojny
194. duży czy mały - zależy co...
195. czarne czy białe - czarne
196. zeszyt w linię czy kratkę -w kółeczka
197. szklanka soku pomaranczowego czy grejpfrutowego - pomarańczowego
198. pióro czy olówek -pióro
199. czekolada czy wanilia ;zależy kiedy i z kim :D
Awatar użytkownika
wons
Kontaktowanie:

Postautor: wons » 29 sty 2006, 11:23

cholera... ten gość to ja

Pozdro.
http://osp-polczyn.nazwa.pl/
Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Gość

Postautor: Gość » 16 kwie 2006, 14:52

[quote="Dagmara"][b][color=olive]Po dłuuugaśnej przerwie zaczne od tych paru :P pytań :)

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta --- 38
2. Preferencje seksualne --- Bi :P
3. Opisz siebie <B style="color:black;background-color:#ffff66">w</B> kilku słowach --- taka jakaś nijaka ;)
4. Twoje nawyki --- Nie zdradze :P
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety) --- zalety: umiem słuchać ludzi; wady: jedna z wielu to niepunktualność
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ? --- Nie wiem...

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ? --- "uuuhh"
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? --- To zależy
9. Jakie masz zainteresowania pozabrainstormowe ? --- Nie lubie tego zespołu :lol:
PS. O co chodzi?? :D
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ? --- niepunktualność
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ? --- tolerancje
12. Jakich cech u innych nie lubisz ? --- nietolerancyjność
13. Jak się najczęsciej ubierasz ? --- U mnie nie ma najczęściej, ale jest najrzadziej :)
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś ? --- Jeszcze chyba nic szalonego nie zrobiłam... Zaraz to nadrobie ;)
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ? --- ??
16. Największe marzenie ? --- A jesteś złotą rybką?
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ? --- tapeta
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ? --- Pokazać?
19. Motto życiowe ? --- Takie głupie.... Śmiej się, póki masz zęby ;P (to aluzja do mojej babci :D )
20. Co lubisz <B style="color:black;background-color:#ffff66">w</B> swojej szkole/studiach ? --- Nie wiem, od września ide do nowej i jeszcze nie wiem co <B style="color:black;background-color:#ffff66">w</B> niej jest takiego
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ?? --- Facetów :P
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ? --- Spotkałam tyle, że tu miejsca by zabrakło gdybym miała wymieniąc, a spotkać.... hmmm..... nikogo :D
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ? --- Tajemnica zawodowa ;)
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz <B style="color:black;background-color:#ffff66">w</B> necie ? --- miesięcznie ok. 170
25. Adres do jakiejś ciekawej strony <B style="color:black;background-color:#ffff66">w</B> necie ? --- www.ebonitka.blog.pl ;)
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? --- na klawiaturze :D
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ? --- nic, bo się nie wybieram ;)
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? --- Taaa.... Kamila/24 , Marcin/22 , Andrzej/22
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ? --- NY
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? --- mój pokój
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? --- Nie ma takiej
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? --- Książkę piszesz?
33. Ile dzieci chciałabyś mieć <B style="color:black;background-color:#ffff66">w</B> przyszłości i jak miałyby na imię ? --- Jedno.. Agnieszka
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? --- 17 lat
35. Kto jest <B style="color:black;background-color:#ffff66">w</B> Twoim życiu najważniejszy? --- Również tajemnica zawodowa ;)
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi <B style="color:black;background-color:#ffff66">w</B> życiu ? --- Nie wiem, nigdy nie rozmawiałam z trupami
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ? --- A został? :shock:
38. Twój sposób na dobrą zabawę. --- Brak sposobu
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? --- Nudze się...
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.) --- !?!
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) --- intuicją
42. <B style="color:black;background-color:#ffff66">W</B> której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? --- strona prawa
43. Pozycja, <B style="color:black;background-color:#ffff66">w</B> której najchetniej zasypiasz ? --- na brzuszku
44. Czego teraz słuchasz ? --- Wiatraka <B style="color:black;background-color:#ffff66">w</B> moim kompie
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna ? --- prawo
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? --- Nie raz..
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ? --- Najchętniej zabiła :twisted:
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? --- Zależy czy mi na tej osobie by zależało
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? --- Na taki jak pare dni temu ;) Czyli czarny
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? --- Bardzo.... Tylko inni tego nie lubią :P
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? --- I bez takiego prawa nosze ;)
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ? --- Nie
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? --- Różnie bywa
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń) --- Można znaleźć przyjaciół ale też i wstrętnych plotkarzy
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? --- Za duzo ich było ;P
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? --- Nie pamiętam
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko <B style="color:black;background-color:#ffff66">w</B> jezyku, którego się uczysz ? --- Biegle nie, raczej średnio angielskim
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? --- Tak, mam misia fajnego :D
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś <B style="color:black;background-color:#ffff66">w</B> swoim wyglądzie, to co by to było? --- Nie zdradze
60. Szczęśliwa karta <B style="color:black;background-color:#ffff66">w</B> talii ? --- Żadna jak dla mnie
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ? --- nie ma takiego
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago <B style="color:black;background-color:#ffff66">w</B> morzu. Jak się czujesz ? --- A skąd wiesz, że nie obserwowana? :D
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? --- Tak
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? --- Nie mam jakichś twardych warunków, których się <B style="color:black;background-color:#ff9999">trzymam</B>
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? --- Różni
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? --- Też tajemnica zawodowa ;)
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) --- Ładnie pachnących :P
68. Widziałaś kiedyś światełko <B style="color:black;background-color:#ffff66">w</B> tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? --- Nie
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? --- Nie ma takiej osoby
70. Czy jestes tolerancyjna? --- Tak
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ? --- A jakich mam do wyboru?
72. Najmilsze wspomnienie ? --- Nie ważne :P
73. Najgorsze wspomnienie ? --- Dużo jest tych najgorszych
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? --- nie kojarze
75. <B style="color:black;background-color:#ffff66">W</B> co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ? --- Nie bawiłam się na podwórku :)
76. Lubisz słodycze? Jakie? --- Ptasie mleczko czekoladowe, Delicje z pianką toffi i białą czekolade :D
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? --- Wstawać rano, uczyć się, czekać na coś
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? --- Nie powiem
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? --- JA :D
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? --- czerwone róże, lilie, konwalie
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? --- zazdrość
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? --- miłość z wzajemnośćią
83. Co najbardziej lubisz <B style="color:black;background-color:#ffff66">w</B> swoim wyglądzie, a czego nie? --- lubie oczy i brzuch :P a nie lubie paru rzeczy
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko <B style="color:black;background-color:#ffff66">w</B> granicach zdrowego rozsądku). --- Już taki otrzymałam ;)
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? --- Na nerwach :D i klawiszach
86. Posiadasz jakiś <B style="color:black;background-color:#ff66ff">talizman</B>, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? --- Mój rozum
87. Masz <B style="color:black;background-color:#ffff66">w</B> sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, <B style="color:black;background-color:#ffff66">w</B> tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk. --- Nie mam.... I nie chce mi się przytaczać ;)
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. --- Nie lubię
89. <B style="color:black;background-color:#ffff66">W</B> jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? --- <B style="color:black;background-color:#ffff66">W</B> wannie i w łóżku :P Oczywiście jak jest się tak z osobą, z którą się rozmawia ;) (i nie tylko rozmawia... :P )
90. Najprostsza rzecz na świecie ? --- Wiele takich
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? --- Myślenie - to się tyczy facetów :lol:

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Łez, co Ciebie na nim zatrzymało ? --- Na początku września 2002 (już prawie rok :D ) A co zatrzymało? Hmmmm..... Oferty matrymonialne :lol: Kto czytał mój pierwszy temat na tym forum, ten wie ;)
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? --- Drobne szczegóły
94. Co byś chciał zmienić na stronce PFC ? --- PFC? A co to? :P
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? --- Takie różne owakie

ULUBIONE:

96. aktor --- Nie mam
97. aktorka --- Nie mam
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) --- horror
99. kanał telewizyjny --- Viva
100. serial --- Nieśmiertelny "Klan" :lol: :lol: Serio: "Kasia i Tomek"
101. program telewizyjny --- Tele tydzień ;)
102. gazeta --- Nie mam
103. gazetowa ramówka --- Nie mam
104. stacja radiowa --- Nie słucham radia
105. audycja radiowa --- Brak
106. dziedzina sportu --- Pływanie, tenis, narty
107. sportowiec --- Nie mam
108. epoka historyczno-literacka --- Ekhm...
109. forma literacka --- ?
110. kamień szlachetny --- ?
111. metal --- metal ;)
112. jedzonko --- pyszne
113. napój --- sok pomarańczowy, piwo (warka), Martini, czerwone wino
114. gra --- Garfield (Ewcia:* :lol: )
115. dobranocka (bajeczka) --- Kubuś puchatek :D
116. wiersz --- Kilka
117. miesiąc --- lipiec
118. dzień tygodnia --- sobota
119. miejsce na ziemi --- moje miasto
120. zabawna treść SMS/maila --- ?
121. kraj --- Polska ;)
122. język --- polski
123. dowcip --- ostry
124. strona internetowa --- www.ebonitka.blog.pl ;)
125. forum --- TO
126. sklep --- żaden
127. smak --- pewnej osoby
128. zapach --- pewnej osoby
129. płyta/kaseta --- Nie ma jednej ulubionej
130. płyta BrainStorm --- Chyba nie słucham
131. prasa --- kobieca
132. widok --- mój z okna
133. rzecz --- Nie wiem
134. liczba --- żadna
135. cyfra --- żadna
136. litera --- żadna
137. słowo --- dokładnie
138. smak lodów --- czekoladowy
139. guma do żucia --- orbit
140. słowo --- to już chyba było?
141. zwrot --- nie wiem....
142. powiedzenie --- nie mam.....
143. przedmiot szkolny --- żadnen
144. urządzenie --- ja piernicze, co za pytania!

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto --- miasto
146. dżem czy marmoladę --- dżem
147. masło czy margarynę --- masło
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów) --- fantę
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon --- przez telefon
150. Bolka, czy Lolka --- ani jeden ani drugi
151. podróż statkiem, czy samolotem --- statkiem
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną --- z dreszczykiem :P
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc --- Ostatni na dobranoc
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe --- czekoladowe
155. angielski, czy niemiecki --- angielski
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską --- włoską
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?) --- kubek
158. mydło, czy żel do kąpieli --- mydlo
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni --- Harrego
160. koleżankę, czy kolegę --- kolegę
161. oranżadę, czy sok --- sok
162. rolki, czy rower --- rower
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny --- sałatkowy
164. komar czy kleszcz --- kleszcz
165. sukienka czy spódniczka --- spódniczka
166. farby czy kredki --- kredki
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka --- cyfrówka
168. myszka czy klawiatura --- klawiatura
169. włosy kręcone czy proste --- proste
170. włosy ciemne czy jasne ---ciemne
171. oczy niebieskie czy brązowe --- brązowe
172. okulary czy szkła kontaktowe --- kontaktówki
173. film czy serial --- serial
174. tygodnik czy miesięcznik --- miesięcznik
175. chleb czy bułka --- bułka
176. gołąb czy wróbel --- wróbel
177. kung-fu czy aikido --- żadne
178. dinozaury czy smoki --- dinozaury
179. cd czy dvd --- cd
180. mp3 czy wav --- mp3
181. kura czy jajko --- jajko
182. czarna porzeczka czy jagoda --- jagoda
183. kefir czy jogurt --- kefir
184. Hitler czy Stalin --- żaden nie <B style="color:black;background-color:#ffff66">w</B> moim guście :P
185. długopis czarny czy niebieski --- czarny
186. wróbel czy kanarek --- kanarek
187. czytać czy pisać --- czytać
188. mówić czy słuchać --- słuchać
189. słaby czy silny --- silny
190. film czy książka --- film
191. zapomnieć czy pamiętać --- pamiętać
192. wesoły czy smutny --- wesoły
193. agresywny czy spokojny --- spokojny
194. duży czy mały --- duży
195. czarne czy białe --- czarne
196. zeszyt <B style="color:black;background-color:#ffff66">w</B> linię czy kratkę --- kratkę
197. szklanka soku pomaranczowego czy grejpfrutowego --- pomarańczowego
198. pióro czy olówek --- ołówek
199. czekolada czy wanilia --- czekolada

Wreszcie :D
I tak nikt tego nie czyta ;)
[/color][/b][/quote]
Gość

Postautor: Gość » 16 kwie 2006, 14:53

ale jestescie dziwni..hah
Awatar użytkownika
Gabra
Kontaktowanie:

Postautor: Gabra » 16 kwie 2006, 21:44

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta - 43
2. Preferencje seksualne - hetero
3. Opisz siebie w kilku słowach - szalona wariatka z poczuciem humoru
4. Twoje nawyki - internet i muzyka, koncerty
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? odpowiada poczucie humoru, wkurza zbytnia nerwowość
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ? nie mam pojęcia... jak myślicie? :D

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ? Czy naprawdę muszę wstawać....? :twisted:
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? o filmie, który oglądałam na dobranoc :)
9. Jakie masz zainteresowania pozaburzowe ? że co?
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ? ciągły uśmiech :D
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ? umiejętność sluchania
12. Jakich cech u innych nie lubisz ? nietolerancji
13. Jak się najczęsciej ubierasz ? ciemno :) lub czerwono
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś ? chcę zapomnieć... :D
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ? lepiej, żebyście nie wiedzieli... :D
16. Największe marzenie ? studia w Anglii
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ? niebieska farba :D
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ? w tej chwili księżycowy kwiat
19. Motto życiowe ? Impossible is nothing!
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ? język niemiecki :D mam genialną sorkę :D
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ?? pocztówki
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ? Kasia Kowalska <spotkałam> , a chcę spotkać Edytę Górniak, by przekonać się ile plotek jest prawdziwych :)
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ? tajemnica :D
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? dziennie koło 3 . miesiecznie nie wiem :D
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ? www.variusmanx.za.pl, www.kasiakowalska.za.pl :) moje stronki :)
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? na komputerze
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ? łódkę... by jak najszybciej zwiać!
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? 14letni braciszek o wdzięcznym imieniu KRZYŚ :)
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ? CAŁY ŚWIAT :)
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? Londyn
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? nie zwracam uwagi na cyfry
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? :roll: nie wiem :D
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imie? W OGÓLE
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? niewielka
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? JA :D
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ? nie
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia nie wiem. nie wyobrażam sobie takiej sytuacji...
38. Twój sposób na dobrą zabawę. muzyka
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? słucham muzyki i sie ucze :D
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.) żaden :P
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) staram się rozumem...
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? w prawej ręce przy prawym uchu
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? na lewym boku, cała pod kołdrą...
44. Czego teraz słuchasz ? Asterixa w tv
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna ? prawo
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? chyba nie :)
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ? raczej nic
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? na pewno nic!
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? najwyżej pasemka blond...
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? nie mam prawa jazdy
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? tak, nawet chciałam zapisać się na strzelnicę... ale mi nie pozwolili :(
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? rrano się uczę, wieczorem odrabiam lekcje
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń)poznanie nowych, czasem niebezpiecznych, ludzi
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? keine Idee
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? chcę zapomnieć
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ? myślę, że dobrze angielski, ale ucze sie wciąż, i jescze niemca i ruskiego :)
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? nie
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? Nic
60. Szczęśliwa karta w talii ? AS :P
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ? Alice
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? normalnie :D
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? nie
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? Szczerość i poczucie humoru
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? właściwie wszyscy :D
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? Z miłości :D
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) calej masy :D
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? Nigdy
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? miałam już takie okazje, zostawię je dla siebie
70. Czy jestes tolerancyjna? Tak, przynajmniej się staram
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ?:roll:
72. Najmilsze wspomnienie ? pobyt w Londynie
73. Najgorsze wspomnienie ? chcę zapomnieć
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? yyy
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ? W klasy :)
76. Lubisz słodycze? Jakie? Kocham Jakie? tak... czekoladowe wszystko i mentosy :)
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? uczyc sie :roll:
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? secret
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? Kasia Kowalska
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? tulipany
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? Nienawiść
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? przyjaźń
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? Lubię oczy a nie lubię figury :(
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? I-Poda
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na żadnym
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! pisałam, ale kiedy to było?
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. nie umiem
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? na dworze...
90. Najprostsza rzecz na świecie ? bo ja wiem... ?
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? jezyk niemiecki :wink:

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Lez?, co Ciebie na nim zatrzymało ? nie pamietam... nic mnie nie zatrzymało, po prostu wpadam raz na jakiś czas
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ?żeby się ludzie częściej odzywali
94. Co byś chciał zmienić na stronce FFC ? usunąć FLASH
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? nic takiego nei kojarzę

ULUBIONE:

96. aktor - Orlando Bloom :)
97. aktorka - nie ma
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) - komedia
99. kanał telewizyjny - VH1
100. serial - Niania
101. program telewizyjny - nie mam
102. gazeta - Wyborcza
103. gazetowa ramówka - yyy
104. stacja radiowa - Radio Wawa :)
105. audycja radiowa - ogólnie słucham
106. dziedzina sportu - skoki narciarskie
107. sportowiec - Thomas Morgersten, czy jak to sie pisze ;)
108. epoka historyczno-literacka - :P
109. forma literacka - fantasy... ;P
110. kamień szlachetny - ametyst
111. metal - ich weiss es nicht
112. jedzonko - pizza
113. napój - wino czerwone
114. gra - simsy
115. dobranocka (bajeczka) - nie oglądam ;P
116. wiersz - spieszmy się kochać ludzi...
117. miesiąc - lipiec
118. dzień tygodnia - sobota
119. miejsce na ziemi - Londyn
120. zabawna treść SMS/maila - e tam
121. kraj - Anglia
122. język - angielski
123. dowcip - wszystkie
124. strona internetowa - masa
125. forum - Edyty Górniak
126. sklep - MediaMarkt
127. smak - nie wiem
128. zapach - nie mam
129. płyta/kaseta - polski rock lat 90 - od "Gemini" po "Pełną obaw" Kowalskiej, "Fire" HEy'a , "Dziecko "Bartosiewicz, "Wilki" Wilków, itd...
130. płyta ŁEZ -"Jesteś jaki Jesteś"
131. prasa - GW
132. widok - nie mam
133. rzecz - komputer :D
134. liczba -
135. cyfra -
136. litera -
137. słowo - keine Ahnung :)
138. smak lodów - wanilia
139. guma do żucia - Orbit
140. słowo - yyy 137
141. zwrot - sp..aj dziadu czyli ,,cytat prezydenta kaczyńskiego" :)
142. powiedzenie - nie mam
143. przedmiot szkolny - historia, geografia, angielski,niemiecki
144. urządzenie - komputer, radio, tv

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto - miasto
146. dżem czy marmoladę - dżem
147. masło czy margarynę - margarynę
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów) - mirindę
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon - rozmowę przez internet
150. Bolka, czy Lolka - żadnego :(
151. podróż statkiem, czy samolotem - statkiem
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną - fantastyczna
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc Very Happy - Ostatni na dobranoc
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe - czekoladowe
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską - włoską
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?) - kubek
158. mydło, czy żel do kąpieli - żel
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni - trudno się zdecydować, chyba LOTRA, ale najbardziej "Wiedźmina" :D
160. koleżankę, czy kolegę - koleżankę
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny - bar mleczny
164. komar czy kleszcz - komar
165. sukienka czy spódniczka - sukienka
166. farby czy kredki - kredki
169. włosy kręcone czy proste - proste
170. włosy ciemne czy jasne - ciemne
171. oczy niebieskie czy brązowe - niebieskie
172. okulary czy szkła kontaktowe - okulary
175. chleb czy bułka - chleb, byle swieży
176. gołąb czy wróbel - wróbel
177. kung-fu czy aikido - kung-fu
178. dinozaury czy smoki - dinozaury
179. cd czy dvd - CD
180. mp3 czy wav - mp3
181. kura czy jajko - jajko
183. kefir czy jogurt - jogurt
184. Hitler czy Stalin - obydwaj idioci...
185. długopis czarny czy niebieski - czarny!
186. wróbel czy kanarek - kanarek
188. mówić czy słuchać - mówić :D
189. słaby czy silny - silny
191. zapomnieć czy pamiętać - ...
194. duży czy mały - duży
196. zeszyt w linię czy kratkę - w kratkę
198. pióro czy olówek - pióro :)
199. czekolada czy wanilia - wanilia

PRZEŻYŁAM :D
Awatar użytkownika
heavenly _cascade
Kontaktowanie:

Postautor: heavenly _cascade » 24 kwie 2006, 17:43

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta - 38
2. Preferencje seksualne - hetero
3. Opisz siebie w kilku słowach - a kogo to obchodzi?
4. Twoje nawyki - internet, muza
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? odpowiada mi szczerość, wkurza naiwność
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ? i don't know...

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ? Boże... JUŻ????
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? o następnym dniu
9. Jakie masz zainteresowania pozaburzowe ? niewątpliwie nie zrozumiałam
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ? kobieta zmienną jest
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ? tolerancję
12. Jakich cech u innych nie lubisz ? nietolerancji
13. Jak się najczęsciej ubierasz ? zależy od tego co czyste w szafie
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś ? och... lepiej nie mówić...
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ? czy ja wiem?
16. Największe marzenie ? spełnienie moich wszystkich marzeń
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ? biała farba z zielonym pigmentem
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ? nie mam, szaro
19. Motto życiowe ? życie jest piękne, sytuacja jest dziwna a świat jest nasz
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ? biologię i polski
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ?? buty
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ? Conrado Moreno, Krzysztof Krawczyk, Krystyna Feldman, Lady Pank, Perfekt, Elektryczne Gitary <spotkałam> , a chcę spotkać Łzy (prawdopodobnie wraz z Apogeum już w piątek :D)
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ? z Wojtikiem
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? dziennie koło 4 . miesiecznie nie wiem
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ? www.fotka.pl
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? na komputerze
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ? mojego chłopaka Wojtka
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? nie mam
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ? USA
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? Ustronie Morskie
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? nie zwracam uwagi na cyfry
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? a kogo to obchodzi?
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imie? 2 - Karol, Wiktor, Wiktoria, Agata itp.
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? 3 lata
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? Wojtek i JP II
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ? nie
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia nie wiem. nie wyobrażam sobie takiej sytuacji...
38. Twój sposób na dobrą zabawę: muzyka
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? słucham muzyki
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.) nic z tego
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) staram się rozumem...
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? w prawej ręce przy prawym uchu
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? na lewym boku, cała pod kołdrą...
44. Czego teraz słuchasz ? niczego
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna ? prawo
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? jestem
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ? na pewno coś, co sprawiłoby zadość uczynienie jej win w stosunku do mnie
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? nasikałabym na nią ;)
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? rubinowa czerwień
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? nie mam prawa jazdy
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? nie
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? rano się uczę, wieczorem odrabiam lekcje
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń)poznanie nowych, czasem niebezpiecznych, ludzi
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? Kocham Cię...
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? chcę zapomnieć
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ? myślę, że to nie jest do wykonania
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? tak
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? Nos
60. Szczęśliwa karta w talii ? AS
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ? Rosmarie
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? skrępowana
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? tak
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? Szczerość i poczucie humoru
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? właściwie wszyscy
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? Z miłości
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) Nivea Visage Young
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? tak
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? zostawię je dla siebie
70. Czy jestes tolerancyjna? Tak, przynajmniej się staram
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ? Smerfetką
72. Najmilsze wspomnienie ? mmm....
73. Najgorsze wspomnienie ? chcę zapomnieć
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? yyy
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ? W klasy
76. Lubisz słodycze? Jakie? Kocham Jakie? tak... czekoladowe wszystko i mentosy Smile
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? martwić się
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? secret
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? JP II
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? tulipany
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? Nienawiść
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? przyjaźń i miłość
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? Lubię oczy a nie lubię nosA Sad
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? I-Poda
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na żadnym
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! NIE
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. nie umiem
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? na dworze...
90. Najprostsza rzecz na świecie ? bo ja wiem... ?
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? jezyk niemiecki Wink

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Lez?, co Ciebie na nim zatrzymało ? nie pamietam... nic mnie nie zatrzymało, po prostu wpadam raz na jakiś czas
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ?żeby się ludzie częściej odzywali
94. Co byś chciał zmienić na stronce FFC ? usunąć FLASH
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? nic takiego nie kojarzę

ULUBIONE:

96. aktor - czy ja wiem?
97. aktorka - Romy Schneider, Kirsten Dunst
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) - komedia
99. kanał telewizyjny - różne
100. serial - Niania
101. program telewizyjny - nie mam
102. gazeta - Bravo
103. gazetowa ramówka - yyy
104. stacja radiowa - ...
105. audycja radiowa - ogólnie słucham
106. dziedzina sportu - skoki narciarskie
107. sportowiec - Thomas Morgersten, czy jak to sie pisze Wink
108. epoka historyczno-literacka - Razz
109. forma literacka - fantasy... ;P
110. kamień szlachetny - ametyst
111. metal - ich weiss es nicht
112. jedzonko - pizza
113. napój - wino czerwone
114. gra - simsy
115. dobranocka (bajeczka) - Tabaluga i smerfy
116. wiersz - spieszmy się kochać ludzi...
117. miesiąc - sierpień
118. dzień tygodnia - sobota
119. miejsce na ziemi - tam gdzie jestem z Wojtkiem...
120. zabawna treść SMS/maila - e tam
121. kraj - Anglia
122. język - angielski
123. dowcip - wszystkie
124. strona internetowa - masa
125. forum - Edyty Górniak
126. sklep - Real
127. smak - nie wiem
128. zapach - nie mam
129. płyta/kaseta - "21 listopdada" Verba
130. płyta ŁEZ -"Jesteś jaki Jesteś"
131. prasa - GW
132. widok - nie mam
133. rzecz - komputer Very Happy
134. liczba -
135. cyfra -
136. litera -
137. słowo - Kocham
138. smak lodów - cytryna
139. guma do żucia - Orbit
140. słowo - yyy 137
141. zwrot - a uj z tym
142. powiedzenie - nie mam
143. przedmiot szkolny - polski, biologia
144. urządzenie - komputer, radio, tv

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto - wieś
147. masło czy margarynę - margarynę
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów) - mirindę
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon - rozmowę przez tel
150. Bolka, czy Lolka - żadnego Sad
151. podróż statkiem, czy samolotem - statkiem
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną - przygodowa
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc Very Happy - Ostatni na dobranoc
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską - włoską
158. mydło, czy żel do kąpieli - żel
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni - Potter górą
160. koleżankę, czy kolegę - kolegę
162. rolki, czy rower - rolki
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny - bar mleczny
165. sukienka czy spódniczka - sukienka
171. oczy niebieskie czy brązowe - niebieskie
172. okulary czy szkła kontaktowe - szkła
175. chleb czy bułka - chleb, byle swieży
176. gołąb czy wróbel - wróbel
177. kung-fu czy aikido - kung-fu
179. cd czy dvd - CD
180. mp3 czy wav - mp3
181. kura czy jajko - jajko
182. czarna porzeczka czy jagoda - porzeczka
183. kefir czy jogurt - jogurt
184. Hitler czy Stalin - nie nawidzę ich obu
186. wróbel czy kanarek - wróbel
188. mówić czy słuchać - mówić
191. zapomnieć czy pamiętać - ...
197. szklanka soku pomaranczowego czy grejpfrutowego - grejpfrutowego
198. pióro czy olówek - ołówek Smile
199. czekolada czy wanilia - wanilia
heavenly_cascade
Awatar użytkownika
taodmisia
Członek FFC

Postautor: taodmisia » 27 kwie 2006, 13:56

Jejku napisalam to dokladnie 2 lata i 4 dni temu.....ale bzdury :/
...:::Ubierała się na czarno i lubiła spiewac:::...
...:::Kochała się w kwiatach, motylach i drzewach:::...
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 27 kwie 2006, 20:27

No popatrz jak to się z wiekiem człowiek zmienia :twisted:
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
lucifer angel

Postautor: lucifer angel » 21 cze 2006, 20:54

1 39/38
2 hetero
3 romantyczna delikatna wrażliwa
4 hmmm zbyt czesty placz
5 zalety:pomyslowosc,niesmialosc wady:zbyt szybko sie denerwuje z blahyh powodow
6 raczej wszystkie
7 ktyora godzina zaspalam !!!???
8 o takim jednym...
9 dont now
10 punkt 2
11 szczerosc,inteligencja,poczucie humoru
12 nietolerancja , klamliwosc, chamstwo
13 najczesciej bluzki w paski i jeansy
14 lepiej o tym nie mowic to byl najwiekszy blad mojego zycia,..
15 chcialabym latac
16 top secret
41uczucia spontan
42zalezy
43winietna w klebek na lewym boku
44serca
45prawo
46taak i to nie raz
47pogodzilabym sie z nią
48 ignorowalabym ją
49nie pshefarbuje sie nigdy
50nie mam prawka
51tak
52tak z mamą nie z resztą
53RANKAMI SIEDZE W NECIE I SLUCHAM MUZY WIECZORAMI TEZ
54nie wiem
55jesetm potrzebna teskniaza mna
56nie mam
57polski angielski
58 kocham maskotki a najbardziej lubie te co dostalam od mojej przyjaciolki na moje urodziny
59 prawie cale cialo
60nie ma takiej
61cornelia vanessa angelina
62 conajmniej dziwnie
63nie
64tolerancja szczerosc czytanie w myslach
65
66nieszczerzy,nietolerancyjni vhamscy brutalni
67toniki,kremy,balsamy,pudry,cienie,fluidy,szminki,blyszczyki,i inne tusz do rzes
68nigdy
69nie powiem
70tak
71lwem,czarodziejką,ksiezniczką
72duzo mam takich
73moja podstawowka
74lepiej nie mowic
75w berka
76tak wszystkie
77nudzic sie chorowac
781 nie powiem 2 nie powiem 3 nie powiem
79the rasmus,tokio hotel,nirvana
80roze,lilie ,niezapominajki,irysy
81nienawiesc
82milosci przyjazn
83lubie:oczy,usta,zaby,wlosy,nielubie:rak,nug,ciala,twarzy
84 wszystkie plyty jakie chce i ksiazki
85na nerwach lol
86tak
87 chyba tak tak napisalm ale beznadzieja
88nienawidze
89wazne z kim
90zakochanie sie
91odkochac sie
92nic
93nic
94nic
95nic
96 orlando bloom maciej zakoscielny
97emma watson
98komedia
99polsat
100m jak milosc
101kryminalni
102witch,13,bravo,popcorn,bravo girl,fun club,twist,dziewczyna
103nie mam
104 eska
105brak
106brak
107 swen hanawald
108 eee co ?
109wiersz powiesc
110krysztal kwarc ruzowy cyrkonia
111srebro
112za duzo by wymiac
113pizza
114bite fight monster game
115nie ogladam
116niepewnosc
117maj
118sobota niedziela
119finlandia niemcy
120brak
121niemcy finlandia
122polski angielski niemiecki
123bez cenzury
124duzo ich
125krol lew
126 tesco
127slodki,pikantny,slony
128b.u,volare i inne
129tokio hotel theb rasmus-shrei hide from the sun
130the best of..
131prasa-juz muwilam
132zachud slonca
133komputer mp3
13413
1357
136 g
137grzeseik adam
138wszystkie
139wszystkie
140 carpe diem
141kurka
142zyj marzeniami
143religia:*
144kino domowe
145miasto
146dzem
147

maslo
148fante
149internet
150lolka
151statkiem
152fantastyczno-przygodową
153oczy szeroko zamkniete
154truskawkowe
155angielski
156wloskom
157kubek
158zel
159HP I WP
160kolerzanke
161sok
162rower
163bar salatkowy
164komar
165spudnica
166kredki
167 cyfrowy
168myszka
169krecone
170ciemne
171bronzowe
172szkla kontaktowe
173film
174miesiecznik
175chleb
176gołab
177akido
178smoki
179cd i dvd
180wav
181kura
182jagoda
183jogurt
184stalin
185niebieski
186kanarek
187czytac
188 i to i to
189silny on slaba ja
190 i to i to
191zalezy co
192wesoly
193spokojny
194zalezy co
195zalezy co
196w kratke
197 i to i to
198 i to i to
199zalezy w czym i kiedy
JUPIIII KONIEC !!!!
www.world2.monstergame.pl/?ac=vid&vid=35006068
prosze klikajcie !!!Uratujcie i wspomóżcie mnie !!!
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 08 lip 2006, 22:42

A to tak z wakacyjnych nudów :P

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta - 38
2. Preferencje seksualne - Heteroseksualana :)
3. Opisz siebie w kilku słowach - Optymistka, trochę zwariowana, leniwa, wierna i takie tam :P
4. Twoje nawyki – Codzienne przesiadywanie na necie i spotkania z Nemem :wink:
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety) – Zalety: trochę postrzelona i wariatka, umiem słuchać i pomagać innym, odpowiedzialność. Wady: lenistwo :P i to, że czasem bardziej dbam o innych niż o siebie :wink:
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ? To trzeba się spytać innych

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ? Już?! :twisted:
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? O kimś kto mnie kocha i kogo ja kocham :wink:
9. Jakie masz zainteresowania pozaburzowe ? Nie lubie burzy :P
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ? Nie ma chyba jakis bajbardziej charakterystycznych, bo się ładnie łączą i jestem cała ja :)
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ? Szczerość, spontaniczność, poczucie humoru
12. Jakich cech u innych nie lubisz ? Kłamstwa, obłudy
13. Jak się najczęsciej ubierasz ? Hmm... Mam w domu pralke i trochę ubrań więc nie chodzę ciągle w tym samym :D A ogólnie to kocham moje trampki i moją spódniczkę :)
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś ? Trochę tego było :P
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ? Oj lepiej nie myśleć nawet :twisted:
16. Największe marzenie ? Marzenia to za dużo powiedziane, ale jest parę spraw, w którę chcę wierzyć :wink:
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ? Plakaty i afisze teatralne, a także zdjęcia i obrazy :)
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ? Teraz czarnego Anioła z zawiązanymi rękoma
19. Motto życiowe ? ' Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne' Trzeba walczyć o swoje :wink:
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ? Ogólnie to wszystko oprócz sesji :P
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ?? Kiedyś zbierałam znaczki i kapselki z tymbarka :)
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ? Łzy, szok, nie? 8) A tak to było trochę różnycj gwiazdek :wink:
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ? Z kimś z kim je właśnie spędzam :wink:
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? Dużo :roll:
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ? --------
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? A to róźnie :wink:
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ? Mojego chłopaka, muzykę jedzenie i picie :P
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? Siostra Aśka i ma 18 lat :wink:
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ? Jakieś ciepłe morze :)
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? Norwegia :)
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? Nie ma takiej
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? "Było ciepłe lato choć czasem padało..." A nie, to nie o mnie :roll:
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imie? 3 :oops: Kuba, Julia <lub Gabrysia, Lena, Tosia> i xxx :wink:
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? Chyba nie ma takiej :wink: Oby tylko uczucie było szczere
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? Ktoś kto jest w moim sercu :wink:
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ? Albo żal, że dopiero teraz, albo radość, że się dowiedział :)
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia? Pożegnałabym się z ludźmi, których kocham i chciałabym ich przekonać aby żyli szczęsliwi beze mnie, ale nigdy nie zapomnieli
38. Twój sposób na dobrą zabawę? Dobre towarzystwo :)
39. Co robisz, gdy się nudzisz? Nudze się :roll:
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje? ...
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) Najpierw uczuciami, a dopiero potem rozumem :roll:
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? Lewa ręka i lewe ucho :wink:
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? Na lewym boku
44. Czego teraz słuchasz ? Teraz leci Hey :)
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna ? Prawo
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? Nawet jestem :oops:
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ? Nie wiem :roll:
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? Jw.
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? Nie ufarbowałabym na blond :? Inne opcje są dopuszczalne :P
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? Nie umiem :wink:
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? Tylko do obrony :wink:
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ? W żadnym wypadku :D
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? :roll:
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń) Mam stały kontakt z moim facetem :) i ze znajomymi :)
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? Kocham Cię :oops:
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? Za dużo ich :P
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ? Angielskim, troche niemieckim i łacińskim :P "Hol sieften" - zamknij się po szwedzku :P
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? Mam dwa misie :)
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? :oops:
60. Szczęśliwa karta w talii ? ----
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ? Saga, Ea :)
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? Naga?
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? Mam parę :wink:
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? Szczerość jest najważniejsza, a tak to lubie różnych ludzi :)
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? Głupi :P I tacy, którzy nie przyjmują do wiedomości, że mogą się mylić :?
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? Chciałąbym nigdy nie rezygnowac z miłości...
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) Różnych :P
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? Nie
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? -----
70. Czy jestes tolerancyjna? Sądze, że tak. Ale też nie jakos bardzo :wink:
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ? Tą dziewczynką z "Potworów i spółki" :P
72. Najmilsze wspomnienie ? Na szczęscie troche ich jest :)
73. Najgorsze wspomnienie ? Nie chce o nich pamiętać
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? Jw. :P
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ? W co ja się nie bawiłam :D
76. Lubisz słodycze? Jakie? A nawet lubie :)
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? Sprzątać chyba :P
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? Abym byla szczęśliwa przez całe życie u boku mojego ukochanego :)
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? -------------
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? Róże :wink:
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? Głupota i brak chęci zrozumienia :?
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? Miłość i przyjaźń :)
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? :roll: Nie wiem :roll:
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku) Mieszkanie :P
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? ------
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? -----
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk:

"Gdy się miało szczęście, które się nie trafia:
czyjeś ciało i ziemię całą,
a zostanie tylko fotografia,
to - to jest bardzo mało..."

M. Pawlikowska - Jasnorzewska

88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. ------------
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? Najważniejsze aby były szczere i ważne z kim :wink:
90. Najprostsza rzecz na świecie ? Ranić innych :(
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? Nie ranić innych i przy tym być szczęśliwym :)

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Lez?, co Ciebie na nim zatrzymało ? Oczywiście trafiłam tu dzięki Nemowi :) I zatrzymali mnie tu ludzie :)
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? Mniej bładów ortograficznych \m/ :twisted: A poważnie to może jakieś ulepszenia :wink: kasowanie postów itp.
94. Co byś chciał zmienić na stronce FFC ? Uaktualnienia :P
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? Ciesze się, że tak dobrze zostałam przyjęta :wink:

ULUBIONE:

96. aktor - nie mam ulubionego :wink:
97. aktorka - ------------
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) - Wszystko po trochu :wink:
99. kanał telewizyjny - TVN
100. serial - "Przyjaciele" :) Ally M. i Magda M. :)
101. program telewizyjny - "-------------
102. gazeta - ------------------
103. gazetowa ramówka - ----------------------
104. stacja radiowa - --------------------
105. audycja radiowa - ---------------------
106. dziedzina sportu - Piłka nożna w TV :P
107. sportowiec - Ebi Smolarek :wink:
108. epoka historyczno-literacka - Romantyzm i współczesność :)
109. forma literacka - --------------
110. kamień szlachetny - --------------
111. metal - Srebro
112. jedzonko - --------------------
113. napój - Coca Cola
114. gra - Sims :)
115. dobranocka (bajeczka) - Potwory i spółka 8)
117. miesiąc - ogólnie lato :wink:
118. dzień tygodnia - Wolne dni :wink:
119. miejsce na ziemi - ------------------
120. zabawna treść SMS/maila - ----------------------
121. kraj - Włochy, Indie, Finlandia, Norwegia, Holandia :wink:
122. język - Anglielski, Szwedzki
123. dowcip - Ogólnie ironiczne poczucie humoru :wink:
124. strona internetowa - --------------
125. forum - Łez :)
126. sklep - Empik, H&M
127. smak - Cytrynowy :P
128. zapach - Zielona herbatka :oops:
129. płyta/kaseta - ------------------------------
130. płyta ŁEZ - WZZS
131. prasa - ----------------------------------
132. widok - na morze :)
133. rzecz - -----------------------
134. liczba - 6
135. cyfra - 6
136. litera - --------------------
137. słowo - Kocham
138. smak lodów - Cytrynowe!
140. słowo - Jw.
141. zwrot - za często używam 'w sumie'
142. powiedzenie - -----------------------
143. przedmiot szkolny - -----------------------
144. urządzenie - --------------------------

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto - Miasto
146. dżem czy marmoladę - Dżem
147. masło czy margarynę - Masło
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów) - Fant
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon - Internet
150. Bolka, czy Lolka - Nigdy ich nie rozróżniam :P
151. podróż statkiem, czy samolotem - Nie latałam nigdy więc nie wiem :wink:
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną - Sama nie wiem :roll:
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc :D - Oczy :wink:
155. angielski, czy niemiecki - Angielski
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską - Sajgonki :P A tak to włoską :wink:
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?) - Kubek :)
158. mydło, czy żel do kąpieli - Żel
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni - HP :)
162. rolki czy rower - Nie wiem :P
163. bar sałatkowy czy bar mleczny - Bar mleczny albo sałotwkoy w PH :wink:
164. komar czy kleszcz - Komar
165. sukienka czy spódniczka - Spódnica
166. farby czy kredki - Farby
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka - Aparat cyfrowy
168. myszka czy klawiatura - Klawiatura
169. włosy kręcone czy proste - Kręcone
170. włosy ciemne czy jasne - Ciemne
171. oczy niebieskie czy brązowe - Zielone :P
172. okulary czy szkła kontaktowe - Szkła kontaktowe
173. film czy serial - --------------------
174. tygodnik czy miesięcznik - ----------------
175. chleb czy bułka - Bułka
177. kung-fu czy aikido - ----------------------
178. dinozaury czy smoki - Smoki 8)
179. cd czy dvd - CD
180. mp3 czy wav - Mp3
181. kura czy jajko - Jajko :P
182. czarna porzeczka czy jagoda - Jagoda
183. kefir czy jogurt - Jogurt
184. Hitler czy Stalin - -----------------------
185. długopis czarny czy niebieski - Niebieski
186. wróbel czy kanarek - --------------------
187. czytać czy pisać - Czytać :)
188. mówić czy słuchać - Zależy od okoliczności :wink:
189. słaby czy silny - Silny był u Masłowskiej :P
190. film czy książka - Książka :)
191. zapomnieć czy pamiętać - Nawet jak bym chciała zapomniec to pamiętam...
192. wesoły czy smutny - Wesoły
193. agresywny czy spokojny -Spokojny
194. duży czy mały - ------------------
195. czarne czy białe - Czarne
196. zeszyt w linię czy kratkę - W kratkę
197. szklanka soku pomaranczowego czy grejpfrutowego - Pomarańczowego
198. pióro czy olówek - Długopis :P
199. czekolada czy wanilia - Wanilia

Ufff :twisted:
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
adir
Członek FFC

Postautor: adir » 12 lip 2006, 15:43

Nie chce mi się tego za bardzo pisać, bo wiem, że i tak nikt tego nie przeczyta, ale co mi tam!! Mam chwilkę czasu!! :P

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta - 44
2. Preferencje seksualne - hetero :P
3. Opisz siebie w kilku słowach - leń, leń i jeszcze raz leń; a resztę to muszą powiedzieć inni jaki jestem
4. Twoje nawyki - muzyka, komputer i dłuuuugo spać
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety) - zalety: lubie porządek, co myślę to mówię[ale nie wiem czy to jest zaleta?], wiem co muszę zrobić i nie trzeba mnie do tego nakłaniać wady: jak juz napisałem, leń i bardzo łatwo można mnie wkurzyć
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie?:
to już nie do mnie pytanie

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ? cały dzień przede mną...
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? cały dzień już za mną, ale jutro będzie kolejny
9. Jakie masz zainteresowania pozaburzowe ? LOL
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ? łatwo się wkurzam
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ? szczerość, pogoda ducha i żeby byli mniej leniwi niż ja :D
12. Jakich cech u innych nie lubisz ? dwulicowości, fałuszywości
13. Jak się najczęsciej ubierasz ? normalnie, a na pewno nie w jakieś markowe ciuchy
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłeś ? wszystko jeszcze przede mną
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mógłbyś zrobić ? nie mam pojęcia
16. Największe marzenie ? "marzenia to tajemnice, których pilnie strzegę"
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ? plakaty, zdjęcia, pocztówki
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ? łzową
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ? kompletnie nic
21. Gdybyś miał coś kolekcjonować, co byś wybrał ?? Nie wiem
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ? ŁZY/chciałbym spotkać ...?
23. Z kim chciałbyś spędzić wakacje ? z moimi ziooooomami :D
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? Dziennie z 2-3 godzin
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ? www.lzy.pl / www.klasa-gn.prv.pl - moja klasa
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? wybieram komputer
27. Co byś wziął na bezludną wyspę ? komputer i nie wiem jak bym to zrobił, ale wziął bym internet :P:P
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? nie mam :D
29. Miejsce, które chciałbyś odwiedzić ? Paryż - Francja
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? Drezno - Niemcy
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? 1
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? LOL nie mam pojęcia
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imie? Dwoje dzieci imiona to już z biegiem czasu by przyszły do głowy
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? bez ograniczeń
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? ta twoja druga połówka :P
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ? Tego się dowiem kiedy już przyjdzie czas
37. Co byś zrobił gdybyś się teraz dowiedział, że został Ci tydzień życia ? ech.. pewnie bym szalał ile wlezie
38. Twój sposób na dobrą zabawę: fajni ludzie, dobra muzyka i chipsy :D
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? opalam się, choć tego nie lubię
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.): jej, jestem do tych pytań za mało inteligentny
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) staram sie rozumem, ale nie zawsze wychodzi
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? w prawej ręce, przy prawym uchu
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? na prawym boku
44. Czego teraz słuchasz ? muzyki
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczny ? Prawo
46. Czy kiedykolwiek byłeś zakochana ? nie raz
47. Co zrobiłbyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ? nie ma takich osób w moim życiu
48. Gdybyś mogł, co zrobiłbyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? Nic, to jej sprawa
49. Na jaki kolor ufarbowałbyś włosy ? nie mam zamiaru, ale jeżeli już to na czarne
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? nie wiem, nie prowadziłem
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? nie potrzebna mi broń
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ? Nie
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? rano wstaje i szykuje się do szkoły, a wieczorem ucze się, słucham musyki lub siedze na necie
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń) Plusy - łatwy kontakt z innymi, minusy - nie wiesz na pewno z kim na prawde rozmawiasz \m/
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? Kocham Cie
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? zabiję sie (głupie prawda?)
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ? jedynym językiem którym władam biegle jest polski, a słówko... hmm dużo takich
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? Nie
59. Gdybyś mógł zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? Nic, jestem piękny LOL :P
60. Szczęśliwa karta w talii ? nie mam
61. Gdybyś mogł nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrał ? John
62. Nie obserwowany kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? fajnie :D
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? na brodzie i na brwi
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? Cenie ludzi szczerych, mówiących zawsze prawdę i to co myślą, którzy nie są dwulicowi
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? fałszywi
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz? z bycia sobą
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) dezodorant
68. Widziałeś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? nie, nadal żyje
69. Gdybyś miał możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? a skąd ja mam to wiedzieć??!!
70. Czy jestes tolerancyjny? zawsze
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłbys zostać ? kaczorem donaldem, nie wiem dlaczego
72. Najmilsze wspomnienie ? dużo takich, każdy wyjazd z 64 RDHS :P
73. Najgorsze wspomnienie ? I don't know
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? wszystko przede mną
75. W co bawiłeś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ? w piłkę nożną, siatkówkę, berka i chowanego
76. Lubisz słodycze? Jakie? lubie czekoladę, ale z umiarem
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? obierać ziemniaków, myć naczyń i opalać się
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? 1) żeby wszyscy byli szczęśliwi[tego chyba się nie da wykonać] i to chyba zastępuje kolejne życzenia
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? no ba
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? kwiaty są dla mnie bez znaczenia
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? złość
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? Miłość, przyjaźń
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? raczej wszystko lubię, no może gdybym był troszkę wyższy
84. Jaki wymarzony prezent chciałbyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku): obojętnie
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? próbowałem na gitarze ale nie wyszło
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? Nie
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk. Kompletnie nie nadaje się na poetę, a wierszy nie czytam
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. Nie lubię i nie mam talentu
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? W ciszy
90. Najprostsza rzecz na świecie ? Nie wiem
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? j.polski w szkolę

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Lez?, co Ciebie na nim zatrzymało ? ja jestem od 1 września 2005, a co mnie zatrzymało?? hmmm... fajni ludzie
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? jest suuuper
94. Co byś chciał zmienić na stronce FFC ? żeby była częściej uaktualniana
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? -

ULUBIONE:

96. aktor - brak
97. aktorka - brak
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) - komedia, horror
99. kanał telewizyjny - TVN
100. serial - M jak miłość, Na wspólnej
101. program telewizyjny - ??
102. gazeta - Focus
103. gazetowa ramówka - ??
104. stacja radiowa - RM FM
105. audycja radiowa - nie słucham za bardzo radia, no może POP lista
106. dziedzina sportu - siatkówka
107. sportowiec - brak
108. epoka historyczno-literacka - nie interesuje mnie to
109. forma literacka -
110. kamień szlachetny -
111. metal -
112. jedzonko - pierogi, ogólnie polskie jedzenie
113. napój - Żywiec truskawkowy :D
114. gra - nie mam czasu grać w gry
115. dobranocka (bajeczka) - Smerfy
116. wiersz - nie lubie wierszy
117. miesiąc - lipiec
118. dzień tygodnia - piatek wieczór :D
119. miejsce na ziemi - mój dom
120. zabawna treść SMS/maila - wyśłij sms pod numer 997:D a wygrasz samochód :D
121. kraj - Polska
122. język - polski
123. dowcip - dużo tego
124. strona internetowa - www.lzy.pl / www.klasa-gn.prv.pl
125. forum - Łzy
126. sklep - z fajnymi ciuchami
127. smak - słodki
128. zapach - ładny :D
129. płyta/kaseta - każda płyta Łez
130. płyta ŁEZ - "Nie czekaj na jutro"
131. prasa - Focus
132. widok - ładny
133. rzecz - ??
134. liczba - 13
135. cyfra - 1 i 3
136. litera - ??
137. słowo - ??
138. smak lodów - malinowe
139. guma do żucia - miętowa
140. słowo - ??
141. zwrot - w prawo
142. powiedzenie - ??
143. przedmiot szkolny - biologia
144. urządzenie - ??

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto - miasto
147. masło czy margarynę - masło
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów) - żadne
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon - rozmowę przez telefon
150. Bolka, czy Lolka - LOLka
151. podróż statkiem, czy samolotem - samolotem
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną - fantastyczną
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc Very Happy - Oczy szeroko zamknięte
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe - truskawkowe
155. angielski, czy niemiecki - niemiecki
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską - chińska
158. mydło, czy żel do kąpieli - mydlo
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni - Harrego
160. koleżankę, czy kolegę - kolegę [bez podtekstów]
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny - sałatkowy
165. sukienka czy spódniczka - LOL ??
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka - cyfrowy
171. oczy niebieskie czy brązowe -niebieskie
172. okulary czy szkła kontaktowe - szkła kontaktowe
174. tygodnik czy miesięcznik - miesiecznik
175. chleb czy bułka - chleb
176. gołąb czy wróbel - gołąb
177. kung-fu czy aikido - aikido
179. cd czy dvd - DVD
180. mp3 czy wav - mp3
181. kura czy jajko - kura
183. kefir czy jogurt - kefir
184. Hitler czy Stalin - Hitler
186. wróbel czy kanarek - kanarek
188. mówić czy słuchać - słuchać
190. film czy książka - film
191. zapomnieć czy pamiętać - ??
198. pióro czy olówek - ołówek
199. czekolada czy wanilia - czekolada
Ostatnio zmieniony 12 lip 2006, 20:29 przez adir, łącznie zmieniany 2 razy.
After all is said and done,
One and one still is one.
When we cry, when we laugh,
I am half, you are half.
Awatar użytkownika
kamilka.kamila
Członek FFC

Postautor: kamilka.kamila » 12 lip 2006, 19:46

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta – 40:)
2. Preferencje seksualne – heteroseksualna:p
3. Opisz siebie w kilku słowach – miłych, sympatyczna, nieśmiała,
4. Twoje nawyki - muzyka, komputer, komórka:]
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie? (Twoje wady i zalety) – zalety :jestem porządkowa, lubię pomagać innym., Mam poczucie humoru. Wady- szybko można mnie wkurzyć, do trudnych rzeczy, które musze robić podchodzę za nerwowo:)
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie?: to pytanko nie do mnie :P

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano? Nie chce mi się sprzątać
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? Następny dzień oraz bliżej koncertu:D:D
9. Jakie masz zainteresowania pozaburzowe ?:/
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru?Nieśmiałość
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz? Szczerość, tolerancje,poczucie humoru.
12. Jakich cech u innych nie lubisz? Kłamstwa!!!!
13. Jak się najczęściej ubierasz ? to zależy od mojego humorku. Raz byłam na czarno ubrana :D:D:D
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłeś ? oj dużo :D
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mógłbyś zrobić ? dużo rzeczy szalonych bym zrobiła i na pewno zrobię :P
16. Największe marzenie ? Zostać w przyszłości ratownikiem górskim a 2 związane z ŁZAMI ale tego już nie zdradzę :)
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ? Plakaty, zdjęcia, gafiti (łzy)
18. Jaką masz tapetę na pulpicie? łzową
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ? kumpli :D
21. Gdybyś miał coś kolekcjonować, co byś wybrał ?? Nawet kolekcjonuje pocztówki I książki z konikami :)
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ? Oczywiście, że łzy. Ale chciałabym jeszcze kiedyś spotkać The Veronicas :P
23. Z kim chciałbyś spędzić wakacje ? z Anią:D:D z bliskimi
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? oj dużo :)
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ? www.lzy.pl / jeszcze kiedyś tu umieszczę adres mojej stronki :P
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? raczej na komputerze, bo brzydko pisze ;p
27. Co byś wziął na bezludną wyspę ? ŁZY, komputer, komurke. i bliskie mi osoby.
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat? Mam:)
29. Miejsce, które chciałbyś odwiedzić ? Paryż
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? żadno nie jest tak piękne jak Stogi :D:D:D
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ?13
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ?jak skończę 18 lat :D:D:D
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imie? 2 jeden chłopak i jedna dziewczynka o imionach Ania i Adam:p
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? bez ograniczeń
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? na 1 miejscu ŁZY a na 2 osoba bliska mego serca:)
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ? Tego się dowiem kiedy już przyjdzie czas
37. Co byś zrobił gdybyś się teraz dowiedział, że został Ci tydzień życia ? Próbowała spełnić te najważniejsze mżenie
38. Twój sposób na dobrą zabawę: Sahara
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? Słucham muzyki
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.): …………………
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) zależy w jakiej sytuacji jestem:)
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? w prawej ręce, przy prawym uchu
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? na lewym boku
44. Czego teraz słuchasz ?łez i the veronicas:p
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczny ? Prawo
46. Czy kiedykolwiek byłeś zakochana ? TAK i nadal jestem
47. Co zrobiłbyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ? nie ma takich osób w moim życiu
48. Gdybyś mogł, co zrobiłbyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? Nic, to jej sprawa
49. Na jaki kolor ufarbowałbyś włosy ? czrny z różowym:) i tak mama mi nie pozwoli ale może kiedyś :D:D:D
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? fajnie siedzieć za sterami ale raz wujek mi pokazał co i jak ale się strasznie bałam. Ale było super
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? tak i nie :)
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ? to zależy
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? rano sprzątam, a wieczorkiem siedzę przy komputerze
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie własnych doświadczeń) Plusy - łatwy kontakt z innymi, minusy - nie wiesz na pewno z kim na prawdę rozmawiasz \m/
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? KOCHAM CIĘ , jesteś da mnie wszystkim, nie mogę bez ciebie żyć.:):):)
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? nie chce mi się żyć ,zabije się
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ? jedynym językiem którym władam biegle jest polski, a słówko... hmm dużo takich
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany?TAK
59. Gdybyś mógł zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? Nic, jestem piękna :D:D
60. Szczęśliwa karta w talii ? nie mam
61. Gdybyś mogł nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrał ? żadne chyba że odmiana imienia Ania
62. Nie obserwowany kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? fajnie :Lol:
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? na nodze 1 i na pięcie :Lol:
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? Cenie ludzi szczerych, mówiących zawsze prawdę i to co myślą, którzy nie są dwulicowi
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? fałszywi
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz? Z łez:D:D:D
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) dezodorant , i przeróżne gówna
68. Widziałeś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? Tak ale na szczęście bóg dał mi 2 szanse :)
69. Gdybyś miał możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? a skąd ja mam to wiedzieć??!!
70. Czy jestes tolerancyjny? zawsze
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłbys zostać ? raczej żadnym (ale kiedyś oglądałam dużo bajek w wieku 13 lat) :Lol:
72. Najmilsze wspomnienie ? dużo takich, a w szczególności związane z łzami ,i z moją 2 połówką :*
73. Najgorsze wspomnienie ? na skrai śmierci jak Se to wspominam to płakać mi się chce :(:(
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? jeszcze nie doznałam takiego.
75. W co bawiłeś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ? oj dużo tych zabaw było ale głównie z samymi chłopakami starszymi o 4/5 lat :p
76. Lubisz słodycze? Jakie? Batoniki
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? obierać ziemniaków, myć naczyń .
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? 1. żeby się spełniły moje marzenia . 2 żeby świat był bardziej tolerancyjny. 3. żeby na świecie nie było żadnych wojen i innych tego typu rzeczy.
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? Ania
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? róże
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? złość
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? Miłość, przyjaźń, wierność
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? Nie mam nic do swojego wyglądu
84. Jaki wymarzony prezent chciałbyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku): wszystko mi obojętne byle by z serca
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? <nie> chcę się nauczyć grać na perkusji :P
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? Nie
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? <nie>
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. Lubię przeważnie jakieś krajobrazy
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? wszędzie :P
90. Najprostsza rzecz na świecie ? matematyka :P
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? ortografia :D:D

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Lez?, co Ciebie na nim zatrzymało ? 26 Lip 2005r. co mnie zatrzymało sam ten zespół, nowe znajomości. :)
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? Czasem bym cos zmieniła ale to nie ważne zostawię Se to dla siebie. :P
94. Co byś chciał zmienić na stronce FFC ? żeby była częściej uaktualniana
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? - raczej chyba nic a może cos było nie wiem nie pamiętam :D

ULUBIONE:

96. aktor – dużo ich
97. aktorka - dużo ich
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) - komedia, horror
99. kanał telewizyjny - TVN , MTV,4fun.tv
100. serial – detektywi, fala zbrodni , w-11 , kryminalni , medicopter..
101. program telewizyjny - ….
102. gazeta – różne ale praktycznie bravo i popcorn.:D
103. gazetowa ramówka - …..
104. stacja radiowa – hit Fm
105. audycja radiowa - …
106. dziedzina sportu - siatkówka , koszykówka
107. sportowiec -….
108. epoka historyczno-literacka - nie interesuje mnie to
109. forma literacka -
110. kamień szlachetny -
111. metal -
112. jedzonko –wszystko bez mięsa :)
113. napój – woda z cytrynką i lodem, soki marchewkowe mama mi je wciska :P
114. gra - różne
115. dobranocka (bajeczka) - muminki
116. wiersz – tylko napisane dla mnie :Lol:
117. miesiąc –wszystkie :)
118. dzień tygodnia – piątek i sobota :D
119. miejsce na ziemi - mój dom
120. zabawna treść SMS/maila - a różne
121. kraj - Polska
122. język - polski
123. dowcip - dużo tego
124. strona internetowa - www.lzy.pl jeszcze t moją jak mówiłam umieszczę jak dokończę :D:D:D
125. forum - Łzy
126. sklep - z fajnymi ciuchami
127. smak - słodki , kwaśny
128. zapach - ładny
129. płyta/kaseta - każda płyta Łez
130. płyta ŁEZ - "prawie wszystkie
131. prasa - różne
132. widok - ładny
133. rzecz – poduszeczka z logiem łzy
134. liczba -5
135. cyfra – 18 i 20
136. litera -k