ROZPRZESTRZENIAJACY SIE WYZ KONI!!!!!!

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 27 sie 2003, 23:51

a co ma do tego Ania? nic do niej nie mam . moze troche za bardzo wszystko przezywa(stad:dramatyczne koncerty...), ale mowi sie trudno. po prostu jestem zalamana faktem,ze ludzie w moim wieky czy nawet starsi szukaja jakegos sensu w piosenkach takich grup, jak Ich Troje (moja propozycja dla Wisniewskiego: moze pancerzyk jak Robocop?bo dla mnie wciaz malo tego metalicznego blasku... ;))) czy Lzy(Adam - "lykam...tabletki , ok.16 dziennie, wydaje... pieniadze, tysiace na ubrania...)
juz nie mowiac o blyskotiwych tekstach, jak chocby "zdjecia z wakacji" - majstersztyk prostoty, o ile nie banalu....... real punk!!!!
ale skoro przeszkadzaja Wam moje tematy, bo wolicie podniecac sie " boskim Adamem" lub jakimis bzdurami - droga wolna, wyrzuccie mnie i zanudzajcie sie dalej na smierc.
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Postautor: Paula_Jestem » 28 sie 2003, 0:04

Marta (ot, tak) pisze:czy Lzy(Adam - "lykam...tabletki , ok.16 dziennie, wydaje... pieniadze, tysiace na ubrania...).

oceniasz ludzi ( w tym przypadku zespół) po jednym przeczytanym artykule w gazecie. przecież o ile mi wiadomo to gazety kłamią.
aha i jeszcze jedno nie zanudzamy sie tutaj na śmierć bo jakby tak było to już dawno nic by nie zostało z tego forum nic. a tak nie jest, nikt sie jeszcze nie skarżył na nude. ale skoro Ty tak uwarzasz to dzięki że troche ruszyłaś towarzystwo. zauważ jeszcze że są wakacje i połowy nie ma..
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 28 sie 2003, 0:10

Ale czy ktoś tu mówi o wyrzucaniu :?: :?: Nie :!: Po prostu dla wiekszości formułowiczów ten temat był niezroumiały i jest niepotrzebny :!: Więc po co za raz żeby kogoś wyrzuć czy zanudzajcie się dalej :? .Czy ktoś tu mowi że się zanudza :!: :!: :? Nikt :!: Nie ma sensu sie kłócić...są ważniejsze sprawy :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 28 sie 2003, 0:13

ale nie wiesz Kasiu że na forum zawsze musi wejść ktoś kto popsuje atmosfere... :?
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 28 sie 2003, 0:15

Marta (ot, tak) pisze:juz nie mowiac o blyskotiwych tekstach, jak chocby "zdjecia z wakacji" - majstersztyk prostoty, o ile nie banalu....... real punk!!!!
ale skoro przeszkadzaja Wam moje tematy, bo wolicie podniecac sie " boskim Adamem" lub jakimis bzdurami - droga wolna, wyrzuccie mnie i zanudzajcie sie dalej na smierc.

Eee laska czy Ty oby nie przesadzasz?? Po pierwsze akurat ,,Zdjęcia z wakacji" to piosenka, która nie jest banalna.Ma znakomitą muzykę i słowa,no ale to Ci odpuszczę , bo każdy ma prawo mieć swoje zdanie...

Ale co do zanudzania,to sorrry ale Ty zanudzasz tym tematem właśnie.Bo my tu jesteśmy już bardzo długo(mam na myśli większość forumowiczów) i raczej nikt z nas się nie nudzi, więc dlaczego piszesz , że mamy zanudzać się dalej na śmierć :?: Jeszcze raz powtarzam ja się nie nudzę, i chyba reszta forumowiczów też nie...
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 28 sie 2003, 0:27

Niewiem Marta ale chyba Ci o to chodziło żeby popsuć atmosfere. :? Paula ma racje...teraz każdy będzie mówił swoje aż w końcu odejdziesz z tego forum.A przecierz nnikt tego tu nie chce. :!: Niechce mieć żadnych wrogów, ale czy warto dla jednego niesmacznego tematu się kłócić :?: :?: :?: wątpię :? Zastanów sie :!: :!: Najlepiej będzię jak mądrzejsi ustąpią :!: :!: Nie będe tego dalej komentować bo to nie ma najpotrzebniejszego sensu. :evil: Uwaga Mądrzejsi ustępują :!: :!:
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

lacha cha cha

Postautor: Marta (ot, tak) » 28 sie 2003, 0:32

nie wiedzialam, ze mozna skrecic z ludzi taka BEKE!!!!!!!
skoro ja Was zanudzam tym "zalosnym tematem", to po co sie odzywacie, zalzawieni fani? :twisted:
wkrecilismy sobie filma z kumplami nawet nie zdajac sobie sprawy jak to was zbulwersuje! :lol:
ale szczerze mowiac podziwiam fanclub lez: ja pierwszego dnia juz mam dosyc! Ludzie, z Wami nawet sie podysutowac nie da - albo sie obrazaja, albo mnie urazic probuja.

Postautor: kasieńka » 28 sie 2003, 0:40

Miałąm nie komentować.....ale...czy ktoś cie tu obraża????moze jeszce powiesz że ja :?: :?: :x wiesz co .........teraz probujesz odkrecic ....nie mozesz zrozumieć ze wiekszosci forumowiczon ten temat sie nie podobaa :?: :?: :?: :?: :?: dziewczyno.....opanuj sie....... :!: :!: :!: :!: :evil:
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 28 sie 2003, 0:44

Następnym razem nie rób sobie żartów z tego Forum.Widać że nie jesteś fanką Łez.My ludzi którzy robią sobie jaja lub inne rzeczy z Łezz to nie potrzebujemy :!: :!: :evil: Odezwij sie odezwij w przyszłości :!: :wink:
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 28 sie 2003, 20:12

Paula_Jestem pisze:ale nie wiesz Kasiu że na forum zawsze musi wejść ktoś kto popsuje atmosfere... :?

przynajmniej jest co czytać ;)
ale ja i tak najbardziel 'lubiłam' bobka ;P ten to rozśmieszał a inni od razu z zarzutami ;P
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 28 sie 2003, 20:30

Asiuńcia może i jest co oglądac , ale to wkurzające że ktos zakłada takie tematy a potem mówi ze to tylko dla jaj.Marta teraz uciekła bo napisąła Mi na Pw że może jeszcze kiedys wróci!!!!I to ma byc fanka????
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 28 sie 2003, 21:14

ojej ale sie was przestraszylam i ucieklam. ale moj najnowszy psychoterapelta powiedzial mi zeby nie uciekac przed problemami tylko stawic im czolo!! wiec pytam Cie co to za stwierdzenie?
I to ma byc fanka????
czy ja sie podawalam za fanke lez???

Postautor: kasieńka » 28 sie 2003, 21:42

Marta Ja nie chcę się z nikim kłócic :!: :x ...to po co zakładasz bezsensowne tematy jezeli nie jestes fanką łez...po co tu wogóle przyszłaś , żeby denerwować innych :? :? psuć atmosfere?? :?: :?: :? bez sensu :!: :evil: powiem Ci jedno Człowiek posiada mądrość i inteligencje -Ty narazie niczego nie posiadzasz :!: :!:
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 28 sie 2003, 21:58

kasieńka pisze:powiem Ci jedno Człowiek posiada mądrość i inteligencje -Ty narazie niczego nie posiadzasz :!: :!:

Nie za mocne słowa?
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 28 sie 2003, 22:04

Może i mocne, ale o to mi chodziło :!: Mysle ze najlepiej będzie jak nikt nie będzie pisał na tym temacie to Marta w końcu sie odczepi!!!!!

Wróć do „Różne czyli Inne”