czy wierzysz w pierszą miłość

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ania Radziszewska
Członek FFC

Postautor: Ania Radziszewska » 26 sty 2004, 10:54

hmm...trudno jest mowic o milosci kiedy sie nikogo nie ma kogo mozna kochac.....

wypowiem sie kiedy bede zakochana :) :) :)

A teraz powiem wam kogo kocham, kocham WAS (ale to nie o ta milosc chodzi hi hi hi hi)
nie igraj z ogniem bo sploniesz...
nie wlaz w moje zycie gdy nie zaprosze bo zatracisz sie w swojim...
nie mow o mnie bo zapomna mowic o tobie...
...bad bad girl.... (z takim niewinnym spojzeniem dziecka :P)
Awatar użytkownika
Milka

Postautor: Milka » 26 sty 2004, 12:10

Ania Radziszewska pisze:hmm...trudno jest mowic o milosci kiedy sie nikogo nie ma kogo mozna kochac.....

A teraz powiem wam kogo kocham, kocham WAS (ale to nie o ta milosc chodzi hi hi hi hi)

Zgadzam się z Anią. Nie można powiedzieć o miłości jesli sie jeszcze nie spotkało.
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 26 sty 2004, 20:50

ja mam stan zakochania... czy to jest milosc nie wiem ale bardzo ja kocham... :D
zobaczymy jak bedzie....
aha i tez slucha łez
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 26 sty 2004, 22:06

Hmm... ktoś tu ma stan zakochania, a ja staram coraz głęiej wchodzić w stan odkochania się i poczuć coś (o ile moje serducho na to przystoi) do kogoś innego. Ale zawsze pierwsza miłość nie umiera na wieczność (mówie o prawdziwej, szczerej miłości)... Buziaki dla zakochanych i tych szczęśliwie, i nieszczęśliwie. sylwia;-)
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 26 sty 2004, 23:40

nie wiem czy pisałam tu już coś... a'propos pierwszej miłości... jak mam nie wierzyć w pierwszą miłosć... ona jest najważniejsza... moja trwa od 2,5 roku... i wierze, tak jak kazdy wierzy gdy jest zakochany... ja tym bardziej bo nie jestem kimś kto by lubiał skakaś z kwiatka na kwiatek, może ldatego ze mój chłopak o jedyna osoba w której mam oparcie?
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 27 sty 2004, 4:08

Pierwsza miłość to fajna jazda :D
Moja pierwsza miłość była chyba w 2 albo 3 klasie podstawówki i miała na imię Agnieszka :D.A taka poważna pierwsza miłość,osoba w której się naprawdę się zakochałem spotkała mnie dopiero na początku zeszłego roku,niestety już nie jesteśmy razem.Kocham ją do dziś.Miłość jest pięklna,ale też dość bolesna.Ale mimo wszystko wierze w pierwszą miłość,bo mnie taka miłość spotkała.Mam tylko nadzieję,że była to pierwsza,ale nie ostatnia.:D
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 27 sty 2004, 4:23

ciacho pisze:Pierwsza miłość to fajna jazda :D
Moja pierwsza miłość była chyba w 2 albo 3 klasie podstawówki i miała na imię Agnieszka :D.A taka poważna pierwsza miłość,osoba w której się naprawdę się zakochałem spotkała mnie dopiero na początku zeszłego roku,niestety już nie jesteśmy razem.Kocham ją do dziś.Miłość jest pięklna,ale też dość bolesna.Ale mimo wszystko wierze w pierwszą miłość,bo mnie taka miłość spotkała.Mam tylko nadzieję,że była to pierwsza,ale nie ostatnia.:D

JA SAM NIE WIEM CZY PIREWSZA CZY OSTATNIE BEDE TOA PIERWSZA PRWADZAWA NAREXZ TE PIREWSZ WYDEJ SIE TAM PIERWSZA
kiedys wiezylem w miłosc a teraz juz nie . Moze kiedys uwierze. A moze juz nigdy je niespotkam
Mam jedak przyjaciół was
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 27 sty 2004, 4:25

Ania Radziszewska pisze:hmm...trudno jest mowic o milosci kiedy sie nikogo nie ma kogo mozna kochac.....

A JAK TO POZNASZ
kiedys wiezylem w miłosc a teraz juz nie . Moze kiedys uwierze. A moze juz nigdy je niespotkam
Mam jedak przyjaciół was
Awatar użytkownika
pati z Pszowa

Postautor: pati z Pszowa » 30 sty 2004, 15:57

ja wierzę w miłość ale nie wiem jak ją poznać
nienawidze alkoholików....
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 30 sty 2004, 15:59

co do pytan "jak to poznac?"

to wg mnie.. jak sie naprawde zakochamy, to bedziemy to po prostu wiedziec, czuc.. i nie potrzeba tu pytan 'jak to poznac'..
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 30 sty 2004, 16:04

Vampirzyca pisze:co do pytan "jak to poznac?"

to wg mnie.. jak sie naprawde zakochamy, to bedziemy to po prostu wiedziec, czuc.. i nie potrzeba tu pytan 'jak to poznac'..

Jak długo mozna czekac na te miłosc
Mam jedak przyjaciół was
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 30 sty 2004, 16:07

luki pisze:

nie czekaj na nią ona sama cie znajdzie w odpowiednim momencie choć pewnie sam nie bedziesz sie tego spodziewać :wink:
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 30 sty 2004, 16:39

ignis pisze:
luki pisze:

nie czekaj na nią ona sama cie znajdzie w odpowiednim momencie choć pewnie sam nie bedziesz sie tego spodziewać :wink:

ja chem juz
Mam jedak przyjaciół was
Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 30 sty 2004, 20:23

Wieżcie w każda miłosc. Nie poddawajcie się. 8)
"Żyj tak jakbyś wiedział, że jest to ostatni dzień twojego życia."
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 30 sty 2004, 21:53

luki pisze: ja chem juz

nie mozna ot tak stwierdzic, ze chce sie zakochac. i milosc od razu przyjdzie. na milosc trzeba poczekac. bo, gdyby przychodzila kiedy tego chcemy, to nie potrafilibysmy jej docenic.. wg mnie.

"milosc sama przyjdzie nieproszona.." (piosenka z Adama i Ewy, takiej telenoweli :P)

Wróć do „Różne czyli Inne”