APEL DO WSZYSTKICH UZYTKOWNIKOW

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Evela

Postautor: Evela » 21 wrz 2003, 23:15

Marta (ot, tak) pisze:maja wplyw. gdyby nie glosowali na ta piosenke na listach przebojow itp nie bylo by tego tak duzo... i3 naprawde prawie nie slychac. nie szkoda wam kasy na smsy??

Nie nie szkoda :!: Bo nam wszystkim zalezy aby Łezki był najlepsze i tak jest!!! :!:i Będzie :!: Nie zapominaj o tym Marto :!: Ja chcem słuchać i głosowac na Łezki za pewnie jak i inni i nikt nam w tymnie przeszkodzi :!: Nawet ty :wink: :!:
Jestem jaka Jestem!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 14 paź 2003, 16:48

moze sa najlepsze ale napewno nie w graniu muzyki ...
conajwyzej w robieniu kiczu pod publike...
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Postautor: Sylwia;-) » 14 paź 2003, 17:41

Marta (ot, tak) pisze:moze sa najlepsze ale napewno nie w graniu muzyki ...
conajwyzej w robieniu kiczu pod publike...

Hmm a możesz mi powiedziec na czym polega robienie kiczu pod publikę?? No fakt może ostatni kawałek "Anka, ot tak" nie jest całkiem w ich stylu aleto nie znaczy, że musisz przekreslać resztę ich repertuaru!! :evil: :evil: sylwia;-)
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 14 paź 2003, 18:43

Marta (ot, tak) pisze:maja wplyw. gdyby nie glosowali na ta piosenke na listach przebojow itp nie bylo by tego tak duzo... .

No jasne....czyli skoro tobie sie nie podobaja Łzy to wszyscy fani maja przestać głosować,żebyś nie musiała oglądać Łezek w TV :?: :?:
BUAHAHAHAHAHA :lol:
Czegoś równie niedorzecznego jeszcze nie słyszałam :twisted:
Awatar użytkownika
niebieskooka

Postautor: niebieskooka » 19 paź 2003, 11:51

Jeśli komus Łezki nie pasuja to niech ich nie slucha nikt mu nie kaze, ale niech nie obrza i zespolu i tych którzy go słuchja i bardzo lubia :? 8)
Awatar użytkownika
Mika

Re: APEL DO WSZYSTKICH UZYTKOWNIKOW

Postautor: Mika » 18 lut 2004, 10:28

Ty Marta...
Jeśli nie pasuje ci ta muza to właściwie po co tu wchodzisz i marnujesz msc.dla innych!!Powiedz nam moze czego Ty słuchasz...Jestesmy ciekawi??!!Nie pasuje to nie słuchaj,nikt cie przeciez nie zmusza do tego!!
Awatar użytkownika
Jakub_fan1

Oceniaj ludzi po pozorach a nie po tym jakiej muzyki słuchaj

Postautor: Jakub_fan1 » 22 lut 2004, 18:15

po prosty ja napisała
jak mozesz byc az tak prymitywna, ze oceniasz ludzi po tym, jakiej muzyki sluchaja??

pewnie sama słuchasz ballad cygańskich i wstydzisz się przyznać
Wielki powrót? :D
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 29 lut 2004, 11:21

fanie z piszu przejzales mnie. jakze mi wstyd z kad wiedziales ze slucham ballad cyganskich? chcesz mnie teraz osmieszyc jestes podly. i co ja teraz z soba zrobie hlip hlip
widzisz ocena nie jest za to jakiej muzyki sluchaja tylko z tego jaki kicz daja sobie wcisnac...

Postautor: Tomas(J.W.P) » 29 lut 2004, 13:30

Marta (ot, tak) pisze:widzisz ocena nie jest za to jakiej muzyki sluchaja tylko z tego jaki kicz daja sobie wcisnac...

W takim razie co kryje się pod pojęciem "kiczu" jeżeli nie muzyka? Skoro nie oceniasz na jej podstawie, to ja się pytam czymże jest owy "kicz" i dlaczego na jego podstawie wysnówasz sądy?
Osobiście nie czuję się, jakby mi ktokolwiek cokolwiek wciskał. To, że ktoś może być bezkrytycznym odbiorcą nie znaczy, że jest odbiorcą tandety. Więc dla jasnosci zapytam raz jeszcze: czym jest ów kicz jeżeli twierdzisz, żę nie muzyką i dlaczego w takim razie na jego podstawie stawiasz wnioski?
Ostatnio zmieniony 29 lut 2004, 13:32 przez Tomas(J.W.P), łącznie zmieniany 1 raz.
Polsko Ojczyzno moja, Ty jestes jak zdrowie
Ten tylko sie dowie, kto pijac Twe zdrowie, lezal na Tobie, ;)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 29 lut 2004, 13:30

Marta (ot, tak) pisze: fanie z piszu przejzales mnie. jakze mi wstyd z kad wiedziales ze slucham ballad cyganskich? chcesz mnie teraz osmieszyc jestes podly. i co ja teraz z soba zrobie hlip hlip

ha! ja go znam! on taki łobuz jest właśnie! mieszka dwa bloki dalej, pije wino po bramach i łapie nauczycielki za pupę. Ot jakie z niego ziółko!
Marta (ot, tak) pisze:jaki kicz daja sobie wcisnac...

protestuje! nikt mi niczego nie wciskał (jestem dziewicą jeśli o to chodzi...ale ciii) jeżeli już to sam się zabawiam i napewno nie kiczem, tylko czymś sprawdzonym i na gwarancji.
o.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 02 mar 2004, 4:33

Kurcze Jędrzej,jestes dziewicą,czyli nici z bara-bara :D

No dobra a teraz poważnie.Jesli Marto nie lubisz Łez to "shut the fuck up" i nie komentuj tego głośno.Zachowaj swoje poglądy dla własnej satytsfakcji.
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 02 mar 2004, 13:02

ciacho pisze:i nie komentuj tego głośno.

(Marta: pisz szeptem)
Zachowaj swoje poglądy dla własnej satytsfakcji.

Towarzyszu ciacho, w tym miejscu chciałbym stanowczo przypomnieć iż mądrość, którą nie można sie pochwalić traci na swojej atrakcyjności.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
esti

Postautor: esti » 02 mar 2004, 16:39

jesli marta, ot tak nie lubi lez no to juz jej sprawa <strata :twisted: > a forum jest tez do tego aby wyrazac swoje opinie, poglady no ale.... w sposob kulturalny a nie w sposob niekulturalny i obrazliwy!!!
moje serce jest jak ognia zar... moje slowa sa jak wiatru szept... szkoda, ze dopiero teraz wiem, ze nie warto jest kochac za dwoje....

Kto mnie nie zna i chce to zmienić zapraszam na GG:5798142 ;)
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 02 mar 2004, 18:26

kurcze a co jak ja nie umiem szeptem pisac...
no a co do niekultury to uwazam stwierdzenie "shut the fuck up" za znacznie bardziej wulgarne niz to co ja pisze. zreszta prosze ciacho wyjasnij mi co przez to mialas/es na mysli. a kicz w znaczeniu poprzedniej odpowiedzi to byla np taka anka ot tak na ktora nawet niektorrzy ludzie z forum mowili ze glupia a mimo wszystko glosowali itp. czy glosowanie na cos co mi sie nie podoba nie jest wciskaniem sobie kiczu?? no wlasnie..
eh jesoosie mam nadzieje ze i mnie zbawisz

Postautor: esti » 02 mar 2004, 18:53

[quote="Marta (ot, tak)"]
a kicz w znaczeniu poprzedniej odpowiedzi to byla np taka anka ot tak na ktora nawet niektorrzy ludzie z forum mowili ze glupia a mimo wszystko glosowali itp. czy glosowanie na cos co mi sie nie podoba nie jest wciskaniem sobie kiczu?? no wlasnie..

hmm... mozliwe ze anka, ot tak jest troche kiczowata, a ja np. glosowalam na nia dlatego ze jest to piosenka mojego ulubionego zespolu a akurat ta im nie wyszla ale inne maja naprawde glebokie i poruszajace... :twisted:
moje serce jest jak ognia zar... moje slowa sa jak wiatru szept... szkoda, ze dopiero teraz wiem, ze nie warto jest kochac za dwoje....

Kto mnie nie zna i chce to zmienić zapraszam na GG:5798142 ;)

Wróć do „Różne czyli Inne”