APEL DO WSZYSTKICH UZYTKOWNIKOW

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 02 wrz 2003, 21:33

Przyznaje się do błędu. Chyba się myliłam. Chyba na pewno. przepraszam. Czasem mi coś odwala, tzn. po prostu jestem dziwna. Marty nie znam, więcej się na jej temat nie wypowiadam, bo znowu mi coś odbije,.... :lol:
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 02 wrz 2003, 22:01

moje powymyslane teksty jednak nie okazaly sie nudne tylko na tyle ciekawe zeby ksiazke pisac. beka. ja nie wymyslam ja albo mowie prawde albo krece sobie z was beke jak juz nie moge wytrzymac ze smiechu czytajac szczegolowy opis mojej domniemanej psychiki a nawet posunietego dorozwiniecia ;)
a zadreczac poprostu lubie :twisted:
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Postautor: anka, ot tak » 03 wrz 2003, 19:33

Współczuję. Reszte przemilczę,...
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 03 wrz 2003, 21:15

Dobra to już kompletna paranoja. :!: Marta mysle ze coraz więcej osób zanudza sie tymi tematami kóre Ty stworzyłaś :? Oczywiscie z wyjątkiem Ciebie :? Więc priosze odejdż z forum , a nie robisz sobie jaja.Bo takie osoby są tu nie POTRZEBNE :!: :!: :!: :evil: Buy Buy :evil: :evil:
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 03 wrz 2003, 22:18

kasieńka pisze: Buy Buy :evil: :evil:

heh prosic mozesz. ohh marta please, please go away, I beg you... :lol: :lol: hehe na nic sie nie zda. pojde jak sama bede chciala chyba ze mnie z tad wyrzuca. no coz niech ci lzy pomoga. a buy buy i tak nie zacheci mnie do kupienia twojej propozycji :idea: , mnie nie kupisz ;) bye bye :!:

Postautor: marigell » 03 wrz 2003, 23:09

Chciałam zauważyć że Marta jest tu dzięki Wam. Gdybyście się z Nią nieptrzebnie nie sprzeczali nie miałaby z kim gadać i pewnie by się Jej znudziło pisanie do siebie (albo i nie :wink: ) a w tym temacie już chyba z 5 razy przeczytałam "koniec tematu" a końca nadal nie widać :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 03 wrz 2003, 23:13

ja już sie nie udzielam w tym temacie i uważam że sara ma racje. Marta szybko by sie znudziła monologiem, ale skoro Wy ją zatrzymujecie i widzi wasz gniew...to pewnie jej sprawia to satysfakcje. prosze was o skończenie już tego tematu na dobre.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
marigell

Postautor: marigell » 03 wrz 2003, 23:23

Paula_Jestem pisze: prosze was o skończenie już tego tematu na dobre.

A jak nie chcecie kończyć to przynajmniej się tak nie wkurzajcie ... zauważyłam tu pewien brak konsekwencji ... najpierw nadaje ktoś na Marte by po chwili Ją przeprosić po czym znów sytuacja się powtarza :lol: . Przecież to widać, że Marta sobie jaja robi a tu większość się strasznie przejmuje. Nie przesadzacie troche?? Można pogadać z antyfanem Łez ale z takim, który ma coś konkretnego do powiedzenia. Sprzeczanie się i wmawianie innym swoich racji nie ma najmniejszego sensu ... no chyba, że komuś to sprawia przyjemność :roll:
Pozdrowienia dla Marty i reszty "rozmawiających" :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
elkeron
Kontaktowanie:

niebiosa zesłały nam martę (ot tak)...

Postautor: elkeron » 04 wrz 2003, 9:51

Marta (ot, tak) pisze:jak mozecie byc tak glupi zeby sluchac tego przymulonego zespolu???

marto (ot tak), dziękuję ci...

przez 17 lat mojego życia nie wiedziałem o sobie prawie nic, ale teraz dzięki tobie dowiedziałem się, jaki naprawdę jestem... jestem głupi, głupi, głupi do granic niemożliwości... dziękuję ci, marto (ot tak), że dopiero TY mi to uświadomiłaś...

dziękuję ci również z całego serca, iż uświadomiłaś mi, że ten zespół jest taki przymulony... dopiero teraz widzę, jak bardzo łezki są przymulone...

marto (ot tak) dzięki ci... niebiosa zesłały ciebie nam wszystkim... amen. :?
Łzy, Łzy, Łzy, Łezki, Łzy...
Niech płyną...
:cry:
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 04 wrz 2003, 20:29

nie dziekuj kiedys mi sie odwdzieczysz. mam nadzieje ze inni wezma z ciebie przyklad :!: :!:

Postautor: kasieńka » 04 wrz 2003, 20:59

Marta ten cytat wymysliłam specjalnie dla Ciebie , poniewaz przpomina Cie

""Jesteś jak fiołek na wiosnę: Śmiała, lecz prędko więdniejesz ; pachniesz słodko, Ale tej woni starcza tylko na minutę, I tyle."
Dziękuje za uwagę :D :D
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 04 wrz 2003, 22:14

ej no miał być już KONIEC TEMATU. kasieńka daj już spokój i reszta też. to nie ma sensu. KONIEC TEMATU!!!
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 05 wrz 2003, 15:22

od jakiegoś czasu przyglądam się temu tematowi... muszę pryznać, że Sara ma racje (chociaż raz myśle tak samo ;) )
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 05 wrz 2003, 17:08

THE END :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 06 wrz 2003, 0:14

napisałaś to m.in dla siebie....nie zapominaj o tym...

Wróć do „Różne czyli Inne”