FORUMOWY FAN-CLUB (FFC) + REGULAMIN

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Irmina

Postautor: Irmina » 03 gru 2003, 22:22

jesoos pisze:
Irmina pisze: Ale i tak znowu zmieniłam nicka :wink: z Irmina na Anioł Ciemności -Irma

Jak co chwile zmieniasz nicka nie dziw się że ludzie Cię nie kojarzą :twisted:

a co mi tak teraz jestem Milka :wink:
Irmina-Milka
Awatar użytkownika
Łzy Słońca

Łzy Słońca

Postautor: Łzy Słońca » 03 gru 2003, 22:48

Witam ja uważam że FFC to wspaniala żecz należec do tego wspaniałego FANCLUBU ŁEZ .Uważam że regulaminu należy jak najbardziejh przestrzegać poto został przez prezesa SYLWIE stworzony uważam że to wspaniałe należeć do FFC ŁEZ ja się napewno zapiszę i będę się starał abym się dostał do wspaniałego FFC to wspaniałe muc jeżdzię na wyjazdy zloty fanów zespołu ŁZY pozdrawiam Łukasz Meissner :D :)
Awatar użytkownika
Carti

Re: Łzy Słońca

Postautor: Carti » 04 gru 2003, 17:54

Łzy Słońca pisze:Witam ja uważam że FFC to wspaniala żecz należec do tego wspaniałego FANCLUBU ŁEZ .Uważam że regulaminu należy jak najbardziejh przestrzegać poto został przez prezesa SYLWIE stworzony uważam że to wspaniałe należeć do FFC ŁEZ ja się napewno zapiszę i będę się starał abym się dostał do wspaniałego FFC to wspaniałe muc jeżdzię na wyjazdy zloty fanów zespołu ŁZY pozdrawiam Łukasz Meissner :D :)

ale wazelina :twisted: ile razy napiszesz jescze slowa "wspaniale" w roznych odmianach :roll:
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 04 gru 2003, 20:36

Carti pisze:
Łzy Słońca pisze:Witam ja uważam że FFC to wspaniala żecz należec do tego wspaniałego FANCLUBU ŁEZ .Uważam że regulaminu należy jak najbardziejh przestrzegać poto został przez prezesa SYLWIE stworzony uważam że to wspaniałe należeć do FFC ŁEZ ja się napewno zapiszę i będę się starał abym się dostał do wspaniałego FFC to wspaniałe muc jeżdzię na wyjazdy zloty fanów zespołu ŁZY pozdrawiam Łukasz Meissner :D :)

ale wazelina :twisted: ile razy napiszesz jescze slowa "wspaniale" w roznych odmianach :roll:

Oj Konrad nie czepiaj się :twisted: :wink: Łzy Słonca chciał poprostu być miły :wink: :wink:
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 04 gru 2003, 20:41

iwonkax pisze:
Carti pisze:

Oj Konrad nie czepiaj się :twisted: :wink: Łzy Słonca chciał poprostu być miły :wink: :wink:

chyba za mily strasznie mnie to denerwuje jak ktos nie ma pojecia o FFC nie byl nigdzie z nimi albo nawet na koncercie LEZ a tak wazelinuje.... szczerze mozna napisac takie cos jesli cie bylo na koncercie i wie jak ffc sie bawi albo sie zna ffc :)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 04 gru 2003, 21:00

Carti pisze:[chyba za mily strasznie mnie to denerwuje jak ktos nie ma pojecia o FFC nie byl nigdzie z nimi albo nawet na koncercie LEZ a tak wazelinuje.... szczerze mozna napisac takie cos jesli cie bylo na koncercie i wie jak ffc sie bawi albo sie zna ffc :)

A skąd wiesz,że nie był na żadnym koncercie i nie obserwował FFC? :roll:
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 04 gru 2003, 21:06

Justysia pisze:
Carti pisze:[chyba za mily strasznie mnie to denerwuje jak ktos nie ma pojecia o FFC nie byl nigdzie z nimi albo nawet na koncercie LEZ a tak wazelinuje.... szczerze mozna napisac takie cos jesli cie bylo na koncercie i wie jak ffc sie bawi albo sie zna ffc :)

A skąd wiesz,że nie był na żadnym koncercie i nie obserwował FFC? :roll:

no moze i byla.. ale chdozi mi tu nie tylko o nia ....
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 05 gru 2003, 10:32

"o nią"?? Carti racet sie podpisał imieniem i nazwisiem a Ty się jeszcze mylisz :twisted: a Ty nie wznosiłeś hymnów pochwalnych pod adresem ffc zanim go jeszcze poznałeś (osobiście)?
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 05 gru 2003, 15:09

jesoos pisze:"o nią"?? Carti racet sie podpisał imieniem i nazwisiem a Ty się jeszcze mylisz :twisted: a Ty nie wznosiłeś hymnów pochwalnych pod adresem ffc zanim go jeszcze poznałeś (osobiście)?

no podobalo mi sie ale takiej wazeliny to niepuszczalem :P
Awatar użytkownika
Irmina

Postautor: Irmina » 05 gru 2003, 15:23

ja zwnim zaczełam udzielać się na forum to najpierw uczęszczałam na czat i poznawałam różne osoby. :D
Irmina-Milka
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 05 gru 2003, 16:14

a ze mną to było tak, ze po 3 miesiacach od zarejestrowania sie zaczełam sie regularnie udzielac :D a wczesniej tylko czytałam i czytalam...no i co do FFC, to ja najpierw pojechałam na kilka koncertów i poznalam "kilka" osob :D (z niektórymi mam nawet baaardzo dobry kontakt mimo miesiąca znajomosci... :P )i dopiero potem pomyslalam o zapisie...bo co to za "nalezenie" do FFC gdy nikogo się nie zna...dla mnie to bezsensu :wink:
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Irmina

Postautor: Irmina » 05 gru 2003, 16:26

dobrze powiedziane :wink:
Irmina-Milka
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 05 gru 2003, 16:26

zgadzam się.. teraz rozumiem juz.. dla mnie takie "nalezenie", jesli w ogole nie zna sie FFC jest własnie tylko po to, by miec koszulke i plakietke. a FFC to grupa przyjaciol/znajomych, a nie nazwa.. mozna miec plakietke, ale tak naprawde wcale nie byc w FFC. ja sie ciesze, ze poznalam chociaz przez neta czesc FFC.. i poczekam do stycznia, czy nawet dłuzej, bo wiem, ze warto.. dla ludzi.
Awatar użytkownika
Irmina

Postautor: Irmina » 05 gru 2003, 17:26

masz racje. ja to się już czuje członkiem FFC tak duchowo :wink: Znam (przez net) wspaniałych ludzi i dla niech warto czekać.
Irmina-Milka
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 14 gru 2003, 12:18

KRÓTKIE OGŁOSZENIE.DZIŚ OD ZESPOŁU SIĘ DOWIEDZIAŁAM, ŻE KTO ZOSTANIE PRZYJĘTY DO FAN-CLUBU FFC BĘDZIE SOBIE MUSIAŁ K U P I Ć KOSZULKĘ I LEGITYMACJĘ ........KOSZTOWAĆ TO BĘDZIE 15 ZŁ.
O SZCZEGÓŁACH WAS POINFORMUJĘ PO NOWYM ROKU......CHOĆ MNIE SIĘ TA DECYZJA KOMPLETNIE NIE PODOBA :?
Sylwia

Wróć do „Łzy”