Wy moje marzenia!!!!!!!!

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 07 wrz 2003, 19:29

Jędrek, ja miałam taką chwilę, ze nie miałm marzeń i straciłam ochotę do życia. Straszne naprawdę. Warto marzyć.
A co do Łez w eurowizji,.... Też wtedy eski słuchałam i mnie jakies dziwne uczucie ogarneło. Bo sobie porównałam Łzy do Ich troje.... :lol: :lol:
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 07 wrz 2003, 21:52

Moje jedno marzenie dzisiaj się spełniło :!: Jadę na Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym :D :D A tak przy okazji to chciałabym złozyć mojej kochanej Mamci życzenia urodzinowe :wink: Mamuś wszystkiego najlepszego i czego tylko chcesz :wink: (Wiem że tu zajrzysz i przeczytasz ;-)Kocham Cię :D :D )
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 07 wrz 2003, 23:05

Cień Anioła pisze:
Gusia pisze:W weekendzie ze Łzami w radiu Eska ( ;P) powiedziano, ze marzeniem Łez jest dostanie się do konkursu Eurowizji i wygranie go :>

Marzenia z reguły się nie spełniają...

nie spełniają sie wtedy gdy sie je zdradzi reszcie. w tym przypadku Łezki zdradziły...nie że ja coś sugeruje..
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 07 wrz 2003, 23:10

Paula_Jestem pisze:
Cień Anioła pisze:
Gusia pisze:W weekendzie ze Łzami w radiu Eska ( ;P) powiedziano, ze marzeniem Łez jest dostanie się do konkursu Eurowizji i wygranie go :>

nie spełniają sie wtedy gdy sie je zdradzi reszcie. w tym przypadku Łezki zdradziły...nie że ja coś sugeruje..

To są tylko głupie przesądy...
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 08 wrz 2003, 11:12

no właśnie, skoro Łezki chcą wygrać eurowizje, to wygrają, bo takie już są Łezki, że dopną swego :P Trzymam kciuki :D :D
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 08 wrz 2003, 17:20

Aniu żeby wygrali Eurovizje musieli by zejść do poziomu dosco polo...a to mam nadzieję nigdy nie nastąpi...chyba że poziom Eurovizji sie podniesie...ale na to zbyt szybko nie liczę :?
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 08 wrz 2003, 18:24

a moim zdaniem wcale nie muszą grać discopolo. A tak przy okazji, to kto decyduje o tym, czy się przejdzie dalej w eurowizji, bo ja się na tym nie znam w ogóle ?
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 08 wrz 2003, 19:38

Cień Anioła pisze:

Czemu tak uwarzasz....??? Owszem zgodzę się, że jeśli nie starasz się zrealizować swoich marzeń to raczej rzadko się spełniają, ot tak. Ale jeśli marzysz i w jakiś sposób dążysz do spełanienia swoich marzeń to mogą się one spełnić!!!!!!
...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 08 wrz 2003, 20:16

moon pisze:
Cień Anioła pisze:

Czemu tak uwarzasz....??? Owszem zgodzę się, że jeśli nie starasz się zrealizować swoich marzeń to raczej rzadko się spełniają, ot tak. Ale jeśli marzysz i w jakiś sposób dążysz do spełanienia swoich marzeń to mogą się one spełnić!!!!!!

Ale istanieją też marzenia, które nigdy sie nie sepłnią...nierelane...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 08 wrz 2003, 23:41

anka, ot tak pisze:a moim zdaniem wcale nie muszą grać discopolo. A tak przy okazji, to kto decyduje o tym, czy się przejdzie dalej w eurowizji, bo ja się na tym nie znam w ogóle ?

NIe przechodzi sie "dalej" :) zawodnicy z poszczególnych państw dostają pewną liczbe głosów od pozostałych państw...publika głosuje audio tele...ten kto dostanie glosów najwięcej-wygrywa...czyli ten wykonawca spodoba się największej masie ludzi z pozostałych państw :) a najkwiększej masie ludzi podoba sie zwykle to co najmniej ambitne...mylę się? :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 09 wrz 2003, 18:33

no właśnie, więc do discopolo Łzy nie muszą schodzić, powtarzam, moze i publika kiedyś znienormalnieje, i przestanie głosować na discopolo, wtedy Łzy wkroczą do akcji i będzie super :P
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 09 wrz 2003, 19:47

Ja zgodzę się z Jesoosem :!: Przecierz jak była ostatnia Eurovizja to zespoły które grały możnaby zaliczyc do discopolo :!: Jakaś babka (ok.40)wyskakuje z czerwonymi włosami i zdobywa więcej punktów od Ich 3.Fakt że Ja ich nie lubie , ale co z tego jak ludzię z innych państw mają taki gust że :shock: głowa mała :? Życzę Łezkom jak najlepieji bym chciała aby wygrały :D , ale by nie wypaliło :? :(
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 09 wrz 2003, 21:10

to jedno marzenie mogę zdradzić... chcialabym, żeby Łezki nie brały udziału w konkursie Eurowizji...
mam też inne, ale osobiste...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 09 wrz 2003, 22:26

o nie tylko nie Eurowizja...
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
nula