Wy moje marzenia!!!!!!!!

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kasieńka

Re: wracając do tematu..... :roll:

Postautor: kasieńka » 15 paź 2003, 18:35

Asiuncia pisze:niedługo już wszystkie moje marzenia legną w gruzach... :roll:

głowa do góry :D życie nie kończy sie na jednych marzeniach...zaraz popjawaiją sie drugie :wink: :D :*wszystko bedzie dobrze..uwierz :D :wink:
Awatar użytkownika
niebieskooka

Postautor: niebieskooka » 19 paź 2003, 11:48

Moje marzenia:Chcaiałabym skonczyc szczesliwie szkole do której obecnie chodze,zalozyc rodzine,i wybrac sie gdziec za granice. Chyba nie mam zbyt wygórowanych marzen :D
Awatar użytkownika
Mika

Re: Wy moje marzenia!!!!!!!!

Postautor: Mika » 20 lut 2004, 21:25

Hmmm...moje marzenie...Jest ich parę,ale tekie najbardziej realne to to,aby załozyć własną stadnine koni,miec w niej szkółkę jezdziecką,robic to co sie poprostu Kocha,ja kocham konie i z nimi wiąże swoją przyszłość!! :D A takie marzenie,które jestem świadoma,że chyba raczej sie nie spełni to to,żeby na moim weselu zagrały "Łzy",chociaż dwa kawałki.Ale chyba najważniejszą rzeczą na swiecie jest to,aby być NAJSZCZESLIWSZYM CZŁOWIEKIEM NA ZIEMI!! :D :D :D :D Całuski dla wszystkich marzycieli,przeciez i tak za marzenia nas nie karaja wiec miejcie duzo marzen!!
Awatar użytkownika
łzawa
Kontaktowanie:

Re: Wy moje marzenia!!!!!!!!

Postautor: łzawa » 20 lut 2004, 21:30

"A takie marzenie,które jestem świadoma,że chyba raczej sie nie spełni to to,żeby na moim weselu zagrały "Łzy""

a ja zawsze chcialąm zeby Łzy zagrały na miom pogrzebie:P
my prosta dzieci błukajem pa śviecie
sonca nam śviecić a ŭ hałavie viecier
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 20 lut 2004, 22:51

ja bym przede wszystkim chciała, żeby ludziom tak nie zależało na pieniądzach.. i żeby co poniektórzy nie byli tak okropnie fałszywi..

marze również o jakimś małym domku, gdzieś w Irlandii..

i oczywscie mam też kilka 'przyziemnych', codziennych marzen.. ale ich jest chyba za duzo, zeby je tu opisywac.
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 03 maja 2004, 15:55

"Czlowiek nigdy nie przestaje marzyc. marzenie jest pokarmem dla duszy, jak zywnosc jest strawa dla ciala. Przez lata naszegozycia bardzo czesto sie zdarza, ze marzenia niosa rozczarowanie, a pragnienia koncza sie zawodem, mimo to wciaz trzeba marzyc, w przeciwnym razie nasza dusza umiera i Agape nie moze jej przeniknac. "
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 04 maja 2004, 9:22

Hmm to ja mam dużo tych marzeń ale nie poddaje się i dąże do tego by się spełniły:
- zostać piosenkarka z moim kochanym zespołem MORTIS
- sponczyć szkołe i zajmować się tym co najbardziej lubie Ochrona Środowiska
- znaleść prace no wyżej wymienionego powodu
Ale tak wogóle jeśli się spełni moje pierwsze marzenie to nic już nie będę więcej pragnąc :D
"Żyj tak jakbyś wiedział, że jest to ostatni dzień twojego życia."
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 29 sie 2004, 9:26

Narazie moim wielkim marzeniem jest by nie iśc do szkoły...niech wakacje trwaja 6 miesiecy i rok szkolny 6 miesiecy..wtedy bedzie sprawiedliwie :twisted:
Gość

Postautor: Gość » 30 sie 2004, 21:12

moim marzeniem jest miec w przyszlosci papierkowa robote za biorkiem, tak zebym po pracy mogla wrocic do swojego mieszkania w ktorym bedzie czekal na mnie moj kotek (najlepiej perski). przy tym wszystkim nie chce odczowac samotnosci ani zyc z mysla ze na parapecie stoi tylko jedna pusta szklanka.

Wróć do „Różne czyli Inne”