Ania ma za mało doświadczenia?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 04 paź 2003, 17:56

Chyba kazdy woli FFC i Łzy na żywo a nie na zdjeciach....To oczywiste :D :D
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 19 paź 2003, 11:20

Dawno nie słyszałam bardziej absurdalnej rzeczy niż ta, że Ania nie ma doświadczenia ;)

Prócz 2koncertów Łez byłam jeszcze na koncercie Myslovitz, Ich Troje (tak, tak, ale to było dawno i nie prawda:D), 2x Bajm, Blue Cafe i Eweliny Flinty. I bardzo (no, moze nie az tak bardzo^^) obiektywnie stwierdzam, że Ania ma najlepszy kontakt z publicznością. Rozgrzewa ją do czerwoności ;D (dosłownie^^) Jak już Sylwia pisała, praktycznie cały czas się uśmiecha, chyba, ze piosenka wymaga czegos innego. Potrafi przekazać publiczności swoje uczucia.. Widać, że czuje w sobie każdą piosenkę.

Reasumując: Ania ma wielkie doświadczenie :D
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 19 paź 2003, 21:12

Vampirzyca pisze:Prócz 2koncertów Łez byłam jeszcze na koncercie Myslovitz, Ich Troje (tak, tak, ale to było dawno i nie prawda:D), 2x Bajm, Blue Cafe i Eweliny Flinty. I bardzo (no, moze nie az tak bardzo^^) obiektywnie stwierdzam, że Ania ma najlepszy kontakt z publicznością.

moim zdaniem np. Ewelina ma bardzo duże doświadczenie szczególnie po woodstocku i ma świetny koncert z publicznością a zresztą każdy ma swój kontakt z publiką i wydaje mi się że Ania je ma wkońcu śpiewa już tyle lat
Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 02 lis 2003, 16:49

Może i Ewelina Flinta ma duże doświadczenie, ale nie take jak Anka. :P
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 02 lis 2003, 19:33

nigdy Ewelina nie dorówna Ani...fakt że szybko zabłysnęła , ale myśle że publicznośc bardziej woli ŁZY....np w Ełku jak był koncert Eweliny F.to po koncercie obrzucali Ją kamieniami :? wiem ze chammstwo ale cóz...a jak Łzy były,było wręcz inaczej:*****Dlatego Ani nikt nie dorówna:*
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 02 lis 2003, 19:35

moim zadniem Eweliny niemozna porownac nawet do Ani poniewaz Ani z Lzami jest owiele dluzej niz Ewelina na rynku muzycznym napewno zagrala duzo wiecej koncertow niz Ewelina... a czym wiecej koncertow tym wieksze doswiadczenie
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 02 lis 2003, 19:59

Carti pisze:moim zadniem Eweliny niemozna porownac nawet do Ani poniewaz Ani z Lzami jest owiele dluzej niz Ewelina na rynku muzycznym napewno zagrala duzo wiecej koncertow niz Ewelina... a czym wiecej koncertow tym wieksze doswiadczenie

Kiedys przeczytalam gdzies w jakims wywiadzie z Ania ze mimo jej doswiadczenia to i tak przed kazdym koncertem ma treme...
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 02 lis 2003, 20:04

czytalem to juz w wielu atrykulach i nie tylko o Ani ale tez o wielkich gwiazdach zagranicznych... wiec jest ok :lol:
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 02 lis 2003, 20:33

mi się wydaje że tych dwóch wokalistek nie mozna ze sobą porównywać
myśle że publicznośc bardziej woli ŁZY

z tym do końca się nie mogę zgodzić i Ewelina i ŁZY mają swoich fanów i antyfanów tyle tylko że ŁZY są już dłużej na rynku muzycznym
nie mozna powiedzieć że publiczność bardziej woli ŁZY, na ŁZACH ludzie szaleją i tak samo na Eweliny konceratch publika bawi się w najlepsze
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 02 lis 2003, 21:02

Carti pisze:czytalem to juz w wielu atrykulach i nie tylko o Ani ale tez o wielkich gwiazdach zagranicznych... wiec jest ok :lol:

Konradku.... to co napisalam to tylko taka "rutyna" - to jest logiczne ze kazdy przed wystepem ma treme... :D 8)
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 02 lis 2003, 23:02

Ewelina to gwiazda sezonu, która zasłynęła dzięki Idolowi. mnie sie nie podoba ani jej głos ani jej piosenki, ale to moje zdanie i nie mam nic do ludzi którzy twierdzą inaczej. jeśli chodzi o kariere obu wokalistek to sądze iż nie można ich porównywać, bo obie są inne.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Harry
Kontaktowanie:

Re: Ania ma za mało doświadczenia?

Postautor: Harry » 02 lis 2003, 23:03

Michaell pisze:Po koncercie Łez mój kolega powiedział ,że wokalistka ma za mało doświadczenia, jeśli chodzi o kontakt z publicznością. Osobiście tego nie zauwarzyłem, bawiąc się pod sceną, ale może coś wtym jest ?

Ania ma bardzo duzo doswiadczenia jesli chodzi o kontakt z opublicznosciza... Spiewa live wrecz cudownie i nie wiem czy ktos kto nie mial by doswiadczenia potrafil by naprawde swietnie zabawic cala publicznosc albo przeciez zadko ktory wykonawca innych rockowych zespolow tak popularnych jak lzy zostaje po koncercie tak dlugo az kazdy fan otrzyma autograf! Ania ma wielki dar glosu ( urody rowniez ) co daje jej duzy wplyw na kontakt z fanami. Wczyscy ktorzy ich sluchaja oraz byli chociaz na jednym ich koncercie z pewnoscia tio zauwaza.
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 03 lis 2003, 18:13

Ania ma dużo doświadczenia...Byłam na kilkunastu koncertach i to nawet słychać:D

http://oldweb.lzy.pl/forum/images/lzy.gif
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 05 lis 2003, 18:37

Paula_Jestem pisze:Ewelina to gwiazda sezonu, która zasłynęła dzięki Idolowi. .

zgodzę sie....podobnie z Alą Janosz..wygrała Idola...a teraz????nic o niej nie słychać isza jak makiem zasiał....fakt ze Eweline wiecej razy mozna usłyszeć w radiu itd. niz Janoszkę ,lecz nie zabardzo dochodzi do mnie ze po jednym programie jak "Idol" mozna zdobyć sławe;-)ogromną;-)ale nic do Eweliny nie mam...ma swoich fanów i dobrze....Ania tez ma swoich fanow...niech sie cieszą tym co mają;-)
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 05 lis 2003, 20:10

Paula_Jestem pisze:Ewelina to gwiazda sezonu, która zasłynęła dzięki Idolowi.

Wiesz, Flinta spiewałą juz duzo wczesnie, w zepsole Suprise, i miałem okazje słyszec Suprise i naprawde zaskoczyło mnie... swietny rock, z swietnym wokalem Eweliny... wiec nie uwazam ja za gwiazde jednego sezonu, bo ten program jedynie przyspieszył jej rozwoj... I sama płyty Flinty nie jest taka zła... tylko szkoda, ze za bardzo pod dyktando wytwórni jest robiona...
I napewno nie mozna porownywac Ani z Ewelina to zupełnie ronze wokalistki i ronze karariery...

Wróć do „Łzy”