Wypowiedź Ani W....-jeszcze raz

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Sylwia
Członek FFC

Wypowiedź Ani W....-jeszcze raz

Postautor: Sylwia » 21 wrz 2003, 21:43

Muszę przeprosić założycielkę tematu......przez przypadek odpisując na posta usunęłam temat Twój Marto. Bardzo przepraszam wszystkich którzy się udzielali w tym temacie.......troszkę odzyskałam....ale nie dużo.....jeszcze raz przepraszam.

Katie

Wysłany: Sun Sep 21, 2003 18:21 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Program ciekawy tylko ze wzgledu na obecnosc Ani Reszta sie nie liczy.Ani wygladala jak zawsze swietnie.Ciekawe tylko kto wymyslil ten stroj!?Hmmm
Poza tym Ania z cala pewnoscia spiewala na zywo!!!!!
Tak na marginesie...to kiedy sie skonczy to ciagle porownywanie do Ich3?
Pozdrawiam!
w złocistej kropli bursztynu..."

Powrót do góry

ignis

Wysłany: Sun Sep 21, 2003 18:36 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

strój był jako tako, ale napewno nie kojarzył mi się z ich3 był oryginalny co do wypowiedzi Ani to chyba nie sądziliście, że zjedzie ich przy nowej wokalistce, mnie jej wypowiedź nie uraziła co do porównywania łez do ich3 to skończmy z tym przecież to są zupełnie różne zespoły i muzyki i na koniec o występie na żywo jakoś nie powalił mnie z nóg myślę, że Anię stać na więcej i nie rozumiem dlaczego zaśpiewała tylko oczy inni śpiewali i po 2
a moze to ja coś przegapiłam..........?
Zwisające bezwładnie ręce na nich nożem cięte rany....

Powrót do góry

Jędrek

Wysłany: Sun Sep 21, 2003 18:38 Temat postu:

Przed chwilką robiłem porządek w kompie i znalazłem stare zdęcie Łez. Nie chodzi mi tylko o Anię, ale także o innych członków zespołu jest jakoś inaczej jakoś dziwnie. Kiesyś słuchało się ich i wiedziało się że brają rocka, widziało się ich i mówiło się to są prawdziwi rockowcy. A teraz ???

Możę wam się niepodobać to co powiem, ale Łzy się zmieniły i to bardzo. nie są już tym rockowym zespołem z samego początku. Kiedyś bardziej mi się podobały. MAm nadzieję że wrócą na stare śmieci. Nie wiem gdzie za bardzo umieścić to co napisałem więc piszę to tu. Jeśli sie komuś to niepodoba niech to usunie.

www.slauh.blog.pl

Powrót do góry

kasieńka

Wysłany: Sun Sep 21, 2003 19:07 Temat postu:

Do stroju Ani nic nie mam....na pewno chciala wygladac inaczej...gdy tak oglądałam to odczułam że Ania ma w sobie pewną ceche (ale cięzko jest mi ją opisać...)siedząc na tej kanapie z innymi dzieczynami wyglądała taka skromniutka zdenerwowana i niewinna.....wiem ze wieszkosc z was bedzie sie z tego smiała ale to sa moje odczucia
Acha Na 100% Ania spiewała na Żywo , było to bardzo widoczne i słyszalne Bardzo jestem z Niej zadowolona
Robiąc coś dla innych, używaj serca.

"Życie to śmieszny i głupi żart."

Ostatnio zmieniony przez kasieńka dnia Sun Sep 21, 2003 20:05, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry

Gusia

Wysłany: Sun Sep 21, 2003 19:28 Temat postu:

strój Ani i występ nie podobał mi się o wieeele bardziej podobało mi się,gdy była młodsza i zaśpiewała "Długość dźwięku samotności" :>

Powrót do góry

ignis

Wysłany: Sun Sep 21, 2003 19:29 Temat postu:

coś w tym jest, że była trochę jak szara myszka, choć reszta "gwiazd" raczej zaczyna swoje przygody z muzyką i powiedzmy większe kariery
a śpiewanie na żywo jakoś dziwnie było słychać jakoś dziwnie zgrał się wokal z muzyką tak mi się wydaje
Zwisające bezwładnie ręce na nich nożem cięte rany....

Powrót do góry

Sylwia

Wysłany: Sun Sep 21, 2003 19:42 Temat postu:

Ja też czekałam na ten program i muszę powiedzieć, że mnie się podobało. Fakt.Może strój Ani nie jest w moim typie....ale tak chyba być powinno...bo ja się nie nazywam Ania Wyszkoni ...skoro Jej się to podoba to daleko mi od krytyki (choć oczywiście forum jest od tego, żeby wymieniać swoje poglądy....nawet na temat stroju Ani czy reszty zespołu).
Co do wrażenia jakie na mnie zrobiła.....to w momencie gdy widziałam Jej twarz na ekranie to wydawało mi się że bije z Niej nieśmiałość bądź zarozumiałość....co często można pomylić patrząc na takie osoby jak Ania więc wierzę że to była skromność i nieśmiałość .
Zaś co do wykonania.....to występ był na żywo.....i mnie się osobiście podobał...słuchając "Oczu.." ciarki mnie po ciele przechodziły.....nie mam się kompletnie do czego przyczepić....zdecydowanie wyszło Jej to lepiej niż ostatnimi czasy na koncertach

Konrad napisał:
Cytat:
- Ania zaspiewala slabo

Proszę o uzasadnienie......bo kompletnie się z tym Konradku nie zgadzam

Adaś zaś:
Cytat:
bo Świątczak to już pierwsza liga wokalistek.

Adaś...jak dla mnie przesadzasz...dla mnie Ania Świątczak była zdecydowanie najsłabsza wśród tego grona....niedość że piosenki proste dość to jeszcze nie miała możliwości pokazać swych umiejętności....więc nie widzę czym się tak zachwycasz. Owszem.Całokształt pt. ICH3 może się podobać ....w całości....ale mam wrażenie że i tak głos Świątczak jest dość słaby....

Marta napisała:
Cytat:
bueh ja to mam jakiegos pecha. znow trafilam na lzy w TV

Marto......zabawna jesteś....jakimś niesamowitym zbiegiem okoliczności trafiasz bez przerwy na coś co ma związek ze Łzami....a ja sobie dam głowę uciąć że czekałaś na ten program....i skończyłaś go oglądać po występie Ani.

Cytat:
heh justysiu ja nie ubieram sie w stroje tak homologiczne jak stroje i3...

Nie uwierzę ......dopóki nie zobaczę.....a to Twoje subiektywne zdanie....że nie są to stroje "homologiczne"

Aaaa.....jeszcze miałam się "doczepić" do tego stwierdzenia o ICH3. Nie rozumiem co Was to tak boli. Ja nie jestem jak już pisałam nie raz jakąś specjalną fanką Ich....ale nie jestem też jakąś speacjalną antyfanką. Niewątpliwie Ich3 osiągneły na naszym polskim rynku muzycznym więcej niż udało się to komuś innemu.....więc co w tym dziwnego że Łzy cieszą się z porównania Ich do kapeli która otzrymała 7-krotną platynę za album.....a pozatem...jeden worek.....to może i słowa te były skierowane do menagera obu tych zespołów....ot co

Powrót do góry

Justysia

Wysłany: Sun Sep 21, 2003 20:39 Temat postu:

Moim zdaniem wyglądała na znudzoną...
luki

Postautor: luki » 21 wrz 2003, 21:49

TO JA CHCIAŁEM DODAC ZE NIE KTÓRZY NIE POWINY SIE TRZEPIAC ANI ZA STRÓJ TO JEJ SPRAWA I CO DO SPIEWU NIESŁYSZAŁEM ZAUJE BYŁEM W SZKOLE
ALE JAG ZAWSZE PEWNIE SWIETNIE
kiedys wiezylem w miłosc a teraz juz nie . Moze kiedys uwierze. A moze juz nigdy je niespotkam
Mam jedak przyjaciół was
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 21 wrz 2003, 21:51

Dziwie sie niektorym, ze sa tek bezkrytyczni... zdrowa krytyka jeszcze nikomu nie zaszkodzila, a wrecz przeciwnie... a zauwazylem, ze wielu z was kieruje sie zasadami "Łezki zawsze the best" "Ania zawsze the vest" itp... bez przesady... dziwicie sie ze komus sie cos nie podoba, ma do tego prawo... a krytyka uzasadniona jest nawet wskazana...
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 21 wrz 2003, 21:55

jak czytam te wszystkie posty to zaczynam współczuć wszystkim wykonawcom, których każde zdanie i ubiór jest komentowane, czy ładnie czy nie, czy pasuje czy nie, czy dobrze się wypowiedziła itp. co wy o tym myślicie :?: czy to nie przesada :?:
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 21 wrz 2003, 22:00

Taka jest rola bycia gwiazda... mysle, ze wieszkosc prawdziwych artystow nic nie robi sobie z takiego gadania... bo gadnie bylo jest i bedzie...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 21 wrz 2003, 22:16

ja uważam ze Ania nawet nieźle sie zaprezentowała. denerwowało mnie to że pan Mann porównywał ich do ich3. te słowa "w jednym pudełku z wiśniewskim i reszta" doprowadzały mnie do szału. a poza tym to "po ich3 nadchodzi czas na Łzy" dlaczego akurat tak? czyżby ich3 skończyło kariere? przecież to dwa różne zespoły każdy idzie własną drogą. i jedni i drudzy robią kariere. i wreszcie Ania miała czarne spodnie. no i śpiewała na żywo.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 21 wrz 2003, 22:18

Paula_Jestem pisze:"po ich3 nadchodzi czas na Łzy" dlaczego akurat tak? czyżby ich3 skończyło kariere? przecież to dwa różne zespoły każdy idzie własną drogą. i jedni i drudzy robią kariere.

myślę, że chodziło o to, że jest coraz więcej fanów łez i rośnie ich popularnoś a nie o muzykę
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 21 wrz 2003, 22:51

Hej, a ja powiem, że podobało mi się wykonanie Anki (choć oczekiwąłam troszkę więcej), zdenerwowało mnie to (głupie) porównanie do Ich3. Troszke szkoda, że Anka nie zaśpiewała jeszcze jakiegoś numerku, bo mam byś szczera to o wiele lepiej (nie chcę pochlebiać, bo nie po to tu jestem)wypadła niż inna z pozostałych lasek (np: od tej drugiej w kolejności dziewczyny)... Teraz czekam na "Sznsę" z Łezkami.... sylwia;-)
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 22 wrz 2003, 7:21

a ja nienawidze jej fryzury, koloru wlosow i glosu. jakze cudownie wyglądała dwa lata temu czy 3 za czasów pięknej wzs. albo jak byla w szansie - taka norlamna i taka cudna
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 22 wrz 2003, 10:56

rozczaruje cie Sylwio wcale nie wyczekiwalam na ten program, nawet nie wiedzialam ze taki bedzie. siedzialam sobie w pokoju kiedy uslyszalam ze jakas kobieta w wyje piosenke myslovitz spytalam sie taty co to jest tata na to ze oglada szanse na sukces no to poszlam obejrzec a tu takie zaskoczenie. zgodze sie tez z Adasiem. wokalistka i3 ma naprawde fajna barwe glosu i swietnie spiewa... szkoda tylko ze taki repertuar i z takim zespolem. ania na filmiku z przeszlosci wygladala normalnie nawet niebrzydko czago nie moge o niej powiedziec teraz. jej wyglad jest kreowany na gwiazde w rudawym odcieniu beatelsa na glowie i z coraz to bardziej fikusnymi wdziankami...

heh juz dwa moje przemyslane posty zostaly skasowane... czy to nie zdaje sie byc podejrzane... nie wiem czy to dobry pomysl na eliminowanie krytyki
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Postautor: olaboga! » 22 wrz 2003, 11:43

no coz, teraz przeciez Ania jest gwiazda i nie moze sie tak szaro ubierac! ;P
Jestem złodziejem zapalniczek
Kilka twoich mam w kieszeni też
Czasem nawet może powiem coś za dużo
Lecz od ciebie nie chcę nic
Nic nie chcę w tobie zmienić
Awatar użytkownika
szokokokofloken

Postautor: szokokokofloken » 22 wrz 2003, 12:06

tiaaa... w rzeczy samej... teraz musi sie wyroznic z tlumu i wdziac troszke bardziej odlotowe ciuszki jak na prwdziwa gwaizde i szołmenke przystalo:P nie czepiajcie sie biednej ani...;P
Tutaj jest tak bardzo psychodelicznie
Odbijamy się w kałuży
Właśnie spadł pierwszy deszcz tej wiosny
Nasze nogi nogi nogi są jak z gumy
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 22 wrz 2003, 12:21

szokokokofloken pisze::P nie czepiajcie sie biednej ani...;P

Mam nadzieję, że piszesz to szczerze :twisted: .sylwia;-)
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 22 wrz 2003, 12:25

Obejrzałem program i... powiem tak:
Strój Ani mi się nie podobał, nie lubię takich dziwadeł! (Ale to kwestia gustu)
Co do zaśpiewania to też jakoś ciarki mnie nie przeszły. Ale to możewina tego iż muzyka grana z playbecku wraz ze śpiewem na żywo nie komponuje się najlepiej :)
...
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 22 wrz 2003, 12:33

moon pisze:Co do zaśpiewania to też jakoś ciarki mnie nie przeszły. Ale to możewina tego iż muzyka grana z playbecku wraz ze śpiewem na żywo nie komponuje się najlepiej :)

Obyś miał rację, ale nie było przeciez źle..... sylwia;-)

Wróć do „Łzy”