Wypowiedź Ani W....-jeszcze raz

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 25 wrz 2003, 23:55

nie dziwie sie Kasia...
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Katie

Postautor: Katie » 26 wrz 2003, 2:40

zgadzam sie w 100000%
Może to wszystko robię dla Ciebie
I gdzieś tam jesteś, i o tym nie wiesz
Może to wszystko polega na tym
By żyć dla kogoś...
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 26 wrz 2003, 13:27

no cóz pewni ludzie są jacy są i pomimo wszelakich kłutni czy upomnień Marta i tak nadal będzie wprowadzala zamęt tutaj
Awatar użytkownika
ania wyszkoni to ja

Postautor: ania wyszkoni to ja » 26 wrz 2003, 17:17

Musze powiedziec ze bardzo sie rozczarowalam wypowiedziami Adama... Na forum jestem od niedawna a juz zdazylam troche poznac moich "idoli" i chyba sie z tego nie ciesze... Nawet, Adamie, jesli nie podobaja Ci sie wypowiedzi Marty, nie powinienes w ten sposob sie wyrazac. Mowicie ze Marta wyraza sie niekulturalnie, ale czy to co ona pisze moze sie porownywac z tym co pisze Adam? Niestety, ona ma ten przywilej ze jest tutaj anonimowa. Adam nie... i niektore komentarze czy przemyslenia powinien zostawic dla siebie.. Mowisz, Adamie ze Marta szkodzi Ci wyrazajac sie o Tobie, ale tak naprawde Ty sam sobie szkodzisz i sam sobie wystawiasz opinie piszac tego typu bzdury! Choc z drugiej strony zadziwia mnie zaslepienie uzytkownikow forum, czegokolwiek nie napiszesz sa zachwyceni, a nie zauwazylam zeby Marta, ktorą tak tutaj "jadą" napisala ostatnio cos rownie glupiego, wypowiada sie w miare sensownie tyle ze nie lubi lez i chyba tylko to Was boli(totalny brak obiektywizmu). I taka rada: to jest tylko forum, kazdy moze tu wejsc napisac co chce, nie musisz wszystkiego brac tak powaznie...Chyba jeszcze sie nie oswoiles ze slawa. Kto inny czytajac o sobie na swoim wlasnym forum, albo by sie nad tym zastanowil, albo po prostu z tego sie smial

Pozdrawiam i mam nadzieje ze Twoje wypowiedzi nie zniecheca mnie do Waszej muzyki...
tora tora tora
I will stay with you tonight, oooh all night
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 26 wrz 2003, 18:33

ania wyszkoni to ja pisze: wypowiada sie w miare sensownie tyle ze nie lubi lez i chyba tylko to Was boli(totalny brak obiektywizmu)..

No właśnie :!: Jeżeli nie lubi Łez to po co tu pisze i jest :?: Aby denerwować innych grac komuś na nerwach :?: Przecierz to juz każdemu zbrzydło :!: Ona leci w siuśki czy co :?: :?:
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 26 wrz 2003, 19:42

uhm wlasnie w siiuski lece :lol:
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 26 wrz 2003, 20:47

ania wyszkoni to ja pisze: Choc z drugiej strony zadziwia mnie zaslepienie uzytkownikow forum, czegokolwiek nie napiszesz sa zachwyceni,

rozumiem że chodzi tutaj o teksty piosenek autorstwa Adama (bo nie widziałem jakoś zachwytu po tym co Adam pisze raz na jakis czas na tym forum) a to chyba normalne...skoro to miejsce dla fanów...

a nie zauwazylam zeby Marta, ktorą tak tutaj "jadą" napisala ostatnio cos rownie glupiego,

Adamowi nerwy troche poszły...ale to oznaka zdrowia psychicznego.

wypowiada sie w miare sensownie tyle ze nie lubi lez i chyba tylko to Was boli(totalny brak obiektywizmu).

"w miarę sensownie"? 'Aniu' rozumiem ze jesteś tu od niedawna więc zanim napiszesz coś podobnego przejrzyj proszę pewna liczbe postów koleżanki Marty a dopiero potem wypowiadaj sie na temat sensownego pisania na tym forum.

I taka rada: to jest tylko forum, kazdy moze tu wejsc napisac co chce, nie musisz wszystkiego brac tak powaznie...

Może napisac "co chce" pod warunkiem że nie będzie ubliżać nikomu z tu obecnych...a Marta niejednokrotnie to czyniła...i trudno epitetów pod swoim adresem nie brać poważnie...chyba że z Ciebie jest taka oaza spokoju "Aniu'

dziekuje.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 26 wrz 2003, 20:50

ania wyszkoni to ja pisze:Niestety, ona ma ten przywilej ze jest tutaj anonimowa. Adam nie... i niektore komentarze czy przemyslenia powinien zostawic dla siebie..

to że jest osoba publiczną znaczy że może pozwalać sie publicznie obrażać?
ania wyszkoni to ja pisze: czegokolwiek nie napiszesz sa zachwyceni,

oj nie zawsze tak jest...
ania wyszkoni to ja pisze:chyba tylko to Was boli(totalny brak obiektywizmu).

mnie raczej boli sposób w jaki sie wyraża... i raczej wygląda mi to na nie lubienie Adama... ale Aniu... nie zraząj sie, czasem tu jest miło :lol:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 26 wrz 2003, 21:23

pod warunkiem że nie będzie ubliżać nikomu z tu obecnych...a Marta niejednokrotnie to czyniła...i trudno epitetów pod swoim adresem nie brać poważnie...

a czy wy w odpowiedzi mi nie ublizaliscie... mysle ze wyrownaliscie rachunek... a mozna bylo w inny sposob.... latwo sie dajecie sprowokowac a juz w szczegolnosci Adam
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 26 wrz 2003, 22:00

Marta (ot, tak) pisze:
a czy wy w odpowiedzi mi nie ublizaliscie...

w odpowiedzi...dobrze że to dodałaś...
mysle ze wyrownaliscie rachunek...

wyrównać rachunek? a co to k**wa zagrywki mafijne?! o wyrównaniu rachunków możnaby mówic gdybyśmy przyjechali do Twojej wioski i powybijali Ci szyby w oknach.
a mozna bylo w inny sposob.... latwo sie dajecie sprowokowac a juz w szczegolnosci Adam

fakt...w inny sposób..można było powiedzieć 'takl marto masz całkowitą racje-jesteśmy debilami bo słuchamy debili" kpisz?
"sprowokować" a co Ty polowanie jakies uskuteczniasz? postępujące zezwierzęcenie Marto...bo że chamstwo to już dobrze wiesz...ale zdrowy człowiek wyciagnął by wnioski... u Ciebie tego nie ma.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 26 wrz 2003, 23:18

jesoosie czyliz w bibli nie bylo napisane nadstaw drugi policzek, a moze nie wierzysz dlatego co ma cie obchodzic co bylo w biblii napisane tylko wtedy twoj nick jest kpina z ludzi wierzacych, obraza wieksza od tych co ja tu pisze.... na moje slowa np ze jestescie glupi wcale nie trzeba bylo odpowiadac ze ja jestem glupia ze jestem psychiczna brzydka pryszczata nielubiana i niemozliwa do polubienia nie trzeba bylo mi ublizac a zdaje mis sie ze wiecej epitetow przeczytalam tu ja od was niz wy odemnie....
kazdy atak odplacaliscie mi ze zdwojona dawka wiec nie pisz glupot...
czy ja wam wybilam okna, czy przyjachalam do was zeby was nekac ? wiec po co piszesz ze jakbyscie to zrobili to bylyby wyrownane rachunki ?? czy przypadkiem zabardzo cie nie ponioslo? az tak cie draznie ze chcialbys przeklinac?? moim zdaniem przeklinanie jest bardzo prostackim zachowaniem. czlowiek ktory umie sie zachowac nawet wyprowadzony z rownowagi nie zaklnie. potrafi sie wypowiedziec bez tego.
co do slowa sprowokowac ... nie wiedziales ze odnosi sei tez do ludzi a nie tylko do zwierzat???? szkoda myslalam ze mam do czynienia z kims na poziomie...
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 27 wrz 2003, 10:58

Marta (ot, tak) pisze:twoj nick jest kpina z ludzi wierzacych, obraza wieksza od tych co ja tu pisze....

He he jako człowiek wierzacy muszę zaprotestować:)
Nick Jesoosa jest trafiony tak idealnie, że nie może obrażać nikogo, kto zna Jesoosa :):):)
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 27 wrz 2003, 11:17

Marta (ot, tak) pisze:czy przypadkiem zabardzo cie nie ponioslo?
może przeczytaj to co ty piszesz bo chyba ci się coś pomyliło to ty tu przyłazisz obrażasz zespół i jego fanów i własciwie nie wiem po co myslisz że masz do tego prawo tylko dlatego, ze to forum więc można pisac co się chce i tyle gadasz o Bilbli o zasadach ble ble ble a znasz to "Nie czyń drógiemy co tobie nei miłe " i "Szanuj bliźniego swego jak siebie samego" po twoich wypowiedziasz widać że nie moze zacznij od siebie a potem krytykuj innych

Wróć do „Łzy”