Co się z Wami Łzami dzieje???!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
NATCHNIENIE

Postautor: NATCHNIENIE » 05 paź 2003, 2:07

Marta - Twoje teksty sa tak śmieszne, że aż żałosne. Al;e każdy ma prawo do swojego zdania, z tym ze nie powinien przy tym obrażać drugiej osoby, a Ty robisz to nagminnie!!! Ale spokojnie, są ludzie i ludzie....
Awatar użytkownika
NATCHNIENIE

Postautor: NATCHNIENIE » 08 paź 2003, 20:22

Ktoś zadał pytanie "Co się z Wami Łzami dzieje?" Jesli szukacie odpowiedzi na to pytanie to najpierw odpowiedzcie sobie :Co się z Nami dzieje", bo jak można oskarżac drugiego człowieka, nie widząc swoich wad...
Awatar użytkownika
Margot
Kontaktowanie:

Postautor: Margot » 10 paź 2003, 16:11

NATCHNIENIE pisze:bo jak można oskarżac drugiego człowieka, nie widząc swoich wad...

To prawda, jednak wiele osób popełnia ten błąd... ludzka natura... chyba nie znam osoby, która zna wszytskie swoje wady i nie oskarża innych...cieszę się jednak, że Ty zwróciłaś na to uwagę...
"Spoglądam czasem w lustro
Czy jestem jeszcze tam?
Dlaczego komplikuję sobie całe życie
Przecież im mniej posiadam, tym więcej mam..."

http://gosiaxxx.blog.pl
Awatar użytkownika
Michu.

Postautor: Michu. » 12 paź 2003, 11:28

NATCHNIENIE pisze:Ktoś zadał pytanie "Co się z Wami Łzami dzieje?" Jesli szukacie odpowiedzi na to pytanie to najpierw odpowiedzcie sobie :Co się z Nami dzieje", bo jak można oskarżac drugiego człowieka, nie widząc swoich wad...

Właśnie, może to my po 4 płytkach podświadomie oczekujemy czegoś innego :?: Dla mnie i tak najpepszą płytą jest "W Związku Z Samotnością" :lol:
Awatar użytkownika
moosi
Kontaktowanie:

Postautor: moosi » 12 paź 2003, 13:34

Wszyscy trąbią o wielkiej zmianie zespołu, media krytykują, a ludzie o niesprecyzowanych poglądach to łapią... Wprawdzie klimat z pierwszych płyt Łez był super, ale na NCNJ nie ma kiczu. Klimat nie zmienił sie tak drastycznie. Doszły skrzypce, saksofon... muzyka dojrzała. Podoba mi się ta płyta, jednak chciałbym, żeby zespół wrócił do starej stylistyki. ;)
You may say I'm a dreamer,
But I'm not the only one...

http://music-game.net/?r=7&h=1393583306 - zostań gwiazdą światowego showbiznesu!

Wróć do „Łzy”