Bydgoszcz.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 25 maja 2009, 23:25

Maraton zaczął się w piątek rano przygotowaniami do wyjazdu. Wyjazd do Szczecina na PKP, kupno biletów i po 13 ruszyliśmy z Martą pociągiem do Bydgoszczy. Przedział był całą drogę niestety pełny, po 17 byliśmy w Bydgoszczy, gdzie powitała Nas zacna ekipa w postaci Małgoś, Pawła i Lokiego, a także Naszego podwójnego <:P> przewodnika, czyli Ania U (PPJ).
Udaliśmy się do przydworcowego baru, gdzie część z nas posiliła się gównianymi zapiekankami, a wszyscy czekaliśmy na Ewcię, która zresztą po chwili przybyła ze swoimi rodzicami. Pożegnała się z nimi i ruszyliśmy do sklepu monopolowego po "soczki". Po długich negocjacjach pod sklepem udało się zakupić prowiant. Następnie podjechaliśmy busem z otwartymi z tyłu drzwiami pod samo miejsce koncertu. Tam małe piwko albo dwa. Ustalenie z Dyziem szczegółów, konkretniejsze posilenie się na zielonej trawce... W końcu dotarły do nas spóźnione Muminki i przyszedł czas na wejście przed barierki.
Trzymałem z Pawłem łzową szmatę, w międzyczasie daliśmy z Ewcią wywiad o tym, jakie to FFC jest zajebiste ;D Wkrótce lekko opóźniony zaczął się koncert. Niestety ze względu na moją nie wyleczoną jeszcze do końca kontuzję nogi nie mogłem skakać, ale za to głową machałem do oporu ;D Fajnie po kilku miesiącach przerwy w końcu przeżyć elektryczny koncert Łez. Jeśli chodzi o playlistę, to jest mniej więcej taka sama jak w zeszłych sezonach. Jeśli chodzi o drobne zmiany, to zmieniła się kolejność piosenek, do playlisty wróciły "Słodkie winogrona" i "Trochę wspomnień". Niestety wypadło "Dla miłości, warto". W secie akustycznym grają "Niebieską sukienkę" i nowy kawałek "Norris". Na bis "Puste słowa" i "Jestem jaka jestem". Cały koncert oczywiście jak najbardziej udany, zresztą tradycyjnie. Półtorej godziny mocnych wrażeń.
Po koncercie wręczyliśmy Arkowi prezenty urodzinowe, które ku naszej radości przypadły mu do gustu ;> Wkrótce po koncercie Muminki pojechały do swojej rodziny, a my udaliśmy się do hotelu, w którym wynajęliśmy sobie pokoje. Poimprezowaliśmy sobie, porozmawialiśmy na poważniejsze i mniej poważne tematy, ale to wszystko niech pozostanie tajemnicą uczestników spotkania... ;) Najwytrwalsi o 5 położyli się spać.
Wstaliśmy kilka godzin później, ogarnęliśmy się i trzeba było ruszyć w drogę. Po różnych kombinacjach i planach co do dnia, których nie będę przytaczał, bo to nieistotne, znaleźliśmy się w dziwnym barze, gdzie sprzedawali najlepsze piwo w mieście, czyli Efes, a zamówione zapiekanki czy pizze pani kupowała mrożone w sklepie obok i po rozmrożeniu sprzedawała nam ;D
Czekaliśmy tam na Nasze zbawienie, czyli Kasiulka, która przyjechała swoim autem i zawiozła Ewcię, Martę, Małgoś i mnie do cioci Ewci. Paweł i Loki pojechali tymczasem już do Gniewkowa, my tam też wkrótce dotarliśmy, ale to już w innym temacie...

Podziękowania:
:arrow: Ania U - za to, że mimo bycia osobą podwójną ;>, pełniłaś godnie funkcję przewodnika po Bydgoszczy, za wymyślenie transportu na miejsce koncertu, za dotrzymanie towarzystwa na trawce, za cenne wskazówki smsowe dotyczące komunikacji miejskiej w Bydgoszczy i w ogóle za bardzo sympatyczne towarzystwo :*
:arrow: Marta, Ewcia, Małgoś, Mama Muminka, Syberyt, Paweł, Loki - za wszystko, ale dokładne podziękowania napiszę w sąsiednim temacie :P
:arrow: Zespół, technika, Dyzio - za zajebisty koncert oraz udaną imprezę po :)

Ciąg dalszy wkrótce w temacie "Gniewkowo"...
Druga relacja będzie chyba ciekawsza ;>
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 26 maja 2009, 19:13

Obrazek
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 27 maja 2009, 20:18

tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 27 maja 2009, 21:43

Tylko środkowego linka jeszcze nie było :P

-

-

Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 29 maja 2009, 23:41

Kilka zdjęć z Bydgoszczy, średnia jakość:
http://www.sendspace.pl/file/e0yvlxMs/

-

-

Małgoś
Członek FFC

Postautor: Małgoś » 31 maja 2009, 18:22

Koncert był bardzo udanym rozpoczęciem kolejnego plenerowego sezonu. Cieszę się, że zespół wraca do starszych kawałków i że jest w tak dobrej koncertowej formie. :wink: Miło było poskakać sobie na elektryku po kilku miesiącach akustycznych koncertów ;)

Dziękuję Ani - za kolejne bardzo sympatyczne spotkanie, odebranie nas z dworca i ogromną pomoc w dotarciu na miejsce koncertu, za dotrzymywanie towarzystwa przed koncertem, rozmowy, zdjęcia i za całą resztę :* :wink:

oraz Zespołowi, technicznym i Dyziowi - za bardzo udany koncert i miło spędzony czas po koncercie. ;)

W temacie o Gniewkowie podziękuję tym, co byli tam i w Bydgoszczy :)
"Najszybsza miłość to ta bez pośpiechu..."
Awatar użytkownika
Ewcyk
Członek FFC

Postautor: Ewcyk » 07 cze 2009, 11:12

Znalazłam jeszcze kilka zdjęć z koncertu Łez w Bydgoszczy.
http://picasaweb.google.com/AtiNov/22052009Zy#
(Część zdjęć znalazła sie na stronie, która była poddawana już wcześniej http://www.mmbydgoszcz.pl/2674/2009/5/2 ... anged=true, ale są też różne nowości :) )
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 07 cze 2009, 21:10

Podobają mi się zdjęcia Arka :P

Małgoś pisze:W temacie o Gniewkowie podziękuję tym, co byli tam i w Bydgoszczy :)

A podziękowań, jak nie było, tak nie ma :twisted:

-

-

Wróć do „Koncerty”