wesele

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
daria kowalik

wesele

Postautor: daria kowalik » 21 sie 2020, 10:29

Hej,
Od razu poruszę też inny temat. Na moim weselu wymarzyliśmy sobie, żeby mieć piękne stoisko z miodem i wyrobami pszczelimi. Uwielbiamy miód, a poza tym po ślubie będę miała nazwisko Pasieka :D. Przyjaciółka poleca mi . Macie jakieś opinie? Buzioleee
Awatar użytkownika
adam333266767

Re: wesele

Postautor: adam333266767 » 21 sie 2020, 12:04

Od bardzo dawna przygotowuje się do mojego wesela. Wczoraj na przykład kupiłem bardzo dobrą wódkę wprost z .Ta wódka jest po prostu rewelacyjna.
Awatar użytkownika
karolaa

Postautor: karolaa » 27 paź 2021, 14:08

Organizacja wesela to o wiele większe wyzwanie niż mogłoby się wydawać. Sugerowanie się tym co było kiedyś, za czasów naszych rodziców jest błędne. Wtedy takie wesele odbywało się zazwyczaj w domowym zaciszu bo nikt nie miał dostępu do taki sal jak teraz. Przez ostatnie lata wiele się pozmieniało także w mentalności nowożeńców. Dotarło do nich, że to jedna z najbardziej wyjątkowych okoliczności w ich życiu dlatego trzeba wyprawić ją z klasą. Jednym z najpopularniejszych wyborów są na ten moment sale weselne śląskie - https://www.weselezklasa.pl/sale-weselne,1/slaskie ze względu na klimat jaki oferują. Jeszcze jak weźmiemy do tego oryginalną kuchnię to będzie coś naprawdę wyjątkowego.
Awatar użytkownika
oliweczka

Postautor: oliweczka » 28 paź 2021, 18:30

oczywiście, że to wielkie wyzwanie. Zwłaszcza dla kieszeni.
Awatar użytkownika
wojciech_str

Postautor: wojciech_str » 22 lis 2021, 23:02

Wybierając sale na wesele nie byłem zadowolony z żadnej sali, która była w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. Poszerzyłem obszar poszukiwań i rozpatrzyłem organizację wesela w świętokrzyskim w hotelu https://europa-hotel.pl/strefa-indywidu ... owe/wesela który oferuje sale weselne i pokoje hotelowe dla gości.

Wróć do „Łzy”