FFC-NISZCY SAME SIEBIE.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Evela

Postautor: Evela » 25 wrz 2003, 20:56

Ja wiem , że nigdy was nie zdradziłam i nie zdradze.....choć nie należe jeszce do ffc(ale nie długo bede :wink: ) a na forum jestem krótko to i tak zawsze bedziecie mi najbliższyym zespołem :!: Pamiętajcie o tym :lol: :D :D :D :D :D :D

Acha Marta ty to juz wogóle sie nie odzywaj :!: :!: :!: :?
Jestem jaka Jestem!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 25 wrz 2003, 20:58

Evela a moze ty sie nie odzywaj?? kulturalnie to tak mi zabraniac sie odzywac he?? no wiec dlaczego wy wymagacie odemnie kultury skoro sami zachowujecie sie wobec mnie tak jak ja wobec was??
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola
Kontaktowanie:

hmmmm

Postautor: czarna łza » 25 wrz 2003, 21:09

Dlaczego sadzisz ze to koniec ffc?(ja jeszcze do nie naleze) Jestescie coraz bardziej poularni.... staramy sie.... głosujemy(np.tematAnka ot tak nasza akcja;)) Jestesmy z Wami..... a to ze niektorzy sie odwrocili... to moze skutek nowej plyty?! Pomysl dlaczego(według Ciebie) tak jest....

Pamietaj jestesmy z Wami :D ;-**

Nie zatrzymuj Łez niech lecą....
Awatar użytkownika
Evela

Postautor: Evela » 25 wrz 2003, 21:10

Wiesz co miałam nie odpisywać na twoje posty ale to juz przesada :!:
Po 1.Żebyś pierwsza nie zaczynała tego wszystkiego to byłoby inaczej :!:
2.JEżeli Ci sie nie podoba , to z tąd odejdz(bedzie lepiej dla wszytkich)
3.Daj Mi spokój
4.Żegnam
5.Pa :!:
Jestem jaka Jestem!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
czarna łza
Kontaktowanie:

;p

Postautor: czarna łza » 25 wrz 2003, 21:26

Evela nie martw sie Martą(ot tak) jest to dziwna osoba..... ktora nie powinna tu byc! Ludzie olejcie ją :twisted: !
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 25 wrz 2003, 21:51

Adaś... Czy Ty nie zauważasz tego, jak nam bardzo na Was zależy... FFC jest ze Łzami na dobre i na złe... Przetrwaliśmy nienajlepszą płytę "JJJ"... Przetrwaliśmy promocje "Ja nie lubię nikogo"... Czasem pomarudzimy, pokrytykujemy... Przecież forum polega na tym, by wyrazić swoją opinie na dany temat... Nie wszystko musi nam się podobać... To byłoby nawet nienaturalne, gdybyśmy chwalili wszystko, co zrobicie... Ale dalej jesteśmy z Wami... Bo dla większości nie jesteście jednym z wielu zespołów, które lubią... Dla mnie jesteście czymś więcej... Nie potrafię sobie wyobrazić życia bez Łez... Ale co to kogo obchodzi... Ciebie wqrza to, że ktoś głosuje na Apo... A co z tego?? Jak ma taką ochotę... W końcu przynależność do FFC nie nakazuje słuchania nam tylko Łez... Chociaż też uważam, iż niektórzy przeginają z pewnymi rzeczami... (bez urazy) Ale Ty nie możesz im niczego narzucić, ani zabronić... Wiadomo- w FFC również są konflikty i takie tam... Ale ja wierzę że wszystko będzie dobrze... (ostatnio jestem optymistycznie do wszystkiego nastawiona :wink: ) buziaki:*
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 25 wrz 2003, 22:05

Myślałam, że na chacie zostało wszystko wjaśnione...a jednak...
Ja nie byłam na pizzy z Apo :P ani za Nimi nie przepadam, ale nadal nie wiem co w tym złego że niektórzy lubią i Was i Apogeum.NIe można byc fanami dwóch zespołów?
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 25 wrz 2003, 22:35

ojej...
co tu się porobiło... ;((
Jest mi strasznie przykro, że Adam nie wierzy w FFC ...
Ja tam jestem dumna że już niedługo bedę mogła nosić koszulkę ffc...czwkam już troszkę...ale to jest pozytywne czekanie...Tak jak już było pisane FFc jest ze łzami na dobre i złe!!!!!
Może sam kiedyś to odkryjesz..mam nadzieję

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 25 wrz 2003, 23:03

....troszke ostre slowa.... Powiem tak-mnie tesh troszke wkurza ze do FFC naleza osoby, ktore pojawia sie na forum, wysla zdjecie i sa w FFC.... i nosza z duma koszulke fanklubu... Mysle ze wstapienie do FFC powinno byc nas takiej zasadzie ze dana osoba musi sie czyms wykazac, np pomagac w roznych akcjach zespolowi (np. jak teraz zeby Anke wypromowac), zeby pisac na forum-duzo i madrze (a nie jak niektore osoby maja neta a na stronie lez sie nie pokazuja a sa w FFC -pozdrawiam jedna "pania" z Czeladzi), pokazywac sie na zlotach itp. Odkad Lzy staly sie slawne jest nas coraz wiecej i kazdy jest lub chce byc w FFC-mysle ze do tego grona powinny nalezec osoby, ktore byly zawsze z zespolem, na dobre i na zle a nie takie, ktore jak zespol jest slawny kochaja ich.... Przyklad moi znajomi z Piekar (lacznie z moim bratem :P ) po koncercie w Czeladzi wszyscy chca byc w fanklubie-choc ja im gadam ze nie na tym to polega, choc oni usilnie probuja wyslac zdjecia na legitymacje do Sylwi... Mysle,ze trzeba bybylo troszku "przykrocic" zapisy do FFC i zrobic cos w stylu "kandydaci do FFC" zeby sie osoby wykazaly-zobaczymy wtedy czy beda w stanie na poswiecenia do zespolu.
Dobra bo troche zjechalem z tematu.... Adam mysle ze nie jest tak zle z FFC jak myslisz.... jezdzimy z wami wszedzie: na koncerty, imprezy do TV, myslisz ze jezdzimy tam tylko zeby sie pochwalic ze "byslismy ze lzami" ?
Nie, jezdzimy tam do was i dla was te poswiecenie....Szkoda,ze to nie doceniasz.... :roll:
Ja jestem zapisany do fanklubu Apo i jestem tam bo jest to zespol menagerowany przez Karine i mysle, ze tak jak wam kiedys, im tesh trzeba dac szanse.... by sie wypromowac.....by zaistniec.... to ze wtedy siedzielismy z nimi w Czeladzi to chyba nic nie znaczy, gadamy z nimi tak jak z wami tylko ze z roznica,ze z wami nas cos wiecej laczy.....Z bedziemy z wami zawsze....(no chyba ze jush nas nie chcecie :P ) A ze sa czasem klotnie na forum to tylko przez osoby,ktore chca zwrocic na siebie uwage i probuja nas rozbic... (nie bede podawal przykladow zeby nie robic innej klotni :P ).ale im sie to nie uda....
Serio Adam nie jest tak zle jak myslisz....Forum zawsze bedzie istniec :wink: (kurde ale sie rozpisalem... :roll: )
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 25 wrz 2003, 23:07

co do innych zespołów i głosowania to bez przesady ludzie lubią rózne zespoły nie tylko łzy to nie znaczy że nie są wierni zespołowi po prostu nie mają klapek na oczach i widzą tez inne zespoły a to ze ffc ma juz ok 100 osób no to było do przewidzenia łezki są popularne i fanów przybywa
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 25 wrz 2003, 23:09

dla mnie Łzy znaczą bardzo bardzo wiele. nie mam drugiego ulubionego zespołu niż Wy. słucham jedynie pojedynczych piosenek ale z żadnym zespołem a co dopiero forum zespołu(tego niby innego).
wiele razy posądzano mnie ze zwariowałam na punkcie Łez i musze sie leczyć. przeżyliśmy z Wami naprawde wiele. nie wiem czy jest taki drugi zespół który ma takich fanów jakich mają Łzy. nie wiem skąd te zarzuty Adaś.
założe sie ze nie jeden zespół chciałby mieć takich fanów jak my .
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 25 wrz 2003, 23:14

Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 25 wrz 2003, 23:16

====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC