FFC-NISZCY SAME SIEBIE.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 26 wrz 2003, 17:32

jestem tu od niedawna i myslalem ze w FFC jest wszystko pieknie wszyscy sie lubia teraz zaczynam widziec te wszystkie sprzeczki, problemy ale jakos niezniecheca mnie to! mysle ze wszystko bedzie dobrze musi byc jakis kryzys ze by moglo byc lepiej! najwazniejsze ze by poprawil sie klimat.... :P
Awatar użytkownika
czarna łza
Kontaktowanie:

Adam.. przeginaasz!

Postautor: czarna łza » 26 wrz 2003, 17:33

Adam "jóż" przeginasz.... ludzie słuchają łez ale.... to nie znaczy ze nie mogą słuchać innych kapeli;pJak juz mowilam .....staramy się głosujemy wiezymy w Was....Cieszyłam się ze sie staliscie sławni(po Opolu) ale....
mam juz dosc...Wasza muzyka sie zmienia a Wy....(sorry za szczerosc) sprzedajecie sie....(tak jak wisniewski) bo po co Wam np. Durczak.....?!Słyszałam ze zapatrzeni jestescie w niego jak w obraz....Wiec Adam pomysl zr moze to czesciowo Wasza wina ze w ffc jest jak jest.... My bylismy z Wami((sory za okreslenie) gdy wszyscy mieli Was w d****! O co Ty masz pretensje.... o to ze.... nie jestesmy slepo w Was zapatrzeni,ze.... wyrazamy swoje opinie(nie tylko pozytywne)
Jak ja tesknie za czasami 2 Waszej płyty.... :cry:
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 26 wrz 2003, 17:38

Sylwia
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 26 wrz 2003, 17:51

CZYTAJĄC TEN TEMAT WYODRĘBNIŁEM DWA PROBLEMY:
1. FRUSTRACJA ADAMA ( I ZAPEWNE NIE TYLKO ADAMA) ZWIĄZANA Z ODPŁYWEM FANÓW DO APOGEUM.
2. DEBILNI FORUMOWICZE, KTÓRZY MINUTE PO ZAREJESTROWANIU NA FORUM ZACZYNAJA NAJEŻDZAĆ NA CZŁONKÓW ZESPOŁU I FFC.

CO DO PIERWSZEGO TO MYSLĘ,ŻE JEST TO PROBLEM TROCHĘ WYOLBRZYMIONY. FANI NIEODPŁYWAJĄ. TO, ŻE CO NIEKTÓRZY SŁUCHAJA INNEGO ZESPOŁU TO PRZECIEZ NIE POWÓD DO PANIKI. JA SAM POZNAŁEM MUZYKE APO DZIĘKI ŁZOM. I POWIEM SZCZERZE,ŻE MI SIĘ ICH KOMPOZYCJE SPODOBAŁY. NIEJESTEM CZŁONKIEM FC APOGEUM, NIEJESTEM TEŻ NA ICH FORUM. A NAWET GDYBYM BYŁ, TO NAPEWNO NIEZREZYGNOWAŁBYM Z FFC :!: :!: :!: MYŚLĘ, ŻE KAŻDY JEST W STANIE 'KIBICOWAĆ' KILKU ZESPOŁOM I NIEWIDZE W TYM NIC ZŁEGO.
POSTAWE TWOJA ADAM MOGĘ ZROZUMIEĆ Z JEDNEGO WZGLĘDU. BO RZECZYWIŚCIE WKURZAJĄCYM JEST GDY KTOS KOZYSTA Z TEGO, DO CZEGO WY DOCHODZILIŚCIE PRZEZ WIELE LAT. NIEMIEJ JEDNAK PRZETENSJI DO NAS, FANÓW, BO TO NIEJEST NASZA WINA :!:

JESLI CHODZI O DRUGI PROBLEM, TO JEST CHYBA PROSTY DO ROZWIĄZANIA. POPROSTU NALEŻY TAKI OSOBY BLOKOWAĆ BEZ SKRUPUŁÓW I JUŻ :!: :!: :!: BO POCO TU KTOS, KTO WPROWADZA TYLKO ZAMĘT :?: :?: :?: PRZYKRE JEST TYLKO, ŻE ZNÓW DODAJE SIĘ PRACY WEBMASTEROM, BO TEJ IM NIEBRAKUJE....

JESZCZE NA KONIEC JEDNO:
NARCYZEK NAPISAŁ:
(...)Poza tym...cały zespół traktuje nas już jakoś inaczej...nie tak jak kiedyś...czasami mam wrazenie, że męczy ich to, że muszą się z nami spotykać, bo sami dam dają do zrozumienia swoim zachowaniem(..)

Z TYM SIE ZGODZĘ.CZASAMI WIDAĆ, ŻE MACIE FFC JUZ SERDECZNIE DOŚĆ...
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
ania wyszkoni to ja

Postautor: ania wyszkoni to ja » 26 wrz 2003, 17:53

tora tora tora
I will stay with you tonight, oooh all night
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 26 wrz 2003, 17:57

...
Awatar użytkownika
Evela

Postautor: Evela » 26 wrz 2003, 17:59

Słuchajcie :!: Po prostu Adas nie chce stracic tak fantastycznych fanów jak my :wink: :lol: Bo przeceirz kto na Łezki wysyła głosy :?: kto jeżdzi na koncetry i ich wspiera :?: :?: Wy :!: :!: Nie mówie że ja , ale jak były u nas to normalnie byłam zmartwiona :( :( ..............że to tak krótko koncercik trwał :( :(
Jestem jaka Jestem!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
ania wyszkoni to ja

Postautor: ania wyszkoni to ja » 26 wrz 2003, 18:04

hmmm, moon, trudno mi z czyms takim polemizowac:/
a nie wiem co mam wiedziec a czego nie... wypowiadam sie na temat tego co przeczytalam w tym temacie... tylko tyle...
tora tora tora
I will stay with you tonight, oooh all night
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 26 wrz 2003, 18:08

Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 26 wrz 2003, 18:10

...
Awatar użytkownika
Lili

Postautor: Lili » 26 wrz 2003, 18:10

Ja nie ukrywam się pod żadnym nickiem "Lili" to skrót od Lidi tak na mnie mówią. A co do Ciebie Adamie ty nie dochodzisz do takich wniosków, tylko ty masz wszystkich w dupie :x , a jesli ktoś inny zaczyna sie ukrywać pod innym nickiem to może twoi znajomi mają również ciebie po uszy nie sądzisz? Miałam okazje pare razy porozmawiać z zespołem i reszta jest bardziej otwarta na nas niż ty :!:
dd
Martynka

Postautor: Martynka » 26 wrz 2003, 18:11

Po co mi były te prawie 3 cudowne lata...
Po co te wszystkie głosy, SMSy...
Po co ta radość ze spotkań z FFc..
Po co radość z koncertów...
No po co jak i tak teraz to wszystko może walnąć?
Adam - szkoda, że sie na nas zawiodłeś(nie na wszystkich)... Szkoda, ze już nas nie zaliczasz do grupy fanów "którzy byli i będą z Łzami na dobre i na złe"... Przykro mi bardzo...
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 26 wrz 2003, 18:18

Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 26 wrz 2003, 18:29

Izma wróciła
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 26 wrz 2003, 18:36