FFC-NISZCY SAME SIEBIE.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 28 wrz 2003, 17:41

Po okresie jakiego milczenia??
Przecież Kathleen jest bardzo aktywna, wręcz w ściesłej czołówce forumowiczów.....choć oczywiście nie tutaj :P
marigell

Postautor: marigell » 28 wrz 2003, 17:56

Justysia pisze:Chciałam jeszcze zauważyć,że jest spora różnica między ludźmi,którzy od czasu do czasu dla przyjemności posluchają sobie jakiejś muzyki a między tymi,którzy sluchają często (nie mówiąc,że "nałogowo" bo nie wiem :roll: ) i którzy jeżdzą na koncerty,piszą dużo na forum tego zespołu zapominając o tym forum,jeżdzą na ogniska i są w FC. A może się mylę?

Różnica zapewne jest lecz ja nadal związku nie widze i prosiłabym o przykłady.

A Adaś co do czołówki i Kathleen się bardzo, bardzo myli ... :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 28 wrz 2003, 18:17

nieładnie w czasie wymiany zdań wyciągać jakieś brudy... może lepiej zakończyć temat Apo, bo to niepotrzebnie wywołuje nerwowe reakcje... i mam tylko jedno pytanie, czy udzielanie się niektórych osób na forum Apo powoduje jakiąś zmiane w nich w stosunku do Łez?
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 28 wrz 2003, 18:19

No przeciez wiem Sara że to Tobie należy gratulować:)

Ostatnio nic innego nie robię, tylko przecieram oczy ze zdumienia....
Wiedziałem, że tam sobie ludzie zaglądają, i na myśl by mi nie przyszło, żeby mieć jakieś "ale" w tym wzgledzie.

Ale jak widzę jaka to jest skala, i że tam forum W OGÓLE BY NIE ISTNIAŁO bez "naszego" (byłego?) FFC.... Ja tam widzę może ze dwoje fanów Apo spoza FFC, o ile FFC oznacza jeszcze fanclub Łez....
marigell

Postautor: marigell » 28 wrz 2003, 18:25

Dziekuje za gratulacje ale nie są potrzebne.
I mam pytanie - czy to że jestem w FFC oznacza ze nie moge być w FC APO i pisać na ich forum?? Bo na to to wszystko wygląda :roll:
I jakoś nie zauważyłam by FFC się rozpadało czy coś w tym stylu a tutaj zrobiła się dyskusja o niewiadomo czym. Acha no i Adas pogratuluj mi też za ilość postów na forum Clostera i chciałabym zauważyć że tam także są osoby z FFC a tego jakoś nikt się nie czepia niewiadomo dlaczego ....
Że niby dużo od\sób z FFC na forum APO ... ano dużo ... ale czy to przestępstwo?? Mógłbyś mi wyjaśnić co Cię tak zadumia???
Obrazek
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 28 wrz 2003, 18:27

mloda.jg pisze: czy udzielanie się niektórych osób na forum Apo powoduje jakiąś zmiane w nich w stosunku do Łez?

Tu wciąż nie o to chodzi.Fakt każdy może słuchać tego co chce i nikt nie ma mu prawa tego zabronić .Kwestia jest w tym,że Apo by się tak nie wybiło gdyby nie Łzy... .Oczywiście gdyby Łzy chciały to by pomagały Apogeum,ale widocznie nie chcą... i trzeba tu uszanować
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 28 wrz 2003, 18:33

sara pisze:na forum Clostera i chciałabym zauważyć że tam także są osoby z FFC a tego jakoś nikt się nie czepia niewiadomo dlaczego ...

Wiadomo dlaczego :)
To znaczy ja wiem, ale nie chce mi się tego wyjaśniac ;)
marigell

Postautor: marigell » 28 wrz 2003, 18:34

Skoro Łzy nie chcą pomagać APO "sie wybić" jak to pisze CieńAnioła to może niech nie robią współnych koncertów i będzie swięty spokój ... :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 28 wrz 2003, 18:34

ja musze przyznać, że nie słyszałam jeszcze żadnej piosenki Apogeum, ale po tym co tu czytam, chyba ściągne na początek jakieś mp3 ;)
marigell

Postautor: marigell » 28 wrz 2003, 18:37

Adas pisze:
sara pisze:na forum Clostera i chciałabym zauważyć że tam także są osoby z FFC a tego jakoś nikt się nie czepia niewiadomo dlaczego ...

Wiadomo dlaczego :)
To znaczy ja wiem, ale nie chce mi się tego wyjaśniac ;)

A ja nie wiem i z chęcią bym się dowiedziała.
Obrazek
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 28 wrz 2003, 18:37

Cień Anioła pisze:gdyby Łzy chciały to by pomagały Apogeum,ale widocznie nie chcą... i trzeba tu uszanować

A ja myślę, że tu nie chodzi o chęć/niechęć pomagania.
Nie sądzę, żeby Łzy nie chciały pomagać.
Czyż Apo grałoby koncerty przed Łzami, gdyby Łzy tego nie chciały?

Ale ja mam dokładnie takie odczucie jak Adam Konkol, mimo, że muzyka Apo całkiem mi się podoba.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 28 wrz 2003, 18:39

Właściwie to tak jak Sara nie zauwazyłam żadnego "poczatku końca"... Adama pewnie zedenrwował fakt, że tyle ludzi jest na forum Apo, któresie wslawiło dizeki Łzom, niektóre osoby zdenerwowało jakieś posądzenia o nazwijmy to zdradę... wszystkich emocje poniosly i tak wyszło...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
marigell

Postautor: marigell » 28 wrz 2003, 18:40

A mógłbyś te odczucia bardziej sprecyzować i wyjaśnić w czym tkwi problem?
Obrazek
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 28 wrz 2003, 18:42

sara pisze:Skoro Łzy nie chcą pomagać APO "sie wybić" jak to pisze CieńAnioła to może niech nie robią współnych koncertów i będzie swięty spokój ... :roll:

To chyba bardziej zalezy od Kariny gdzie i przed kim(po kim) grają.Co prawda Oni też mają w jakimś stopniu na to wpływ,ale nie wiem czy to by załatwiło sprawę :roll:
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 28 wrz 2003, 18:42

Przecież Kathleen jest bardzo aktywna, wręcz w ściesłej czołówce forumowiczów.....choć oczywiście nie tutaj :P

1). Justysia miała na myśli, że dawno nie rozmawiałyśmy....

2). Ostatnio mało siedzę w necie, bo mam nogę w gipsie i jakoś brakuje nastroju.

3). Osobiście nie wyznaję zasady, żeby pisać coś, podczas gdy nie ma się nic do powiedzenia... a niestety tematy typu 'Rozprzestrzeniający się wyż koni' jakoś szczególnie mnie nie bawią... i na temat koni za wiele do powiedzenia nie mam... podobnie jak nie mam zamiaru setny raz pisać, że nie chcę, nie chciałam i nie będę chciała 'Anki' na singlu, a teledysk mnie załamał... ani nie widzę celu w rozpaczaniu nad kłopotami forum, robiąc tym samym jeszcze więsze kłopoty - jeśli Tobie się to podoba, to zapraszam do dyskusji... i pozwól, że będę pisać wtedy, kiedy będę czuć taką potrzebę, bo zaszczytne miejsce w Twoich skrupulatnych rankingach nie jest moim celem w życiu, za to wolę pisać z potrzeby serca...

4). Może znajdziesz sobie ciekawsze zajęcie niż głębokie analizowanie mojej aktywności... i łaskawie daruj sobie uszczypliwości, bo to gdzie się udzielam jest moją sprawą i raczej nic Ci do tego.

A poza tym, to proponuję żebyś w tej dyskusji zajął się jej tematem i tym samym zszedł tak samo ze mnie, jak i z Kariny - panie 'wiem najlepiej, bo byłem od początku'...

Dziękuję za uwagę.
Miłych dyskusji.
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "

Wróć do „Łzy”