FFC-NISZCY SAME SIEBIE.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 29 wrz 2003, 20:57

eisen pisze:ale dlaczego ta "chec bycia samemu" odbija sie w pewnym stopniu na fanach?? (chyba znam odpowiedź...ale...nie wazne)[/b][/color]

Z tego co słyszałeś....nie wiem od kogo, ale czy ten ktoś wspominał Ci o imprezach FFC w prywatnym mieszkaniu Adama Konkola?
Bo może trzeba miec jakieś porównanie...najlepiej z jakimś artystą o podobnej sławie i podobnym związanym ze sławą zakresem obowiązków.
Czy ktoś inny grający równie dużo koncertów, równie duzo występujący w telewizji i równie dużo dający wywiadów poświęca równie dużo czasu fanom co Adam Konkol?
Według mnie w przypadku kogokolwiek innego "odbija się to na fanach" w dużo wiekszym stopniu, niż w "pewnym stopniu". Staram się patrzec na sprawę obiektywnie.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 29 wrz 2003, 21:33

Marta(ot,tak) pisze:w tym calym metliku
klopotow bez liku
proponuje wam marta
by ta klutnia zarzarta
skonczyla sie zgoda
niepamieci przegroda
zapomnijcie zlosci
zapomnijcie wasnie
zyjcie w milosci
niech miloscia blasnie
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 29 wrz 2003, 21:54

mam nadzieje ze ta moja poezyjka da wam troche do myslenia... zreszta tak jak wszystkie moje posty...
ja juz tu nie mam co robic zametu ani wywolywac klutni, sami to robicie
az dziwne bo z poczatku zdawac by sie moglo ze jestescie zgrani... alez te pozory myla. tylko po co meczyc sie w tych klutniach ktore sprawiaja tylko przykrosci i zale??
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Postautor: marigell » 29 wrz 2003, 23:13

Bo chyba temu forum nie dane jest przeżyć kilku miesięcy bez kłótni ... nie iwem czy to z nudów czy nie ... ale zawsze znajdzie się ktoś kto włoży kij w mrowisko ...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 29 wrz 2003, 23:22

taka już natura człowieka :(
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 29 wrz 2003, 23:45

Moje zdanie jest takie: wiem, ze niektorzy z was nie trrawia Anki czy takiego czy innego teledysku,ale glosujac na niego w 30-tonach czy na barometrze czy gdzies tam indziej grzechu nie popelnimy przez to, wiem ze ostatni singiel lez niektorym osobom nie przypadl do gustu ale pomagamy zespolowi... a nie singlowi sie wybic... by nastepny singiel, ktory wam sie bedzie podobal (mam nadzieje :P ) znalazl swoich sluchaczy.... by wiedzieli kim sa lzy :D (oczywiscie to moje skromne zdanie :P )
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 30 wrz 2003, 0:04

Wiecie...właśnie ktos mi powiedział, że zobaczył na forum Apo coś o Łzach i się zawiódł.Przeczytałam temat.Nic w nim nie widzie 'złego'.Ale weszłam na głosowanie 30 ton...i tam się zawiodłam...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 30 wrz 2003, 0:04

ja mimo iż nie lubie "Anki" głosuje na nią na każdej liście która jest podana na tym forum. to że nie lubie nie znaczy że zaraz mam nie głosować i wogóle. to jest tylko moje zdanie a głosuje nie dla tej piosenki tylko dla zespołu.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 30 wrz 2003, 0:07

Cień Anioła pisze:Wiecie...właśnie ktos mi powiedział, że zobaczył na forum Apo coś o Łzach i się zawiódł.Przeczytałam temat.Nic w nim nie widzie 'złego'.Ale weszłam na głosowanie 30 ton...i tam się zawiodłam...

wiekszość tego tematu na Apo była raczej mało przychylna dla łezek i to co mnie bardziej zasmuciło to fakt że ludzie z forum łez też jakoś nie specjalnie się wyrażali i to było przykre :cry:
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 30 wrz 2003, 0:08

No i tak trzymac Paula :wink: (Jezu, 500-ny post :D )
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
marigell

Postautor: marigell » 30 wrz 2003, 0:09

Cień Anioła pisze:Aleweszłam na głosowanie 30 ton...i tam się zawiodłam...[/b]

A na czym się zawiodłaś??

ignis - chyba niedokładnie się wczytałaś ...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 30 wrz 2003, 0:16

sara pisze:
Cień Anioła pisze:Aleweszłam na głosowanie 30 ton...i tam się zawiodłam...[/b]

ignis - chyba niedokładnie się wczytałaś ...

to nie to że zawiodłam się ale przykro się czyta jak ludzie którzy to często przebywają albo wpadają na chat a potem czytam jak piszą nei najmilsze rzeczy na temat łez może nie jeżdzą po nich ale nei jest to przyjemnie myslałam że mimo iz wiele osób z tego forum jest też na tamtym forum to nadal popierają oba zespoły ale widzę że nie do końca tak jest i teraz rozumiem dlaczego Adam ma zal do niektórych fanów
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 30 wrz 2003, 0:17

sara pisze:
Cień Anioła pisze:Ale weszłam na głosowanie 30 ton...i tam się zawiodłam...

Przeciez bywacie na forum...powinniscie wiedziec...
Ja wciaz glosuje na Łzy na 'Anke' choc nie przepadam za tym utorem to jednak gra to zespół ,który pokochałam.
Widze, ze niektorzy z forum głosuja na Apo -no bo skądby taka duża liczba głosów :roll: Oczywiście każdy może głosowac na co chce ale myslałam ,że bycie w FFC na czym innym polega :roll:
marigell

Postautor: marigell » 30 wrz 2003, 0:23

ignis - No teraz to mnie juz rozwaliłaś. Jestem na forum APO prawie od początku i z tego to teraz taki wniosek że chyba czytać nie umie :roll: . Bo Ci co tam sa a sa także na tym forum piszą o tym otwarcie i złego słowa na Łzy nikt z nich nie napisał. No ale widać umiesz czytać jakoś innaczej :? cóż ...

CienAnioła - tak, tak ... no bo przecież tylko my głosujemy na APO, nikt inny więc stąd ta duża liczba głosów. A APO robi kariere poprzez Łzy - jak to kiedyś napisałas czy coś w tym stylu - a na dodatek ponoszą wine za całe zło tego swiata a na forum nas siłą trzymaja ...

Naprawde nie wiem jak pisać by cokolwiek do niektorych z Was dotarło ... widać macie już wyrobione zdanie na pewne tematy i nie zamierzacie go zmienić chocby nie wiem co .... dziękuje za miła pogawędke ... ale mnie to chyba już wystarczy ...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 30 wrz 2003, 0:24

Cień Anioła pisze:Widze, ze niektorzy z forum głosuja na Apo -no bo skądby taka duża liczba głosów :roll: Oczywiście każdy może głosowac na co chce ale myslałam ,że bycie w FFC na czym innym polega :roll: [/b]

wiesz ale chyba tak mi się wydaje sporo osób jest tez w fc Apo więc na ten zespoł też mają obowiązek głosować.
może powinno się głosowac raz na jedno raz na drugie...

Wróć do „Łzy”