FFC-NISZCY SAME SIEBIE.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
N@di

Postautor: N@di » 03 paź 2003, 18:36

nawet madrzy ludzie robia czasem cos glupiego;)
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 03 paź 2003, 22:53

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 03 paź 2003, 23:51

to mże teraz jakieś krótkie podsumowanie?
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Margot
Kontaktowanie:

Postautor: Margot » 04 paź 2003, 11:35

Podsumowanie by się przydło, bo jak widać można pisać bez końca... :)
"Spoglądam czasem w lustro
Czy jestem jeszcze tam?
Dlaczego komplikuję sobie całe życie
Przecież im mniej posiadam, tym więcej mam..."

http://gosiaxxx.blog.pl
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 04 paź 2003, 22:59

"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
NATCHNIENIE

Postautor: NATCHNIENIE » 05 paź 2003, 1:31

Drogie Słoneczka!!!
Pomimo tego, ze od dawna mam do czynienia z zespołem ŁZY jednak dopiero teraz zrozumiałam jak bardzo ich cenię.(Prawdziwych przyjaciół poznaje siew biedzie..." Nie jestem fanką, nie byłam i nie będe, żadnego zespołu. Nie lubię określać się mianem fanki. Nie oznacza to jednak, że zepół dla mnie nic nie znaczy...wręcz przeciwnie, cenię i szanuję z całego mojego serduszka Nie umiem określc tego słowami. Nie rozumiem niektorych wypowiedzi, które wskazują na to że, zapisujecie się do jakiegoś tam mi osobiście (nieznanego i niechcianego )fanklubu Apollo (hihi) czy jak mu tam leci...zresztą mniejsza z tym...Czy Apollo nie moze znaleźć sobie swoich fanów? Czy Wy musicie tam się zapisywać? Czy Wy musicie robić to zespołowi ŁZY???Nie rozumiem Was... Adaś ma racje, że fanów prawdziwych jest coraz mniej... Ja jak wcześniej napisałam nie chcę nazywac się fanką, jednak przy najbliższej okazji (jak ktos moze mi pomóc to niech napisze na gg) zapiszę się do fanclubu i Wam pokaże!!! :evil: :D Dlaczego to robicie???Jak macie być w dwóch fanclubach to weźcie zastanówcie się pozadnie czego chcecie, i zapiszcie się do jednego fanclubu...moje zdanie jest takie ze lepiej jest mieć mniej fanów a szczerych Gdzieś w gruzach tego dzisiejszego fanclubu ciekawa jestem czy znajdę Prawdziwych fanów? Popieram słowa Adama w 100%, dlatego bądźcie szcerzy dla siebie-pamiętajcie że nawet najgorsza prawda jest lepsza ok najpiękniejszego kłamstwa , ale nauczam... Okkk za chwile zamienię sie w profesorkę :wink: No tak dowiedziałam sie jeszce, że podobno fani przechodza do apollo, dlatego że rzekomo są dla nich milsi buehhhheee!!!!LUDZIE JAK WAM SIE COŚ NIE PODOBA TO SPAKUJCIE MANATKI I WYNOCHA DO INNEGO FAN CLUBU !!!! ZASTANÓWCIE SIE KOGO BARDZIEJ CENICIE, KOMU BARDZIEJ UFACIE. BO JA JUŻ WYBRAŁAM;MÓJ WYBÓR TO ŁZY . PRAWDZIWE SZCZĘSCIE TYLKO ONI POTAFIĄ DAĆ... NIE DA SIE TEGO OPISAC TO ZBYT PIEKNE...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 05 paź 2003, 10:15

Miałam już nie pisać....ale napiszę. Kieruję tego posta do NATCHNIENIA. Nie wiem kim jesteś....ale twierdzisz, że Łzy dla Ciebie dużo znaczą...ok....dla mnie też dużo znaczą...ale nie podoba mi sie, że my- fani nie możemy mieć własnego zdania i nie możemy mieć swoich praw :? ...czujemy sie jak na uwięzi na której tak właściwie moim zdaniem nie powinniśmy być...Nigdzie nie ma napisane: "Jesteś fanem Łez, nie masz prawa słuchać innego zespołu"
Zespół o którym jest mowa to Apogeum (a nie żadne Apollo jak napisałaś/eś) Zespół mający trochę wspólnego z Łzami. I odpowiem na Twoje pytania po kolei
1."Czy zespół Apogeum nie może znaleźć sobie swoich fanów?" - Może sobie znaleźć, ale dlaczego tymi fanami nie możemy być my :?:
2."Czy Wy musicie tam się zapisywać?" - skoro chcemy, to dlaczego nie.
3."Czy Wy musicie robić to zespołowi Łzy?"- Nie martw sie nie zdradzamy ich...a to, że lubimy inne zespoły nie oznacza, że przestajemy lubić ich....Dla nas zawsze będą najważniejsi...ale oni widocznie nie potrafią tego zrozumieć.... :roll:

Zapisz się do FFC....skoro chcesz...ale co nam chcesz udowodnić? Że będziesz prawdziwą fanką/fanem...lepszą od nas? A przeciez nie lubisz okeślac się fanką.... :wink: :roll:

Napisałaś: "Ludzie jak Wam się coś nie podoba, to pakujcie manataki i wynocha do innego FC!!!" - śmieszne to co napisałaś/eś :lol: ....bo nas nikt nie moze sobie od tak wyrzucić...chyba, że zespół i prezes za zgodą FFC....a Ty własnie nam dyktujesz co mamy zrobić....hmmm....szkoda, bo nie posłuchamy Cię....nie masz prawa nas wyrzucić :evil: ...chyba, że zostaniesz nowym prezesem...kiedyś tam w przyszłości....ale jednak to chyba raczej niemożliwe....Zresztą i tak odchodzę z FFC więc masz o jeden kłopot mniej :roll: ....
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 05 paź 2003, 10:47

You cry, You learn
Awatar użytkownika
NATCHNIENIE

Postautor: NATCHNIENIE » 05 paź 2003, 13:21

Ja wyraziłam swoje zdanie!I mam do tego pełne prawo! Nie chciałam Was obrazić ;-( Jednak jeśli tak wyszło to przepraszam...;-( co do odpowiedzi to chyba mnie nie przekonują...Co do wyrzucenia-to Ja nikogo nie wyrzucam!i nei lubię jak ktoś przekręca na swoją opinie czyjeś zdania, czy słowa. Ja te zdanie napisałam jak zauważyłeś/łaś, z usmieszkiem i jeszce tak jedna ikonką, więc to mówi samo za siebie. Nie ma sensu ciągnąć dalej tego tematu.
Nie wiem tylko dlaczego nagle FFC się kłuci, a przecież w naszych serduszkach jest zepół ŁZY, zamiast Im pomagać, Wykłucacie się na forum . Czy tak to ma już być zawsze!
Awatar użytkownika
Katie

Postautor: Katie » 05 paź 2003, 13:26

Może to wszystko robię dla Ciebie
I gdzieś tam jesteś, i o tym nie wiesz
Może to wszystko polega na tym
By żyć dla kogoś...
Awatar użytkownika
NATCHNIENIE

Postautor: NATCHNIENIE » 05 paź 2003, 13:30

Teraz to chyba mnie FFC, zamorduje za te słowa
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 05 paź 2003, 13:32

Również jestem za zablokowaniem tego tematu.Tu i tak już się więcej nie wyjaśni,a można wywołac niepotrzebne kłótnie.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 05 paź 2003, 14:21

mądre słowa frezza. teraz gdy wszystko zostało już powiedziane, temat powinien ujrzeć swój koniec.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 05 paź 2003, 15:10

Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
NATCHNIENIE

Postautor: NATCHNIENIE » 05 paź 2003, 16:28

KAŻDY MA SWOJE ZDANIE-TY MASZ SWOJE JA MAM SWOJE-ALE NA PEWNO ZGODZISZ SIĘ ZE MNĄ , ŻE FFC (O KTÓRYM MOWA) TO FAN-CLUB ŁEZ A NIE APO (llo 13) buziaczki
Ps. Ja też jestem kobietą...;-)

Wróć do „Łzy”