Członkowie FFC

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 12 lis 2004, 17:20

Też prawda :? Jeśli te osoby nie wchodzą już na forum to nie odczytają tej wiadomości... Nie lepiej było by wysłać np. maila lub wiadomość na jakiś komunikator??? Oczywiście do tych osób, których znamy namiary ;)
:mrgreen:
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 12 lis 2004, 17:49

Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 12 lis 2004, 19:21

Nad tym czuwa Morelka - poprosiłem Ją jako osobę która jest tu długo żeby zweryfikowała samodzielnie kogo zna a kogo nie z listy FFC.
Morelka bardzo rozsądnie wybrała ludzi którzy najdłużej nie pojawili się na forum i do nich wysłała pw o treści :
"W imieniu FFC pragnę Cie powiadomić o zmianach jakie nastapiły w FFC. Sa one spowodowane reaktywacja FFC. Chcemy aby fan club odrodzil się i dlatego chcielibyśmy Cie zaprosić spowrotem na forum, jeśli nadal Cię to interesuje i zapytać czy nadal wyrażasz chęć bycia w FFC Prosimy o kontakt."
Wydaje mi się że nikt się nie powinien obrazić. Morelka ślicznie to ujęła.
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 12 lis 2004, 20:17

Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 12 lis 2004, 20:46

Wiem ze bylo skandaliczne... ale poprostu on nie byl ze wszystkimi na liscie FFC i zapomnialam :oops: Ale juz dopisałam, wiec chyba Marcin sie nie pogniewa :wink:

A to PW oczywiscie nie mialo nikogo urazic i mam nadzieje ze nie urazilo... poprostu trzeba w FFC porzadki male porobic i tyle.
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Kalakirya

Postautor: Kalakirya » 12 lis 2004, 21:16

Hmmmm...... Dostałam dziś maila że dostałam pw z forum, wchodze i nic nie ma .... Nie wiem czemu, jakis błąd czy co :? ale chcę byc w ffc i piszę to tutaj, zeby nie było że nie odpowiedziałam na pw.
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 12 lis 2004, 21:19

I super. Ale zaglądaj czasami :)
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 13 lis 2004, 13:17

:mrgreen:
Awatar użytkownika
MeDuZa
Kontaktowanie:

:|

Postautor: MeDuZa » 13 lis 2004, 17:48

don't copy
Awatar użytkownika
Jasiek170

Postautor: Jasiek170 » 13 lis 2004, 20:02

Niektórym osobom ( nie mnie) jak np. Ewelinie(Ewce) zaczęły się studia....moze dla tego, z powodu małej ilosci czasu, mniej często odwiedzają forum???
....Darling Only You
Are The Light Amoung
THE DARK!!!.......
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 13 lis 2004, 20:42

" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 13 lis 2004, 20:56

Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Jasiek170

fzDfza

Postautor: Jasiek170 » 13 lis 2004, 21:19

Chyba lekko przesadzasz kelly...

To ze ktoś Cię przez przypadek pominął to chyba nie jest powód do wielkiej obrazy majestatu???

Jak piszesz ze nie masz ochoty w tym wszystkim brać udziału - to po prostu napisz to któremuś z administratorów, a jestem pewien, ze nie będą mieli problemów z usunięciem Cię z listy!!! ;)

Niestety zbiera się teraz , nagle coraz więcej osób, ktore w czasie kryzysu i w czasie pró naprawy mają to wszystko gdzieś. I to proszę kto??? Najlepsi Najwierniejsi forumowiecze??? Moze czas zastanowić się nie tylko nad tym co robią inni ale też nad sobą????
....Darling Only You
Are The Light Amoung
THE DARK!!!.......
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 13 lis 2004, 21:50

Dziękujemy za wypowiedź - pierwszą od dłuższego czasu i oczywiście wyśmiewającą to że ktoś coś robi. Kathleen ja nie licze na powrót czegoś czego nie znam, ja chcę sie dobrze bawić. Z Tobą albo bez Ciebie.
Jeśli Potrafisz przytoczyć moje niepochlebne słowa dotyczące Adama - to poproszę - zawsze gościa lubiłem i nawet niektórzy mi to wypomnieli. Proponuję okopać się w bunkrze wspomnień, pozamiatać i wyjść - ostatni zgasi światło. A ci którzy zostali i chcą coś zrobić sobie poradzą albo nie - to Ich sprawa.
Awatar użytkownika
MeDuZa
Kontaktowanie:

;/

Postautor: MeDuZa » 13 lis 2004, 21:58

Wg mnie zarząd jest dobry :). To jest moje zdanie, więc nie bijcie :>. W ogóle wszyscy są fajni :P. Mimo, że Morelka nie jest w zarządzie, to nie zgadzam się, że nie ma ona kompletnego pojęcia o ffc. Poza tym to ja wierzę, że ffc się odrodzi. Podkreślam nie bić mnie za to :P.

don't copy

Wróć do „Łzy”