"Gdy na Was patrzę"......miejsce III

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 17 mar 2003, 19:57

Moim zdaniem bardzo dobrze jej poszło 8) ....ale że FNS(Formacja Nieżywych Schabów)na 2....poprostu szok.....normalnie Obłęd.....no trudno :D
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 20 mar 2003, 2:50

JEST SZANSA NA BUS...A MOZE I AUTOBUS DO WARSZAWY NA KOLEJNE WYDANIE "PRZEBOJÓW JEDYNKI" ...DLA ZAINTERESOWANYCH NOTKA Z CGM:

W następnym programie, oprócz trójki finalistów pierwszej edycji, czyli Łez, Formacji Nieżywych Schabuff i Stachurskiego, zagra piątka wykonawców wybranych przez naszą komisję - powiedział nam Marek Sierocki - Będą to Gabriel Fleszar, Goya, Planeta, IRA i Michał Milowicz, a więc od rocka, poprzez pop , aż po śpiewającego aktora. Program będzie - podobnie jak pierwsza edycja - oparty na pomyśle wykorzystanym przy produkcji polskich eliminacji do konkursu Eurowizji, czyli smsowego plebiscytu "na żywo". Tradycyjnym gościem specjalnym - gwiazdą programu będzie Ich Troje, które specjalnie na tę okazję zrobi sobie krótką przerwę w rejestracji programu dla konkurencyjnego TVN "Jestem Jaki Jestem".

TO DOPIERO 12 KWIETNIA ALE MACIE CZAS NA ZASTANAWIANIE SIĘ KTO BY BYŁ CHĘTNY NA TAKI WYJAZD.....ALE OD RAZU ZAZNACZAM.....NARAZIE TO NIC PEWNEGO WIĘC PROSZĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ DLA MNIE....I DLA MOJEGO GG :)
Sylwia
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 20 mar 2003, 3:29

aż mi mina zrzedła: skład trzykrotnie bardziej denny niż w pierwszym wydaniu...w dodatku I3 w miejscu ostatniego BC...będzie się trzeba 3 razy zastanowić...ale z wami -wszędzie :D :D :D (nawet przeciw Wiśniom :twisted: )
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 20 mar 2003, 3:38

no trzeba przyznać... skład beznadziejny... a ja się tam nawet na te Ich3 ciesze... lepsze to niż Blue Cafe... co prawda zależy co zagrają... ale ja i tak bym baaardzo chciała jechać....
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 20 mar 2003, 3:51

Moze i cieńki skład ale nawet przy ich3 idzie szaleć :D
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 20 mar 2003, 3:51

Moze i cieńki skład ale nawet przy ich3 idzie szaleć :D
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 20 mar 2003, 3:56

Ewelina(Ewka) pisze:Moze i cieńki skład ale nawet przy ich3 idzie szaleć :D

taaa... przy Blue Cafe też :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 20 mar 2003, 4:43

Oby ten "cienki skład" nie przeskoczył Łez... Stachursky, IRA, Goya, nie wiem czy się Łezki zmieszczą w pierwszej trójce...
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 20 mar 2003, 4:57

ja uważam że IRA to duża konkurencja dla Łez... i wydaje mi się ze Łzy nie przeskoczą IRY... nie ma szans... a jeśli chodzi o Goye... szczerze się przyznam że nie znam... :roll:
jakby tak się zastanowić to faktycznie... przecież ostatnio II miejsce miała Formacja Nieżywych Schabuff, I był Stachursky... jeśli ludzie tym razem będą głosować podobnie to I będzie IRA, II Stachursky i III FNS... ech... oby nie....
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 20 mar 2003, 14:27

No kurde, czy ten program naprawde musi byc krecony w Warszawie?? Czy Bydgoszcz naprawde musi byc tak daleko Slaska?? czy to naprawde musi byc 3 tygodnie przed matura?? Chyba nie mam wielkich szans pojechac tym razem :( i nastepnym pewnie tez nie za bardzo, bo pociagi nocne mnie troche odstraszaja....

No ale bede dzielnie kibicowac przed telewziorem. Ale po rachunku telefonicznym nie wiem czy wysle smska, moze byc ciezko :)

Niech moc bedzie z Wami.... moze jednak bedzie mozna zaspiewac inny kawalek?? Bym sie wcale nie obrazila...
Obrazek
marigell

Postautor: marigell » 20 mar 2003, 15:49

Lubie Milowicza :) choć wole jak gra niż spiewa :twisted: A ta Goya to chyba jakaś kobieta śpiewa, tak mi się kojarzy :roll: IRA też jest fajna no i raczej mało prawdopodobne aby Łzy dalej przeszły :cry: szkoda. Może z inną piosenką byłyby większe szanse?
Obrazek
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 20 mar 2003, 17:18

sara pisze:Lubie Milowicza :) choć wole jak gra niż spiewa :twisted: A ta Goya to chyba jakaś kobieta śpiewa, tak mi się kojarzy :roll: IRA też jest fajna no i raczej mało prawdopodobne aby Łzy dalej przeszły :cry: szkoda. Może z inną piosenką byłyby większe szanse?

nie ma to jak podbudowac zespol, nie?? ze w nich wierzymy i tak dalej....
Obrazek
marigell

Postautor: marigell » 20 mar 2003, 17:23

No co? Szczera jestem i tyle i patrze realistycznie na to wszystko. :wink:

I nic nie ma tu podbudowanie do rzeczy, w cuda nie wierze :roll: raczej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 20 mar 2003, 17:32

Ja też nie wiem kto to jest Goya, moze słyszałam kiedyś ale nie kojaże.
Myśle ze jak by Łezki grały inną piosenke to udało by nam się pokonać schabuf( nie ładną mieli ta piosenką i Stachursky też) mi mówili że za słabo było słychać muzyke jak Łzy grali i że nie było dobrze słychac tego kapitalnego wstępu.
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 20 mar 2003, 17:38

nie ma co dumać... trzeba w głosowanie zaangażować więcej znajomych i tyle :D :D

Wróć do „Łzy”