pogoń za kasą?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
piter42

Postautor: piter42 » 20 maja 2003, 22:06

Adam-LZY pisze:Widze,że wiesz wiecej ode mnie :o ....bardzo bym chciał i zrobie wszystko aby tak było,ale na 90% zastąpi mnie muzyk sesyjny.
zawsze zostaje te 10 procent...to wiecej niz teraz bank daje za lokaty... :!: :!: :!: wierzymy ze ...no wlasnie w co wierzymy..to tez jest pytanie... :?: :?: i ta diabelna szkola nie daje odpowiedzi na to mimo egzaminow poprawkowych..... :evil: :evil: :evil: a uczyc sie trzeba...zeby nie stepil sie sztylet wiedzy... :? :? :? bedzie..co ma byc..zawsze tak jest..super skomonowales oczy..swietnie dobrales muzyke do tego tekstu...kiedy riplay :?: :?: takich przebojow....wiecej....
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 21 maja 2003, 5:52

Jaka ostra wymiana pogladów tu miała miejsce.......pozwólcie, że i ja zabiore w niej głos. Rozumiem, że Adam nie może romawiać ze wszystkim którzy przez GG go zagadują i przedstawiają się, że sa z Forum, ale odpisanie, choć w stylu "słuchaj gadam już z pięcioma osobami - może kiedy indziej pogadamy" byłoby jaknajbardziej na miejscu. Broń Boże ja tu nie chce nikogo pouczać, ale własnie w tej całej kłótni właśnie o to chodzi. Ja nigdy nie odważyłem się napisać do Adama, bo poprostu nie maiałem nic konkretnego do napisania. Pisanie w stylu "lubie Łzy.....ten czy tamten utwór mi sie podoba...." pewnie ani dla mnie, ani dla Adama nie byłoby ciekawe....ale może kiedyś napiszę :wink:
A co do 99% Forum - mogło to urazić Cienia Anioła......W ogóle można to było załatwić inna drogą, a cała sprawa została tak "nie fajnie" rozgrzebana przy całym Forum.....
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 22 maja 2003, 0:21

Hmmm. Co do tego, ze Adam siedzi na niewidocznym to jest dla mnie oczywiste, ze nie może sobie pozwolić na normalny status... po prosu miałby od razu z 50 okien otwartych... Czasem się zastanawiam, czy Adam jest na necie, ale nic nie piszę, bo myślę "eee pewnie go nie ma, nie będę nachalna"... czasami aż głupi mi do niego pisać, bo myśle, ze to troche nachalne ze go "atakuję"... (nie wiem czy wiecie o co mi chodzi ?)... Czasami ktoś mi sie pyta czy wiem czy AK jest na gg to mu mówię, ze nie wiem, albo , ze jest jak z nim rozmawiam... czasami można też od kogoś kto gada z Adamem dostać cynk ;)... Staram sie byc wyrozumiała, bo wiem, ze Adam po prostu nie ma czasu, a jeśli już jest na necie to sie stara (wierze w to)... Ale jeśli już uda mi sie pogadać z AK to jest to niewątpliwie miłe...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 22 maja 2003, 0:23

[b].... to było smutne i nie potrzebne... może ktoś zrozumie o co mi chodzi...[ :cry: :cry: :cry: /b]
mondrala

Postautor: mondrala » 22 maja 2003, 0:51

Syriel pisze:Hmmm. Co do tego, ze Adam siedzi na niewidocznym to jest dla mnie oczywiste, ze nie może sobie pozwolić na normalny status... po prosu miałby od razu z 50 okien otwartych... Czasem się zastanawiam, czy Adam jest na necie, ale nic nie piszę, bo myślę "eee pewnie go nie ma, nie będę nachalna"... czasami aż głupi mi do niego pisać, bo myśle, ze to troche nachalne ze go "atakuję"... (nie wiem czy wiecie o co mi chodzi ?)... Czasami ktoś mi sie pyta czy wiem czy AK jest na gg to mu mówię, ze nie wiem, albo , ze jest jak z nim rozmawiam... czasami można też od kogoś kto gada z Adamem dostać cynk ;)... Staram sie byc wyrozumiała, bo wiem, ze Adam po prostu nie ma czasu, a jeśli już jest na necie to sie stara (wierze w to)... Ale jeśli już uda mi sie pogadać z AK to jest to niewątpliwie miłe...

mile :?: :?: a co w tym milego..... :?: :?: :?: jest jaki jest...a moze powinien byc innny... :?: :?: ale nie musi byc mily i nie jest...ale muzyke...robi ok...troche przesadza z tym udawaniem milosci do fanow..jak sie go zna blizej....ale nie trac nadziei...pewnie go poznasz...i dowiesz sie wtedy...zobaczysz.....powodzenia....
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 22 maja 2003, 2:46

mondrala pisze:...troche przesadza z tym udawaniem milosci do fanow..jak sie go zna blizej....ale nie trac nadziei...pewnie go poznasz...i dowiesz sie wtedy...zobaczysz.....powodzenia....

szczerze? gówno wiesz i gówno piszesz...

Syriel: wydaje mi sie że Adam właśnie wtedy siedzi na necie kiedy ma czas... :)
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 22 maja 2003, 19:16

Właśnie o to mi jesoosku chodziło :) , kiedy ma czas to siedzi na necie, ale niestety tego czasu wiele nie ma i o to nie możemy mieć pretensji...

mondralu nie wiem, co co ci biega.... może ty znasz na tyle Adama, żeby go tak oceniać (w co szczerze wątpię), ale jeśli Go nie znasz to zgadzam sie z Jesoosem "Gówno wiesz i gówno piszesz..."
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 22 maja 2003, 19:51

Syriel pisze:
mondralu nie wiem, co co ci biega....

obawiam sie że mądrala sam(a?) nie wie o co jej(?) biega...cóż...nobody's perfect :P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 22 maja 2003, 19:57

jesoos pisze:szczerze? gówno wiesz i gówno piszesz...

ŚWIETNE!!!! TEKST ROKU!!! i święte słowa ;)
...
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 22 maja 2003, 20:50

mondrala niedenerwoj ludzi bo bedzie przesrane.....
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 22 maja 2003, 21:41

Adam nie denerwuj sie tak... niech sobie kobieta pisze co chce... i tak racji nie ma.... A my swoje wiemy...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 22 maja 2003, 21:47

heheh :) no to ja nie wiem... może to facet... mi sie tam wydawało, że kobieta... a zresztą nie wnikam :)
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 22 maja 2003, 22:07

Adam-LZY pisze:Ale zajebiście ktoś mnie zna lepiej niż ja....mój kochany psychologu mondralo....wylecz mnie z udawanej miłości do fanów....... :D

hehe dobre :lol:
mondrala, bobek; ktoś jeszcze na forum ma coś do Łez?
a może ktoś zna Adama jeszcze lepiej niż mondrala? hehe ;) chociaz on(a) wie chyba wszystko najlepiej :?

jak nagle zauważyłam, że dostaje odpowiedz na gg od Adasia to myslałam że zemdleje z wrażania :) no może przesadzam ;) ale byłam niesamowiście happy :D
Awatar użytkownika
Olcia

Postautor: Olcia » 22 maja 2003, 23:45

ja tak na prawde to nie znam Adama bo może raz z nim rozmawiałam bo nie miałam odwagi więc nie moge powiedzieć czy udaje ale raczej nie bo kto by tak długo mógł udawać :wink:.......a dlaczego nikt nic nie ma do innych członków zespołu tylko akurat do Adama to mnie najbardziej dziwi :?: :roll:
Łzy są kroplami krwi duszy.
mondrala

Postautor: mondrala » 23 maja 2003, 1:15

moon pisze:
jesoos pisze:szczerze? gówno wiesz i gówno piszesz...

ŚWIETNE!!!! TEKST ROKU!!! i święte słowa ;)

NO TAK..TYLKO NA TYLE WAS STAC..KONKOLOMANI....CHOCIAZ TEZ GO NA SWOJ SPOSOB LUBIE....

Wróć do „Łzy”