pogoń za kasą?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 24 maja 2003, 3:23

Nikt nie jest idealny, Adam też wiec chyba nie trzeba mu niczego narzucać, robi to co chce, a Mondrala coś za dużo wsuwa negatywnych wniosków a nie jestem pewien czy ma racje...
mondrala

Postautor: mondrala » 24 maja 2003, 11:23

Slaweeek pisze:Nikt nie jest idealny, Adam też wiec chyba nie trzeba mu niczego narzucać, robi to co chce, a Mondrala coś za dużo wsuwa negatywnych wniosków a nie jestem pewien czy ma racje...

moze i wsuwam...ale przynajmniej gramatycznie i po polsku..
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 24 maja 2003, 16:55

mondrala pisze:....i znam sie na poezji...i na wielu innych sprawach ..lepiej niz ty.... :wink: :wink: :wink:

To już typowy objaw zarozumiałości:)

Czytałem gdzieś, że im ludzie bardziej inteligentni - tym większą mają skłonności do niedoceniania własnej inteligencji.
Ludzie mniej inteligentni - często uważają siebie za bardziej inteligentnych niż są w rzeczywistości.
Cały problem w tym, że nikt nie jest w stanie w pełni obiektywnie tego ocenić i zweryfikować, bo musiałby to oceniac ktoś, kto wyraźnie przewyższa inteligencją wszystkich tych, których by oceniał. A tacy ludzie prawdopodobnie nie istnieją, chociaż niektórzy się za takich uważają;)
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 24 maja 2003, 16:57

mondrala pisze:...ale przynajmniej gramatycznie i po polsku..

Proszę zapamiętać regułę: "uje" się nie kreskuje. :)
Oczywiście z kilkoma wyjątkami. ;)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 24 maja 2003, 23:17

nie przejmujmy się, nieraz i mondrale sie przydadzą na forum. może nas czegoś nauczy o poezji i pisowni. hehhh
młoda.jg ma racje po co te kłótnie? nie lepiej zignorować? bobek już sie znudził
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
mondrala

Postautor: mondrala » 27 maja 2003, 23:25

a kto tu sie kloci :?: :?: :?: to tylko wymiana zdan..ale ten temat tez sie chyba juz konczy.wymyslcie jakis nowy..ja tego nie zrobie..znow beda zarzuty ,ze sie chwale..czyms tam...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 28 maja 2003, 0:21

mondrala pisze:czztaj uwaznie moje posty...pisze ze lubie..mimo wszystko...czasem nawet podziwiam..ale slowa krytyki tez mu sie naleza....nie jest idealny...nie musi byc..jest czlowiekiem.....a ja zawsze mam swoje zdanie....i znam sie na poezji...i na wielu innych sprawach ..lepiej niz ty.... :wink: :wink: :wink:

Ta zarozumiałość mówi sama za siebie... uważam, że komentarze są zbędne... widzę, że pokazałaś się chyba z swojej najlepszej strony... gratuluję... znajomości na poezji i innych sprawach też... :? :?
mondrala

Postautor: mondrala » 28 maja 2003, 0:31

ZNAJOMOSCI POEZJI I INNYCH SPRAW...chyba tak..to lepiej brzmi..bez zarozumialosci...ale szkoda czasu na dosrywanie sobie..niewazne slusznie czy nie..lepiej ten czas poswiecic na sms dla oczu szeroko...
BEZ URAZY..... :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 28 maja 2003, 0:37

mondrala pisze:ZNAJOMOSCI POEZJI I INNYCH SPRAW...chyba tak..to lepiej brzmi..bez zarozumialosci...ale szkoda czasu na dosrywanie sobie..niewazne slusznie czy nie..lepiej ten czas poswiecic na sms dla oczu szeroko...

Cóż za odwaga... o tak... lepiej się teraz cichcem wycofać...
Zresztą... nie chcę sie z nikim kłócić... inforumuję Cię tylko, że Twoje zachowanie jest czasem nie na miejscu... przemyśl to... kończę ten temat, bo to nie sprawa na forum... :?
[/b]
mondrala

Postautor: mondrala » 29 maja 2003, 2:16

Syriel pisze:
mondrala pisze:ZNAJOMOSCI POEZJI I INNYCH SPRAW...chyba tak..to lepiej brzmi..bez zarozumialosci...ale szkoda czasu na dosrywanie sobie..niewazne slusznie czy nie..lepiej ten czas poswiecic na sms dla oczu szeroko...

Cóż za odwaga... o tak... lepiej się teraz cichcem wycofać...
Zresztą... nie chcę sie z nikim kłócić... inforumuję Cię tylko, że Twoje zachowanie jest czasem nie na miejscu... przemyśl to... kończę ten temat, bo to nie sprawa na forum... :?
[/b]

nie wycofuje sie..a mysle caly czas..podobno tez ..jestem czlowiekiem..mimo..ze jestem MONDRALA :roll: :roll: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 29 maja 2003, 3:42

czy na forum zawsze musi sie pojawić ktoś kto psuje atmosfere..
może dajmy już spokój tej "wymianie zdań" (jak to określa mądrala)
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 29 maja 2003, 4:28

Ja się w sumie cieszę że ktoś zorgrzewa tutaj atmosferę. Najpierw był Bobek teraz Mondrala na forum nie jest nudno :)
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 29 maja 2003, 6:06

nudno to tu nigdy nie jest. ale nie wszystkim podoba sie taka atmosfera
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 29 maja 2003, 14:34

Jędrek pisze:Ja się w sumie cieszę że ktoś zorgrzewa tutaj atmosferę. Najpierw był Bobek teraz Mondrala na forum nie jest nudno :)

Udzielaj sie częściej...poprowadź dialog z m. ...jak ci powie/oświadczy że jesteś mało inteligentny możesz mówić że ci się podoba....
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
mondrala

Postautor: mondrala » 30 maja 2003, 1:42

jesoos pisze:
Jędrek pisze:Ja się w sumie cieszę że ktoś zorgrzewa tutaj atmosferę. Najpierw był Bobek teraz Mondrala na forum nie jest nudno :)

Udzielaj sie częściej...poprowadź dialog z m. ...jak ci powie/oświadczy że jesteś mało inteligentny możesz mówić że ci się podoba....

STARAM SIE ZAWSZE MOWIC PRAWDE..NAWET JESLI BOLI..

Wróć do „Łzy”