pogoń za kasą?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 20 maja 2003, 2:06

Justysia pisze:
Cień Anioła pisze:I myśle że Adam natłoku ludzi na gg nie ma skoro wciąż na niewidocznym siedzi.

No to właśnie chyba siedzi na niewidocznym po to, żeby ludzie nie wiedzieli, że on jest?

No wiem...wciąż siedzi na niewidocznym żeby ludzie do Niego nie gadali.Proste i logiczne :?
Ide odpocząć od tego forum bo już tu za długo siedze...
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 20 maja 2003, 3:37

Adam, mnie ignorujesz od 3 miesięcy, w sumie to Twoja sprawa ale przykro... W sumie to mam to w nosie po Twoim bekaniu w Gryfinie, Pokazałeś szacunek dla ludzi.....
Awatar użytkownika
marleyka
Kontaktowanie:

Postautor: marleyka » 20 maja 2003, 3:42

co wszyscy jakoś dzisiaj tak poddenerwowani???
mar-r mi Adam jeszcze nigdy nie odpisał, ale spoko..wyżej się wytłumaczył...
a bekanie??? hmmm...żałuję, że nie słyszałam :lol: :lol: :lol:
...DGR SQUAD WYKRZYCZ JESZCZE RAZ...DGR SQUAD DOPIERDALA....
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 20 maja 2003, 3:45

Dobranoc.Mozna sie jakoś z forum wypisać?Nie chce żeby mój nick trwał nadal w użytkowniach więc jak byłby ktoś tak miły to prosze skasować.
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 20 maja 2003, 3:45

to po co podaje numer? a o bekaniu to może sam się wypowie, jeśli gwiazda sie zgodzi
Awatar użytkownika
marleyka
Kontaktowanie:

Postautor: marleyka » 20 maja 2003, 3:48

może najwyczajnie w świecie nie może się rozdwoić....Ty też zawsze odpisujesz...a o bekaniu chętnie posłucham obu stron :lol:
...DGR SQUAD WYKRZYCZ JESZCZE RAZ...DGR SQUAD DOPIERDALA....
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 20 maja 2003, 3:50

już chyba nie posłuchasz...mój ostatni post -ave!
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 20 maja 2003, 3:51

i dołączam się do Cienia Anioła, też znikam z forum, pozdrowienia dla GWIAZD, życzę Fryderyka, Oscara i co Chcecie, możecie mnie opluć jakby co 1263536 to moj gg, żegnam
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 20 maja 2003, 4:46

Cien Aniola nawet nie zartuj ze znikasz z forum :evil: :D
A co do Adam dajcie jush spokoj-mi tesh nie zawsze odpisujcie ale postawcie w jego miejscu miec tyle osob na gg :!: Serio fess problemy robicie i potem sie klotnie robia :(
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 20 maja 2003, 19:23

Cień Anioła pisze:
po prostu ja pisze:niestety, nie zawsze... tak mi sie wydaje.

A kto nie jest obiektywny Twoim zdaniem?

ja nie mowie tu o pojedynczych jednostkach. wg mnie nie zawsze jestesmy do konca obiektywni, tyle na temat. swoje zdanie wypowiedzialam w temacie o "szansie na sukces" i wykonaniu Ani i Georginy - tam widac jak wszyscy zawsze sa obiektywni.

co do GG i Adasia. Adam nie raz i nie dwa mi odpisal na GG, kilka razy rozmawialismy, nie czuje sie zignorowana przez Niego. Mimo, ze jakby nie patzrec, nie zna mnie dobrze, widzielismy sie zaledwie 2 razy po koncercie, z czego raz jeszcze mnie na forum jeszcze nie bylo. za drugim razem byly to moje poczatki na forum, rozmowa byla krotka, wiec raczej Adam tego nie pamieta - nie dziwie sie, nie mam zalu. Wiec nie zgadzam sie z Toba, ze Adam olewa tych, ktorych nie zna dobrze.

Cieniu Aniola, dlaczego chcesz od nas odejsc?? 2 slowa krytyki i obraza?? bez przesady, przeciez nikt Cie stad nie wygania.
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 20 maja 2003, 19:42

Adam, nigdy wszystkich zadowolić nie będzie można... to prawda.

Cień Anioła: "I myśle że Adam natłoku ludzi na gg nie ma skoro wciąż na niewidocznym siedzi."

Adam może jest na niewidocznym, nie widzę w tym nic złego, ale założe się, że kiedy loguje się na gg przychodzi mu naraz dużo wiadomości... i chyba na każde nie jest w stanie odpisać.... Ja tam do tego nic nie mam !!!
...
Awatar użytkownika
Olcia

Postautor: Olcia » 20 maja 2003, 19:50

mi też nie odpisuje może raz z Adamem rozmawiałam ale nie mam do niego pretensji że nie odpisuje bo na pewno nie ma czasu ja też czasem ludzią nie odpisuje bo nie mam czasu albo nie wiem co odpisać i dobrze rozumię Adama:) :wink: NIE DA SIĘ WSZYSTKIM DOGODZIĆ
Łzy są kroplami krwi duszy.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 20 maja 2003, 19:52

iwan pisze: A co do Adam dajcie jush spokoj-mi tesh nie zawsze odpisujcie ale postawcie w jego miejscu miec tyle osob na gg :!: Serio fess problemy robicie i potem sie klotnie robia :(

ja ze swej strony powiem że odkąd tu jestem rozmawiałem -w sęsie że mi odpisał -z Adamem moze trzy razy... nawet trudno to nazwac rozmową prawde powiedziawszy...i trudno zebym sie z tego powodu pochlastał :P poprostu z jednymi Adam chętniej rozmawia -z innymi mniej -proste.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 20 maja 2003, 19:57

mi ostatnio za pomocą gg :lol: Adam napisał że jest cgory i nie wie czy bedzie w Nysie :cry: :cry:
Awatar użytkownika
piter42

Postautor: piter42 » 20 maja 2003, 21:50

Asiuncia pisze:mi ostatnio za pomocą gg :lol: Adam napisał że jest cgory i nie wie czy bedzie w Nysie :cry: :cry:

bedzie..bedzie....bedzie...zobaczycie..bedzie...a czy jest...kto to wie....bedzie.. :roll: :roll: :roll: :roll:

Wróć do „Łzy”