Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Kaczucha
Kontaktowanie:

Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Postautor: Kaczucha » 22 maja 2003, 0:47

Zawsze mnie gnębiło pytanie dlaczego nie łzy???? Co prawda nie mam nic przeciwko Ich Troje (chociaż za nimi nie przepadam) to moim zdaniem większe szanse mielibyśmy gdyby reprezentowały nas Łzy. Czy nie mam racji????? Przecież oni maja takie odjazdowe kawałki i zachwyciliby nimi wszystkich!!!!!!!!!! Pytanie dlaczego????????? :roll:
mondrala

Re: Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Postautor: mondrala » 22 maja 2003, 0:53

Kaczucha pisze:Zawsze mnie gnębiło pytanie dlaczego nie łzy???? Co prawda nie mam nic przeciwko Ich Troje (chociaż za nimi nie przepadam) to moim zdaniem większe szanse mielibyśmy gdyby reprezentowały nas Łzy. Czy nie mam racji????? Przecież oni maja takie odjazdowe kawałki i zachwyciliby nimi wszystkich!!!!!!!!!! Pytanie dlaczego????????? :roll:

ale tylko oczy maja szanse...a lzy wyplywaja z oczu..szeroko zamknietych....
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 22 maja 2003, 1:19

mondrala pisze:
Kaczucha pisze:Zawsze mnie gnębiło pytanie dlaczego nie łzy???? Co prawda nie mam nic przeciwko Ich Troje (chociaż za nimi nie przepadam) to moim zdaniem większe szanse mielibyśmy gdyby reprezentowały nas Łzy. Czy nie mam racji????? Przecież oni maja takie odjazdowe kawałki i zachwyciliby nimi wszystkich!!!!!!!!!! Pytanie dlaczego????????? :roll:

ale tylko oczy maja szanse...a lzy wyplywaja z oczu..szeroko zamknietych....

no nie wiem czy "oczy..." mialyby wielkie szanse. piosenka jest swietna, ale tu, w Polsce. Piosenka nie jest typowo festiwalowa, jej ogromnym atutem jest bez watpienia text, ale spiewany po polsku jest niezrozumialy dla innych. nie wiem na ile Ania sie czuje w angielksim, zeby ewentualnie spiewac w tym jezyku, i zeby nie brzmialo to smiesznie. wiec nie sadze, zeby Łzy mialy tam jakies olbrzymie szanse. Ich Troje moze i nie jest moim ukochanym zespolem, ale ich szanse oceniam wysoko.

ale "oczy..." sa cudowne....
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 22 maja 2003, 1:23

ŁZY NA EUROWIZJĘ??? He He He..... Ciekawe z jaką piosenką... chyba "AGNIESZKA" w wersji DISCO :P Wtedy miały by szansę :P

Bogu dzięki, że Łez na EUROWIZJI nie ma.. UFfff....
...
Awatar użytkownika
fanek

Postautor: fanek » 22 maja 2003, 2:02

właśnie łzy cenimy za teksty (przynajmniej ja )
a na ełrowizje przygotowuje sie piosenki .... hm jak je nazwać chity na jedno sluchanie no coś w tym stylu nie mam pomyslu
nio dorze ze ich nie ma
choć z drugiej strony fajnie by było
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 22 maja 2003, 2:14

"Anka" by sie nadawala na Eurowizję;)

Szwedzi kiedyś z podobnymi piosenkami wygrywali, zeby przypomniec tylko Abbę i Herreys ;)
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 22 maja 2003, 2:21

Zauważyłam ze piosenki na eurowizji są w rytmie disco polo a w Polsce tak mocno został ten styl skrytykowany a większość piosenek Erowizji jest w tym rytmie, a co do łez to nie wyobrażam sobie muzyki Łez tam... chociaż ostatnio słyszałam Anieszke w wersji disco polo, mogły by Łzy spróbować.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 22 maja 2003, 2:23

no ja sie ciesze, ze Lzy na ten festiwal nie pojada...a ich3 ma jakies tam szanse...
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 22 maja 2003, 2:36

Ja tam za Ich3 nieprzepadam,ale moim zdaniem maja większe szanse niz Łzy gdyby pojachały...A vz piosenką problemy niema najlepiej Anastazje...;P:P
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 22 maja 2003, 5:14

moon pisze:ŁZY NA EUROWIZJĘ??? He He He..... Ciekawe z jaką piosenką... chyba "AGNIESZKA" w wersji DISCO :P Wtedy miały by szansę :P

Bogu dzięki, że Łez na EUROWIZJI nie ma.. UFfff....

Popieram !!!!!!!! Eurowizja to festiwal komercji i obłudy !!!!!! Ich3 nawet tam nie dokońca pasuje, a co dopiero Łzy...... Chwała Bogu ze ich tam nie ciągnie (mam nadzieję) !!!!! Za to, to byłby czad jakby Łzy zagrały np. w Roskilde !!!!!
Chyba jednak nie te progi.......Ale pomarzyć mogę....... :wink:
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 22 maja 2003, 13:20

Zmartwie Cie: nie masz racji :P
Własnie dlatego wygrali I3 u nas... na Eurowizje trzeba miec piosenkę łatwą lekka i niewymagającą...a jeszcze dobrze jakby była jakas taneczna i przebojowa... "Oczy..." raczej pod schemat nie podchodza....
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 22 maja 2003, 13:57

Jakoś nie wyobrażam sobie Łez na Eurowizji...ale pewnie, że fajnie by było jakby wystąpili...czemu nie...
A co do ICH3 (widzę, że są oni drugim zespołem tego forum :lol: ) to myślę, że mają duże szanse...mają typową piosenkę na Eurowizję z tekstem o żadnych granicach :D ...w dodatku w 3 językach...
Myślę, że mają szansę... :D chociaż konkurencja też jest niezła...
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 22 maja 2003, 15:43

Ja podobnie nie wyobrazam sobne Łez na takiej imprezie jak Eurowizja... wogóle wszelakie takie konkursy muzyczne mi sie nie podobają... muzyka to nie zawody... tylko sztuka...
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 22 maja 2003, 18:59

muzyka to nie zawody... tylko sztuka..... czy tak do konca?? muzyka zawsze bedzie czyms w rodzaju konkurencji, nastaly czasy, ze robienie muzyki jest dosc kosztownie, jesli chce sie robic ja dla szerszego grona. przygrywac sobie w dmu?? czemu nie.... ale to nie wszytskim daje satysfakcje. sztuka dla sztuki?? utopia - w tej chwili muzyk nie ma satysfakcji raczej z grania ot tak, po prostu. jakis poklask, jakies koncerty - i to jest zrozumiale. ale z tym tez wiaze sie cala promocja, itp, i to juz nie jest "Sztuka dla sztuki", a przynajmniej nie wylacznie. wiadomo, ze chce sie ciagnac zyski z tego, co sie robi, i bardzo dobrze. a w tym momencie zaczyna sie "walka" o fana, wysilki, by muzyke puscili w radiu, itp, itd... wiec jakas rywalizacja zawsze jest,.
Obrazek
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 22 maja 2003, 19:06

Ja wcale nie żałuje, ze łzy nie brały udzieł w eliminacjach.... Adam i Ania w wywiadzie dla CGM powiedzieli, ze nie zrobili tego, bo było wiadome kto wygra... prawda, to było wręcz oczywiste... Poza tym patrząc na poziom tegorocznej eurowizji... to nawet "Anka" i "Agnieszka" biły by na głowe przekazem i lirycznością teksów pozostałych kandydatów.... :wink: :lol: Dobrze że nie dtartowali, nie pomogłoby im, a nóż zaszkodziło...

Wróć do „Łzy”