Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 30 sty 2005, 1:52

Od wczoraj wiem że pojadą. Wielki pic to głosowanie. Ale życzę powodzenia.
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 30 sty 2005, 13:04

No własnie jedzie Ivan&Delfin z "Przebojem" "Czarna Dziewczyna" no wiecie przynajmniej sie pośmiejemy z nich ale wole ich niz na przykład Wiśniewskiego z nowym zespołem Red Chot czy tam jakos tak .Boże co za talenty dają na Eurowizje .Powiem jeszcze jedno bedziemy mieli pierwsze miejsce....ale od końca :twisted:
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 30 sty 2005, 17:41

Na Eurowizji nie zawsze wygrywaja ludzie ktorzy maja najlepszy głos, a wrecz bywa tak ze wysokie miejsca zajmuja ludzie ktorzy spiewac nie potrafia wogole... i maja kiczowate piosenki, wiec nie wiadomo jak to bedzie tym razem. Choc osobiscie jakos nie wierze ze uda nam sie zdobyc dobre miejsce... Ale kciuki oczywiscie bede trzymala :)
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 30 sty 2005, 22:25

morelka pisze:Na Eurowizji nie zawsze wygrywaja ludzie ktorzy maja najlepszy głos, a wrecz bywa tak ze wysokie miejsca zajmuja ludzie ktorzy spiewac nie potrafia wogole... i maja kiczowate piosenki, wiec nie wiadomo jak to bedzie tym razem. Choc osobiscie jakos nie wierze ze uda nam sie zdobyc dobre miejsce... Ale kciuki oczywiscie bede trzymala :)

Popieram Morelke zawsze tak jest że na Eurowizji wygrywają często osoby które nawet śpiewać nie umieją....My zawsze mamy przechlapane bo nas nas tylko Niemcy glosują a kraje Skandynawskie zawsze głosują na siebie więc nie mamy szans chociaż bym chciała żeby ta zła passa wkońcu sie skończyła, bo przecież najwiekszy sukces mieliśmy na Eurowizji w 1994r. gdy Edyta Górniak zaśpiewała piosenkę"To nie ja byłam Ewą" wtedy zajęliśmy 2 miejsce no ale kciuki zawsze warto trzymac... 8) :mrgreen:
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 30 sty 2005, 22:25

wercia666 pisze: ale wole ich niz na przykład Wiśniewskiego z nowym zespołem Red Chot czy tam jakos tak .

Zespół Wiśniewskiego nazywa się RED HEAD

A Red Hot ... to całkiem inny zespół z dodatkiem ostrych papryczek ;)
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Syberyt
Członek FFC

Postautor: Syberyt » 31 sty 2005, 10:06

http://muzyka.wp.pl/niusy.html?idn=15112 ha! Nareszcie to na co czekacie: na Eurowizję jedzie Ivan i Delfin :lol: Warto sobie poczytać(dość mało tekstu). A jeśli komuś nie chce się wchodzić to tutaj zamiwszczam wycinki.

-[komentarz WP]-Członkowie komisji mieli do przesłuchania 63 kompozycje. Niestety, większość z nich stała na bardzo niskim - by nie użyć mocniejszego sformułowanie - poziomie. (...)trzy czwarte kandydatów stanowili absolutni amatorzy.
a teraz najlepsze :D
-Czym tłumaczyć brak znanych nazwisk wykonawców i kompozytorów na liście pretendentów?
Odpowiedzi na to pytanie może być wiele...
1. Zawodowi artyści doszli do wniosku, że tylko publiczność wie co jest najlepsze i nie potrzebują uwag krytyków (a sprzedać pod płaszczykiem pseudo sztuki można wszystko).

2. Zawodowi artyści zrezygnowali z tej formy wyłonienia kandydata, gdy okazało się, że nie będzie otwartego konkursu z telewizyjnym show, kręceniem teledysków, promocją radiową.

3. Zawodowi artyści nie wierzą w uczciwość komisji (gdybym nie wierzył sam nie brałbym w niej udziału)

Właśnie m.in. z braku zawodowych, profesjonalnych propozycji wybór komisji jest taki a nie inny.

No i to by było tyle :D ->Śmiejcie się do woli :D
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 23 sty 2006, 13:54

adir pisze:Eurowizja bez łez ;(
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 23 sty 2006, 14:16

A ja osobiscie bym nie chciala lez na eurowizji bo jakby sie cos nie udalo to wtedy byloby tak jak z blue cafe;/wole tego nie powtarzac;/
Awatar użytkownika
AndziaD
Członek FFC

Postautor: AndziaD » 23 sty 2006, 15:27

Moniczka pisze:A ja osobiscie bym nie chciala lez na eurowizji bo jakby sie cos nie udalo to wtedy byloby tak jak z blue cafe;/wole tego nie powtarzac;/

Też tak mysle :roll:
próżny człowieku, pamiętaj o próżności
Awatar użytkownika
_Paweł_
Członek FFC

Gdybyś był;-)

Postautor: _Paweł_ » 15 lis 2006, 0:46

piosenka "Gdybyś był" ma w sobie to coś co nadaje się na eurowizję... ale od tego festiwalu wolę sopot albo opole.
Awatar użytkownika
Smieszka

Re: Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Postautor: Smieszka » 15 lis 2006, 11:42

[quote="Kaczucha"]Zawsze mnie gnębiło pytanie dlaczego nie łzy???? Co prawda nie mam nic przeciwko Ich Troje (chociaż za nimi nie przepadam) to moim zdaniem większe szanse mielibyśmy gdyby reprezentowały nas Łzy. Czy nie mam racji????? Przecież oni maja takie odjazdowe kawałki i zachwyciliby nimi wszystkich!!!!!!!!!! Pytanie dlaczego????????? :roll:[/quote]
też uważam że by wygrali
Paulina Mućko

Wróć do „Łzy”