piosenka slodkie winogrona-ocena

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 02 lip 2003, 8:36

mondrala pisze:ANIA JEST NAPRAWDE DOBRA VOCALISTKA..SZWANKOWALA TROCHE JE PROMOCJA...ALE DZIEKI OCZOM..I NOWEMU MENAGEROWI....WSZYSTKO ZACZYNA UKLADAC SIE ZNAKOMICIE..OBY TAK DALEJ.

Co to ma być?
mondrala

Postautor: mondrala » 02 lip 2003, 21:02

POST KOLEGO..POST...
mondrala

Postautor: mondrala » 02 lip 2003, 21:05

kathleen_kelly pisze:
ANIA JEST NAPRAWDE DOBRA VOCALISTKA..SZWANKOWALA TROCHE JE PROMOCJA...ALE DZIEKI OCZOM..I NOWEMU MENAGEROWI....WSZYSTKO ZACZYNA UKLADAC SIE ZNAKOMICIE..OBY TAK DALEJ.
---> to nie jest menadżer Ani, tylko menadżer zespołu ... bo Ania nie jest solistką, tylko wokalistką w zespole ... i nie jest to NOWY menadżer, tylko DRUGI menadżer ... masz jakieś kiepskie źródło informacji ...

MOZE I DRUGI...ALE NOWY...I TO ON JAKOS PCHNAL ANIE..LZY..OCZY...DO PRZODU.....A CO DO MOICH INFORMACJI.....CICHO SZA...CICHO SZA...PA PA.. :wink: :wink:
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 02 lip 2003, 22:36

Ania się sama pcha ... a gdyby Łzy nie wygrały w Opolu, to nie miałaby się zapewne gdzie pchać, tak jak to było przedtem ... a "Oczu..." pchać nie trzeba było, bo to dobra piosenka ... A nawet jeśli 'NOWY' menadżer cokolwiek kiedykolwiek popchnął, to warto chyba pomyśleć o tym, że gdyby nie 'STARY' menadżer, to być może ten .... jaki ? ... aaa ! 'NOWY' ... nie miałby co popychać ... :?
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 02 lip 2003, 22:57

kathleen_kelly pisze: A nawet jeśli 'NOWY' menadżer cokolwiek kiedykolwiek popchnął,(...)

W tym momencie zacząłem się zastanawiać na ile za sukces Wisniewskiego należy 'obwiniać' Maćka D. a na ile panią Nine Terentiew...
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 03 lip 2003, 0:05

Durczakowi pewnie Łezki zawdzęczają tak częste wizyty w TV, gazetach itd.. no i może ten show na Opolu :D bo skojarzył mi sie od razu z Wiśniewskim :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Alareel

Postautor: Alareel » 03 lip 2003, 0:20

W ogóle jakoś dużo Łezek w gazetach (I3 też było dużo ;) )... no ale gdyby nie Karina to by rzeczywiście pan Durczak nie miał pracy ;) a przynajmniej nie ze Łzami bo by mniej ludzi o Nich wiedziało... ;) no i by pan D. na Łezkach nie zarabiał... ;)
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 03 lip 2003, 1:25

mondrala pisze:MOZE I DRUGI...ALE NOWY...I TO ON JAKOS PCHNAL ANIE..LZY..OCZY...DO PRZODU.....A CO DO MOICH INFORMACJI.....CICHO SZA...CICHO SZA...PA PA.. :wink: :wink:

Zachwyt nad Anią był.
Zachwyt nad sobą też.

A teraz Pani Mondrala "odkryła" Pana Maćka...

Czekam jeszcze na peany pochwalne na temat Pan Czesława, a może i na mój temat się doczekam?;) Nigdy nie wiadomo, czego jeszcze się Pani Mondrala z czasem dowie....i czyje działanie akurat przypadnie jej do gustu ;)

Przepraszam za ironiczny ton, ale staram się, żeby w miarę mozliwosći nie było nudno :P
mondrala

Postautor: mondrala » 03 lip 2003, 7:09

jesoos pisze:
kathleen_kelly pisze: A nawet jeśli 'NOWY' menadżer cokolwiek kiedykolwiek popchnął,(...)

W tym momencie zacząłem się zastanawiać na ile za sukces Wisni
ewskiego należy 'obwiniać' Maćka D. a na ile panią Nine Terentiew...

NIE LEKCEWAZYLABYM PANI NINY...OJ NIE....MA TYLE WLADZY I WPLYWOW...WISNIEWSKI PEWNIE O TYM TEZ WIEDZIAL....
mondrala

Postautor: mondrala » 03 lip 2003, 7:12

Adas pisze:
mondrala pisze:MOZE I DRUGI...ALE NOWY...I TO ON JAKOS PCHNAL ANIE..LZY..OCZY...DO PRZODU.....A CO DO MOICH INFORMACJI.....CICHO SZA...CICHO SZA...PA PA.. :wink: :wink:

Zachwyt nad Anią był.
Zachwyt nad sobą też.

A teraz Pani Mondrala "odkryła" Pana Maćka...

Czekam jeszcze na peany pochwalne na temat Pan Czesława, a może i na mój temat się doczekam?;) Nigdy nie wiadomo, czego jeszcze się Pani Mondrala z czasem dowie....i czyje działanie akurat przypadnie jej do gustu ;)

Przepraszam za ironiczny ton, ale staram się, żeby w miarę mozliwosći nie było nudno :P

MNIE SIE TWOJE POSTY PODOBAJA..A MACKIEM D.SIE NIE ZACHWYCAM..NIE MOJ TYP...ALE ROBI KAWAL DOBREJ ROBOTY DLA LEZ...FAJNIE ZE NIE JEST NUDNO INNNY ADAMIE..POZDRAWIAM...BEZ IRONII..TYM RAZEM :wink:
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 03 lip 2003, 9:42

Uważam, że Maciek bardzo pomóg Łzom, tak jak wczesniej pomogl Ich Troje :D Oba te sespoly potrzebowały promocji i uważam ze jest ona wielkim sukcesem Macka. A co do jego zarobkow, to uważam ze sa takie na jakie sobie zasłużył :D
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 03 lip 2003, 10:32

Według mnie piosenka"Słodkie winogrona " jest spox...I wcale piosenki Łez nie sa na jedno kopyto a ta piosenka wcale nie musio byc taka sama jak "JJJ"tylko dlategoze zaczyna sie od sł.ow" ...jestem jak jestem..."
Kazdy ma prawo miec swoje zdanie i to szanuje ale stwierdzenie ze all songs są nma jedno kopyto to lekka przesada bo jak tak uważasz to po co słuchasz Łez? Bez obrazy dla kogos oczywiscie
POZDRAWIAM ALL BAND TYNKA
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 03 lip 2003, 10:40

Może i nie jest taka sama jak jjj, ale to ze zaczyna sie od slow jjj, to nie przypadkiem. zreszta ania wyszkoni sama powiedziała, ze slodkie winogrona nawiazuja do jjj :D :!:
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 03 lip 2003, 15:27

mondrala pisze:NIE LEKCEWAZYLABYM PANI NINY...OJ NIE....MA TYLE WLADZY I WPLYWOW...WISNIEWSKI PEWNIE O TYM TEZ WIEDZIAL....

Dlatego też "nie bez Kozery" :wink: przytoczyłem ją w tym poście... ale to raczej pani Terentiew poznała się na Wiśniewskim niż on na niej...
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 03 lip 2003, 15:32

Zgodzę Sioę że Maciek pomógł Łezkom, ale Łezki bardzo dużo zawdzięczają Karinie. I nie możecie nie przyznać mi racji. Uważam że Karina jest świetnym menagerem. Zobaczymy teraz jak we dwójkę wypromują Łzy.

Poczekamy zobaczymy. Sorka za błąd. Niektórzy wiedzą jaki
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl

Wróć do „Łzy”