Teksty piosenek z 4 CD

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 30 cze 2003, 4:38

Ja o tekstach z nowej płyty powiem tak :

Adaś pobił tekstami sam siebie i bardzo niski ukłon w Jego stronę ...

Pomimo to jakoś zawsze najbardziej do mnie trafiają teksty Ani ...

Pomimo to moją ulubioną piosenka z tej płyty jest piosenka z tekstem Arka :P I wcale nie jest to " Tańcz" :roll:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 30 cze 2003, 22:29

Mi najbardziej podobaja się teksty Adama :D :D :D :D :D :D , szczególnie czasami, ot tak :twisted:

Wielki podziekowania dla Adama za wspaniałe teksty, za to, że ma śliczne włosy i za to, ze wogóle jest :D :D :D
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 30 cze 2003, 23:14

Hehe co do 'tych' włosów Adama to na Opolu miał takie same pasemka jak Wiśniewski w tym swoim programie...szczerze to mi to do gutu nie przypadło...
mondrala

Postautor: mondrala » 30 cze 2003, 23:54

Cień Anioła pisze:Hehe co do 'tych' włosów Adama to na Opolu miał takie same pasemka jak Wiśniewski w tym swoim programie...szczerze to mi to do gutu nie przypadło...

slodycz plynie z twoich ust..aniolku..
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 01 lip 2003, 18:31

mnie tez przytłacza inteligencja mondrali :D
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 01 lip 2003, 23:34

...i mondralo proszę wytłumacz mi czym się kierowałaś pisząc tekst "słdycz płynie z Twoich ust..." czy to było potrzebne? czy to było na temat włosów Adama :D albo tekstów piosenek?
BTW a mi te pasemka wyglądały na czarne... :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
mondrala

Postautor: mondrala » 01 lip 2003, 23:53

morelkaz pisze:Mi najbardziej podobaja się teksty Adama :D :D :D :D :D :D , szczególnie czasami, ot tak :twisted:

Wielki podziekowania dla Adama za wspaniałe teksty, za to, że ma śliczne włosy i za to, ze wogóle jest :D :D :D

czasami ot tak..ten tekst..o samobojstwie....to chyba najgorszy...kiczowaty tekst..na tej plycie....jak wogole mozna cos takiego napisac..grafomania polaczona z kiczem i brakiem smaku....jest pare dobrych tekstow o samobojstwie w tworczosci polskich poetow....ale sa one oddalone od tego tekstu adama..o cale lata swietlne....niestety....NIESTETY.
mondrala

Postautor: mondrala » 02 lip 2003, 0:04

Adam-LZY pisze:Mondralo,twoja inteligencja przytłacza mnie.Pasemka były srebrne bo mieszaliśmy czarny ze srebrnym,niestety w tv wyglądały jak białe:(

Adamie..nie chce cie przytlaczac....niczym...a pasemka nie podobaly mi sie...ale to nie zaden problem..grunt,ze tobie odpowiadaly...chociaz jak sam przyznales..nie wyszly ci tak jak to zaplanowales..ale teraz jako uznana gwiazda rockowa..zatrudnisz najlepszego fryzjera..i przynajmniej tobie bedzie sie podobalo...a moze mnie rowniez....ZOBACZYMY.masz nauczke..nie rob niczego niefachowo..bo to sie potem msci....pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 02 lip 2003, 8:49

mondrala pisze:..nie rob niczego niefachowo..bo to sie potem msci....pozdrawiam.

Bzdura:)
Przykłady - proszę bardzo: komputery zamiast kupować w sklepie całe to sobie sam składam z części, chociaż się na tym nie znam. No i jak widać na forum jestem.

Zdjęcia robię sobie niefachowo dla przyjemnosci, a bywają lepsze od niektórych zrobionych przez fachowców. Albo raczej zawodowców-pseudofachowców...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 02 lip 2003, 11:34

morelkaz lepiej się przyzwyczaj do takie mondrali... :roll: inaczej tu zginiesz...
a ja ponowie swoje pytanie co do tekstu "wiem ktoś już kiedyś śpiewał..."
co takiego spiewał Ciechowski i w której piosence?
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 02 lip 2003, 13:07

mondrala pisze:czasami ot tak..ten tekst..o samobojstwie....to chyba najgorszy...kiczowaty tekst..na tej plycie....jak wogole mozna cos takiego napisac..grafomania polaczona z kiczem i brakiem smaku....

Wiesz mondralo teraz to już chyba pokonałaś sama siebie... według mnie troche przesadziłaś :!: a nawet więcej niż trochę :!:
Mam pomysł- może ty mondralo napiszesz jakiś 'fajny' tekst piosenki? wkońcu z tego co widać krytykować umiesz świetnie, więc i może z tekstem piosenki ci dobrze pójdzie.... a kto wie, może spodobała by się ona Łezkom i być została przyjeta na posadę tekściaża w zespole :D :D :D
mondrala

Postautor: mondrala » 02 lip 2003, 13:22

morelkaz pisze:
mondrala pisze:czasami ot tak..ten tekst..o samobojstwie....to chyba najgorszy...kiczowaty tekst..na tej plycie....jak wogole mozna cos takiego napisac..grafomania polaczona z kiczem i brakiem smaku....

Wiesz mondralo teraz to już chyba pokonałaś sama siebie... według mnie troche przesadziłaś :!: a nawet więcej niż trochę :!:
Mam pomysł- może ty mondralo napiszesz jakiś 'fajny' tekst piosenki? wkońcu z tego co widać krytykować umiesz świetnie, więc i może z tekstem piosenki ci dobrze pójdzie.... a kto wie, może spodobała by się ona Łezkom i być została przyjeta na posadę tekściaża w zespole :D :D :D

WIESZ...TO JAKIS CIEKAWY POMYSL JEST....NIE WPADLAM NA TO....CIEKAWE CZY LEZKI SPIEWAJA ..NIESWOJE TEKSTY....JEST JEDEN PROBLEM...NIE PISALAM NIGDY PIOSENEK....ALE TWOJ POMYSL O SPIEWANIU PRZEZ LZY..TEKSTOW NAPISANYCH PRZEZ INNYCH AUTOROW JEST CIEKAWY......BARRSZO CIEKAWY.....CICHO SZA....
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 02 lip 2003, 13:37

Teraz czas na moją opinię.

Więc:
Uważam że teksty z nowej płyty są fajne, ale nie wszyustkie. Adam przebił sam siebie. Kocham piosenkę JAk cukierek czy Tak nieweile.
Ani teksty są też super i szczerze mówiąc przemawiają do mnie bardziej.
Piosenka Arka która mi się podoba to Ostatni na dobranoc.

Nie mogę po prostu słuchać Serca z kamienia. Nie wiem dlaczwgo. Może się jeszcze przekonam co do tej piosenki, ale narazie to nie.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 02 lip 2003, 14:12

ależ zeby była jasność, chodzi mi tylko o ciebie jako autorki, o nikogo więcej :!: :!: :!: tekże nie pisz, że nigdy tekstów piosenek nie pisałaś, tylko się bierz do roboty.....
Czekam na twój teksy mondralo, pokarz co umiesz i na co cię stać :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 02 lip 2003, 19:34

Co do piosenki „Tańcz...” to mam dość dziwną interpretację. Wydaje mi się że mówi o świecie showbiznesu (może być błąd nie wiem jak to się pisze). Dostajesz się do tego świata a tam już ludzie są . Robią to co im każą „...Mnóstwo par tańczących równo w takt
Choćby chcieli przestać, nie ma jak...”.
Każdy z nich jest inny, ale wkłada taką maskę jaką każą im inni „...Patrz, piękną maskę każdy założył na swoją twarz, Pewnie i Ty też ją masz... „. Jeśli się tam znajdziesz będziesz taki jak oni.
Refren też o tym mówi. W świecie showbiznesu jest tylko obłuda i kłamstwo, tak jak mowi refren.
Ktoś tam jest ale nie wie co ma za bardzo zrobić. Chciałby zachować swoją „duszę” ale chce być w tym świecie. Dostaje polecenie żeby wziął to co chce i uciekał jak najdalej stąd „...Weź to, co chciałeś mieć i uciekaj stąd, uciekaj stąd..”

Nie wiem czy wasze interpretacje też takie są. Moja brzmi właśnie tak, ciekawe co o tym sądzicie.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl

Wróć do „Łzy”