maszyny transport konstrukcji

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
stasiulek
Posty: 1144
Rejestracja: 15 kwie 2021, 17:40

maszyny transport konstrukcji

Postautor: stasiulek » 17 lip 2022, 19:55

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań: http://www.koptech.com.pl/transport-maszyn/
Awatar użytkownika
KristofREPO
Posty: 559
Rejestracja: 22 lut 2021, 18:37

Re: maszyny transport konstrukcji

Postautor: KristofREPO » 05 sie 2022, 18:48

Ogólnie sam transport kołowy jak dla mnie jest czymś niezwykle ważnym i jeśli tylko znajduję chwilę to również bardzo chętnie czytam o tych sprawach. Już teraz wiem dokładnie czym jest certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego. Moim zdaniem doskonale o tym napisano w https://gsszkolenia.pl/poradniki/kurs-n ... drogowego/ i właśnie dlatego zachęcam każdego do zapoznania się z tym materiałem.
Awatar użytkownika
Roberton
Posty: 319
Rejestracja: 19 mar 2019, 20:18

Re: maszyny transport konstrukcji

Postautor: Roberton » 07 sie 2022, 22:14

Transport takich wielkogabarytowych konstrukcji i obiektów wymaga odpowiedniego sprzętu, czyli samochodu ciężarowego i specjalistycznej naczepy, czasem nawet kilku, a do tego potężnego zaplecza. Dlatego jeśli szukacie firmy do transportu ponadgabarytowego, to warto sobie zapisać namiar na firmę Transport specjalistyczny - firma transportowa Poznań | MIMBTRANS https://przewozynienormatywne.pl/ - oni bez problemów radzą sobie z takimi zleceniami jak np. transport silosów.

Wróć do „Różne czyli Inne”