Przyjaźń

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 11 paź 2006, 21:04

przeciez sa jeszcze tanie telefonu z Irlandii do Polski, np iPhone ;)
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 25 lis 2007, 21:26

Magdalenka86 pisze:Witam wszystkich serdecznie :) Dawno mnie tu już nie było… W sumie będzie to mój trzeci post. Pierwszy był o Adamie… :) , drugi był bardzo, bardzo smutny… :cry: a ten będzie o …. Przyjaźni :) Piszę tego posta specjalnie dla pewnej kochanej osóbki jaką jest…. pewnie się domyślacie kto :) Bardzo się cieszę, że ją poznałam i się zaprzyjaźniłyśmy. Poznałyśmy się na studiach i nie od razu się zaprzyjaźniłyśmy, w sumie to chyba po jakiś 3 lub nawet 4 miesiącach… Teraz nie wyobrażam sobie bez niej życia, pewnie wiecie o czym piszę i co mam na myśli… Jest jeszcze jedna osoba, z która jesteśmy bardzo związane, jednak jej nie znacie. Jest to Andżelika zwana Gołąbkiem :) Bez tych dwóch dziewczyn nie wiem jak wyglądałoby teraz moje życie, nawet nie potrafie sobie tego wyobrazić. Nasza trójka jest nierozłączna :D Jeśli dzieję się cos jednej to wszystkie to przeżywamy :) Dlatego pamiętajcie przyjaciele to największy skarb i pilnujcie, żeby go nie stracić. Nic nie jest cenniejszego od prawdziwej przyjaźni! To byłoby chyba na tyle :) KOCHAM WAS (Sabinko i Andżeliko)
P.S. Pozdrawiam serdecznie :wink:

Saba-Łezka pisze:Dzięki Madziu...Aż się zawstydziłam,że tak publicznie i w ogólę.. Widzę,że mało znasz jeszcze forum,dlatego proszę moderatorów o przeniesienie Twojego posta do tematu "Przyjaźń" za co z góry dziękuje :-)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl

Wróć do „Różne czyli Inne”