Strona 1 z 1

Chemia przemysłowa - sklep

: 26 lis 2021, 13:26
autor: Techniczny
Firma Pneumat https://www.pneumat.com.pl z Wrocławia to polski lider na rynku pneumatyki, który od lat zaopatruje nawet największe przedsiębiorstwa produkcyjne w niezbędne sprzęty i osprzęty związane z sprężonym powietrzem. To producent napędów pneumatycznych oraz dystrybutor sprzętu pneumatycznego i automatyki przemysłowej, którego produkty charakteryzują się wysoką jakością, wydajnością i odpornością! Dostępna platforma online umożliwia klientom na realizacje zamówień poprzez sklep internetowy B2B z dowolnego miejsca i o dowolnej porze! Dzięki największemu magazynu z pneumatyką w Polsce, przedsiębiorstwo jest w stanie zrealizować większość zamówień w ciągu 24h! Nowością oferty Pneumat jest chemia przemysłowa, w której skład w chodzą kleje techniczne, pasty montażowe https://www.pneumat.com.pl/pasty-montazowe, spraye techniczne i uszczelniacze ! Zapraszam

Re: Chemia przemysłowa - sklep

: 27 lis 2021, 15:35
autor: Suwenda
Ooo na pewno sprawdzę sobie asortyment o którym wspominasz, bo ich oferta wygląda naprawde ciekawie.

Re: Chemia przemysłowa - sklep

: 30 lis 2021, 10:27
autor: Senio
Takie środki się często przydają

Re: Chemia przemysłowa - sklep

: 09 mar 2022, 20:31
autor: KristofREPO
Sama chemia na dobrą sprawę nie jest mi tak na co dzień potrzebna, ale już teraz dokładnie wiem jak ważnym produktem dla mnie stały się uszczelki EPDM. Nawet możemy o nich przeczytać na stronie https://powerrubber.com/uszczelka-epdm/ i jestem zdania, ze jak najbardziej tego typu kwestie są niezwykle istotne.

Re: Chemia przemysłowa - sklep

: 29 mar 2022, 10:48
autor: kaplica
A ja wam powiem, że mi to sie najlepiej sprawdza chemia z Niemiec, https://eurochemia.com/125-chemia-niemiecka tutaj sobie zamawiam :) Mają bardzo dobre ceny a jakość zdecydowanie topowa.

Re: Chemia przemysłowa - sklep

: 25 maja 2022, 18:38
autor: Aleksandra97
Bardzo dobrym producentem chemii gospodarczej jest oczywiście https://pulskaszub24.pl/firma/darchem . Mają jednak naprawde bardzo korzystną ofertę. Wiele razy kupowałam ich produkty i powiem wam, że sprawdziły się super, ceny też nie są wygórowane.

Re: Chemia przemysłowa - sklep

: 25 maja 2022, 21:45
autor: Pelos
Warto znać tego typu sklepy

Re: Chemia przemysłowa - sklep

: 05 cze 2022, 11:11
autor: Aleksandra97
Powiem wam, że ja niedawno zaczęłam kupować bardzo dobry proszek do prania od https://sklep.clovin.com.pl/proszki-do- ... -do-prania . Skutecznie wybiela i usuwa plamy, a na dodatek ma działanie dezynfekcyjne co jest też ważne.