Stracona przyjazn przez ŁZY....

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Stracona przyjazn przez ŁZY....

Postautor: iwonkax » 23 wrz 2003, 14:25

nie ma
Ostatnio zmieniony 04 cze 2005, 17:40 przez iwonkax, łącznie zmieniany 1 raz.
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 23 wrz 2003, 14:41

Masz prawo sluchac Lez i nie sugeruj sie kolezanka, ona jest poprostu zazdrosna, jezeli jej zalezy na waszej przyjazni to zrozumie..... :wink:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 23 wrz 2003, 14:54

Dla mnie jest to absurdalne, nie rozumie ludzi zazdrosnych o to ze pisze na forum,że mam nowych znajomych, że mam możliwości wyjadu z zespołem. Nie mam takich zawistych koleżanek, jeśli tylko moge to biore ja na koncerty a nawet były ze mną w Wawie(Sylwuś:*). Jeżeli znałam bym takie osoby to nie uważałabym ich za dobrych znajomych.

A tobie radze porozmawiać z przyjaciólką, bo z takiego powodu nie jest warto stracić przyjaźń
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 23 wrz 2003, 15:05

nie ma.
Ostatnio zmieniony 04 cze 2005, 17:41 przez iwonkax, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 23 wrz 2003, 15:07

Nie straciłaś przyjaciółki przez Łzy.... Raczej przez jakieś chore emocje tej dziewczyny :roll:
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 23 wrz 2003, 15:38

nie ma ;]
Ostatnio zmieniony 04 cze 2005, 17:42 przez iwonkax, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 23 wrz 2003, 17:02

wydaje mi się, ze jeśli to prawdziwa przyjaźń to twoja koleżanka powinna zrozumieć, że lubisz tę muzykę i to naturalne że chcesz poznawać ludzi o podobnych zainteresowaniach i poznać zespół przecież prawdziwa przyjaźń przetrwa wszytsko ja też mam przyjaciółke i nawet jak jej opowiadam, że chce się zapisac do fan clubu czy chce iśc na koncert ona cieszy się razem ze mną mimo iż nie słucha takiej muzyki nałogowa tak jak ja zrób ten pierwszy krok i porozmawiaj z przyjaciółką napewno zrozumie
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 23 wrz 2003, 17:57

Już jest jeden temat o przyjaźnie i tam jesten jedna główna myśl: "przyjaźń jest na zawsze", przyjaźn nie stracisz... a koleżanka jest zazdrosna... ale nie wiem o co, bo powinna się cieszyć, że macie jeszcze więcej wspólnego ;)
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 23 wrz 2003, 18:47

nie ma
Ostatnio zmieniony 04 cze 2005, 17:42 przez iwonkax, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 23 wrz 2003, 19:01

czy to była przyjazń mojm zdaniem nie bo prawdziwy przyjaciel by tego nie zrobił ja zanalazłem tu przyjacił
kiedys wiezylem w miłosc a teraz juz nie . Moze kiedys uwierze. A moze juz nigdy je niespotkam
Mam jedak przyjaciół was
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 23 wrz 2003, 19:08

wiecie... możę wyda Wam się to głupie... ale ja doskonale rozumiem Twoją koleżanke. mam to samo... moja 'przyjaciółka' jest fanką hh itechno. od kiedy wyznałam jej że jestem na forum, mam tu znajomych i jest mi tu dobrze zaczęła mi zazdrościć.... i z owej fanki hh stala się pseudo fanką rocka... pyta się co ja lubie i móiw że ona też. ściaga sobie te piosenki i powoli staje się mną... podoba jej się mój styl ubioru... zaczęła interesować się gotykiem... zaczęła nawet nazywać siebie gothką!!!! a na codzień chodzi w najdroższzych najmodniejszych i firmowych ciuchach... :roll: . kiedyś Kasia (Cieniu) napisała jej na blogu, że jeśli chce się zbliżyć do lez niech wejdzie na ich forum... no i moja koleżanka spytała się co myśle na ten temat... powiedziałam że byłoby mi przykro... nie chce, by ona była mną... kiedyś ją lubiłam za to, że mogłam znią pogadać... a teraz... tlyko mi przytakuje na temat spraw o których pojęcia nie ma... bez sensu.. na forum jest między nami więź... niue moge się doczekać następnego spotkania z Wami... i uwierzcie mi, nie chcę tam widziewć mojej koleżanki.... osoby, bez właśnej osobowości...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 23 wrz 2003, 19:18

Ja nie wiem co Wy macie przeciwko żeby Wasi przyjaciele wchodzili i pisali na forum.Ja sama zachęcałam moje przyjaciólki, ale jakos dlugo tu nie zagrzaly miejsca :P
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 23 wrz 2003, 19:24

nie chodzi o to by tu były ale o to żeby nie próbowały na siłę być takie jak ty ja osobiście chciałabym aby moja przyjaciółka tu wchodziła ale nie chciałabym aby była taka jak ja
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 23 wrz 2003, 19:36

magda89 pisze:TY IWONKA ALE TY CHYBA SE JAJA ROBISZ - PRZECIEZ PROWADZENIA BLOGA TO TY NIE MUSISZ ZAWIESZAC - NIE PRZEJMUJ SIE TAK I WROC DO BLOGA BO NIE MAM CO CZYTAC :twisted: PROSZ WRACAJ :(

podtrzymuję :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 23 wrz 2003, 20:07

Wiem cos na ten temat... :roll:

Wróć do „Łzy”