FFC-NISZCY SAME SIEBIE.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 28 wrz 2003, 0:53

moze by wkońcu wymyślić rozwiązanie tej całej sytuacji, bo puki co to jest tutaj ostra wymiana zdań. ja już sie w tym wszystkim pogubiłam i powiem tyle że temat mnie troche załamał. ale w sumie to przecież każdy ma prawo do słuchania tego co mu sie podoba. ja słucham Łez inni słuchają Łez i czegoś jeszcze. przecież za to nikt nie wsadza za kratki. każdy ma wolny wybór. tak samo jak jedni lubią tę koleżankę a inni i tę i jeszcze inną.
przecież to nasza sparawa co lubimy i czego słuchamy.
jeśli te osoby twierdzą ze nie zmieni sie ich stosunek do Łez to po co wciąż ta kłótnia.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 28 wrz 2003, 1:08

Nie to, że bronie Adama, ale Apo (nic do nich nie mam) wybiło się poprzez Łzy.Występują przed Nimi, a ludzie którzy przychodzą na koncerty Łez zachaczają też o Apogeum.
Również fanów 'zwerbowali'.Tutaj nie przyszliśmy wszyscy w określonym czasie.Przez długi czas się formowała ta grupa ,którą teraz możemy nazwać FFC, a Apo to zdobyło ot tak...
marigell

Postautor: marigell » 28 wrz 2003, 1:17

Nie zdobyło ot tak. Z tym się zgodzic nie moge. Z tym że równinez dzięki Łzą to owszem ... ale zauwazcie ze gdyby APO nie grali muzyki która nam się nie podoba nikt nie zapisał by sie na ich forum czy do fan klubu .. tak samo gdyby APO nie grało przed Łzami robił by to inny zespół ktory albo by nam się spodobal albo nie.

Tak że nie mówicie ze APO fanów zdobyli ot tak bo to nieprawda, gdyby byli beznadziejni to by nie mieli nas za fanów. A to że Łzy troche pomogły APO w zdobyciu fanów umożliwiąc im granie przed nimi (choć nie wiem na jakiej zasadzie to się odbywało) o chyba powinno dobrze świadczyć o Łzach ... a tymczasem ja odnosze zupełnie inne wrazenie...

I tak jak napisała Paula - sa tu ludzie którzy słuchają nie tylko Łez ale także innych zespołów więc jakoś nie moge pojąc dlaczego cała dyskusja dotyczy tylko Apogeum :?
Obrazek
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 28 wrz 2003, 1:38

sara pisze:I tak jak napisała Paula - sa tu ludzie którzy słuchają nie tylko Łez ale także innych zespołów więc jakoś nie moge pojąc dlaczego cała dyskusja dotyczy tylko Apogeum :?

Nie chodzi o to ,że nie możemy słuchać innych zespołow ,to polega na tym że Apo 'wybiło się po plecach' Łez...
Ale owszem gdyby nie było tego tematu nie byłoby zamieszania i Apogeum nie jest niczemu winne.Więc jestem po środku tego wszystkiego.Nie opowiadam się ani za nie , ani za tak...
Awatar użytkownika
M@rio

Postautor: M@rio » 28 wrz 2003, 8:25

Wedlug mnie Adam ma racje ze "uciekaja"od nich fani ichociaz i tak zdobywaja innych. Ale czy to cos zlego, ze fan ŁEZ slucha tez innych zespolow
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 28 wrz 2003, 9:08

Justysia pisze:Przed chwilą spotkałam się na czacie ze stwierdzeniem,że FFC Łez to też FC Apogeum..... :? Napisała tak siostra Klaudyny z Apo....
Wnioski?

beznadzieja a ty Maya troche za duzo sobie pozwala takim stwierdeniem ja uwazam siebie za czlonka FFC ale nie za czlonka FC APO i tak juz zostanie!!! totalna bzdura
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 28 wrz 2003, 11:52

sara pisze:Wnioski?? a prosze bardzo. Moje wnioski są takie że fani Łez słuchają również Apogeum i koniec kropka. To że część z nas udziela się na forum APO i zapisało się do ich fan klubu wcale nie oznacza ze zrezygnowała z Łez - no przynajmniej w moim przypadku,

Nie wszyscy fani Łez słuchają również Apo.
Rozumiem,że na podstawie tej części całe FFC można również nazwać FC Apo,tylko dlatego,że pewna mała część FFC także słucha Apo? To jest śmieszne i żałosne. Tamto stwierdzenie oznacza jedno - Apo sądzi,że wszyscy fani Łez są ich fanami i mają do nich prawo,i że te 100 osób w FFC to także 100 które ich słucha :? Cos jest nie tak,może trzeba pewnym osobom uświadomić,że się mylą. Będą całe FFC pakować do nich? Żenada.
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 28 wrz 2003, 12:13

Prosiłbym o skończenie z pseudoargumentami że "każdy może słuchać też innych zespołów". To jest sprawa oczywista i nie ma nad czym dyskutować.
Każdy słucha innych kapel, może należęć do innych fanklubów (jeśli dobrze pamiętam mamy w FFC szefową f-c Brainstorm?), ja słucham dziesiątek kapel oprócz Łez i zaglądam na różne strony internetowwe, w tym fora dyskusyjne. Od co najmniej roku cześć FFC ode mnie dowiedziała się o istnieniu Tres, niektórzy nawet bardzo polubili tę grupę.

A jednak w nawet najmniejszym stopniu nie spowodowało to podziałów FFC. Nasz fanklub był jednością, monolitem, wszyscy tutaj mieli ten sam cel, niezależnie od tego, co kto słuchał oprócz Łez, gdzie zaglądał czy gdzie się zapisał.

Teraz już tak nie jest, wiadać to gołym okiem.
Zaczął się proces rozpadu FFC, przynajmniej rozpad tej formy i jedności jaka istniała w FFC dotychczas.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 28 wrz 2003, 13:14

Justysia pisze: Apo sądzi,że wszyscy fani Łez są ich fanami i mają do nich prawo,

eee co znaczy "mieć prawo do fanów"?
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 28 wrz 2003, 13:19

jesoos pisze:
Justysia pisze: Apo sądzi,że wszyscy fani Łez są ich fanami i mają do nich prawo,

eee co znaczy "mieć prawo do fanów"?

Miałam na myśli,że mogą mówić,że to ich fani.... Źle to ujełam,pisałam pod wpływem emocji. :)
Awatar użytkownika
eisen

Postautor: eisen » 28 wrz 2003, 13:37

mi sie ta cala sprawa nie podoba... fani Łez ktorzy zaczęli nagle hołdować Apogeum (a przynajmniej niektorzy bo nie mowie o wszystkich) zaczynają obwiniać Łzy za to że stali sie chamscy...woda sdowa uderza im do glow... starają sie za wszelką cene odwrocic czyjąś uwage od swoich "grzechow" ... dla mnie jest to po prostu żałosne i strasznie dziecinne... kazdy ma cos na swoim sumieniu jesli codzi o ta sprawe... nie wiem co..ale na pewno tak jest...nic nie moze byc winą tylko jednej strony... moze i prawdą jest że Łezki zbyt ...jakby to nazwac... pochopnie?? ocenili swoich fanow ze "zdradzają" zespoł... ale pewnie mieli swoje powody ku temu... przeciez bez powodu by tego nie robili... ja nie wiem... ja w takiej sytuacji zaproponowalbym zapomnienie o calej sprawie i rozpoczecie wszystkiego od nowa...ale wiem ze nie wszyscy zapominają o zlych rzeczach tak samo latwo jak ja... to sa te uroki sklerozy... popisalbym wiecej ale mi sie nie chce bo juz zaczynam gubic wątek i nie bardzo wiem co ja chcialem przez ten post przekazac... alzheimer mnie juz dopada... :) okidoki... to by bylo na tyle...
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 28 wrz 2003, 14:26

ZACZĄĆ WSZYSTKO OD NOWA...TO JEST JAKIES WYJŚCIE, ALE CZY NIE ZABARDZO DRASTYCZNE??. MYSLĘ ŻE NIEDA SIĘ ZAPOMNIEĆ O WSZYSTKIM I NIEMOŻNA O WSZYSTKIM ZAPOMINAĆ. POSTARAJMY SIĘ MOŻE ZAPOMNIEC O TYM CO ZŁE, ABY SYTUACJA ZACZĘŁA SIE CHĆ TROCHE "NORMOWAĆ"

MAM TEŻ PROSBĘ DO OSÓB NALEŻĄCYCH DO FC APO, ABY TUTAJ ZACZĘLI POJAWIAĆ SIĘ CZĘŚCIEJ JEŻELI NADAL UWAŻAJA SIĘ ZA FANÓW ŁEZ. BO JEST KILKA TAKICH OSÓB, KTÓRYCH DAWNO TU NIEWIDZIAŁEM. NIECH PRZYNAJMNIEJ PISZA TYLE CO WCZEŚNIEJ...

P.S. A TAK Z INNEJ BECZKI, DLACZEGO TEMATY ZWIĄZANE Z FFC NIESĄ ZAKŁADANE NA FORUM FFC :?: :!: :?:
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 28 wrz 2003, 16:08

Łukaszo pisze:P.S. A TAK Z INNEJ BECZKI, DLACZEGO TEMATY ZWIĄZANE Z FFC NIESĄ ZAKŁADANE NA FORUM FFC :?: :!: :?:

ano właśnie...od tego trzeba było zacząć :? uniknęło by się wypowiedzi osób niezwiązanych ze sprawa a wypisujących głupoty o Adamie.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 28 wrz 2003, 16:30

Tamto stwierdzenie oznacza jedno - Apo sądzi,że wszyscy fani Łez są ich fanami i mają do nich prawo,i że te 100 osób w FFC to także 100 które ich słucha
- napisała Justysia... ja najmocniej przepraszam, bo może to ja jestem nieuważna, ale jeśli mnie oczy i logiczne rozumowanie nie zawodzą, to o tym, że FFC Łez to FC Apo napisała Maja - siostra Klaudyny... a od kiedy siostra Klaudyny to jest 'Apo' ? Bo jak słucham tego zespołu już jakiś czas, to nie zauważyłam w Apo członka Mai, aby ktokolwiek miał prawo używać zdania niewątpliwie oznajmującego, jakoby to 'Apo sądziło' cokolwiek...

Ja się nie będę w tym temacie wypowiadać, bo i tak każdy zinterpretuje sobie wszystko tak, jak Mu wygodnie... nie chcę ani żeby wyszło, że kogoś bronię, ani, że kogoś 'niszczę w swój lekko ironiczny sposób'... dlatego nie powiem nic, choć do powiedzenia mam wiele i uważam, że połowa z Was wypisuje tu takie bzdety, że nie mieści się to w mojej głowie... ale powyższą sprawą, czyli owym cytatem, chciałabym tylko zauważyć manierę, którą dostrzegam, że zaczęto za wszystko co złe obwiniać Apo... każde złe zdanie, złe zachowanie będzie teraz niezmiennie przypisywane głośno - wszem i w obec ( przy Adamie oczywiście ) Im... co zabawniejsze przez ludzi, którzy jeszcze stosunkowo niedawno pisali do mnie czy posiadam jeszcze jakieś mp3 Apo - i tu kolejna sprawa, że w większości jesteście moi drodzy zwyczajnie fałszywi... i tylko mi przykro, że to takich właśnie ludzi Adam uważa za 'wiernych fanów' - nikomu oczywiście nic nie zarzucając...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 28 wrz 2003, 17:35

Wiem,że źle zrobiłam pisząc,że "Apo sądzi",ale wydaje mi się,że może choć w małym stopniu mogą tak uważać o powiedzmy części fanów... Bo Maja chyba z powietrza by stwierdzenia,że "FFC Łez to też FC Apo" nie wyciagneła.A może się myle. Miło by było mi gdyby tak właśnie się okazało.
Chciałam jeszcze zauważyć,że jest spora różnica między ludźmi,którzy od czasu do czasu dla przyjemności posluchają sobie jakiejś muzyki a między tymi,którzy sluchają często (nie mówiąc,że "nałogowo" bo nie wiem :roll: ) i którzy jeżdzą na koncerty,piszą dużo na forum tego zespołu zapominając o tym forum,jeżdzą na ogniska i są w FC. A może się mylę? Nie rozumiem dlaczego napisałaś,że obwiniają wszyscy Apo? Bynajmniej ja nie obwiniam tylko zwróciłam uwagę na stwierdzenie o FFC. Może ktoś tym stwierdzeniem został urażony? Np ja? :roll: Fałszywi? Chyba coś tu nie pasuje ;)
PS.Jejku... Miło mi.... Kasia po raz pierwszy odpowiedziała mi...Dobre,że chociaż na post.... Po tak dlugim czasie milczenia... :D :P

Wróć do „Łzy”