FFC-NISZCY SAME SIEBIE.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 25 wrz 2003, 23:47

Powiedzmy ze Apo to zespol jeszcze taki malo znany i dla przykladu jakby wyszla Wyszkoni lub Adam sobie tak jak Apo pogadac w Realu to nie bylo by chwili spokoju-same autografy itp. a nie daj to na forum inni cie niezle objada.....Nie pisze to ze teraz kogos bronie ale Apo i Lzy to calkiem inna bajka.....Coprawda niekiedy serio nie maja czasu pogadac choc ... niekiedy sie zdarzaja takie sytuacje ze sie nie chce..... :P
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 25 wrz 2003, 23:52

Cień Anioła pisze:
Adam-LZY pisze:CZY WSZYSCY NASI FANI SĄ TEZ W FC APOGEUM,

Nie wszyscy - jestem żywym tego przykładem :D

ja jestem kolejnym żywym przykładem. szczerze mówiąc to nawet nie bardzo wiem co to za zespół.
a jeśli chodzi o Karine to jest naprawde świetna i w tym miejscu należą jej sie wielkie podziękowania.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 26 wrz 2003, 0:09

Adam ale czemu nie warto dac im szansy :?: Przeciez i tak dla nas jestescie no. 1 :!: :!: :!:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Katie

Postautor: Katie » 26 wrz 2003, 2:39

Caly czas ktos wymienia tutaj zespol Apogeum....a czy ktos moglby napisac co to za kapela i gdzie mozna o niej poczytac lub posluchac :)
I tak Łzy numer 1! :)
Może to wszystko robię dla Ciebie
I gdzieś tam jesteś, i o tym nie wiesz
Może to wszystko polega na tym
By żyć dla kogoś...
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 26 wrz 2003, 8:21

Hmm, dość ciekawy temat, ponieważ ten "problem" jest bardziej wykreowany niż rzeczywiscie sam w sobie jest problemem.

Ja osobiscie należę do FFC i do FC Apo. do FFC zapisałem sie w czerwcu bo od tamtej pory mam stałke i mogę sledzic i uczestniczyc w wydarzeniach zespołu, koncertów itd. Niestety prócz neta niczego sie nie mozna dowiedziec o Łezkach - Poznałem wielu wspaniałych ludzi czy to z zespołu czy to z FFC, atmosfera jest naprawde bardzo przyjemna, ale wracają do "werbowania" przez Karine do APO - nie wiem moze i jestem ślepy ale niczego takiego nie zauważyłem, zapisałem sie do FC APO nie tak dawno ale tylko z własnej woli i bez żadnego namawiana z tamtej strony - przecież to było by bezsensowne, jakby ktoś jezdził "przymuszony" na koncerty itd. to jest naprawde bez sensu. - To sie odnosi takze głosowania- jesli sie komus podoba kawałek Łez - głosuje na Łzy, jak APO - to na APO - a jak oba to na oba - wedle wlasnego życzenia.

A ja jak moge raz zaglosowac dziennie - bo przywileje jednego numeru IP w osiedlówce dają sie we znaki - to jest to naprawde wyczyn.

Wracajać do samej treści tematu, że FFC samo w sobie sie wykonczy - to odczuwam, że bnajmniej nie z powodu "wykradania" fanów Łzy - do APO.

Słuchając Łez od jakis 3 lat szczególnie jestem przywiązany do WZZS i do jednej piosenki JJJ - no moze dwóch :-) nie mogę powiedziec ze APO zabrało 50% udziałów w moim umysle - tez nie powiem ze 1%. Takim mysleniem można by powiedziec że A.Morissette tez jest pokszywdzona - bo jej słucham dłużej niz Łezek :-) ale takim tokiem myslenia nie za wiele sie wywnioskuje.

Skoro Łezki juz czują "kokurencje" ze strony APO - to nic nie bede mówił - delikatnie sie usmieję tylko.

Ale skoro Łezki wybiorą reszte kariery w stylu, który jest odczówalny po wiekszosci wypowiedzi - to nikt nie bedzie trwał wiecznie przy "titanicu".

Zaintrygował mnie ten temat. Wiem, że chciałbys Adam aby wszystko było ok i tak jak dawniej ale czas plynie.

Dla mnie FFC jest wazne jak nie powiedziec b.wazne - jestescie kochani :*
You cry, You learn
Awatar użytkownika
k5rzysiek

Postautor: k5rzysiek » 26 wrz 2003, 8:44

k5rzysiek napisał:
hmm moze ktos mnie stad zna ale nie wiem,
che powiedziec jedno skoro Adam jeden z czlonkow zespoly pisze cos takiego to chyba sie nie zastanowil nad tym poniewaz kto by wypisywal cos takiego to dla mnie nie ma sensu tak jak ktos pisal wyzej to jest zazdrosc o fanw pozdro
niedlugo beda walki miedzy zespolami o fana:)

iwan napisal:
Krzysiek a wy tesh macie taki dobry kontakt z wasza Alicja, organizuje wam zloty, imprezy, gada z wami na wszystkie tematy ze sie tak odzywasz??

hmm co do Ali to sie jej nie czepiaj, a ja wyrazilem szczera prawde i koniec, ale prawda boli...

Iwan a skad mnie znasz???
Awatar użytkownika
Lili

Postautor: Lili » 26 wrz 2003, 8:53

Konkol ty zazdrosny egoisto jedyną osobą która niszczy nasz ffc jesteś ty. Jeszcze nigdy niespotkałam tak fałszywego człowieka dla którego liczy sie tylko kasa i kariera. Ale nie zapominaj że zespół istnieje dzięki fanom i jeżeli się rozpadnie to tylko dzięki tobie. I skończ być o wszystko zazdrosny, bo twoje ego jest żałosne, czemu nie możesz być normalny tak jak reszta zespołu? boisz sie ze ktoś może być od ciebie lepszy?
dd
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 26 wrz 2003, 9:52

Nie powiem nic nowego w tym temacie...
Najbardziej przykro jak się czyta tytuł tego tematu: zupełnie nieadekwatny do treści, egoizm, zazdrośc i fobia jakaś przez Ciebie Adamie przemawia (i piszę to z czystej sympati...)
Adam-ŁZY pisze: czy wszyscy nasi fani są też w FC Apogeum

jak bardzo się mylisz Adamie... nie wiem co się dzieje na forum Apo ale z tego co wiem ludzi którzy jakoby 'odeszli' z tego forum (nie udzielają się) i 'przeszli' na Apo można policzyć na palcach...

wyszło że kogos tłumacze, ale trudno ...
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 26 wrz 2003, 10:22

ja nie naleze do FFC i chyba(??) nie będe nalezeć, bo wiem jak na NOWE osoby reaguje FFC :( a pozatym nie mialabym mozliwosci zeby jezdzic na koncerty itp, rodzice gdzies dalej napewno by mnie nie puscili, ale uwazam ze ADAM troche przesadza.......jest zazdrosny czy jak? to ze sie jest w ffc i sie kocha łzy nie znaczy ze sie nie mozna do innych fanklubow zapisywac i lubic inne zespoly......:///
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 26 wrz 2003, 10:32

hm....
to boli...
wiec ze ja zawsze bede...
koszulka FFc to cos waznego a dla mnie FFc bedzie sie zawsze kojarzylo z tymi samymy osobami.. z tymi z ktorymi sie widzialem w katowicach...z wasza uprzejmoscia dla Nas FFC...za wszelka pomoc dla Nas (dla mnie)...
do kiedy bede mogl to bede jezdzil na koncerty i czcil sekte ktora sie nazywa ŁZY a w szczegolnosci ich podsatywy .. czyli zespol ktory jest wzorem do nasladowania dla innych....
szkoda ze tak sadzisz o nas... :(
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 26 wrz 2003, 11:10

Adam eiwdentnie widać w twoich wypowiedziach zwykłą ludzką zazdrość... to normalne i nie mam ci tego za złe.... Smutno mi tylko, że za zaistniałą sytuację według Ciebie wine ponosi Karina i my, fani.... a żadnej winy nie widzisz po stronie zespołu...

Co do tego, ze byliśmy z APO na pizzy to co mieliśmy im powiedzieć?? "Spadajcie, bo ŁZY nam nie pozwolą"??? Daj spokój.... A na koncercie w czeladzi było całkiem fajnie... I nie podejrzewam żeby Bartek chodził w koszulce FFc żeby Wam zrobić przykrość... Chłopcy z APO bawili sie z nami przed barierkami.... I nie było w nich żadnej zwiści...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 26 wrz 2003, 11:12

Adamie, twój temat mnie bardzo zasmucił... bo do tej pory zawsze nas docenialiście, może zabardzo się do tego przyzwyczailiśmy. Miałeś prawo napisać co myślisz tak jak my piszemy o tym co w Zespole Łzy nam się nie podoba (chodzi o każdą krytykę na Forum).

Myślę jednak, że to nie jest fo końca tak jak myślisz. Nikt nas nie przekópił!!!! Ja Lubię Was tak samo barzo jak wczesniej! (szczególnie po koncercie w Czeladzi).

Dlaczego jestem na Forum Apogeum? Dlaczego trzy razy byłem na ich koncercie? Chyba dlatego, że polubiłem Apogeum jako Zespół, polubiłem także tych ludzi oraz ich muzykę! Nie ograniczam się do jednego Zespołu. Poza tym jestem na wielu innych Forach i nikt nie może mież o to pretensji! Co do koncertów to przeważnie kiedy grają Łzy gra Apogeum, więc dlaczego FFC miałoby się nie bawić także przy ich muzyce. A kiedy Apogeum i karina zaprasza nas na Pizzę mamy odmówić, bo Wy jesteście zazdrośni... nie wiem jak to odbierać... ???

Pisałeż, że myślałeś iż FFC to ludzie pełni zaufania i wierni, ale, że zawiodłeś się! Uważam że wszędzie są jakieś mniejsze i większe kryzysy!! (przykład. Zespół ŁZY). Nie ukrywam, że my taki mały kryzys mamy, ale to wszystko wróci do normy.. chociarz nie wiem jak będzie teraz po tym temacie - wszyscy zaczną się kłócić .... oby nie stało się tak!

Kochamy Łzy i ich muzykę... i jesli myślisz że te wszystkie chwile które przeżyliśmy dzięki Wam, wyjazdom i koncertą mamy gdzieś to się mylisz.. nie da się z dnia na dzień przestać coś lubić i odejść od tego.. TAK NIE BĘDZIE!!!!

Mamy poprostu mały kryzys... KRYZYS FFC!! ZROZUM!!
...
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 26 wrz 2003, 11:28

mnie tez to boli chodz nie bylem w czeladzi...
to co jmnuz mamy po koncertach ŁEZ w roznych miastach nikt nam tego nie zabieze i ja te chwile spedzone na koncertach wspominam z lezka w oku.,.. kryzys...
trwa juz dlugo...
zobaczymy jak to sie skonczy...
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
k5rzysiek

Postautor: k5rzysiek » 26 wrz 2003, 11:47

o tak tu sie zgadzam w 1000000%
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 26 wrz 2003, 12:13

Rozumiem Adama (podobny charakter?) ale po części... większej. Te ogniska,czy pójście na pizze może troche kojarzyć się z tym co organizują Łzy. Ja lubię Apo ale nie należe do FC - nawet nie wiedziałam do tej pory że takie coś istnieje :P Rozumiem troche żal Adama ale..... To chyba nie wygląda do końca tak jak Adam sobie wyobraża.

Wróć do „Łzy”