FFC-NISZCY SAME SIEBIE.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 01 paź 2003, 14:18

Obiecałam sobie, że już się nie będę wypowiadać w tym temacie, więc jest to mój ostani post tutaj... Napisze to co napisałam na forum APO (gdzie już przenosi się dyskusja)... W tym całym zamieszaniu zapomieliśmy, że tak naprawdę muzyka powinna łączyć a nie dzielić... Bardzo przykro mi, że tak się stało... Dziękuję...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 01 paź 2003, 16:50

jesoos pisze: Ty juz nie pamiętasz... a przecież nie było to tak dawno...

Ohoho... jesteś pewien, że masz na tyle czyste sumienie, aby kreować się na najbardziej w porządku i najwierniejszego fana Łez ? Bo mnie... i chyba nie tylko mnie, się tak nie wydaje... A tymbardziej, żeby mówić mi co pamiętam, a czego nie, biorąc pod uwagę, że kiedy FFC działało, Ty nawet nie wiedziałeś o Jego istnieniu ?

jesoos pisze: A co do Twojego obiektywizmu to pozwól że się nie wypowiem.

Ależ ja Cię wcale o zdanie na temat mojego obiektywizmu nie prosiłam...

jesoos pisze: I przepraszam Sylwie za tego posta :P

Jesteś śmieszny.... :?
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 01 paź 2003, 17:41

Adam-LZY pisze:JAK WSZYSCY WRÓCĄ Z WCZASÓW TO ZROBIMY ZEBRANIE ZESPOŁU,MENAGERÓW I PREZESÓW I POMYSLIMY NAD TYM WSZYSTKIM

Przecież wszystko już prawie runęło! Nie ma rzadnego prezesa.. Sylwia nie chce nim być!
...
Awatar użytkownika
Ignis

Re: Adam masz racje

Postautor: Ignis » 01 paź 2003, 18:41

Lewis pisze:otoz jesli jest ktos w fanclubie ŁEZ(ffc) to jak moze byc rowniez w innym fanclubie innego zespolu.Ludzie !! jesli chcecie byc fanami ICH TROJE to wystarczy jechac na koncert zapisac sie do FC "ich trzech",ale wtedy nalezalo by sie wypisac z FFC !!!

nie zgaadzam się to że jst się fanem jednego zespoły nie oznacza ze nei mozna być fanem drugiego :!: trzeb apamiętać tylko że po coś się do tego fan clubu zapisała i nie zapominac o jednym zespole kosztem drugiego ale żeby się od razu wypisywać bez przesady to nie małzeństwo bedęć w 2 fc nikt nei zdradza ffc łez :!: przynajmniej to jest moje zdanie
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 01 paź 2003, 20:16

Ja jush wypowiadalem sie w tym temacie ale powiem to jeszcze raz- Apogeum jest moim DRUGIM ZESPOŁEM po Łzach.... jesli na cgm-ie jest Anka glosuje na nia ... jezeli Apo zapraszaja nas na ognisko a w tym czasie jest malutka imprezka gdzies na starej dzialceAdam Konkola lub na chacie Sylwi (hehe troche przesadzam... :P ) zgadnicie gdzie przyjade... no oczywiscie ze na impreze Lzowska :P A jak Apo robi jakas impreze a mam wolny czas, nie ma zadnego koncertu ani nie jestem "umowiony" z zespolem, fanami, FFC to czemu mi i innym odbieracie mozliwosc skorzystania z tego :?: Przeciez w glebi ducha i tak wiem ze Lzy sa no.1 ... :? Nie myslcie ze pisze zeby sie komus z zespolu podlizac albo cos... poprostu takie jest moje zdanie.....
Jak jush powiedzialem ciagniecie tego tematu na forum raczej nie ma sensu bo przez swoja wymiane zdan rodza sie klortnie (teraz konflikt Kasia-Jesoos :twisted: ) wiec spotkanie wydaje mi sie idealne... Byle jak najpredzej....
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
eisen

Postautor: eisen » 01 paź 2003, 21:13

mi sie to naprawde wydaje smieszne, kiedy osoba ktorej wypowiedzi same w sobie sa smieszne oskarża inna osobe o to ze jej posty sa smieszne hehehe... smiechu warte...... ehhh... szkoda sie nawet wypowiadac.. bo pewnie to co powiem i tak zostanie zrozumiane nie tak jak ja bym tego chcial...ale niech strace...wiec... moim zdaniem to ze ktos nalezy do FC Apogeum i FFC jednocześnie wcale nie oznacza ze osoba ta jest bardziej obiektywna w ocenie całej tej sytuacji... jest to śmieszne (nawet mało powiedziane)...nawet nie bede sie staral być obiektywny... po prostu wyrażę swoje zdanie... ja zaliczam sie do tej mniejszosci ktora uwaza ze z pewnościa należenie do dwoch Fan Clubów jednocześnie nie jest w porządku... to jest czyste granie na dwa fronty... bo co innego ze sie podoba muzyka innego zespołu, a co innego nalezenie do FC innego zespołu... to juz jest nie fair... bo to nie jest "zdobywanie obiektywności" to jest raczej brak lojalności... obiektywnym to mozna nazwac co najwyzej tego kto nie nalezy ani do FC Apogeum ani do FFC, bo przynajmniej nie czuje sie w obowiazku do obrony zadnej ze stron... ehh.. mniejsza o to... juz widze ze to co napisalem i tak sie wiekszosci nie spodoba...a nie oplaca mi sie juz tego kasowac...bo w koncu nie po to sie tyle meczylem.. :P... podsumuje tylko... CHAMSTWO !!!... i nie bede sie juz wypowiadal w tym temacie bo to mnie tylko wnerwia... bo dla mnie żałosnym jest nazywanie się Fanem i atakowanie zespołu ktorego FANEM sie jest... przykro mi ze tu tak wlasnie sie dzieje :(
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 01 paź 2003, 21:34

sara pisze:No pewno i zaraz się okaże, że to ja nawołuje.

Nic się tu nie okaże, nawet gdyby chodziło mi tez o Ciebie. Bo dla mnie forum nie jest miejscem na bezpośrednie przykłady słów lub zachowań konkretnych osób. To mogę zrobić na priw, a nie tutaj.

Właściwie w pierwszym momencie po przeczytaniu tego Twojego zdania zdania zrobiło mi się bardzo smutno, bo najwyraźniej robisz ze mnie głupka udając, że nie wiesz o co mi chodzi.
Po namyśle mi przeszło, znalazłem okoliczności łagodzące na Twoje zachowanie: subiektywizm graniczący ze ślepotą (bo czytasz słowa i może nie widzisz treści - tu: nawoływania do głosowania), a także emocje powodujące upieranie się przy swoim również w sytuacjach oczywistych. To tak, jakbyś mi kłamała prosto w oczy. W normalnych warunkach takiego kłamstwa nie potrafię wybaczać. Tutaj uznaję, że przesadziłaś w wyniku emocji, a nie z chęci okłamania mnie....

sara pisze:Wiesz, przyznanie się do głosowania a nawoływanie to dwie różne rzeczy :roll:

Z tym się zgadzam w 100 procentach.

Powiem więcej: bywało już, że ludzie z FFC głosowali na inne kapele, i absolutnie mi to nie przeszkadzało. Sam nie twierdzę, że zawsze i wszędzie zagłosuję na Łzy, a nie na coś innego. Nie mówię w tym temacie o wymaganiu ślepego zapatrzenia fanów z FFC na zespół Łzy. Szkoda, że tego nie widać, ale trudno, jaśniej już chyba pisac nie potrafię.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 01 paź 2003, 21:37

kathleen_kelly pisze: Ohoho... jesteś pewien, że masz na tyle czyste sumienie, aby kreować się na najbardziej w porządku i najwierniejszego fana Łez ?

a kreuję się?

ja tu nie widzę żadnego konfliktu Sławku.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Martynka

Postautor: Martynka » 01 paź 2003, 21:59

jesoos pisze:
kathleen_kelly pisze: bo moi przyjaciele się ode mnie nie odwrócą, jak mnie zobaczą na forum Apogeum...

Bo Twoi przyjaciele już tam są...

Jędrzej bardzo Cie prosze... :? Bez przesady :?
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 01 paź 2003, 22:07

MARTYNKA pisze:
jesoos pisze:
kathleen_kelly pisze: bo moi przyjaciele się ode mnie nie odwrócą, jak mnie zobaczą na forum Apogeum...

Bo Twoi przyjaciele już tam są...

Jędrzej bardzo Cie prosze... :? Bez przesady :?
Ja w tym nie widzę przesady ...ale nie chce sie kłócic...bo ten temat tylko do tego prowadzi...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 01 paź 2003, 22:38

coraz więcej tematów do tego prowadzi Kasiu :-(
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Jenny_SN

Postautor: Jenny_SN » 01 paź 2003, 22:53

Wiem, że mnie nie znacie.... Nie wiem dokładnie o co chodzi w tej dyskusji... Trafiłam tu przez przypadek. Mój przyjaciel powiedzial mi, że to wojna 2 zespołów. Chcialam zobaczyc o co mu chodzi... Smutne... To, że część ludzi z tego forum jest też na forum Apogeum to nie znaczy, że przestali cenić Łzy. Ja jestem zarejestrowana na forum wielu zespołów mi. Sweet Noise i Hunter. Nie wiem kto z was był na Woodstock... Może widzieliście takie coś jak Przystanek Ludzi Cienia albo Hunterberg. To stworzyli fani. Może widzieliście ten mecz? Na forum Sweet Noise jest wiele ludzi z forum Hunter. I nie każdy na forum Hunter lubi SN i nie każdy na forum SN lubi Hunter. Trzeba szanować czyjeś zdanie. I nie robimy takiej szopki jak tutaj. Wiem, że to boli... Fani tych dwoch zespołów chcą zorganizować wspólny zlot ( http://sweetnoise.org/forum/viewtopic.p ... 804cfe7ef1 ) . Bardzo mi się to podoba. Może wzielibyście z nas przykład? Może by wam to pomogło? Nie wiem... Życzę wam jak najlepiej... Jeśli ktoremus z forumowiczow nie spodobała się to co napisałam zapraszam na rozmowe moon_star@poczta.fm albo gg# 1186383.
Awatar użytkownika
Jenny_SN

Postautor: Jenny_SN » 01 paź 2003, 23:09

Chyba rozumiem... Tu Cie boli Adam... Wasi fani są też fanami niezbyt znanego w Polsce zespołu Apogeum (nie wezcie mi to za złe, ale czesc ludzi po prostu go nie zna) . Zapomniałeś już, że was kiedyś tez nikt nie znał. Pozdr.
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 01 paź 2003, 23:14

Jenny_SN pisze:Nie wiem dokładnie o co chodzi w tej dyskusji...

Chodzi o FFC.
Fanklub zespołu Łzy, stworzony niegdyś przez grupę ludzi o wspólnej fascynacji, którą była muzyka i/lub koncerty Łez.
U części z tych ludzi fascynacja osłabła lub zmieniła nieco kierunek (np. na inną muzykę), u innych się nie zmieniła (tu widzę m.in. siebie), u jeszcze innych zupełnie zanikła (tych już z nami nie ma), a i pojawiło się sporo nowych osób, u niektórych z nich fascynacja ciągle rośnie.

Jenny_SN pisze:Mój przyjaciel powiedzial mi, że to wojna 2 zespołów.

Twój przyjaciel mocno przesadził. Dyskusja dotyczy głownie fanów Łez, i to nie wszystkich, a wyłącznie tych, którzy należą do FFC - czyli fanklubu - nie takiego zwyczajnego, jak sądzę, bo stworzonego spontanicznie przez grupę ludzi którzy spotkali się tutaj na forum, ząłożyli FFC i do niedawna ciągle tworzyli ten fanklub. Nie było tu (w odróznieniu od "zwykłego fanklubu") na początku odgórnie wyznaczonego prezesa, który by zapisywał poszczególnych chętnych do fanklubu.

Jenny_SN pisze:To, że część ludzi z tego forum jest też na forum Apogeum to nie znaczy, że przestali cenić Łzy.

To banał, rzecz oczywista, każdy o tym wie.
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 01 paź 2003, 23:14

Jenny_SN pisze:Chyba rozumiem... Tu Cie boli Adam... Wasi fani są też fanami niezbyt znanego w Polsce zespołu Apogeum (nie wezcie mi to za złe, ale czesc ludzi po prostu go nie zna) . Zapomniałeś już, że was kiedyś tez nikt nie znał. Pozdr.

myślę, ze to czy zespoł Apogeum jest znany, sławny i co tam jeszcze nie ma tu żadnego znaczenia jakby był najbardziej popularnym zespołęm ten temat i tak by się pojawił bo tu chodzi o coś zupełnie innego bardziej o fanów niż Apo tak mi się wydaje

Wróć do „Łzy”