FFC-NISZCY SAME SIEBIE.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 26 wrz 2003, 13:03

Uznałam że do niczego nie dojdziemy obwiniając sie nawzajem... Jak myślicie jek mozna więc ten problem rozwiązać??? mamy odejść z forum APOGEUM??? :evil:
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 26 wrz 2003, 13:03

Adam-LZY pisze:A ZAZDROSNY TO JEDYNIE MOGE BYĆ O WAS.I MÓWIE,ŻE MOJE WYPOWIEDZI NIE DOTYCZĄ TUTAJ NIEKTURYCH Z WAS WIĘC SIE NIE OBRAŻAJCIE.SĄ FANI I FANI.

Myślę, że ta wypowiedź mnie dotyczy... i musimy to wszystko sobie wyjaśnić... tak nie może pozostać... teraz myślę, że to jednak dobrze, że założyłeś taki temat.. bo nie będziemy udawać, że wszystko jest OK! BO NIE JEST! Przynajmniej wiedzą to niektórzy! Jestem zdania, że ŁZY I FFC mają kryzys!

Adam-LZY pisze:LUBIE APOGEUM JAKO POJEDYŃCZE OSOBY,SĄ SYMPATYCZNI I W PORZĄDKU,JEDNAK NIE PODOBA MI SIE ICH SPOSÓB NA SUKSES.COŚ CO NAM ZAJEŁO KILKA LAT ONI MAJĄ UŁATWIONE BO FFC JEST CZESCIOWO JUZ NIE TYLKO ŁEZ ALE I ICH.IDĄ PO ŚCIEZCE KTÓRĄ ŁZY JUŻ DAWNO PRZETERŁY,MIEDZY INNYMI DZIEKI NIEKTÓRYM Z WAS.I NIECH TAK ROBIĄ DALEJ ALE NIE NASZYM KOSZTEM ANI NASZEGO FFC.....JESZCZE NASZEGO:(.......

Adam.. to może te pretensje do Apogeum??
...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 26 wrz 2003, 13:20

Nasze FFC sie zatraca, ale to z powodu wiecznych kłótni i pretensji...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 26 wrz 2003, 13:32

jak rozwiązac problem? ciekawa kwestia...zwłaszcza że ja tu rzadnego problemu nie widze...Adam czy Wiśniewski jest tak samo zazdrosny o Durczoka? czy boi się że odbierzecie mu fanów? w końcu wiele osób w FFc słucha bądx słuchało I3...i czy tak samo domaga się od niego 10% 'prowizji' za zajmowanie się wami?
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Kalos kai Agathos

Postautor: Kalos kai Agathos » 26 wrz 2003, 15:45

Adam naprawde twoje zachowanie nie miesci mi sie w glowie... zdawac by sie moglo ze jestes zwyklym facetem calkiem milym o troche smiesznym wygladzie a tu nagle wychodzi z ciebie takie prostackie zachowanie nie mowie tylko o tym co teraz piszesz w tym temacie ale takze jak zwracasz sie do Marty ot tak. mnie ta postac tez irytuje ale potrafie zachowac dobre maniery i nie odzywam sie na tematach gdzie ona sie udziela. zdawalo mi sie ze jestes bardziej wartosciowym czlowiekiem szkoda ze to bylo tylko zludzenie. mam nadizeje ze to nie wplynie na moja opinie o calym zespole...
Awatar użytkownika
Mam już dość

Postautor: Mam już dość » 26 wrz 2003, 16:28

Całkowicie popieram Wypowiedź Lili. W pierwszych dwóch zdaniach opisała dokładnie charakter Konkola. Znam cały zespół i jakoś wszyscy mogą być normalni oprócz niego. Wiśniewski zazdrosny? Jesoos to nie Wiśniewski kreuje się na Konkola tylko Konkol na Wiśniewskiego. Nie zauważyliście tego? Te farbowanie włosów na czerwono ten ubiór :x . A w twoich postach absolutnie wogule nie widać zazdrości :roll: . Nie byłem jeszcze na koncercie Apogeum i nie znam tej muzy ale nie widzę nic złego w tym aby zostać fanem Łez i innego zespołu. I faktycznie po twoich postach widać że jesteś zwykłym prostakiem. To ty psujesz klimat na tym forum. A teraz w obronie napiszesz pewnie jeszcze że rzygasz niektórymi postami (wersja dla wrażliwych) jest ci przykro. Powstał temat na forum „Co się z wami Łzami dzieje?” a powinno być „Co się z tobą Konkol dzieje?”
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 26 wrz 2003, 16:41

"Mam juz dosc" napisalas ze znasz zespol wiec pewnie tez jestes na forum pod innym nickiem! wstydzisz sie wypowiedziec pod twoim prawdziwym nickiem dla tego zalozylas nowy ze by byc inkognito i zjechac Adama?
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 26 wrz 2003, 16:43

Adam-LZY pisze:NA SZCZEŚCIE SĄ JESZCZE NA TYM FORUM NORMALNI LUDZIE, KTÓRZY BYLI Z NAMI...

JESTEŚMY Z WAMI...
...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 26 wrz 2003, 16:51

Chcę tylko powiedzieć, że celem tematu (i pewnie założyciel jego się ze mną zgodzi) nie jest OBRAŻANIE KOGOKOLWIEK.... Przestańcie najeżdrzać na Adama... Niech będzie sensowana dyskusja.... my nie chcemy być za zespół uważani jako 'prostacy' i inni debile... więc nie oceniajmy też tak nikogo z zespołu... PROPONUJĘ JESZCZE RAZ ZASTANOWIĆ SIĘ CO Z TYM FANTEM ZROBIĆ....
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 26 wrz 2003, 17:10

Oj Adam.. Najważniejsze że żyjesz w zgodzie z samym sobą...i że znasz swoją wartość...masz swoje zdanie i go nie ukrywasz..
Wiesz ilu ludzi nie potrafi powiedzieć prawdy..oszykuja siebie i innych...
To dobrze że jesteś z nami szczery...
Pamiętaj że jesteś jedyny i niepowtarzalny i nikt nie może Cię zniszczyć jeżeli na to nie pozwolisz...

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 26 wrz 2003, 17:18

Tak już myślę nad tym od wczoraj....i doszłam do wniosku, że po części, ale podkreślam PO CZĘŚCI Adam ma rację....a dlatego, że jest po prostu zazdrosny o nas....o swoich wiernych fanów, którzy zawsze pomagali zespołowi i są z nimi od dłużeszego czasu. Gdybym była na jego miejscu też pewnie byłabym zazdrosna...dlatego go po części rozumiem...
Jeśli chodzi o Apogeum....nie wszyscy są na ich forum, nie wszyscy jeżdzą na ich koncerty, nie wszyscy znają ich osobiście, nie wszyscy byli na pizzy z nimi, która akurat wtedy stawiała Karina...więc nie prawdą jest, że Łzy tracą fanów...Poza tym Ci którzy słuchają Apogeum, ich tylko słuchają...to napewno Wy liczycie się dla nich najbardziej i zawsze tak będzie....Ja słucham Apogeum i nie dlatego, że Karina mnie do tego namówiła...ona nawet mi nic nie mówiła, że jest menadzerką drugiego zespołu....nawet nie wiedziałam...dowiedziałam się o tym od pewnej osoby z tego forum :wink: (ona wie)...tylko dlatego, że mi sie spodobał ten zespół....inne zespoły też mi się podobają i nie widze w tym nic złego, żeby słuchać kilku naraz... tylko tu chodzi o to, że to Karina jest menadzerką Apogeum...może Łzy czują konkurencję? Może boją się, że Karina wypromuje ich tak samo jak Łzy, tylko w któtszym czasie?
Adam...słowa krytyki powinieneś je traktować normalnie....przecież oczywistym jest, że czasami nam się coś nie podoba co robicie...to normalnie....chyba lepiej jest mówić prawdę niż mówić : "Łzy są najlepsze i wszystko co robią jest świetne"mimo iż sam np. uważałbyś, że robicie źle... Nie uważasz, że to byłoby nieszczere z naszej strony? :? Chyba lepiej czasem dostać sowa krytyki, by przekonać się jak jest najlepiej....
Poza tym...cały zespół traktuje nas już jakoś inaczej...nie tak jak kiedyś...czasami mam wrazenie, że męczy ich to, że muszą się z nami spotykać, bo sami dam dają do zrozumienia swoim zachowaniem...Nie pomyślałeś Adamie, że my też dostrzegamy, że jest inaczej i my też czujemy się trochę źle z tym wszystkim? Nie pomyślałeś, że to także wina zespołu, a nie tylko nasza?
Ktoś kiedys na tym forum napisał: "Fanem jest osoba, która umie dostrzegać plusy, ale także minusy zespołu" i miał rację, a ja się z nim w 100 % zgadzam :!:

I przestańmy już się kłócić...bo jesli tak dalej pójdzie to naprawdę nastąpi KONIEC FFC...............może kiedyś przy okazji o tym porozmawiamy....i wyjaśnimy sobie wszystko............bo to już staje się bez sensu....[b]
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 26 wrz 2003, 17:20

Adam-LZY pisze: DAĆ MI ŚWIĘTY SPOKUJ,BO INACZEJ JA DAM GO SOBIE SAM.
Nawet o tym nie myśl....i proszę...nie pisz tak....jeśli Ci na nas zależy......
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 26 wrz 2003, 17:25

Narcyzek pisze:
Ktoś kiedys na tym forum napisał: "Fanem jest osoba, która umie dostrzegać plusy, ale także minusy zespołu" i miał rację, a ja się z nim w 100 % zgadzam :!:

I przestańmy już się kłócić...bo jesli tak dalej pójdzie to naprawdę nastąpi KONIEC FFC...............może kiedyś przy okazji o tym porozmawiamy....i wyjaśnimy sobie wszystko............bo to już staje się bez sensu....[b]

Zgadzam sie w 10000% ;)
Przestańmy się kłócić..to do niczego nieprowadzi i tylko niszczy atmosferę.;(
Ja uważam że i tak ci co nie są fanami (takimi prawdziwymi) wczęśniej czy później odejdą...a Ci prawdziwi zostana na dobre i złe ;D

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 26 wrz 2003, 17:30

Narcyzek pisze:

Zgadzam się, że najlepszym rozwiązaniem jest powiedzenie sobie wszystkiego normalnie (znaczy 'na żywo') i myślę, że na następnym koncercie/spotkaniu zespół znajdzie czas żeby z nami pogadać...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 26 wrz 2003, 17:32

Ja wprawdzie już z niektórymi na ten temat rozmawiałam...z Adamem też.....i bym chciała wyrazić swoją opinię. Kilka dni temu nawet wysłałam sms-y do ludzi z FFC którzy się chyba za bardzo zaangażowali w forum Apogeum (za co trochę mi się od ffc dostało......że jestem brutalna....że nie mam racji) aby się poprawili i byli bardziej aktywni na forum łez. Niejednokrotnie też prosiłam tych wszystkich którzy tam piszą że przykre to jest czasem że ostatnimi czasy większość postów FFC była tam a nie tu..ale zdawałam sobie sprawę że FFC przechodzi lekki krysys i że należy to przeczekać. Jeśli chodzi o moje spostrzeżenia to jeśli mam być szczera mnie się nie za bardzo podoba że połowa FFC na barometrze głosuje na "Motyle pocałunki" gdy tym czasem "Anka" jeszcze tydzień temu była tylko w propozycjach...ale wyszukałam linki i widzę że FFC zabrało się do pracy.....i druga rzecz która jakoś miała wpływ na to co się dzieje z FFC to fakt, że rzeczywiście kontakt z zespołem Apogeum jest zdecydowanie lepszy ostatnimi czasy (czy to na imprezach....czy przed koncertami.....czy po koncertach) niż ze Łzami......nie wiem gdzie leży błąd.....czy to ludzie z Apogeum są bardziej otwarci i zabiegają o fanów......czy Łzy już nie mają ochoty na rozmowy z nami......sama to widzę choćby po Kędzierzynie.....my wchodzimy do pokoju gdzie jest zespół a co niektórzy z zespołu wychodzą.....Łzy też kiedyś byli chętni na kontakty z wszystkimi ale to zrozumiałe że męczy Ich to już (zwłaszcza w sytuacji gdy fanów nagle przybyło)...widzę że nie są chyba już zachwyceni gdy na każdym koncercie FFC ma wejściówki do garderoby czy miejsc gdzie mogli by być sami....

Co zaś się tyczy Adama.....to ja uważam że to zazdrość (ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu....tak myślę).....zazdrość o każdego fana który tu jest który coś wnosi do forum.....który jest tym dla którego warto grać...

Ale bzdurą jest pisanie że to wina Kariny że FFC polubiło muzykę Łez....kazdy z nas ma oczy i uszy........mamy swoje zdanie na poszczególne sprawy......coś nam się podoba....coś nie....
Sylwia

Wróć do „Łzy”