Krytyka!!!!

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 19 paź 2003, 14:15

WRÓĆMY DO TEMATU...
CZYTAJĄC TO FORUM JUŻ OD JAKIEGOŚ CZASU ZAUWAŻAM, ŻE DUŻO SIETU MÓWI O KRYTYCE, MAJĄCEJ NA CELU POMAGANIE ZESPOŁOWI ABY UNIKAŁ BŁĘDNYCH DECYZJI...I SŁUSZNIE, BO POMAGAĆ TRZEBA..TYLKO ŻE ZAUWAŻYŁEM TEŻ, ŻE OSTATNIO PRZYBRAŁO TO NA SILE DOŚC ZNACZNIE :!: CZASAMI AŻ DO PRZESADY..SĄ TU TEŻ OSOBY KTÓRE POD PRZYKRYWKĄ POZYTYWNEJ KRYTYKI NAJEŻDZAJA NA CZŁONKÓW ZESPOŁU ILE WLEZIE I JESZCZE CHCA ABY IM BRAWO BIĆ. A DAWNO JUZ NIE WIDZIAŁEM JAKIŚ POZYTYWNYCH OPINII, JAKIŚ GRATULACJI CZY TEZ POPROSTU KILKU MIŁYCH SŁÓWEK.....NIE, NIECHODZI MI TEZ OTO, ABY Z MONITORA KIPIAŁO WAZELINĄ :!: CHODZI MI OTO, ABY NIEPOPADAĆ W SKRAJNOŚCI, ABY ZAUWAŻAĆ WSZYSTKIE RZECZY, ZARÓWNO TE DOBRE JAK I ZŁE :!: BO OSTANIO WIELE SIE MÓWI TYLKO O TYM CO ZŁE, A WSZYSTKIE POZYTYWNE RZECZY POZOSTAWIA SIE BEZ KOMENTARZA. POSTARAJMY SIE TO ZMIENIĆ...
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 20 paź 2003, 12:47

Łukaszo pisze:WRÓĆMY DO TEMATU...
CZYTAJĄC TO FORUM JUŻ OD JAKIEGOŚ CZASU ZAUWAŻAM, ŻE DUŻO SIETU MÓWI O KRYTYCE, MAJĄCEJ NA CELU POMAGANIE ZESPOŁOWI ABY UNIKAŁ BŁĘDNYCH DECYZJI...I SŁUSZNIE, BO POMAGAĆ TRZEBA..TYLKO ŻE ZAUWAŻYŁEM TEŻ, ŻE OSTATNIO PRZYBRAŁO TO NA SILE DOŚC ZNACZNIE :!: CZASAMI AŻ DO PRZESADY..SĄ TU TEŻ OSOBY KTÓRE POD PRZYKRYWKĄ POZYTYWNEJ KRYTYKI NAJEŻDZAJA NA CZŁONKÓW ZESPOŁU ILE WLEZIE I JESZCZE CHCA ABY IM BRAWO BIĆ....

Uważam, ze prawda jest taka, jak kiedyś (w Bolkowie na CP) powiedziała mi Sara... My w swoim gronie możemy przeprowadzać dyskusje, które bardzo krytykują zespół, ale zawsze jeśli ktoś 'z zewnątrz' chce ŁZĄ coś zarzucić, to będziemy Ich bronić... zawsze...
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 20 paź 2003, 12:56

RACJA...WIĘC JEZELI MAMY KRYTYKOWAĆ WE WŁASNYM GRONIE, TO MOZE ROBMY TO TAK ABY INNI NIE WIDZIELI..NA FORUM FFC...ALE KOMENTUJMY TEZ TO CO DOBRE...
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
^^Julia^^
Kontaktowanie:

Postautor: ^^Julia^^ » 20 paź 2003, 22:12

mhmm..krytyka o jakiej mowisz wydaje mi sie ze to jest brak tolerancji ktora objawia sie tymi klotniami :/ a krytyka jako haslo spostrzegam jako to co bede robic w zyciu a raczej bardzo bym chciala..byc krytykiem filmowym..mam nadzieje ze mi sie uda..marzenia czasami sie spelniaja :)
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 25 paź 2003, 10:48

wiecie ze jest duzo osób które sie podzszywają za członków zespołu...no właśnie...dzis taki jeden był...niechce wymieniac ksywy tej osoby bo bedzie jej przykro :? ale to jest sczyt chamstwa podszywac sie za Anie i na dodatek mowi ze ma numer gg podaje ..i zaraz cie zablokuje...czyli to nie jest fan zespołu...nie wiem co w tym takiego przyjemnego...mam nadzieje ze osoba ta juz nie bedzie robić takich świństw jak i wiele innych osób..... :!:
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 25 paź 2003, 11:05

miałam okazję być na czacie wtedy właśnie..
to jest żerowanie na ludzkich uczuciach..
przykre..
:/
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 25 paź 2003, 11:12

z tego co zauwazylem to Ania nie ma zarejestrowanego nicka na czacie... (Ania-LZY) wiec latwo jest sie pod nia podszywac..
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 25 paź 2003, 11:38

nio tak było ostatnio ale podobno jej już zahasłowali. to samo było z Rafałem Dawidem i Arkiem.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 25 paź 2003, 17:29

Paula_Jestem pisze:nio tak było ostatnio ale podobno jej już zahasłowali. to samo było z Rafałem Dawidem i Arkiem.

Hej, nick Arka, Dawida i Rafała zahasłował Adrian gdy pewnego razu jakiś koleś się podszył i jak zobaczył Adiego to od razu spieprzył... sylwia;-)
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 31 paź 2003, 21:30

Ja miałam okazje tylko raz,zeby zobaczyc Aniie(Martyna;*)..ktoś się podszywał...ale najleprze było to że nick Anii był przez dwa i czyli An''ii''a-LZY...ale przypadkowi fani się nabierali:D
Awatar użytkownika
taszak

Postautor: taszak » 31 paź 2003, 23:02

I właśnie dlatego nienawidzę po prostu nienawidze chat-roomuw, wejście na jakikolwiek chat to byłaby ostateczność w moim przypadku.
Nie ma boga na tym świecie !!!
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 01 lis 2003, 15:02

eee tam przesadzacie... po prostu trzeba być bardziej nieufnym... Ja jestem na 100 procent pewna tylko jak widzę nick Adam-LZY i Adrian-LZY... Co do innych to wiadomo,że nie bo nie mają zahasłowanych nicków... Ania-LZY też nie ma zahasłowanego, ostatnio z ciekawości to sprawdziłam... Przydało by się to zmienić... Więc bądzcie czujni i nie dajcie się nadrac na podróbki... :P.... Do zobacznie na czacie...

ps. chciałabym tylko wspomnieć moderatorą, że moze przydało by się te wypowiedzi o czacie przenieść stąd to tematu Adiego o czacie... z góry thx...
Awatar użytkownika
taszak

Postautor: taszak » 01 lis 2003, 20:51

Hyba w poniedziałek bedzie ostateczność bo z nuduw wejde sobie na chat z łzami o 12.00 na superexpresie ale tylko w razie wyjatku o ile to z tym chatem to prawda bo superexpresu nie czytam!
Nie ma boga na tym świecie !!!

Wróć do „Różne czyli Inne”