Czy ktoś jest zainteresowany?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 26 wrz 2003, 22:25

Ehhhh.... Nie wiem co powiedzieć... :(
Mam nadzieję, że to nie jest ostateczne, a jeśli tak, to bardzo dobrze przemyślane... Nie będziemy Cię trzymać wbrew Twojej woli, ale pamietaj, jak wiele dla nas znaczysz i jak bardzo się do Ciebie przyzwyczailiśmy... :(
Bez wazeliniarstwa - same fakty...
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 26 wrz 2003, 22:54

ja sobie nie wybrazam kogos inego bez symwi to nie bedze to somo
kiedys wiezylem w miłosc a teraz juz nie . Moze kiedys uwierze. A moze juz nigdy je niespotkam
Mam jedak przyjaciół was
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 26 wrz 2003, 23:02

Sylwia nie rob se jaj, nawet o tym nie mysl.....Tak jak ci pisalem na gg twoje odejscie grozi koncem forum...mowie powaznie.... do tego jeszcze sprawa Adama co sie z tym wiaze....Sylwia, przemysl to spokojnie.... niech opadna emocje...niech minie jakis czas,dzien, tydzien... i wtedy przemysl to raz jeszcze.... czy to co mamy w sercach i nasze przezycia maja isc na marne... to co dla nas zrobilas.... Prosze nie postepuj pochopnie, bo jak cie spotkam na zywo to ci z glowy wybije te odejscie )zartuje :P)
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 26 wrz 2003, 23:04

no to ja oficjalnie podziekuje Sylwi chociaz w glepi serducha wierze ze to nie koncowa decyzja chociaz po rpzmowach na czacie na to wyglada... :(

SYLWUNIU DZIEKUJE ZA WSZYSTKO
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 26 wrz 2003, 23:13

Nie.... zadnego dziekowania.... jeszcze nie teraz.... Sylwia zostaje.... prawda?? Prosze powiedz ze to prawda.....Sylwia...... :cry:
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 26 wrz 2003, 23:19

Słuchajcie...ja nie po otworzyłam ten temat, żebyście mi słodzili.......ja potrzebuję Waszej opini kto by się zajął fan-clubem

Ps....żeby nie było wątpliwości......Łzy kocham nadal.....znacyz muzykę zespołu :wink:
Sylwia
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 26 wrz 2003, 23:22

powinien to byc ktos kto nie ma szkoly bo ciezko by bylo byc prezesem, chodzic do szkoly i jeszcze sie do tego uczyc... potrzebujemy kogos ktory bedzie prawie zawsze dysponowany...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 26 wrz 2003, 23:25

oja Sylwia chyba nas nie zostawisz. ja nie potrafie nikogo zaproponować, bo jakoś uważam ze Ty powinnaś pozostać na stanowisku.
wybór pozostawiam Wam, ludziom śląska, ale nadal twierdze ze powinnaś zostać.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 26 wrz 2003, 23:34

Sylwia bo sie obrazimy.... nie uszanujemy Twojej decyzji....jestes swietna w tym co robisz i fajnie jakby tak zostalo.... Ja nie mam pojecia na nowego prezesa....bo " jednak, a jednak wciaz wierze....."

"...zostan to jeszcze nie pora...."
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 27 wrz 2003, 2:49

JESLI PREZESOWANIE ZABIERA CI ZA WIELE CZASU, TO MOZE DOSTANIESZ JAKIEGOS "WICEPREZESA " DO POMOCY :!: :?: :!: ALE NIEODCHODZ OD NAS TAK POPROSTU.... PRZEMYSL TO JESZCZE PROSZE...
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 27 wrz 2003, 8:25

Ja uważam , pomimo paru sprzeczek :wink: że Sylwia powinnaś zostać :!: Ponieważ Jesteś mądrą , inteligentą i dorosła osobą :!: Może głupio to zabrzmi , ale gdybyś odeszła to forum totalnie by się rozpadło.......bo kto przęsle pw i pokrzyczy na złe osoby :?: Tylko Ty :D I to działa , sama sie przekonałam.....Więc Zostań to jeszcze nie pora zostan choć jeszcze na 80 lat .........:********************
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 27 wrz 2003, 14:05

SYLWIA BŁAGAM... NIE DOBIJAJ JUŻ OSTANIEGO GWOŹDZIA DO TRUMNY... TO BEZSENS... MOIM ZDANIEM JESTEŚMY GOTOWI JAKOŚ TO PRZETRZYMAĆ, ALE TYLKO RAZEM... MOŻE MAMY GORSZY CZAS.... BEZ PRZESADY... NIE MÓWICE MI ZE TO KONIEC!!!! PROSZE....
Martynka

Postautor: Martynka » 27 wrz 2003, 14:06

hahaha... ale smieszne... a myślałam,że wtedy jak byliśmy u Ciebie to tak tylko pytałaś.. Sylwia - czy Ty sobbie wyobrazasz KOGOKOWLEIK INNEGO NA TWOJE MIEJSCE? Bo ja nie....
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 27 wrz 2003, 14:33

Moze postrajkujemy jak reszte spoleczenstwa?? :D Mam propozycje-moze na znak protestu wszyscy dajemy sobie status na gg: "Sylwia nie odchodz ....:( " ?? :P
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 27 wrz 2003, 14:34

Boże co tu się narobiło.... ostatnio wszystko jest nie tak jak było i nie tak jak powinno być... całkowicie zgadzam się z Syriel...
Syriel pisze: NIE DOBIJAJ JUŻ OSTANIEGO GWOŹDZIA DO TRUMNY

[color=orange]Sylwia, bez Ciebie to już calkiem to wszytsko nię będzie mialo sensu... i tak jak powiedziałam wczoraj na czacie: jak mi inny prezes napsize, że mam śmiecić to go nie posłucham, jak mi napisze, że nie ma dla mnie czasu, to się obraże. ta osoba napewno nię bedzie tak lubiana jak Ty...
naprawde, nie wiem co tu się porobiło.... :roll:

[/color]

Wróć do „Łzy”