STRAJK GŁODOWY

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

STRAJK GŁODOWY

Postautor: Paula_Jestem » 28 wrz 2003, 1:37

Ludzie kochani forumowicze
ostatnio wiele sie dzieje na forum naszym kochanym. niewątpliwie najniemilszym tematem jeste ostatnio temat Sylwii "Czy ktoś jest zainteresowany". sami wiecie czego on dotyczy, nie chce pisać bo mi sie smutno robi i nie chce mi to "przejść przez palce"
nie wyobrażam sobie żadnej innej osoby na tym stanowisku (zero wazeliny, mówie szczerze). nie wiem czy jest jakaś osoba na tym forum, która by sie ze mną nie zgodziła. w związku z tym proponuje coś zrobić..
a mianowicie strajk. robiłam strajk jeśli chodzi "Anke", nie bardzo sie powiódł ale teraz bedzie inaczej. nie pozwólmy na to by Sylwia oddała stanowisko komuś innemu. proście, piszcie mądre słowa,które przekonają naszą kochaną Sylwie.
PAMIĘTAJCIE ŻE TO JEST STRAJK GŁODOWY. NIKT NIC NIE JE GDY JEST NA STRONIE ŁEZ.
ja w tej chwili nie zartuje, bo tak sie składa że nie mam ochoty na żarty.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 28 wrz 2003, 1:44

Ja jestem jak najbardziej za! Jestem w stanie zrobić DUŻO żeby nasza Kochana Sylwia nie zrezygnowała ze stanowiska Prezesa FFC.Nie widze siebie jakbym miała do kogoś zadzwonić w sprawie podwiezienia busem z racji kosztów czy czego kolwiek .Po prostu nie ma takiej osoby któraby mogła zastąpić Sylwie.
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 28 wrz 2003, 1:51

Ja rowniez sie do tego dolaczam... nie jemy nic :) Sylwia serio-bedziesz nas miala na sumieniu... ja bede mial strone lez otwarta 24/h... nie mysl ze tak latwo damy ci odejsc.... :cry:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Re: STRAJK GŁODOWY

Postautor: Cień Anioła » 28 wrz 2003, 1:59

Paula_Jestem pisze:

Sylwus ja umre - u mnie wciaz komp wlaczony :P
Ale mam inny pomysł na strajk-zapoprzestanie pisania postów.Tylko wydaje mi się to zbyt brutalne i za bardzo w formie sznatażu.W końcu nie można nikogo do niczego zmuszać :roll:
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 28 wrz 2003, 2:04

Mi to rowniez odpowiada.... jak wiekszosc osob sie opowie za tym ja sie dolacze... rzeczywsicie Kasia to brutalne ale... mamy inny wybor.... ja dalej wierze ze Sylwia bedzie z nami... ale jush moja wiara poupada.... oka wyrazcie swoje zdanie na ten temat... Wiec cio nie piszemy na znak protestu :?:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 28 wrz 2003, 8:39

Dobra do głodówki się dołączam nie będę już jadł przed kompem:) a co do niepisania, to moge od jutra, przynajmniej zaoszczędzę na kafei:)...
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 28 wrz 2003, 9:05

hehe dolacze sie tylko ze ja zawsze jak jestem na stronce to cos wcinam przed kompem :) trzeba bedzie sie odzwyczajic :)
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 28 wrz 2003, 9:51

Ja sie chetnie przyłącze do tego strajku... Sylwia nie może ot tak odejść... musiałaby mieć naprawde poważne powody... Sylwia my Cię kochamy wszyscy... da fanów Łezek jesteś jak członek zespołu... nie odchodź. Prosimy :!: :!: :!:

a tak wogole to jesli trzeba bedzie to ja moge przestac pisac posty... to bedzie brutalne, ale coz...po odejsciu Sylwi i tak to foum nie bedzie juz takie samo... :cry:
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 28 wrz 2003, 10:17

Dolaczam sie moge zrobic wszystko nie jesc, nie pisac co chcecie wszystko zeby Sylwia zostala...
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 28 wrz 2003, 10:33

najlepszym strajkiem bedzie jak przestaniemy pisac na forum i wszyscy wyniesiemy sie na czat! to moze poskutkowac....
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 28 wrz 2003, 11:19

Ja już głoduję od Dnia w którym się dowiedziałam że Sylwia chce odejść :!: Jestem co raz słabsza ....powoli trace siły.....ale to wszystko żeby Sylwia nie odeszła i wiedziała że jest nam tu potrzebna i nikt Jej nie zastąpi :!: :!: :D
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 28 wrz 2003, 11:20

Carti pisze:najlepszym strajkiem bedzie jak przestaniemy pisac na forum i wszyscy wyniesiemy sie na czat! to moze poskutkowac....

Z chatu to możemy się też i wynieść :P Żeby stronka świeciła pustkami na znak protestu.
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 28 wrz 2003, 11:24

Z chatu to możemy się też i wynieść Żeby stronka świeciła pustkami na znak protestu.

no i ja sie chyba wtedy zanudze juz na smierc :P ale STRAJK JEST POTRZEBNY!!! :P
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 28 wrz 2003, 11:28

Ja też przyłączam się do strajku...Mam nadzieję że Sylwia zostanie...Kochamy ją wszyscy..ona nie może odejść ;(

Ja od czasu kiedy się dowiedziałam..nawet nie moge myśleć ojedzeniu ;(

Pozdrawiam
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 28 wrz 2003, 12:04

Wy jesteście NIEMOŻLIWI.....ale my się chyba nie zrozumieliśmy. Ja nie umieram......więc proszę świeczek nie palić.......w FFC będę.....na koncerty jeździć będę.......spotykać się z Wami będę.......bo kocham muzykę Łez......od lat.....ale nie będę szefową fan-clubu....

......WIĘC PROSZĘ SIĘ NIE WYGŁUPIAĆ......DOBRZE SIĘ ODŻYWIAĆ I NA SERIO ZACZĄĆ SIĘ ZASTANAWIAĆ NAD NOWYM PREZESEM. :wink:

Ps.Jejq.....zapomniałam o najważniejszym........Was też kocham.....i to bardzo....ale koniec TWA :twisted: ....bo w samozachwyt popadniecie :wink:
Sylwia

Wróć do „Łzy”