STRAJK GŁODOWY

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 28 wrz 2003, 12:18

I tak nie bede jadla :P dopoki nie zmienisz zdania... za jakis tydzien zostana ze mnie juz same kosci... :roll:
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 28 wrz 2003, 12:20

ja bede glodowal bo i tak musze schudnac dobra okazja :P a ty Sylwia wyglodzisz nas!!! hehe
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 28 wrz 2003, 12:39

Wiecie co ze mna już jest kiepsko, głodny sie robie:)... ale wytrzymam, ku chwale ojczyzny no i FFC oczywiście:lol: :lol: ...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 28 wrz 2003, 12:48

ja mimo wszystko podtrzymuje swoje zdanie. to było by niekonsekfentne gdybym teraz Cie posłuchała. My wierni fani Łez i FFC bedziemy strajkować tak długo dopuki zdania nie zmienisz. i ja na pewno nie napisze tu swojego zdania co do tego kogo bym chciała na nowego prezesa. to jasne że Ciebie.
LUDZIE NIE PISZCIE SWOJEGO ZDANIA NA TEMAT TEGO KTO MA BYĆ NOWYM PREZESEM. NIE DAWAJCIE PROPOZYCJI!!
Sylwia jet najlepszym prezesem i koniec.
a co do tego żeby nie pisać postów to jakby co też jestem za.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 28 wrz 2003, 12:59

Mozemy zaprzestac pisania postow tylko trzeba zaznaczyc od kiedy.Ale i tak wszyscy sie nie dostosuja, bo przychodza nowi a niektorzy nawet tego nie przeczytaja :roll:
Awatar użytkownika
eisen

Postautor: eisen » 28 wrz 2003, 13:00

ja tam glodowac moze nie bede,bo pozbawic sie jedynej przyjemnosci w zyciu jaka jest objadanie sie to by byl juz szczyt... Sylwia... jesli nie zmienisz decyzji to jestes bez serca... :P :lol: niop...to by bylo na tyle jesli chodzi o ten temat :)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 28 wrz 2003, 13:01

Nie możemy Sylwii zmuszać,jej zdanie też należy uszanować.Bo dlaczego Ona ma szanować naszą prośbę,jeśli my Jej nie? Oczywiste jest,że tak naprawde nikt z Was nie będzie robił głodówki. Wszystkim jest bardzo przykro,ale szantaż to jest jedna z najbardziej "chamskich" rzeczy. Możemy przekonac Sylwie rozsądnymi argumentami ale nie szatażem.
Awatar użytkownika
M@rio

Postautor: M@rio » 28 wrz 2003, 13:06

No dobra ja tez dolaczam sie do glodówki
Awatar użytkownika
eisen

Postautor: eisen » 28 wrz 2003, 13:06

Justysia pisze:Nie możemy Sylwii zmuszać,jej zdanie też należy uszanować.Bo dlaczego Ona ma szanować naszą prośbę,jeśli my Jej nie? Oczywiste jest,że tak naprawde nikt z Was nie będzie robił głodówki. Wszystkim jest bardzo przykro,ale szantaż to jest jedna z najbardziej "chamskich" rzeczy. Możemy przekonac Sylwie rozsądnymi argumentami ale nie szatażem.

no jasne...ale pozartowac to tez dobra rzecz...szczegolnie w takiej chwili kiedy kazdemu jest przykro i nie ma nastroju do zartow... smiech t zdrowie... :)... a co do tych argumentow to ja ich podawal nie bede...bo nie chce sie marac... przeciez ja Sylwii wcale nie znam puki co... mam nadzieje ze to sie kiedys zmieni i poznam ja jeszcze jako Prezesową FFC, ale na razie jest jak jest i ja sie wypowiadal jesli chodzi o argumenty, nie będę... :(
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 28 wrz 2003, 13:08

Właśnie dlatego nie wiedziałam czy ten 'szantaz' jest dobry.Ale my tu chcemy za wszelką cenę zatrzymać Sylwie.I jestem w stanie przystac na kazda propozycje,któraby dala iskierke nadzieji ze Ona zostanie.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 28 wrz 2003, 13:10

eisen pisze:no jasne...ale pozartowac to tez dobra rzecz...szczegolnie w takiej chwili kiedy kazdemu jest przykro i nie ma nastroju do zartow... smiech t zdrowie... :)

Byłabym wdzięczna gdybyś wyjaśnił o co chodzi Ci z tymi żartami. Bo wyskaczyłeś z tym jak.... :roll:
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 28 wrz 2003, 13:12

Powinniśmy raczej Sylwii pomóc uporać się z tym kryzysem,a takim czymś jedynie jej utrudniamy...
Awatar użytkownika
eisen

Postautor: eisen » 28 wrz 2003, 13:20

Justysia pisze:
eisen pisze:no jasne...ale pozartowac to tez dobra rzecz...szczegolnie w takiej chwili kiedy kazdemu jest przykro i nie ma nastroju do zartow... smiech t zdrowie... :)

Byłabym wdzięczna gdybyś wyjaśnił o co chodzi Ci z tymi żartami. Bo wyskaczyłeś z tym jak.... :roll:

no to chyba jasne... glowe dam sobie uciac ze nikt nie bedzie sie glodzil... dla mnie to zart.. troche nieudany ale zart...taki troche nietypowy... jesli sie myle...to przepraszam..ale wielce bede podziwial tego kto tą swoja deklaracje tu wypełni i żeczywiscie przejdzie na glodowke... a tak poza tym...to wiem Jusia ze pisze bez sensu... :)[/b]
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 28 wrz 2003, 13:42

Daga racja.....nic na sile... :roll:
Awatar użytkownika
Ivi

Postautor: Ivi » 28 wrz 2003, 13:54

chyba z tym strajkiem głodowym to przesada..nie można nikogo zmuszać do niczego jak ktoś podejmuje jakaś decyzje zwłaszcza tak ważną jak w przypadku Sylwi to chyba przemyślał to wcześniej ale zawsze można ją jakoś przekonać :)
"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Zostaną po nich buty i telefon głuchy(..)
Potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
Jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
Kiedy myślimy o kimś zostając bez niego(..)"

Wróć do „Łzy”