STRAJK GŁODOWY

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 28 wrz 2003, 21:49

NO SYLWIA OCZYWIŚCIE!! BEZDYSKUSYJNIE :!: :!: :!: ALE FFC NIEUSTANNIE SIE POWIĘKSZA I SYLWIA SAMA WSZYSTKIEMU MOZE NIEPODOŁAC...TRZEBA JEJ POMAGAĆ :!:
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 28 wrz 2003, 22:54

no i nadal jesteśmy w punkcie wyjścia. ja na końcu pierwszego postu w tym temacie prosiłam nie tylko o przyłączenie sie do strajku, ale i o prośby i mądre słowa które być może by przekonały Sylwie. oczywiście jestem przeciwna szantażom, ale takim mały strajk chyba sie do niego nie zalicza,.
ten wiceprezes mógłby być Sylwii byłoby o wiele łatwiej i moze zgodziłaby sie zostać na swoim stanowisku.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 28 wrz 2003, 23:13

moze weźmie kogoś do pomocy, jedną, dwie osoby... ale na głównego prezesa nadaje się tylko Sylwia
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 29 wrz 2003, 2:25

Justysia pisze:A ja nie uważam się Iwan się nadaje. Z całym szacunkiem oczywiście :) Jest po prostu.... Zbyt mało... Poważny jak dla mnie :P

Dzieki Justys & reszta za szczerosc :P za powazny powiadasz :?: I tak bym nie chcial byc zastepca ani prezesem, nie mialbym tyle czasu itp. jak Sylwia... a wogole nie podawajcie zadnych "nominacji" - przeciez wierzymy ze Sylwia zostaje no nie :?: :P
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 29 wrz 2003, 9:03

Nie wiem czy dobrze rozumiem Sylwie, ale myślę, że jej nie hcodzi tylko o nawał obowiązków prezesowej... Wszyscy co znają Sylwie wiedzą, że jest ona szalenie emocjonalną osobą i przejmuje się wszystkim co dotyczy FFC i ŁEZ (nawet jeśli się do tego nie przyznaje :wink: )... Chcę tylko powiedzieć, że ja uszanuję każdą decyzję jaką podejmie Sylwie... Choć bardzo bym chciała, zeby tą dezyzją było to że Sylwia będzie dalej piastować swój urząd...
marigell

Postautor: marigell » 29 wrz 2003, 10:01

Sylwia chyba dobrze to przemyślała skoro o tym pisze na forum czyli oficjalnie bo nie oficjalnie coś już wspominała wczesniej ale mieliśmy nadzieje, ze jednak zostanie prezesem ... zresztą ja nadal ją mam.

Ale skoro pisze, ze nie chce nim byc to żadne strajki nie pomogą, pozostaje tylko wybrać innego Presesa i tu myśle że propozycje powinna dać Sylwia bo Ona wie co się wiąże z funkcją Presesa i zna nas już i chyba wie kto by się do tego najlepiej nadawał.
Obrazek
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 29 wrz 2003, 10:04

iwan pisze:Dzieki Justys & reszta za szczerosc :P za powazny powiadasz :?:

Oj Sławku nie obruszaj się tak :P (do 'małej'powagi dożuciłbym jeszcze brak 'odpowiedzialności' :wink: ale może za mało Cię znam..) a przeciez nie o to chodzi... :?

iwan pisze:I tak bym nie chcial byc zastepca ani prezesem, nie mialbym tyle czasu itp. jak Sylwia...

Oj chciałbyś chciał :twisted: może nie zdajemy sobie sprawy w natłoku obowiązków Sylwi (...) ale z pewnych przywilejów i zalet prezesowania chyba większośc z nas wie...
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 29 wrz 2003, 13:07

Sylwia.. wiesz, że jest nam ciężko.... A gdybyś ty miała wskazać kogoś na Prezesa???
...
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 30 wrz 2003, 0:04

Jesoos nie oburzam sie bo przyznaje ze masz racje :roll: Ale jezeli to jush decyzja tak bardzo nieodwoalna to rczej musi to byc osoba z Rybnika lub okolic by miec dobry kontakt z zespolem, Karina itp, odpowiedzialna ( :twisted: ) bezkonfliktowa :lol: itp. wiec napewno nie ja hyhy
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
tuptus_lzy

Postautor: tuptus_lzy » 30 wrz 2003, 9:02

ja tam mialem sie nie wypowiadac w tym temacie bo nie jestem w FFC... ale w koncu to tez jest wazne dla zespolu... a co do strajku to moze jakiso pisaniu glupich tematow.... eeeeeee to wkuzylio bysmy modernatorow... czyli odpada... to mi pasi glodowka:D
Łzy rules!
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 30 wrz 2003, 19:19

ok moje zdanie...
Sylwia jest zajebista...
a robienie strajku i tak niec nie zrobi a ja pieje z takego pomyslu....
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Martynka

Postautor: Martynka » 30 wrz 2003, 21:52

A potem w 997 będzie o Sylwii "Zabiła paredziesiąt osób, bo nie chciała zostać Prezesową FC.." :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 30 wrz 2003, 22:16

tak, list gończy bo zagłodziła na śmierć ludzi z FFC. to niewątpliwie byłoby wydatrzenie roku. lepsze od tego z Torunia hiehie.
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 30 wrz 2003, 22:41

Sorry , ale Ja już UMARŁAM :!: :!: :!: :!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Odwiedzę Sylwię w nocy i będe Ją dręczyć :!: :!: a potem będzie opowiadać "Moję przeżycia z kasieńka" :wink:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 30 wrz 2003, 22:44

skoro umarłaś to kto to pisze? nie mów że Twój duch, bo nie uwierze.

Wróć do „Łzy”