Od Przedszkola Do Opola...

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ghrave

Od Przedszkola Do Opola...

Postautor: Ghrave » 28 wrz 2003, 10:54

W sumie program jeszcze trwa... ale musze przyznac, ze sie w sumie milo zaskoczylem, ze chodciaz podklady dla dzieci grne sa na zwyo (chyba) :P dawno w TV Łzy nie grąły na zywo :P A program... jak tprogram, ja za nim nie przepadam i zdania nie zmienie... a w ogole jakies dzinwe naglosnienie jest w tej sali co nagrywali program...
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 28 wrz 2003, 10:55

nie no aj sie zaraz chyba zaplacze bo nie mam TVP1 a tak chcial bym to zobaczyc :((( prosil bym o relacje :P
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 28 wrz 2003, 11:09

az sie poplakalam ze smiechu....ale dzieci spiewalu pieknie...szczegulnie dziewczynka od komplementow :P
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 28 wrz 2003, 11:14

Ale była fajna zabawa :D Najfajniejsza była dzieczynka która śpiewała "Narcyza"No i oczywiście wygrała :!: Najbardziej to mnie denerwuje Chórek.....nie potrzebnie pomagają dzieciom...one same potrafia ładnie zaspiewac;-) :D :D Było SuuuuupERRRRRRRRr
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 28 wrz 2003, 11:16

Po pierwsze program rozpoczal sie o 10:10 a nie jak napisane bylo na stronce o 10:25. Z tego wlasnie powodu nastawilem sobie budzik na 10:20. No ale nie czepiam sie bo kazdy sie moze pomylic moglem sprawdzic w programie tv :P Co do samego programu to nieprzepadam za nim. Na pewno nie jest on powodem zebym mial co niedziele wstawac o 10:10 :D
Łezki jak zwykle sliczne:P, zgrabne:P milutkie:P, kochane:P Graly na zywo, jednak naglosnienie w studio pozostawia wiele do zyczenia. Naprawde nawet glos prowadzacego byl jakis taki metaliczny - szkoda gadac. Nie mowie juz o samym naglosnieniu zespolu. Jedynie Adriana bylo w miare slychac. Gitarki i basik jakos tak cichutko. No a perkusja Dawida to juz po prostu przegiecie!! Kto to naglasnial! Przeciez ona brzmiala doslownie jak Polmuz na ktorym gra perkusista w mojej kapeli (dla niewtajemniczonych - Polmuz, to polska firma produkujaca gary, od ktorej wiekszosc zespolow garazowych, z braku kasy, zaczyna :lol: ). No perkusja szok! Fakt ze chlopcy grali sobie na luzie. Ania pospiewala troszke z "mlodymi gwiazdami", chociaz malo sie wtracala - wiecej chorek, ale to przeciez o to chodzi zeby spiewaly dzieciaki. Co do dzieciakow, no to co moge powiedziec... nie lubie spiewu dzieci, chociaz jest to czasem dosyc smieszne. Np dziecko ktore spiewalo Narcyza :D Bardzo fajnie wyszlo, z takim przejeciem fajnie.... No i na koncu "Trochę Wspomnień" i nasze ukochane Łezki na scenie - chyba najfajniejsza czesc programu :P Ciekawe czy cos grali na rozpoczeciu?
Osobiscie wole ogladac Łzy na scenie na koncercie, nawet pokazywanym w TV... Teraz czekam z niecierpliwoscia na "Szanse na sukces" - a to juz w przyszlym tygodniu :)))
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2003, 11:26 przez Qbiak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 28 wrz 2003, 11:22

Te dzieci są prześmieszne..takie słodkie i urocze..Po tym co widziałam na szansie..to ona śpiewały suuupeerr!! A ta dziewczynka od komplementów i afrontów ... :D

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 28 wrz 2003, 11:25

A ta dziewczynka od komplementów i afrontów ...

tak to było najlepsze!!!!Na początku Łezki też spiewały piosenke tylko zapomniałam jaką :( :D :? co za skleroza :wink:
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 28 wrz 2003, 11:28

Jeśli powiem,że mi się nie podobało to będzie to wstrętne kłamstwo,bo podobało mi się baaaaaaardzo mocno :D Oprócz tego,że były tylko fragmenty piosenek,ale cóż ;)
Relacja specjalna dla Cartiego :D ;*
Zaczeło się od tego,że zaczynając od Ani a kończąc na Rafale zostały pokazane ich zdjęcia z dzieciństwa i jakiś komentarz do tych zdjęć od pana prowadzącego (który mnie denerwuje,no ale nic :D ).Następnie zespół zagrał "oczy" i nie mam zielonego pojęcia czy to było na żywo czy nie,wiem tyle że tym razem mieli kabelek w gitarkach itd ;) Po skróconych "oczach" przyszła pora na mały "wywiadzik" głównie z Adamem i troszkę z Anią. Z Adamem jako,że "On pisze większość tekstów i muzyke" a z Anią bo "też pisze troche i śpiewa". Nie wspomniał o tekstach Arka czy muzyce Adriana :? Dowiedzieliśmy się m.in. że przygoda Adama z gitarą zaczeła się w wieku 3 lat na jakimś weselu,kiedy grał schowany pod stołem i nie mogli go potem znaleźć :lol: :lol: Do dziś ma slady na palcach ;)A Ania nie mogła sobie przypomnieć kiedy zadebiutowała,ale na pewno było to w przedszkolu ;) W końcu przyszła pora na małych wykonawców - a raczej wykonawczynie. Poziom ich nie byl jakiś rewelacyjny,ale też i nie zły :) Zaśpiewały: "Anke", "JJJ", "Przebój", "Słońce", "Narcyza". Oczywiście we fragmentach :roll: Najlepsza była dziewczynka,która powiedziała,że komplement to jest wtedy kiedy się mówi coś nie miłego :lol: Po wszystkich występach zespół zagrał "Trochę wspomnień" również we fragmencie (choć sporym :P ). Następnie odbyło się głosowanio-klaszczenie ;) Wygrała 4letnia dziewczynka od "Narcyza" :D I bardzo bardzo bardzo mi się to podobało :D Kiedy zaczeli grać pierwsze takty do wspólnego zaśpiewania Adam oczywiście nie był by sobą gdyby nie ruszył balonika który kiwal się koło niego.... tak.... głową :lol: Dziewczynka śpiewała z Anią ale chyba z nerwów tak zaczeła piszczeć że nie wiele rozumiałam ze słów ;) Na szczęście Ania to nadrobila :D
I koniec :( Jakże smutny,bo mi się podobało....
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 28 wrz 2003, 11:30

No program mi sie podobal :) i bardzo milo sie zaskoczylam gdy uslyszalam "Slonce dla Ciebie" choc nie bardzo wyszlo..myslalam ,ze bedea same single i ze Agnieszki nei bylo to chyba swieto :P A na poczatku grali oczy ,ktore jakos nei wyszly straszne echo za to troche wspomnien mi sie podobalo :)
Awatar użytkownika
_Agnieszka_
Członek FFC

Postautor: _Agnieszka_ » 28 wrz 2003, 11:31

Program mi się nawet podobał, choć raczej chyba nie będe go oglądać nałogowo :) Najlepiej wypadła dziewczynka od komplementów i afrontów :lol: Ale to co najbardziej mi się spodobało to zespół jako dzieci (ach te zdjęcia z przeszłości) :D
Qbiak na początku programu Łzy zagrały "Oczy..."
"Przemilczenia dzielą bardziej niż nieobecności"
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 28 wrz 2003, 11:32

hehe Danio dziekuje bardzo za relacje az mi sie lezka w oczku zakrecila ze niemoglem tego obejzec :P moglas o mnie biednym pomyslec i nagrac :P ale i tak bardzo dziekuje :P <cmoK>
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 28 wrz 2003, 11:32

Pajonczku Kochanie,czy wyobrażasz sobie żeby np 4 letnie dziecko śpiewało że "dużo wina się piło" i o kochaniu w ubikacji? :lol:
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 28 wrz 2003, 11:33

A wlasnie zdjecia ;) bardzooooo mi sie podobaly ,ale najbardziej do siebie byl podobny Arek;D Rafala nei poznalam na poczatku;P ale jak sie przyjzalam to po oczach bylo poznac :) Ania nawet tez podobna :) a reszta nie poznalam;P
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 28 wrz 2003, 11:35

Carti pisze:hehe Danio dziekuje bardzo za relacje az mi sie lezka w oczku zakrecila ze niemoglem tego obejzec :P moglas o mnie biednym pomyslec i nagrac :P ale i tak bardzo dziekuje :P <cmoK>

Niestety,Daniowi video się zepsuło :( ;*
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 28 wrz 2003, 11:39

Tak ;) Arek był słudkim dzieckiem ;D

A Rafał miał na tym zdjęciu jasne włosy czy mi się przewidziało??

Pozdrawiam

Wróć do „Łzy”