Od Przedszkola Do Opola...

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 28 wrz 2003, 16:01

Ta mała od Narcyza moze i zaspiewala najgorzej, ale zdecydownaie najbardziej "chwytała" za serce... takie słodkie maleństwo...
A jesli mialbym oceniac najlepsze wykonanie to chyba "SLonce Dla Ciebie" wypadlo najlepiej... ale tak naprawde ten program to nie zaden konkuts spiewania, a po prostu zabawa...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 28 wrz 2003, 16:42

Muszę przyznać, że myślałam, że ten program to będzie tragedia, a tu miłe zaskoczenie - wyszło naprawdę sympatycznie :D Podobało mi się bardzo, a ta malutka od Narcyza była prześliczna ( Martyś ;* )
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 28 wrz 2003, 17:12

program był super uśmiałem się do Łez. Wreszcie też Łzy grały na Żywo a czego się bardzo cieszyłem.
Najbardziej podobała mi się ta dziewczynka co śpiewała NArcyza i połykała końcówki :):):):)
Chyba był jeden z lepszych programów gdy występowały Łzy
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 28 wrz 2003, 17:28

kathleen_kelly pisze: a ta malutka od Narcyza była prześliczna ( Martyś ;* )

tak Kasiu juz slyszalam ze podobna do Ciebie...pewnie dlatego :P
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 28 wrz 2003, 18:48

ja w całosci słyszałam tlyko Narcyza, bo się spóźniłam. ;) ale z tych urywków co widziałąm, to mi sie nie podobało ;) Łzy to nie zespól do programu, gdzie ich piosenki śpiewają bachorki... a ta co wygrała śpiewała beznadziejnie ;P i sory, ale mi sie za bardzo nie podobała ;P hyhy :twisted:
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 28 wrz 2003, 19:09

a ja miałam nagrać ale piep...one video coś schrzaniło i nagrało inny program :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: może jeszcze powtórzą :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 28 wrz 2003, 19:29

mnie się również podobało... bo małe dzieci są takie kochane:) ta od "narcyza" była zdecydowanie najfajniejsza.... jeśli chodzi o Łezki... to ucieszyłam się że zagrali "Wspomnienia", a nie "Anke"... co do Ani.... nie podobało mi się to, co miała ubrane :P
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 28 wrz 2003, 23:21

te dzieci normalnie było świetne, ale najlepsza dziewczynka od "Narcyza". na początku mówiła tylko "no" "tak". świetna była. jak na swój wiek to zaśpiewała bardzo fajnie. a ta od komplementów fajnie gadała.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
marigell

Postautor: marigell » 29 wrz 2003, 0:07

Czy tylko ja tego nie widziałam?? :roll:
a może ma to ktoś nagrane i pożyczy? :D 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 29 wrz 2003, 0:15

Ja muszę przyznać że też mi się podobało ale za jednym wyjątkiem. Jak to zwykle bywa a jak byśmy się Łzy nie nazywali znowu nas spieprzyli dźwięk. Cały program był emitowany z jakimś dziwnym rewerbem czy coś takiego a co za tym idzie wszystko było słychać zupełnie inaczej (gorzej). Mi najbardziej przypadła do gustu dziewczynka która śpiewała Jestem jaka jestem, z powodu tego że była najbardziej wygadana. Sylwia dialog o którym mówił ci Adam miał miejsce na próbach więc nie było możliwości wyemitowania go chociaż przyznam ci rację, że więkrzość programu była wycięta.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 29 wrz 2003, 0:42

ale przyznacie mi racje ze Adi jako bobasek był śliczny? nie mówie ze teraz nie jest. Aruś najbardziej podobny, a Ania to już wogóle jak nie ta osoba.
Adaś miał fajne spodenki na tym płocie. reszta sie świetnie prezentuje na tych zdjeciach. hiehie
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 29 wrz 2003, 1:53

Adrian-LZY pisze:Ja muszę przyznać że też mi się podobało ale za jednym wyjątkiem. Jak to zwykle bywa a jak byśmy się Łzy nie nazywali znowu nas spieprzyli dźwięk. Cały program był emitowany z jakimś dziwnym rewerbem czy coś takiego a co za tym idzie wszystko było słychać zupełnie inaczej (gorzej).

Tak akurat Ty byles najlepiej naglosniony ze wszystkich :D co ma powiedziec taki Dawid? :( a fakt faktem ze macie pecha zawsze z tym naglosnieniem. Nie wiem czy oni Wam to robia zlosliwie czy co... :cry:
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 29 wrz 2003, 10:43

Może nagłośnienie nie było najlepsze ale dobrze że przynajmniej można was było na żywca usłyszeć:)...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 29 wrz 2003, 13:20

Mi sie tez podobała. Fajnie, że podkłady do piosenek były na żywo :) Też mnie denerwował ten dziwny pogłos... Ale nie był on tylko jak grali, ale przez cały czas.. nawet jak ktoś mówił.

Bardzo fajnie wyszła piosenka "Słońce Dla Ciebie", byłem pozytywnie zaskoczony jak ta dziewczynka powiedziała, że to zaśpiewa :) Zaśpiewała chyba najładniej i ogólnie ta piosenka fajnie brzmiała muzycznie, bo np. piosenki takie jak "JJJ", "Narcyz"... brzmiały tak lekko... mało rockowo :) A "Słońce Dla Ciebie" jest właśnie bardziej akustyczna i brzmiało ta bardzo ładnie :D

Ogólnie montarz tego programu był beznadziejny...Widać było, że wszystko poucinane i sztuczne :D
...
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 29 wrz 2003, 14:12

Mi sie ogólne program bardzo podobał. Łezki były takie...hmmm... śliczne. Ania cudownie ubrana i Adam tak świetnie wygladał. Heh takie fajne były zbliżenia na obrączkę Adiego;) Heh, a wogóle to jak pokazywali zdjęcia zespołu z dzieciństwa, to aż się jakoś tak sympatycznie zrobiło. Heh, no...i Adi taki śliczny, koffany bobasek :D A Arek to się wogóle nie zmienił :wink:
Mimo dźwięku i wogóle uważam, że i tak było cudownie:)
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...

Wróć do „Łzy”